ما نمی توانیم به از دست دادن خدمات پستی

A postal worker dropping off mail at a house
برای چهل سال گذشته جمهوری خواهان شده اند به دنبال گرسنگی خفه و خرابکاری در ایالات متحده خدمات پستی به امید خصوصی سازی یکی از قدیمی ترین و مهم ترین کالاهای عمومی در تاریخ آمریکا است.عکس توسط دن Brouillette / بلومبرگ / گتی

من احتمالا یکی از حداقل متعاقب چیزهایی که من تا به حال تحویل داده است. او دارای دو دختر دیگر برای شروع یک, یک بنده و دیگر ویژه-معلم آموزش و پرورش. اما او نیز خود را صرف زندگی کاری ارائه نامه دانشگاه, پذیرش, داروها, وام مسکن, اوراق طلاق براده طلا, میله, مجسمه, خاکستر و مراقبت های بسته. در سی و هشت سال به عنوان یک روستایی حامل نامه با خدمات پستی ایالات متحده او را تحویل داده و فقط در مورد همه چیز شما می توانید از نظر قانونی ارسال از طریق ایمیل.

برای بیست و هفت نفر از کسانی که سال ها او را رانده همان پنجاه مایل پنج یا شش روز هر هفته با شروع کردن در اداره پست و ردیابی Rural Route 5 آوردن نامه و بسته به پنج صد و چهل و پنج مشتریان. بهترین مشاوره از همه که رانندگی این است که برای حمل نوار مجرای آن می توانید هر چیزی را ثابت و حتی می تواند به یک دسته سه تایی اگر شما اتفاق می افتد برای پیدا کردن یک سگ از دست رفته. بهترین روز او می گوید: چند سال پیش زمانی که یک جامعه بازنشستگی اضافه کردم به مسیر—یک صد و پنجاه و هفت مشتریان جدید با داستان و زمان به آنها بگویید. بازنشستگی خانه می آید در اوایل در پنجاه کیلومتری اما برخی از روزها او متوقف می شود و دوباره در راه خانه خود را برای دیگر بازدیدکننده داشته است یا سر به عقب وجود دارد در تعطیلات آخر هفته برای تولد و سالگرد و یا برای خوش آمد کسی از بیمارستان به خانه.

مادر من بسیار نزدیک با بسیاری از مردم که زندگی می کنند در طول مسیر او که آنها را همیشه احساس می کردم که دوم یا سوم عموزاده به من—مردم من می دانستم که من مربوط به حتی اگر من نمی بینم آنها را بسیار اغلب. آقای R. ارسال کتاب خانه با او برای من به عنوان خوانده شده; E. خانواده او کشیده جیپ از یک رانش برف و یدک کشیده و او را به اداره پست که ترمز شکست خورده; F. خانواده از دست داده و دو فرزند هنگامی که خانه خود را سوزانده; خانم M. پخته و نان و به او چای سرد در یک برای رفتن به جام; B. خانواده تا به حال برخی از محوطه کار آنها می خواستند پدرم را به انجام—و در و در از طریق سال های مناجات از معمول و یا غیر منتظره جشن ها و فجایع و kindnesses. در این دوره از تقریبا چهار دهه سکس من با مامان, تماشا نوزادان او را دیدم به خانه از بیمارستان به رشد بزرگسالان که ایمیل پدر و مادر خود نامه کریسمس با عکس های خود را به کودکان خود فکر کرده اید که آیا یک زن یا شوهر یا نه ماندن در خانه خود را پس از ازدواج به پایان رسید و دیده نوه بیش گندم مزارع از پدربزرگ و مادربزرگ خود را.

یک روستایی نامه حامل مناسب مادر من, و آن را فعال کنید او را به ارائه برای یک خانواده مثل ماست: آن است که یک اتحادیه کار با حمایت و مزایای بیمه و تعطیلات روز فقط متوسط را افزایش می دهد اما گاه به گاه اضافه و قابل اعتماد و شفاف حقوق و دستمزد. این همه فوق العاده; من یک فیلم قبل از من متوجه شده است که وسایل نقلیه رسمی او و همکار او-حامل های رانندگی ندارند و تهویه مطبوع و مفاصل در حال حاضر ورم و اماس مفصل های زانو گران او شانه ها و پشت درد مزمن او راه رفتن wobbled توسط سایش و پارگی ناشی از hefting پنجاه پوند بسته های مواد غذایی سگ و چهل پوند جعبه بستر گربه که ظاهرا ارزان تر در آمازون از آنها در فروشگاه های محلی. هنوز هم آن است که یک کار بهتر از او فکر او را تا کنون داشته و آن را اجازه داده او را به نگه داشتن ما در پرانتز آلرژی عکس های اشعه ایکس, کتاب و فیلم. در نهایت آن شخص اعتباری به اندازه کافی خوب به ما حساب پس انداز و کارت های اعتباری و وام.

پدرم که مسن تر است و تا به حال مشغول به کار طولانی تر از مادر من تا به حال یک عضو از ایالات مواد غذایی و تجاری کارگران; مادر من پیوست ملی روستایی نامه حامل اتحادیه به عنوان به زودی به عنوان او واجد شرایط. آنها می دانستند که هر چه آنها امیدوار بودند برای فرزندان خود آنها خود را همیشه خواهد بود کار نه مدیریت. بنابراین ما یک اتحادیه خانواده: پدر و مادر من صرف چند شب از یک سال در محلی جلسات و اگر ما رفت و در تعطیلات آن را به هر کجا که سالانه اتحادیه کنوانسیون برگزار شد که در آن سال—معمولا در ساحل دریا در نزدیکی جایی که ما زندگی می کردند در مریلند اگر چه یک سال ما سوار تمام راه را به مین است. در حالی که ما سه نفر به تماشای این معجزه بود که تلویزیون کابلی و یا مینی گلف بازی با پدر و مادر و قرار دادن در یکشنبه بهترین و صرف روز خود را در انجام آنچه که من بعدها متوجه بسیاری از افراد دیگر پدر و مادر را در همه زمان ها: حضور در جلسات. به من مادر من به طور ناگهانی به نظر می رسید مانند یک مدیر اجرایی است.

اتحادیه های کارگری قوی ترین مدافع مردم مانند پدر و مادر من. که قدرت یکی از دلایلی است که اگر چه U. S. P. S. این است که تا حد زیادی محبوب ترین سازمان دولتی آن است که اغلب با خطر انقراض است. مادر من است در مورد بازنشستگی و من نگران که آژانس او زندگی خود را صرف خدمت بازنشسته خواهد شد به زودی بیش از حد. Coronavirus که نابود اقتصاد جهانی در امان نیست خدمات پستی و حمل و نقل و بسته بندی حجم در حال افزایش استاندارد و فله پست کاهش یافت, ترک, U. S. P. S. با افزایش کسری بودجه. اما اگر coronavirus کشته شدن خدمات پستی آن مرگ خواهد شده اند عجله به عنوان بسیاری از مرگ و میر در حال حاضر با یک بیماری زمینه ای: برای چهل سال گذشته جمهوری خواهان شده اند به دنبال گرسنگی خفه و خرابکاری در آن امید به خصوصی سازی یکی از قدیمی ترین و مهم ترین کالاهای عمومی در تاریخ آمریکا است.

قبل از آنها استقلال خود را اعلام کرد آمریکا استعمارگران تصمیم گرفت که آنها نیاز به یک راه بهتر برای برقراری ارتباط با یکدیگر است. در تابستان سال 1775 در دومین کنگره قاره ای آنها ایجاد خدمات پستی و نام بنجامین فرانکلین اولین Postmaster به طور کلی. که در آن قبل از نامه یا بسته انجام شده بود بین inns and taverns و یا به طور مستقیم از خانه به خانه در حال حاضر وجود دارد یک راه برای آمریکایی ها به خیال راحت با احتیاط و قابل اعتماد مربوط در سراسر مسافت های طولانی است. بعد از انقلاب زمانی که کنگره تصویب اساسنامه کنفدراسیون قانونگذاران شامل اداره پست در نهم کسانی که مقالات و بعدا مندرج در ماده اول قانون اساسی است.

بنیانگذاران شاهد خدمات پستی به عنوان یک ضروری نقلیه دیگر به ویژه آزادی مطبوعات: یکی از اولین پستی مجموعه قوانین ویژه نرخ تخفیف برای روزنامه ها. اما آنها نیز قابل درک است که یک ملی پست یکپارچه یک ملت اجازه می دهد شهروندان خود را به ماندن متصل شده و اتصال آنها را با خود به دولت فدرال است. زمانی که الکسی دو توکویل تور جوان کشور چندین دهه پس از آن نیز با سفر او تا حدودی از طریق پست مربی با اشاره به در “دموکراسی در امریکا” چگونه “پست الکترونیکی است که ارتباط بین ذهن امروز نفوذ به قلب بیابان.”

اما ایمیل نیست فقط به دنبال مهاجران آمریکایی به بیابان—این نیز منجر به انتقال از مرز. قانون اساسی قدرت است که ایجاد خدمات پستی مجاز برای ساخت و ساز از پست جاده ها به لینک دوردست شهرستانها; در نهایت این زد تمام راه را از فلوریدا به مین است. تعداد کمی از کسانی که ضروری byways زنده ماندن برخی از آنها آشکار در نام خود را مانند آلبانی پست جاده و بوستون پست جاده ها است. بعد که قدرت تفسیر شد به طور گسترده تر برای توجیه فدرال سرمایه گذاری در خطوط راه آهن و بزرگراه ها. در طول تاریخ طولانی خود به خدمات پستی تحویل به پست توسط pony express, قاطر قطار شناور هواپیما کشتی و قایق موتور سیکلت, اسکی, hovercrafts و پنوماتیک لوله. وجود دارد تنها هفتاد و پنج دفاتر پست در کشور تاسیس, اما در زمان جنگ داخلی آغاز شده وجود دارد بیش از بیست و هشت هزار در سراسر کشور است.

دو تا از محبوب ترین ویژگی های خدمات پستی امروز به طور شگفت انگیزی در اواخر نوآوری. قبل از سال 1847 آن را سخت به یک philatelist در ایالات متحده به دلیل نامه ها و بسته شد stampless: هزینه پست پرداخت می شد در حال ارسال و یا در هنگام ورود. از آن زمان نزدیک به هفتاد سال پس از تاسیس آن برای خدمات پستی به طراحی چسب, پیش پرداخت هزینه در قالب پنج درصد تمبر شامل بنجامین فرانکلین و ده درصد تمبر شامل جورج واشنگتن است. برای حتی یک مدت زمان طولانی تر به پست تحویل داده شد و تنها بین ادارات پست, ترک مشتریان برای بازیابی آن خود را (به همین دلیل است که این دفاتر به طور منظم به نظر می رسد به عنوان یک مرکزی تنظیم در اوایل ادبیات آمریکا) و یا به تکیه بر شرکت های خصوصی به صورت درب به درب تحویل. اما در میانه جنگ داخلی کنگره با تصویب قانون ارائه برای تحویل خانه در شهرستانها و آمریکایی ها به طور ناگهانی آغاز شده و قرار دادن در خیابان, آدرس, در نامه های خود را به طوری که حامل می تواند آنها را به گیرنده را به درب. توسط 1923 خدمات آنقدر محبوب است که تمام مشتریان مورد نیاز بود به ایمیل اسلات خود را درب یا جعبه جاده به طوری که حامل می تواند متوقف شود بنابراین انتظار طولانی برای مشتریان برای پاسخ به این درب به منظور به دست کردن ایمیل.

یکی دیگر از خدمات پستی محبوب ترین نوآوری کمرنگ شده از حافظه است. برای بیش از پنجاه سال محلی دفاتر پست عمل به عنوان جامعه بانک ها. شروع در سال 1911 پستی پس انداز سیستم اجازه همه آمریکایی ها به سپرده پول خود را در محلی دفاتر پست که پس از آن مجددا سرمایه گذاری منابع در محلی مستقل بانک ها در تعیین نرخ بهره—در اصل دو و نیم درصد با دو درصد رفتن به محافظ و نیم درصد پوشش هزینه های این برنامه است. بانک های خصوصی شد رئیس بهره مند از این طرح اما به دلیل آنها نمی خواهند رقابت برای سطح بالا حساب سپرده پوش شد در چند صد دلار است. میلیون ها نفر از آمریکایی ها بسیاری از آنها مهاجران و یا افرادی که بدون وسیله ای برای بانکداری خصوصی افتتاح حساب های پس انداز با حداقل سپرده از یک دلار. در اوج پستی و بانکی در سال 1947 چهار میلیون نفر واریز بیش از سه میلیارد دلار است. بسیاری از جوامع خدمت پستی سیستم پس انداز مشغول به کار بودند-کلاس و یا اقلیت محله با بانک های خصوصی. در نهایت هر چند کلاه سپرده منصرف مشتریان نرخ بهره ثابت ساخته شده از حساب های رقابتی کمتر از جایگزین خصوصی و بانک ها لابی برای پایان پستی و بانکی. در سال 1967 آنها موفق بوده است. در حالی که آن را به طول انجامید هر چند پستی و بانکی نشان داد یکی از خدمات پستی را تاسیس آرمان: خدمت همه آمریکایی ها بدون تعصب و یا به نفع هیچ ماده خود را کد پستی است.

خدمات پستی گرفتار شد با حمایت رسوایی برای بخشی از تاریخ آن: به عنوان اغلب اتفاق افتاده است با سیاسی ملاقات سودآور پستی موقعیت شد و گاهی doled به عنوان نعمت. اما فقط به عنوان U. S. P. S. همواره برای مشتریان خود, آن را در نهایت تبدیل به یکی از ترین کشور برابری طلب موسسات برای اشتغال است. پستی فارغ التحصیلان عبارتند از: آبراهام لینکلن و جان براون ریچارد رایت و ویلیام فاکنر جان Prine و بریتنی Howard—مردان و زنان از هر دولت از تمام شرایط با کمی آموزش و پرورش و یا تعداد زیادی از آن کار را برای چند ساعت در هفته یا دهه از خدمات تمام وقت به عنوان کارمندان در شهرستان حامل روستایی حامل تراکتور-تریلر رانندگان پستی بازرسان بر حسب تحویل متخصصان و postmasters. امروز, U. S. P. S. شامل نزدیک به یک چهارم از کل نیروی کار فدرال. نزدیک به نیمی از آن شش صد و سی و سه هزار نفر از مردم از رنگ و بیش از یک صد هزار نفر از جانبازان. هم کارگران و کارکنان سی و دو هزار دفاتر پست و نزدیک به پنج صد پردازش و مراکز توزیع. آنها رسیدگی به یک صد و چهل و دو میلیارد قطعه از ایمیل در هر سال—تقریبا نیمی از تمام ایمیل در سراسر جهان است.

با تعداد زیادی از تبلیغات و کسب و کار مکاتبات رفتن, دیجیتال, الکترونیکی, دوره, در امریکا رو به کاهش برای سال قبل از coronavirus وارد, حتی به عنوان تحویل بسته افزایش یافت و با رشد تجارت آنلاین. اما همه گیر آورده یک مقدار واضح تر شیب: در آوریل Postmaster کلی مگان برنان شهادت قبل از کنگره که با حجم پایین و نزدیک به یک سوم از آنچه در آن بود در این زمان در سال گذشته است که با توجه به یک آژانس برآورد آن را به نصف کاهش تا پایان ماه ژوئن است. بیشتر از ما خرید آنلاین در طول همه گیر است و ما برای خرید چیزهای بیشتر اما بسیاری از کسب و کار را متوقف کرده اند و تبلیغات, صدور صورت حساب و حمل و نقل—تمام خدمات انجام شده توسط پست الکترونیکی. بدون که به صورت فله و کسب و کار, پست, پستی, سرویس انتظار برای از دست دادن سیزده میلیارد دلار درآمد در این سال مالی.

برنان بود توصیف این سازمان در شرایطی به کنگره نه به این دلیل که دولت فدرال بودجه خدمات پستی — آن را ندارد—اما به دلیل آن کنترل خدمات پستی. کنگره مجموعه پستی نرخ را تنظیم می کند که خدمات این سازمان می تواند ارائه دهد و ميوه قوانین برای, چگونه آن را عمل می کند. جهانی تحویل قانون اساسی موظف و هر زمان که اداره پست بسته شده است و یا هزینه هر یک از خدمات است که مطرح شده این تغییر نیاز به کنگره تصویب. فدرال نظارت از خدمات پستی در زمان شکل کنونی آن پس از یک اعتصاب در سال 1970 هنگامی که پس از هشت روز مختل خدمات ریچارد نیکسون رئیس جمهور تغییر U. S. P. S. از یک دولت به بخش مستقل سازمان دولتی. ایده این بود برای خدمات پستی به اجرا بیشتر شبیه یک شرکت با لينک مستقيم نظارت کنگره اما بدون مالیات دهندگان بودجه. در همان زمان در ازای جمعی-چانه زنی حقوق پستی کارمندان توافق هرگز به اعتصاب دوباره.

توسط 1982, خدمات پستی عامل بود به طور کامل و بدون پول فدرال و برای یک چهارم از یک قرن آرایش جدید کار کرده است. اما در سال 2006 خواهان در لنگ-اردک جلسه کنگره با تصویب قانون جلوگیری از خدمات پستی از بالا بردن نرخ آن به صورت منظم سرویس ایمیل بیش از شاخص قیمت مصرف کننده. این تغییر بدان معنی است که بدون توجه به افزایش قیمت سوخت برای آژانس و وسایل نقلیه اجاره برای محموله خود را و پرواز و بیمه بهداشت و درمان برای کارگران خود را و یا هر عامل دیگر هزینه آژانس نمی تواند بیش از چند اضافی سنت برای خدمات خود را هر سال. به همین دلیل خود را تمبر هنوز هم هزینه تنها پنجاه و پنج سنت و بسته بندی-حمل و نقل نرخ بسیار کمتر از خصوصی جایگزین. مقررات تغییر دیده می شد به عنوان یک هدیه به خدمات پستی را از رقبا که صرف ده ها میلیون دلار لابی کنگره و کسانی که امکان استفاده از نرخ های ارزان تر توسط پیمانکاری برخی از خود تحویل به U. S. P. S.

که همان قانون نیز موظف است که خدمات پستی قبل از آن صندوق کارکنان-بازنشستگی و بازنشستگی هزینه ها از جمله مراقبت های بهداشتی و نه فقط برای یک سال بلکه برای بعد از هفتاد و پنج سال—و حتی بیشتر فلج کننده مورد نیاز است. سال است که در دستور تصویب U. S. P. S. به حال نه صد میلیون دلار سود. آن را تا به حال نه یک سود سال پس از. سالانه هزینه از کسانی که قبل از تامین مالی مزایای بازنشستگی بیش از پنج میلیارد دلار, و منتقدان این حکم اشاره می کنند که خدمات پستی تنها کارفرما مجبور به صندوق های بازنشستگی برای کارکنان که هنوز استخدام شده و یا حتی به دنیا آمد. سرانجام پس از سیزده سال تلاش برای لغو قیمومیت که دموکرات ها کردم نیمه راه وجود دارد این فوریه زمانی که مجلس نمایندگان رای به انجام این کار, اما این لایحه متوقف شده در حزب جمهوری خواه کنترل مجلس سنا.

Postmaster کلی برنان کنگره شهادت آمد که پس از لغو تلاش و او با اشاره به بودجه امداد است که خواهد آمد از اجازه دادن به آژانس برای بازگشت به pay-as-you-go بازنشستگی. که به تنهایی نمی خواهد این سازمان سود آور است هر چند از آن است که در حال حاضر در مسیر اجرا از پول در پایان ماه سپتامبر و به طور بالقوه می تواند توقف عملیات. برنان درخواست هشتاد و نه میلیارد دلار از کنگره برای تقویت خدمات پستی منابع مالی برای چند سال آینده. این رقم شامل بیست و پنج میلیارد دلار به پوشش درآمد از دست رفته در طول همه گیر; یکی دیگر از بیست و پنج میلیارد دلار برای ارتقاء زیرساخت های مانند دفاتر مرتب سازی امکانات و ناوگان تحویل وسایل نقلیه; چهارده میلیارد برای پرداخت بدهی های مربوط به بازنشستگی دستور; و دیگری بیست و پنج میلیارد دلار در محدودیت استقراض باید این سازمان به آن نیاز دارید.

این یک سرمایه گذاری قابل توجهی, اگر چه آن را در چشم انداز کنگره در حال حاضر با توجه به خصوصی صنعت هواپیمایی پنجاه میلیارد دلار که تنها نیمی از کشور با یک پرواز تجاری در هر سال داده شده. در مقابل خدمات پستی فراهم می کند خدمات اساسی برای هر آمریکایی در هر روز و در ادامه به انجام این کار در طول این بحران کنونی: تسهیل قانون اساسی موظف سرشماری ملی; توزیع یک صد و سی میلیون نسخه از C. D. C. دستورالعمل برای coronavirus ایمنی; دست زدن به رای-توسط-mail تلاش برای مقدماتی در سراسر کشور (و مسلما دوباره این سقوط برای انتخابات ریاست جمهوری); و علاوه بر معمول ایمیل, ارائه, مواد غذایی, دستمال مرطوب و ضد عفونی کننده و میلیون ها نسخه از جمله تقریبا تمام کسانی که حمل توسط دولت جانبازان. خدمات پستی آیا این یک واقعیت است که منعکس شده است در حدود تحسین جهانی آن را دریافت: نود و یک درصد از آمریکایی ها یک مطلوب از نظر U. S. P. S., بالاتر از تصویب برای هر سازمان دولتی. در میان مردم اگر نه در واشنگتن آن است که دیده می شود فقط به عنوان مطلوب توسط جمهوری خواهان به دموکرات ها.

آن را سخت به درک که چرا. زمانی که پاکت پست اول آغاز شده و در سال 1913 ارائه نرخ بسیار مقرون به صرفه و حتی به صورت نسبتا سنگین بسته های افراد مورد اعتماد پست به اندازه کافی برای فرستادن فرزندان خود از طریق U. S. P. S. (یک زن و شوهر و اوهایو پرداخت پانزده سنت به ایمیل نوزاد خود را به پدربزرگ و مادربزرگ خود زندگی می کردند که چند مایل دورتر; آیداهو خانواده خود را از طریق پست چهار سال هفتاد و سه مایل.) در سال 1958 زمانی که هری وینستون مورد نیاز برای دریافت الماس امید به موزه اسمیتسونیان, او با استفاده از خدمات پستی. (هزینه پست با هزینه کمتر از سه دلار اما برای صد اضافی-برخی از دلار وی افزود: یک میلیون دلار ارزش بیمه فقط به امن است.) Encomiums در مورد چگونه نه برف و نه باران و نه گرما و نه اندوه شب می تواند به توقف ایمیل درست هستند اما به اندازه کافی دور: حامل نیز تحویل از طریق ملی بحران از Unabomber مواد منفجره را به حمله سیاه زخم. امروز در طول coronavirus همه گیر بسیاری از پستی و کارکنان ادامه داد: ارائه بدون دستکش یا ماسک یا ضد عفونی کننده ارائه خود را به عنوان آژانس در تلاش برای امن مناسب لوازم. در حال حاضر بیش از شانزده صد پستی کارکنان تشخیص داده شده اند با این ویروس و سی و باید از آن درگذشت.

اکثریت پستی کارکنان اتحادیه و جمعی خود را-چانه زنی حقوق در یکی از بسیاری از جنبه های U. S. P. S. که رئیس جمهور تهمت پیشنهاد کرده است برش. در واقع, آن است که پایدار قدرت پستی کارگری در زمانی که بخش عمومی اتحادیه های کارگری شده اند تا با موفقیت ضعیف است که باعث می شود این سازمان چنین جذاب هدف به محافظه کاران است. دو سال پیش مغلوب ساختن پیشی جستن تشکیل یک نیروی کار برای ارزیابی خدمات پستی را در آینده. توصیه های آن شامل کاهش کارگر دستمزد و مزایای پایان دادن به آژانس خدمات جهانی تعهد به تحویل به تمام آمریکایی ها مهم نیست که چگونه از راه دور خود را به محل بسته شدن دفاتر پست, از بین بردن تحویل روز افزایش قیمت تمبر و بسته بندی تحویل و انعقاد قرارداد دست دوم پردازش پست الکترونیکی. هم کسانی هستند که به احتمال زیاد مراحل در مسیر خصوصی سازی که اساسا تغییر شخصیت ما پست الکترونیکی. خصوصی, سیستم, شما ممکن است پرداخت پانزده برابر بیشتر به پست الکترونیکی چیزی به پسر عموی خود را در آلاسکا نسبت به خواهر خود در شهر نیویورک; رادیکال مجله ممکن است محروم توزیع به طور کامل; یک کسب و کار کوچک در مونتانا ممکن است به درایو یک صد مایل به کشتی علائم نئون در آن تولید. به عنوان آن است که شرکت هایی مانند UPS و فدرال اکسپرس قرارداد خود را “آخرین مایل” به U. S. P. S. در بسیاری از مکان ها به دلیل ارائه به مناطق دور افتاده بی ثمر است.

اگر چه به جای کمتر پستی Ofice شد مجاز به انجام بیشتر ؟ آن را می تواند ارائه بانکداری مصرف کننده این راه است که آن را یک بار بود و راه که چین و ژاپن و بیش از صد کشور دیگر هنوز هم—با کم هزینه چک-تجاری و چک کردن حساب به طوری که میلیون ها نفر از آمریکایی ها که نمی توانیم بانکداری سنتی باید یک جایگزین برای payday در وام دهندگان و وام کوسه. آن را اجازه می دهد می تواند حامل آن به ارائه منظم و رسمی رفاه کنترل و مراقبت از سالمند برای شهروندان ارشد راه که ایمیل حامل در حال حاضر انجام دهد (و این است که بسیاری از آنهایی که در آمریکا از جمله مادر من به همین ترتیب انجام دهید در غیر رسمی بر اساس). آن را می تواند عرضه عمومی پهنای باند در سراسر کشور دیدار عقب افتاده نیازهای روستایی و جوامع از راه دور بیحال بدون اینترنت با سرعت بالا ساخت آن را به یک ابزار عمومی راه که شهر چاتانوگا انجام داده است برای شهروندان است. U. S. P. S. کارکنان می تواند تبدیل به فروش اسناد رسمی سند خریدهای فروش شکار و ماهیگیری مجوز و تمدید گواهینامه رانندگی و خودرو ثبت نام به عنوان یک نوع از فرمت های دیگر دولت و سازمان های فدرال. وجود دارد مقدار زیادی از راه هایی برای U. S. P. S. به آوردن درآمد اضافی و این همراه با آزاد بودن از قبل بودجه دستور برای مزایای بازنشستگی—اجازه می دهد این سازمان برای تبدیل شدن به سودآور دوباره.

اما آن را به ارزش به خاطر سپردن است که هنگامی که بنیانگذاران تاسیس خدمات پستی, سود بود نه هدف. به عنوان با آموزش و پرورش و کتابخانه های عمومی خودکفایی نیست اندازه گیری آژانس موفقیت است. پستی کارکنان مانند مادر من همیشه در نظر گرفته خود را خدمتگزاران مردم: آنها تحویل, پست, اما همچنین تمایل به منافع مشترک است. بسیاری از آنچه که او انجام داده است در روستایی مسیرهای شش روز در هفته به مدت نزدیک به چهل سال است تا به حال هیچ چیزی برای انجام با پاکت او برگ در صندوق های پستی و یا بسته او قطره بر روی ایوان. یک بار یکی از افراد مسن مشتریان جواب نداد درب; ماشین وجود دارد به طوری که مادر من زدم در درب و پنجره و سپس اجازه دهید خودش را در داخل و زن بر روی زمین گیر کرده بین تخت و دیوار از اتاق خواب او. او تا به حال به دام افتاده است وجود دارد برای دو روز قادر به رسیدن تا انتظار برای کسی که برای پیدا کردن او را.

داستان مانند که یکی از غیر معمول نیست و آن را خوب است برای شنیدن صفت “ضروری” در نهایت اعمال به مردم مانند مادر من است که آن را سزاوار است مردم که کار را برای پول کمتر و بیشتر ساعت نسبت به آنها باید انجام آنچه که گاهی disparagingly به نام “خدمات کار” در هنگام آن است که دقیقا آنچه در آن است: یک عمل از خدمات. رئیس جمهور تهمت ممکن است تمسخر U. S. P. S. به عنوان “یک شوخی” اما در واقعیت آن است که یکی از مهم ترین دستاوردهای. بنیانگذاران حق داشتند بدانند که خدمات پستی نیست تنها یک راه حرکت افکار و کالا از هر گوشه ای از امریکا به هر یک از دیگر, اما همچنین یک راه متحد یکی از بزرگترین و متنوع ترین کشورها در جهان است. در زمانی که بیش از حد چند اتصال ما به عنوان یک کشور و بیش از حد تعداد کمی از ما ایمان ما نهادهای عمومی ما نمی توانیم به از دست دادن یکی از ما اعتماد ترین.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>