اوکراین را آرام Depopulation بحران

کیفYuliia Ovsiannikova / Ukrinform / برکرفت رسانه ها از طریق گتی

رئيس جمهور اوکراین سرگردان خلوت خیابان های پایتخت, کیف جشن گرفتن در خالی سوپر مارکت ها و زنگ زنگ از سنت مایکل صومعه در forlorn امید رسیدن به کسی چپ به آنها را بشنود. در جای دیگر چند روح هنوز هم می تواند یافت می شود: یک طرفدار روسیه جنگنده ساقه ساختمان خالی در کشور های جنوب شرق; یک سوپر برنده مسابقه بعد از مسابقه که در آن او تنها رقیب; گرد oligarch چکش نشانه ها به زمین به “ادعا” رها نشد.

صحنه ساختگی هستند—برای اولین بار از یک سال 2017, قسمت یک سریال کمدی بازیگران مردی که در حال حاضر اوکراین واقعی رئیس جمهور; دیگران از یک سال 2018 mockumentary—در عین حال آنها شهادت به رشد اتمی در این کشور بیش از آن کاهش جمعیت. این نگرانی در سایه افکنده خیلی از اوکراین فوری منطقه: در سازمان ملل متحد بررسی 10 کشور رتبه بندی توسط خود پیش بینی کاهش جمعیت بیش از 30 سال آینده همه در پست سوسیالیستی اروپای شرقی یک منطقه مشخص پایین نرخ تولد تعداد کمی از مهاجران و تعداد زیادی از خروج شهروندان است.

اوکراین با این وجود از هم جدا می ایستد. آن است که هنوز یک ملت در جنگ و در عین حال در یک نظرسنجی در سال گذشته 55 درصد از ساکنان به نام مهاجرت توده به عنوان بزرگترین تهدید برای کشور خود—سازمان ملل متحد تخمین می زند که اوکراین می تواند از دست دادن نزدیک به یک پنجم از جمعیت آن تا سال 2050. و در حالی که سیاستمداران در شرق اروپا به طور معمول به استناد کاهش جمعیت به عنوان توجیهی برای سیاست های محافظه کار مانند محدود کردن سقط جنین و ارائه پاداش مالی برای خانواده های بزرگ, رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky عهد کرده است به معکوس مغز تخلیه توسط بهبود اقتصاد کشور و حکومت قانون است. او در دسامبر اعلام کرد برنامه ای برای رسم جوان اوکراینی در بازگشت از خارج از کشور با وعده وام های ترجیحی برای شروع کسب و کار خود را بر خود بازگشت.

تجربه اوکراین نیز زیر طاق این واقعیت است که سعی کنید به عنوان آنها ممکن است دولت می تواند انجام دهد کمی به دستگیری مهاجرت و کاهش جمعیتی که آیا از طریق پوپولیستی جناح راست برنامه به مشوق داشتن نوزادان و یا از طریق مالی جزوه برای بازگشت émigrés. و در حالی که بسیاری از کشورهای غربی از جمله ایالات متحده باید متمرکز بر قرار خطرات و یا وعده بیشتر مهاجرت, دیگران, مانند اوکراین نشان دادن هزینه های قابل توجهی از کاهش جمعیت از کم عمق نیروی کار را تقریبا رها شده شهر که نقطه چشم انداز است.

Chernihiv ارائه می دهد یک مثال است. یک منظره شهر هنگامی که احاطه شده توسط زمین های کشاورزی و ده ها تن از روستاها است دچار شدیدا از مهاجرت. کیف نهفته است فقط 90 مایل دور, نزدیک به اندازه کافی به منظور جلب افراد جوان به دنبال دستمزد بالاتر (بسیاری از آنها در رفتن به ترک این کشور به طور کامل) و محلی بخش کشاورزی تثبیت کرده و به منابع بزرگتر است که بستگی دارد کمتر در کار دستی با تشکر از مقیاس بزرگتر و پیشرفت های فن آوری. این روند شده اند مداوم برای چندین دهه اما عواقب خود را در حال تبدیل شدن روشن تر است. با توجه به Zhanna Deriy یک جمعیت استاد در Chernihiv دانشگاه ملی فن آوری برخی از 29 روستا در منطقه Chernihiv زده شده است از اداری لیست—جمعیت خود را از بین رفتند و یا به طوری که در اثر این مکان های دیگر وجود داشته باشد. “ما در حال از دست دادن جوانان ما,” او به من گفت. “این واقعیت در اینجا.”

چرا جوان اوکراینی را ترک مکان هایی مانند این هیچ راز است. این کشور در اروپا دوم-فقیرترین, احاطه توسط فساد و پایین بودن استانداردهای زندگی و سهام آن در مرز با اتحادیه اروپا است. علاوه بر این جنگ با روسیه و حمایت از جدایی طلبان هنوز دستمزد در شرق و آواره, 2 میلیون نفر در داخل. (اوکراین depopulation مشکل نیز به نرخ مرگ و میر بالا: با توجه به الا Libanova مدیر Ptoukha موسسه جمعیت شناسی و مطالعات اجتماعی در آکادمی ملی علوم 30 درصد از 20 سال از مردان اوکراین نمی خواهد آن را به خود 60th birthday با تشکر در بخش های بزرگ به سوء مصرف الکل و تصادفات جاده ای.)

بنابراین اوکراین را محدود توانایی بنیادی مهاجرت است نه به طور کامل یک موضوع سیاسی خواهد شد. بلکه آن است که در نتیجه این کشور در اقتصاد جهانی: به عنوان یک مخزن از نیروی کار مهاجر. در سال 2018 در این سال های اخیر که داده ها در دسترس است, اکثر, برای اولین بار اتحادیه اروپا اجازه اقامت داده شد به اوکراین سهم شیر از آنها نقل مکان کرد و به کشور همسایه ، وجوه ارسالی از خارج از کشور ساخته شده و بیش از 11 درصد از تولید ناخالص داخلی در اوکراین. که اوکراینی ها در حال رفتن به لهستان و در جای دیگر در مرکز اروپا همچنین نمایانگر پوچی از این کشورها منفی شعارهای نسبت به مهاجران آینده نگر: “یکی از پارادوکس [اروپای مرکزی] ضد مهاجر و بلاغت به سمت جنوب … است که آن را فقط ممکن است به دلیل آن کشور بهره مند شده اند به شدت از مهاجرت از شرق” الکساندر Clarkson اروپایی-مطالعات مدرس دانشگاه در کالج کینگ لندن به من گفت.

در قطار از Slavotych به نیروگاه هسته ای چرنوبیل. (Gueorgui Pinkhassov / مگنوم)

بخش دیگری از مشکل برای کیف است که آن را کهنه و غیر قابل اعتماد, آمار, آن را سخت تر به تدوین و فرموله کردن سیاست های خود را به آدرس قابل توجهی خروجی جریان از شهروندان است. جمعیت اوکراین می ایستد در کمی بیش از 48 میلیون—و یا حداقل آن را در سال 2001 زمانی که تازه ترین سرشماری در نظر گرفته شد. آرایه ای از بحران های سیاسی, درگیری و بیشتر مسائل فوری باید بدان معنی است که زمان و دوباره پی در پی دولت اوکراین را لگد می توانید در پایین جاده زمانی که بحث تبدیل شده به انجام کامل تعداد زیادی از مردم در کشور است. (این به هیچ وجه غیر معمول: یک سرشماری می تواند شدیدا سیاسی و دولت ها همیشه علاقه مند به یادگیری در مورد تغییر آمار جمعیت و یا تغییر تعادل میان گروه های مختلف.) به عنوان یک نتیجه چند اوکراینی ها بر این باورند رسمی شمارش. Libanova برای مثال تخمین می زند که در مجموع به عنوان کم 35 میلیون دلار (بانک جهانی تخمین می زند که تعداد به 44.6 میلیون دلار در حالی که کمیسیون اروپا آن را در 42.2 میلیون). Zelensky نفع تعهد در نهایت به انجام این سرشماری که سال اتفاق خواهد افتاد.

سیاسی تشدید این مهاجرت قابل توجه است. کمتر ناظران دلسوز مانند طرفدار کرملین رسانه ها به تصویر بکشد اوکراین émigrés که با پای خود رای ریخته گری یک حکم محکم در کشور های غربی رو به آینده است. Zelensky خود چهره فشار بیش از موضوع: در یک پرده مصاحبه در ماه اوت Ihor Kolomoisky یک میلیاردر اوکراینی به طور گسترده ای مشکوک بودن پشت Zelensky نامزدی توصیف کاهش توده مهاجرت از اوکراین به عنوان رئیس جمهور “شاخص کلیدی عملکرد.” اگر Zelensky شکست خورده سرمایه دار خیلی مهم پیش بینی او می شود.

مطمئن باشید فقط به خاطر اینکه اوکراین باید از لحاظ جسمی در سمت چپ این کشور معنا نیست که آنها بی طرفانه و در آینده آن است. همراه با حواله ارسال آنها به خانه جوان اوکراین باقی می ماند و درگیر با سیاست وجود دارد ویکتور Kotigorenko سر از کیف Kuras موسسه سیاسی و قومی-ملی مطالعات به من گفت. Libanova اجتناب اصطلاح depopulation بحرانکه در نظر او ریختن تلاش برای بحث در مورد مشکل عقلانی و به طور ضمنی cedes زمین به افراطی و راه حل های اثبات نشده. او این استدلال چیزی است که وجود دارد و دموکراتیک در اوکراین که قادر به ترک برای ساخت یک زندگی در خارج از کشور است. “برای همه بشریت و تاریخ مردم می خواست به زندگی می کنند طولانی تر را انتخاب کنید که در آن آنها می توانند زندگی” او به من گفت. “برای برخی از ما هم کسانی که همه چیز اتفاق افتاده است. که تکامل.”

هنوز هم با این حال همه چیز تکامل اوکراین نیست به طور کامل در کنترل این که آیا مردم آن خواهد ماند (یا بازگشت). “حتی 10 سال از هم اکنون کیفیت زندگی در اوکراین خواهد شد به طور قابل توجهی متفاوت از لهستان” Libanova گفت. “همه نشانه, لهستان یک موفقیت اقتصادی, اما قطب هنوز سفر اروپا در جستجوی شغل بهتر. هیچ چیز به ما بستگی دارد.” کلارکسون همچنین معتقد است که اگر روند کنونی ادامه, اوکراین به مقصد به رنج می برند به همان سرنوشت بقیه مرکزی اروپا: کمبود نیروی کار در خانه در حالی که مردم محلی کار در خارج از کشور. “آن را 20 سال و اوکراین خواهد بود شکایت در مورد کارگران مهاجر افغان,” او گفت:.

در حال حاضر واقعیت بر روی زمین در اوکراین به اندازه کافی ترسناک است. در Zelensky وطن از کریفیی ریه, خیابان هستند festooned با تبلیغات امیدوار کننده کار در اتحادیه اروپا عمدتا در لهستان لیتوانی و رومانی. “Zelensky است که مانند بسیاری از مردم من می دانم که از اینجا” روسلان Ibragimov محلی فعال به من گفت. “به عنوان به زودی به عنوان تبدیل شدن آنها موفق آنها را ترک کنند.”

نه چندان دور از شهر شهرداری, دفتر, دو پدر و مادر بازیگران برنز صبر نگرانی در زیر طاق یک مجسمه در اصل بنا در سال 2013 به ترویج ارزش های خانواده. با توجه به Ibragimov آن همراه با کتیبه ای است که در حال حاضر دیده می شود توسط برخی از مردم محلی در یک نور متفاوت است. “همیشه انتظار آن را بار خوانده شده.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>