مغلوب ساختن پیشی جستن به عقب فدرالیسم در واقع می تواند کار

oleskalashnik / Shutterstock / اطلس

چیزهایی هم پاشید راه معمول است.

در اوایل این هفته رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی که آیا به “باز متحده” و راه اندازی مجدد اقتصاد “است که تصمیم رئیس جمهور:” نه دولت فرمانداران. او دو برابر کردن در موقعیت خود را در یک بعد از ظهر در کاخ سفید در کنفرانس خبری که در آن او اضافه کرد که به عنوان رئیس جمهور او را “کل” اقتدار در مورد این موضوع. واقعیت-چکرز و کارشناسان حقوقی با عجله به رد این ادعا با استناد به طور معمول هر دو قانون اساسی و تهمت خود را قبل از اظهارات. مغلوب ساختن پیشی جستن فاقد اختیارات قانونی به نادیده گرفتن اقدامات ایمنی در محل قرار داده و با کشورهای آنها اشاره کرد و توییت خود ناسازگار با اصرار خود را در اوایل این ماه که آن را به دولت و استانداران که آیا به انضمام مستندات در وهله اول.

مفسران نیست اشتباه است. اما سوال جالب نیست واقعا آیا مغلوب ساختن پیشی جستن به قانون اساسی پا به زور وادار متحده و شهرداری برای لغو این مستند سفارشات اما چرا او تمایل به این باور هستند که تصمیم به انجام این کار نهفته است با او. و حتی جالب تر سوال این است که چه قدرت تهمت می تواند در خود قانون اساسی مرزهای استناد به کسب و کارهای عقب باز و آمریکایی ها در خیابان.

تهمت و ادعا می کنند که او می تواند به طور یک جانبه راه اندازی مجدد اقتصاد است و از نظر قانونی سخت به میدان با تصمیم خود به شماره ملی مستند و راهنمایی به جای تعهد برای چنین تصمیم گیری در دولت فرمانداران. اما به لحاظ سیاسی این دو موقعیت را می توان آشتی. یک دولت هماهنگ به آخرین بهداشت عمومی داده ها در coronavirus تهدید ممکن است انتظار می رود به حرکت قاطعانه به سمت مستند و به نمایشگاه احتیاط و incrementalism در مشاوره rollbacks. آن را در لندن نژاد, مدل, برای, سان فرانسیسکو شهردار در حال حاضر زمان برای اعلام citywide اضطراری و منع اجتماعات بزرگ در ماه فوریه در صورت شدید سیاسی توپخانه ضد هوایی و قبل از اینکه بیشتر از بقیه از رهبران این کشور در زمان عمل. یک دولت که نمایش خطرات و پاداش از پاسخ آن در درجه اول از طریق نرخ بیکاری, اما ممکن است انتظار می رود را مخالف رویه است که دریغ توصیه گسترده مستند اقدامات برای ترس از سرزنش مالی خرید اینترنتی و سپس به دنبال آشکار نقش مهمی در کاهش آن اقدامات به امید برداشت های سیاسی صعودی می آید که با یک جهش اقتصادی. این تهمت ،

هر چه تهمت سیاسی حساب دیفرانسیل و انتگرال در این ادعا اقتدار بیش از تصمیم به بازگشایی این کشور توانایی های خود را برای پیگیری اقدام اساسی قابل توجه است هر چند محدود. تهمت نمی تواند نیروی فرمانداران و شهرداران سراسر کشور به لغو پناهگاه خود را در محل سفارشات اما او گزینه های دیگر برای شکل دادن به ادراک و توانایی به دنبال تاخیر از coronavirus تهدید و همچنین متحده ظرفیت برای مدیریت کنید.

او می تواند درخواست تجدید نظر به طور مستقیم به مردم و متقاعد کردن آمریکایی ها که در آن زمان به بازگشت به کار و در نتیجه ایجاد فشار برای ایالات و شهرستانها به شل محدودیت های موجود و مطمئنا تاثیر سیاست بر روی زمین در حزب جمهوری خواه به رهبری ایالات آمریکا مانند فلوریدا که فرماندار مقاومت عمل برای چند هفته و به صراحت نگاه به کاخ سفید برای آموزش در نهایت قبل از صدور اقامت خود را در خانه سفارش دهید. تهمت می تواند حکم یک تغییر در دولت فدرال پیام—که شامل نه تنها خود رئیس جمهور coronavirus دستورالعمل بلکه مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ارشاد تکیه دولت به طور کلی در مکان های عمومی, مدارس کسب و کار ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و اولین پاسخ دهندگان. خود را سازمان می تواند همچنان به کالیبره کردن بسیاری از قوانین و تفسیر آنها به اتهام صدور به اجرای برنامه ها و طرح های گذاشته شده در کنگره محرک لایحه تاثیر مسائل به عنوان اساسی به عنوان است که کارکنان می توانند از مرخصی استعلاجی و برای چه مدت و کسب و کار انگیزه ای برای حفظ, به جای اخراج کارگران است. و تهمت بزرگ است و اختیار در جریان پرداخت بودجه امداد و تخصیص منابع ملی به ایالات متحده است.

برای دو بسیار متفاوت اردوگاه کسانی که نگران چه تهمت ممکن است انجام دهد و کسانی که مشتاق به دفاع از او انجام نمی دهد به اندازه کافی وسوسه است به متمرکز در محدوده بیرونی از رئیس جمهور قدرت—مانند تهمت ناتوانی به زور تحمیل و یا بلند مستند اقدامات—در حالی که به کوتاهی به بسیاری از دوره ها اقدام خوبی در قوه مجریه را اجراء. این نوع کج فکر مشهود است حتی در میان طرفداران گسترده قدرت اجرایی. مثلا قانونی محقق John Yoo به تازگی استدلال کرد که ایالات تحمل بار مسئولیت برای پاسخ دادن به این بیماری همه گیر چرا که فقط آنها دارای قدرت و نیروی انسانی به زور محدود کردن حرکات فیزیکی شهروندان و دولت فدرال اختیارات محدود به “واقعا ملی مشکلات است.” که موقعیت extrapolates بیش از حد از لخت واقعیت است که قرنطینه قدرت دروغ متحده و مشرف تمام راه و تمام مراحل که در آن دولت فدرال شده است منحصر به فرد قرار به effectuate—یا مانع—یک پاسخ هماهنگ به یک اتفاق می افتند بهداشت بین المللی بحران.

خط پایین این است که رئیس جمهور قدرت بسیار زیاد و به خصوص پس در میان اضطراری که نتیجه به وضوح لولا در کشور توانایی را در همان صفحه که در مورد فداکاری لازم است و برای چه مدت. مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داده است قصد خود را برای بازگشایی اقتصاد و به زودی. وجود دارد مقدار زیادی او می تواند به خوبی در آن قصد, از جمله بیش از توصیه های پزشکی خود را از کارشناسان و نه چندان راحتی به دست آمده از آنچه که او نمی تواند.

این داستان بخشی از پروژه “نبرد برای قانون اساسی” با همکاری مرکز ملی قانون اساسی.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>