پخش زنده: روز 10 از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح محاکمه در سنا

سناتور انتظار می رود که رای گیری در مورد اینکه آیا به تماس شاهدان بالقوه از جمله تهمت سابق امنیت ملی, مشاور جا

توسط NEWS-SINGLE در 12 بهمن 1398

سناتور انتظار می رود که رای گیری در مورد اینکه آیا به تماس شاهدان بالقوه از جمله تهمت سابق امنیت ملی, مشاور جان بولتون از رئیس جمهور را استیضاح محاکمه.

در روز پنج شنبه در دومین و آخرین روز از پرسش و پاسخ دوره دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سنا استیضاح محاکمه الیزابت وارن که در بالا پرواز دموکرات نامزد ریاست جمهوری با هدف او تنها سوال از دو روز جلسه به طور مستقیم در قاضی جان رابرتز که ریاست دادگاه. "در زمانی که تعدادی زیادی از آمریکایی ها از دست داده اند ایمان در دولت او پرسید:" آیا این واقعیت است که رئیس دادگستری که ریاست بیش از یک استیضاح آزمایشی است که در آن سناتور جمهوریخواه تا کنون حاضر اجازه می دهد تا شاهد یا شواهد منجر به از دست دادن مشروعیت قاضی ارشد دیوان عالی کشور و قانون اساسی؟" رابرتز خواندن وارن سوال با صدای بلند به عنوان او را با همه که فرستاده شده بود و قیافه. سرب مدیر خانه, Adam Schiff ایستاده بود و گفت: در پاسخ "من فکر نمی کنم یک دادگاه بدون شاهد بازتاب منفی در دادگستري. من فکر می کنم آن را بازتاب منفی در ما است."

در طول دو هفته از محاکمه رئیس دادگستری ارائه شده کمی بیشتر از رویه پنجره پانسمان—حتی زمانی که او هشدار خانه مدیران و رئیس جمهور وکلا. اما در روز جمعه هنگامی که سناتور رای خواهد داد که آیا به تماس شاهدان بالقوه از جمله تهمت سابق امنیت ملی, مشاور, جان بولتون, رابرتز می تواند تبدیل به یک شکل مرکزی از محاکمه. دموکرات ها نیاز به چهار سناتور جمهوریخواه به عبور از خط حزب به منظور معرفی شهود به دادگاه و چهار جمهوری خواه میانه رو است که دیده می شد به عنوان پتانسیل نوسان آرا سوزان کالینز از مین; Lisa Murkowski از آلاسکا; رامنی از یوتا و لامار الکساندر تنسی. اما در اواخر شب پنجشنبه الکساندر اعلام کرد که او نمی خواهد رای به نفع خواستار شهود. تصمیم خود گفت: تحت تاثیر قرار بود در بخشی از این واقعیت است که دموکرات ها تا به حال ثابت خود را. "سوال آن است که آیا رئیس جمهور آن را انجام داد اما اینکه آیا این کشور ایالات متحده آمریکا و یا مردم آمریکا باید تصمیم بگیرید که چه باید بکنید در مورد آنچه او" او در بیانیه ای گفت. "من باور دارم که قانون اساسی را فراهم می کند که مردم باید تصمیم گیری را که در انتخابات ریاست جمهوری آغاز می شود که در آیووا در روز دوشنبه."

باید سه تن دیگر رای در حمایت از شهود در مجلس سنا خواهد بود قفل پنجاه-پنجاه در موضوع راه اندازی رابرتز به عنوان یک tiebreaker—و به عنوان Susan B. گلاسر نوشت: "تقریبا هیچ کس باور" در روز پنج شنبه شب که رابرتز "خواهد بود مایل به بازیگران تصمیم گیری رای می دهند." کالینز و رامنی برای قطعات آنها را هر دو نشان داده است که آنها را به رای دادن به نفع شهود. چشم همه خواهد Murkowski که در روز پنج شنبه ارائه لود و شاید گفتن سوال. او پرسید: trump's دفاع تیم "چرا باید این بدن نیست تماس سفیر بولتون?" او گفت که "گزارش سفیر بولتون کتاب نشان می دهد که رئیس جمهور گفته بولتون که به طور مستقیم کمک خواهد منتشر نمی شود تا زمانی که اوکراین اعلام کرد تحقیقات رئیس جمهور مورد نظر" تناقض اظهارات عمومی از مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان. "این اختلاف در مورد مواد حقایق وزن آن به نفع خواستار اضافی شاهدان مستقیم با دانش" Murkowski نوشت. پاتریک Philbin معاون کاخ سفید, مشاور, ارائه یک رویه پاسخ گفت که خانه در حال حاضر شانس خود را برای شنیدن از بولتون و باید subpoenaed او در طول آن تحقیق بارها تکرار موضع جمهوری خواه.

حتی اگر Murkowski طرف با دموکرات به احتمال زیاد نتیجه این است که "گاهی اوقات در روز جمعه و اوایل شنبه" به عنوان گلاسر نوشت: "سوم ریاست جمهوری-استیضاح محاکمه در تاریخ آمریکا است که تقریبا مشخصی برای رسیدن به آن مقرر نتيجه گيری: یک حزبی تبرئه توسط جمهوریخواهان کنترل سنا پس از یک حزبی استیضاح توسط حزب دموکرات کنترل خانه."

شما می توانید تمام این تحولات در جریان زندگی بالا.tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im