آخرین فاجعه در VA

سیاست VA فدرال ناظر کشف گه در شرایط امکانات در سراسر کشور است. در عین حال برخی از 40 درصد از تمام VA بیمار

توسط NEWS-SINGLE در 14 تیر 1399
F. Craig واکر / بوستون گلوب / گتی

در یک گرم در روز نوامبر در سال 2017, نماینده علامت Takano حزب دموکرات کالیفرنیا ملاقات با خلاف کاران بود که نگرانی های جدی در مورد 270-تخت امور جانبازان تسهیلات در لوما لیندا. بعد از آن روز Takano در زمان بازدید از بیمارستان و شوکه شده بود از آنچه او را دیدم. دوده با پوسته آب چشمه; طبقه از اتاق عمل بودند به طرز محسوسی ، Takano به نام VA بازرس کل برای راه اندازی یک تحقیق که "متناقض سطح نظافت" در اصلی ساختمان بیمارستان و نشسته کف گرد و خاکی کابینت و استریل ساز در حال استراحت بر روی یک قفسه در بستری واحد دندانپزشکی. میزان عفونت در میان لوما لیندا بيماران بالاتر از آژانس متوسط و بخش خانه داری بود که تا حد زیادی ناتوان با گردش مالی بالا ضعیف و لرزان مدیریت. جداگانه بررسی دریافتند باکتری لژيونلا پنوموفيلا که باعث لژيونر بیماری در تامین آب—یک کشف است که این مرکز تا به حال موفق به برقراری ارتباط به کار میرود ،

امروز در میان یک بیماری همه گیر است که همه را تهدید می کند, اما به خصوص افراد با شرایط موجود از جمله بسیاری از جانبازان که دچار بیماری های تنفسی به احتمال زیاد در آورده با قرار گرفتن در معرض عامل نارنجی و رایت چاله مشکلات با پاکیزگی در VA امکانات تحمل است. برای نزدیک به دو دهه از آژانس فدرال ناظر کشف گه در شرایط امکانات در سراسر کشور است. مشکل این است که با توجه حداقل در بخشی به این واقعیت است که 40 درصد از تمام VA بیمارستان دچار کمبود شدید از کارکنان خانه داری در سال مالی 2019—جدید ترین اطلاعات در دسترس است. بیش از 2000 تمیز کردن موقعیت های خالی در سراسر VA ملی شبکه با توجه به دانه نیروی کار آمار منتشر شده توسط آژانس در اواخر ماه مه. و با وجود Takano را spotlighting از مسائل در لوما لیندا تسهیلات هنوز 21 unfilled خانه دار موقعیت.

"راه بسیاری فکر وادار سازد کارکنان منعکس نمی کند ارزش است که آنها را به بیمارستان" Takano به من گفت که به تازگی. "آنها بحرانی برای کنترل عفونت; ما نیاز به دیدن این کارکنان به عنوان کارگران ماهر."

در VA, خانه داری موقعیت به طور کلی مادی و معنوی برای کسانی که خدمت کرده است. بازنشسته خدمات اعضا مبارزه با بیماری های روانی و یا اختلال پر کردن بسیاری از کسانی که شکافها. به عنوان در سال 2015 حدود 65 درصد از VA خانهدار بودند مردم رنگ; در حال حاضر 85 درصد جانبازان است. بر خلاف بالینی کارکنان بیمارستان که کمتر احتمال دارد به جانبازان و یا اقلیت های خانه دار لازم نیست به درجه پیشرفته و آنها به ندرت برنده عمومی تمجید. اما VA را 257-صفحه COVID-19 طرح نبرد به شدت متکی بر خانهدار و نیاز به مطابق با اصول بهداشتی همه چیز از بیمارستان کلیساهای کوچک به بدن کیسه برگزاری باقی مانده از کسانی که تسلیم به کوروناویروس. VA اما فاقد اندازه کافی تمیز کردن کارکنان به طور کامل اجرا است که طرح. ده روز پس از انتشار آن مقامات آژانس اعلام کرد که نیاز به سرعت استخدام خانهدار.

در چشمگیر feat گروه استخدام 1,126 تمیز کردن کارکنان در طول ماه آینده. اما معلوم نیست چگونه به سرعت این کارکنان شد onboarded و اینکه آیا این افزایش معنی داری منقبض جای خالی شماره و یا به سادگی جایگزین برخی از کارکنان از دست داد به ساییدگی هر سه ماهه. VA نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر برای این داستان.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به دست آورده تاریخی حمایت از جانبازان در سال 2016 در بخش های امیدوار کننده برای رفع VA. در عین حال یکی از امضای خود قانونی دستاوردهای وزارت امور جانبازان مسئولیت پذیری و خلاف کاران حفاظت قانون از سال 2017 به طور نامتناسبی هدفمند سطح پایین تر کارکنان که به طور معمول جانبازان. بسیاری از آنها خانهدار.

از سال 2017 تا 2018 تقریبا 900 تمیز کردن کارگران به حالت تعلیق و یا اخراج به عنوان یک نتیجه از این لایحه بسیاری از آنها را به صورت فریبنده دلایل و یا جزئی از اشتباهات. رئیس جمهور اما با افتخار از دفتر جرقه ولگردی و قانونی شکنی فقط چند هفته پیش در روز یادبود نظر اختصاص داده شده به آمریکا کاهش یافته است. "آنها نمی مراقبت از ما دامپزشکان ما آتش آنها را" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. او با شوق و ذوق برآورد از 8000 کارمند ختم—بسیاری از آنها جانبازان—خواستار اخراج کارکنان "دگرآزار" و "دزد."

"آنها نمی مراقبت از ما دامپزشکان" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. "در حال حاضر آنها در حال از بین رفته اند. ما got 'em." کسانی که دیگر در این سازمان شامل خانهدار بله, اما همچنین کارکنان بالینی مهم به COVID-19 مراقبت. اگر چه تجزیه و تحلیل توسط آمریکا فدراسیون کارکنان دولت نشان داد خانه داری به عنوان مقام اول هدفمند توسط دفتر پاسخگویی و خلاف کاران حفاظت پرستاری دوم آمد.

ضرورت و خانهدار و داستان خود بدرفتاری است—به وضوح نشان داده شده در زمینه پیتسبورگ VA دانشگاه درایو دانشگاه, وسیع, 14 هکتار سیستم ساخته شده در بالا از یک معدن متروکه شفت. زمانی که ویروس رسیده فولاد شهر در ماه مارس آن گردش در طبقه سوم از پیتسبورگ و روان-سلامت بخش است. چهار خانهدار سرنشین دار کف در زمان خوب اما کارکنان نوسانات در سالهای اخیر آورده بود که تعدادی به عنوان کم به عنوان دو. فقط قبل از همه گیر پیتسبورگ و اذعان 36 وادار سازد خالی بود و سه خانهدار در طبقه سوم همه آنها جانبازان. قدیمی ترین در 70s به. این ویروس منتقل سراسر زمین به سرعت. به زودی بسیاری از بیماران خود بیمار بودند.

هیچ یک از اتاق ها در بخش روانی منفی تحت فشار است که افزایش احتمال انتقال ویروس. کارکنان شاهد گرد و غبار ریختن ساختمان کانالهای هوا و خانهدار صرف وقت با ارزش در حال اجرا شيرهاي آب—ظاهرا برای جلوگیری از انتشار آلاینده ها است. یکی دیگر از گیج کننده سیاست که ابرو مطرح شده در طبقه سوم: COVID-19-مثبت بیماران اجازه داده شد تا آزادانه در مورد راه رفتن در داخل و خارج از اتاق خود را. این استرس اضافه شده به در حال حاضر خواستار هشت ساعت تمیز کردن تغییرات. VA پیتسبورگ سخنگوی پاسخ نمی دهند به یک لیست مفصل از سوالات مربوط به شرایط و سیاست در طبقه.

"در این وضعیت شما به طور مداوم نیاز به ضد عفونی کردن" یک خانه دار که نخواست نامش فاش شود به دلیل ترس از اقدامات تلافی جویانه از مدیریت به من گفت. "حتی اگر [بيمار] بودند با پوشیدن ماسک, هر چیزی که شما آنها را لمس کرد تا به حال به سفید کننده و تمیز.... اما نمی دانستند دقیقا چه آنها را لمس و یا نمی لمسی ما دائما در حال پاک کردن. که تمام روز خود را. و بعد از مدتی که سفید می شود به سر خود را."

در روزهای آغازین همه گیری, خانه داری کارکنان فاقد دسترسی به ترجیح تمیز کردن لوازم و پرستاران مجبور به استفاده مجدد از لباسهای محافظ. N95 ماسک نیز در تامین کوتاه مدت و به نظر می رسید به آخر آمده برای پاک کننده. "اگر آنها ما را ندارد و اولویت" خانه دار گفت. "ما زشت فرزند خوانده." به عنوان خانهدار شانه اضافی خطرات مرتبط با COVID-19 تنها چند در حال دریافت پرداخت های اضافی.

به عنوان از آوریل حداقل نیم دوجین پیتسبورگ و کارکنان تا به حال گرفتار این ویروس از جمله قدیمی ترین خانه دار که جنگ در ویتنام. رسیده توسط تلفن او تایید کرد که او تشخیص داده شده بود با COVID-19 است اما صحبت در تاریخ ثبت است. بیش از 24,000 VA بیماران و کارکنان تشخیص داده شده اند و تقریبا از 1700 نفر از جمله حداقل 40 و کارکنان.

به عنوان پیتسبورگ و به کارکنان خانه داری مخالفت با COVID-19 آنها مطمئنا می تواند مورد استفاده دست کوین Patterson, ستاره دریایی, کهنه که برای 16 سال, تمیز و بسیاری از بیمارستان nooks و crannies. من برای اولین بار ملاقات پترسون بیش از دو سال پیش زمانی که در یک گزارش سفر به ارزیابی فوری اثرات VA دفتر پاسخگویی و خلاف کاران حمایت می کند. دفتر ایجاد شد تحت مغلوب ساختن پیشی جستن 2017 قانون و مسئول و پاکسازی. در آن زمان پترسون مشغول مبارزه با تعداد قریب به اتفاق از پیشنهاد خاتمه دادن به عنوان بخشی از کار خود را به عنوان محلی معاون رئیس جمهور از پیتسبورگ فصل از آمریکا فدراسیون برای کارمندان دولت. صحبت کردن در تنگ اتحادیه در 2018, پترسون هشدار داد که پاکسازی شد "گرفتن گوپی به جای ماهی قزل آلا."

VA رهبری به مدت طولانی کم ارزش خانهدار و اداره فدرال مدیریت پرسنل نشده به روز شده در شرح شغل برای VA خانهدار پس از جنگ ویتنام. به عنوان یک نتیجه بسیاری از کسب یک کاهش دستمزد خود را از بخش خصوصی همکاران قرار می دهد که آنها را بر روی لبه فقر است. خود را شلیک می تواند فاجعه بار به امور مالی شخصی خود را.

این AFGE هشدار داد که در سال 2017 قانون و مقررات می تواند مورد سوء استفاده شود به آتش کارکنان بدون علت و سرکوب اتحادیه فعالیت اما چند قانونگذاران در زمان خود هشدار ها را جدی بگیرند. اگر چه OAWP دیگر منتشر عمل نامطلوب گزارش به مردم داده از سال 2017 تا 2018 نشان می دهد هزاران نفر از کارکنان خط مقدم بودند تنزل مقام به حالت تعلیق و یا اخراج از جمله خانهدار.

اگر چه برخی از OAWP ختم شد مطمئنا توجیه بسیاری دیگر با تکیه بر مسائل جزئی به دقت از دست رفته معیارهای عملکرد و یا ورود در اواخر برای کار. در اکتبر گذشته و بازرس عمومی یافت که OAWP "را به طور مداوم انجام رویه صدا, دقیق, کامل و بی طرفانه و تحقیقات است." در این پروژه بر نظارت دولت آمد به یک نتیجه مشابه و تکرار موارد از اقدامات تلافی جویانه در برابر کارکنان که نگرانی در مورد دفتر اختلال. (به عنوان از اواخر سال گذشته OAWP فعلی مدیر را هدف قرار داده بود فقط یک بخش رهبر برای مجازات است.)

ما در سال 2018 مصاحبه پترسون با صراحت هشدار داد که گسترده ختم کارکنان خواهد فلج خدمات بیمارستان و ضربه جانباز خانواده ها سخت ترین. او و دیگر منابع همچنین با اشاره به در پیتسبورگ و مدیر دست نخورده توسط دفتر پاسخگویی با وجود کار خود را به پوشش 2011-2012 لژيونر شیوع و دیگر اتهامات سوء رفتار. (او را رد کرده است هر گونه تخلف.)

مدت کوتاهی پس از من داستان منتشر شد پترسون اخراج شد تحت مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخگویی اساسنامه. رسمی توجیهی برای خروج خود را با ذکر یک فریاد مسابقه بین او و همکار هر چند متعدد و کارکنان در توصیف این حادثه به عنوان یک جزئی اختلاف است.

در طول داوری پترسون استدلال کرد که او سیلی با این اتهام به عنوان مقابله به مثل را برای خود اتحادیه از جمله فعاليت خود را در همکاری با داستان من. (در دوره مورد او پس از AFGE محلی جمهور کالین ایوانز که هم صحبت با من در رکورد شهادت داد که پس از قطعه من زنده رفت او "با نزدیک شدن توسط کسی از امور عمومی که اساسا به من گفت به تماشای من است.") در مارس فدرال داور لغو پترسون را شلیک و به دستور این گروه برای بازگرداندن او پرداخت. (داور هیچ مدرکی که این شلیک تلافی جویانه بود.)

پترسون مشتاق به بازگشت به کار هر دو به کمک همکار خود را اعضای اتحادیه و برای بازگشت از آستانه مالی خود را به سقوط. پس از اخراج از, VA, او در بر داشت یک کار در یک آمازون انبار. در عرض چند هفته یک همکار مجروح پترسون با جک پالت.

او به عنوان شفا و به دنبال اشتغال در جای دیگر پترسون گفت: سابقه کار ساخته شده آن را تقریبا غیر ممکن است برای تضمین موقعیت ثابت. "من و همسرم به من گفت برای متوقف کردن گفت: من تا به حال از کار اخراج شده است اما این حقیقت بود; من می توانم در مورد آن دروغ" او به من گفت. "به علاوه برخی از کارفرمایان فقط نمی خواهم به شنیدن این که کلمه اتحادیه."

با وجود چند سال خاموش شغلی پاترسون هنوز هم می تواند به سرعت اجرا را از طریق یک خانه دار' بهترین شیوه و لیست می کنه خاموش خاص استفاده برای تمیز کردن مواد شیمیایی tucked دور در جارو پستو سراسر پیتسبورگ VA. "شما مجبور به پرداخت توجه به جزئیات" او به من گفت: "به دلیل پاکیزگی در یک بیمارستان است و نه فقط می خواستم آن را لازم و مورد نیاز است."

بسیاری از جانبازان صورت یک قابل دفاع اقتصادی در آینده. جانباز نرخ بیکاری تقریبا سه برابر شده پس از ماه ژانویه به 8.6 درصد تنها کمی پایین تر از آن بود که پس از بحران مالی 2008. در همان زمان و توسط دست و پنجه نرم با حدود 50,000 خالی در سراسر یک میزبان از ادارات. استخدام واجد شرایط جانبازان به این موقعیت نه تنها بهبود آژانس قابلیت اما همچنین تامین امنیت برای مبارزه جانباز خانواده. پترسون و همسرش, کریستال, صورت سلب حق اقامه دعوی در خانه خود و فشار به پرداخت خود را, دختر کالج, صورت حساب. حتی اگر او برنده خود را مورد داوری او با اشاره به VA هنوز هم می تواند درخواست تجدید نظر تصمیم گیری و جلوگیری از بازگشت او به کار را برای ماه می باشد.

Takano به من گفت که او تا به حال رزرو در مورد VA لایحه که منجر به بسیاری از خاتمه دادن اما او به آن رای دادند با استناد به اساسنامه آن به عنوان تقویت خلاف کاران حمایت. او به من گفت که او در حال حاضر می بیند OAWP کار به عنوان "classist" و "سوزان."

"آنها اخراج بسیاری از کارکنان تمیز کردن برای اثبات پاسخگویی به VA," او گفت: "تنها به ایجاد یک وضعیت که در آن پاکیزگی در طول یک بیماری همه گیر دشوار است."

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب