Kansas City Chiefs نشان می دهد هیچ نشانه ای از تشویق طرفداران به قرار دادن یک توقف به نوک پیکان ریز ریز کردن

KANSAS CITY, MO.—شب بود و پیچ در پیچ را در Rieger یک مجلل گاه به گاه رستوران در شهر کانزاس و یک زن و شوهر از D

توسط NEWS-SINGLE در 10 بهمن 1398

KANSAS CITY, MO.—شب بود و پیچ در پیچ را در Rieger یک مجلل گاه به گاه رستوران در شهر کانزاس و یک زن و شوهر از Denver Broncos طرفداران در شهر برای یک بازی ماه گذشته در نوار ایستاده درگیر شدن در برخی از دوستانه مسخرگی با حامیان وطن ندارند.

در برخی از نقطه Broncos طرفداران راه می رفت از طریق اتاق ناهار خوری. این زمانی است که یک ستاد فن پاسخ با یک حرکت به عنوان مترادف با این تیم به عنوان آن قرمز کشباف: او قطعه قطعه دست خود را از طریق هوا در سفت حرکت در حالی که bellowing ریتمیک شعار.

به آرامی اما مطمئنا بیشتر از 50 یا پس از شام کاهش یافته خود را در نقره تبدیل نسبت به رقبا پیوست و در سفت درجه در اتحاد و مناجات در افزایش کر که پر از رستوران است.

این شهر محبوب تیم فوتبال اتحاد چپ بی تردید تأثیر گذاشتن بر فرهنگ محلی که آیا آن سنت با پوشیدن لباس قرمز در روزهای جمعه قبل از بازی و یا سفارشی از تغییر سرود ملی نهایی خط "و فرماندهان" قبل از کیکآف در نوک پیکان ورزشگاه.

اما شاید مهمترین و ماندگار نماد ستاد fandom است که یکپارچه مؤمنان و تقسیم دیگران: tomahawk ریز ریز کردن.

در حال حاضر که این ستاد در یکی از بزرگترین مراحل در ورزش رقیب در سوپر جام برای اولین بار در 50 سال جدید وجود دارد موشکافی در سنت.

برای بسیاری از طرفداران ریز ریز کردن و همراه آن شعار — یک pantomimed tomahawk حرکت و ساخته شده است تا فریاد جنگ نیز به کار گرفته شده توسط طرفداران از آتلانتا بریوز, the Florida State Seminoles و انگلستان اکستر روسای تیم راگبی — یک راه برای نشان دادن همبستگی با تیم خود و برای ارعاب مخالفان. اما برای بسیاری از آمریکایی های بومی — محلی و راه دور — و دیگران عمل یک ژست بی احترامی که استمرار کلیشه های منفی از این کشور را برای اولین بار مردم و خجالت یک شهر که خیالات خود را مرکز فرهنگ و نوآوری در میانه.

"آن را نشان نمی دهد KC غرور گفت:" هوارد هانا, سرآشپز و صاحب Rieger توصیف ترس خود را به عنوان مطالعه ریز ریز کردن باز شدن در رستوران خود را. "ما نگاه می کند احمق است."

روسای تا حد زیادی موفق به فرار داغترین embers در بحث ملی بیش از سرخپوستان آمریکایی کثافت ها و تصاویر ورزشی. نام خود را نمی کند و موجب لکه دار مانند Washington Redskins و طلسم است نه قرمز رو کاریکاتور مانند رئیس Wahoo, آرم که سرخپوستان کلیولند شروع تدریجی دو سال پیش.

این سازمان کار کرده است با آمریکایی های بومی در طی شش سال گذشته به تجدید نظر و اصلاح برخی از سنت های آن است. گفت و گو که منجر به این تیم دلسرد طرفداران از پانسمان در لباس شاهانه یا فاخر و درخواست پخش برای خودداری از سوژه متحرک از روبرو برای کسانی که بی اعتنایی به درخواست. این تیم باعث آموزنده اطلاعیه در مورد بومیان آمریکا, تاریخ و سنت در برخی از بازی ها و گروهی از بومیان دست از ادبیات در ورزشگاه. این تیم گاهی اوقات دعوت مردم بومی به برکت درام است که اولا مورد ضرب و شتم قبل از بازی.

روسای نشان داده اند کمی اشتها با این حال برای جلوگیری از حامیان آنها از انجام این ریز ریز کردن.

"نوک پیکان ریز ریز کردن بخشی از بازی روز تجربه است که واقعا مهم است برای ما طرفداران" علامت داناون تیم رئیس جمهور به تازگی گفته کانزاس سیتی استار.

تیم مقامات پاسخ به سوالات خاص در مورد خرد اما در بیانیه ای گفت به نیویورک تایمز که آنها مشغول به کار بودند با آمریکایی های بومی "برای ایجاد آگاهی و درک و همچنین جشن سنت های غنی از قبایل متعدد با تاریخی اتصال به منطقه ما است."

در مصاحبه این هفته چند بازیکن ستایش tomahawk ریز ریز کردن و شعار برای پمپاژ ،

"من آن را دوست دارم" گفت: اردن لوکاس یک ستاد ایمنی. خواسته در مورد نگرانی های است که آن را توهین آمیز او گفت: "من حتی نمی تواند صحبت می کنند که چون من چیزی برای انجام با آن و من نمی دانم هر چیزی در مورد آن."

روسای طرفداران شروع به ریز ریز کردن در اوایل 1990s, تشویق مارتی Schottenheimer سپس سر مربی بود که با الهام از یک عملکرد از شمال غربی میسوری امور خارجه گروه بود که رهبری در آن زمان توسط یک ایالت فلوریدا التحصیل. ژست است که اغلب به نام نوک پیکان ریز ریز اشاره به اشراف' ورزشگاه.

جان آموخته و عضو چینن و Arapaho ایالات قبایل رهبری یک گروه کوچک است که در سال 2013 تشویق فرماندهان به شکستن از سنت است که درگیر غیر بومی مردم پانسمان مانند سرخپوستان. اما ریز ریز کردن را آموخته گفته بود نه توهین آمیز به دلیل آن را به حال هیچ معنای واقعی به جوامع بومی.

"ما در حال رفتن به آمده پس از خرد, چرا که آن را منحصر به فرد," او گفت:. "این یک پاره برای تیم ما است."

در حالی که این تیم با اشاره به ارتباط آن با آموخته به عنوان شواهدی از آن کمک رسانی به جوامع بومی از تاسیس بومی سازمان ها می گویند که سران آنها را نادیده گرفته. زمانی که تیم شروع به کار با بومی سازمان آن را شامل نمی شود کانزاس سیتی هند مرکز گفت: Gaylene Crouser مدیر اجرایی 49 ساله سازمان غیر انتفاعی است که فراهم می کند خدمات اجتماعی به حدود 6,000 بومی در سال است.

محلی و بومی جامعه نمایش در tomahawk ریز ریز کردن اجرای حیطه Crouser گفت: از کسانی که فکر می کنم آن را خوب است برای دیگران که جرم.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

"به عنوان یک سازمان بخشی از ماموریت ما این است که برای توانمند سازی مردم هند" گفت: Crouser که عضو ایستاده سنگ Sioux. "و چیزهایی مثل تاماهاوک ریز ریز نمی توانمند سازی مردم هند. آن را هنوز هم بسیار کلیشه ای و مسخره از کل نژاد از مردم است."

یک نظرسنجی از آمریکایی های بومی — انجام شده توسط محققان در دانشگاه میشیگان و دانشگاه کالیفرنیا در برکلی و تنظیم برای انتشار در ماه آینده — یافت که حدود نیمی از پاسخ دهندگان به زحمت و یا زمانی که جرم طرفداران ورزش را تاماهاوک ریز ریز کردن و یا عینک بومی پیراهن. مخالف بود و حتی بیشتر در میان کسانی که اغلب درگیر در سنت های بومی با 65 درصد گفت: ریز ریز کردن آنها را ناراحت با توجه به این گزارش که به نظر می رسد در مجله علمی, اجتماعی, روانشناسی و شخصیت, علم.

تحقیقات دیگر نشان می دهد که بومی کثافت ها و تصاویر ورزشی آسیب به اعتماد به نفس و جاه طلبی های آمریکایی جوانان هند.

"هیچ راهی وجود دارد که استفاده از بومیان به عنوان کثافت است و ارج نهادن گفت:" استفانی Fryberg یک استاد دانشگاه میشیگان است که در توللیپ و مشغول به کار در این نظرسنجی است. "این یک توهم است."

تاماهاوک ریز ریز کردن باعث تردید در میان برخی از سران طرفداران — آنها درک کنند که چرا مردم بومی ممکن است پیدا کردن آن را توهین آمیز, اما می گویند که آنها آن را انجام دهد به جشن تیم خود را به رفتار مردم بومی است. چند طرفداران گفتند که هیچ مشکلی دادن شعار و جایگزینی آن با چیزی دیگر اما این است که تیم را برای رهبری این تلاش است.

جویس پارکر, 65, cringed به عنوان او اعتراف کرد که او می کند ریز ریز کردن در بازی.

"این درست است که گرفتار-تا-در-این-لحظه گروه شادی گفت:" پارکر یک فن از Prairie Village, کن., حومه است که یک درایو 10 دقیقه ای در جنوب غربی کانزاس سیتی است. "بله من احساس بد در مورد آن است."

اما برایان شرلی یک زن 46 ساله انبار, مدیر فکر می کند ریز ریز باید بماند.

"من فکر نمی کنم آنها باید به جرم" شرلی گفت. "من لذت بردن از رفتن به ورزشگاه و انجام آن است."

Quinton لوکاس شهر کانزاس شهردار گفت که برای او بگویید طرفداران چگونه به تشویق اما اذعان کرد که او نمی خرد چون "من باید راه های مختلفی را برای جشن من fandom."

بدون در نظر گرفتن که در آن مردم ایستاده در موضوع لوکاس گفت که او امیدوار بود که بقیه کشور نیست منفی قاضی شهر کانزاس به دلیل چگونه طرفداران خود را جشن می گیرند.

"کسی که می داند کانزاس, شهرستان, کسی که به نوک پیکان ورزشگاه می داند که ما به یک جای خوب" لوکاس گفت.tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب