ما نمی خواهد می دانم که لحظه دقیق زمانی که دموکراسی می میرد

Coronavirus همه گیر است که تا کنون تقویت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قدرت ایجاد شرایط برای او را به ادامه تلا

توسط NEWS-SINGLE در 29 فروردین 1399
US President Donald Trump makes his way from the podium.
Coronavirus همه گیر است که تا کنون تقویت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قدرت ایجاد شرایط برای او را به ادامه تلاش خود را در استبداد.عکس توسط مندل فا نگن / خبرگزاری فرانسه / گتی

در روزهای اولیه از مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری وجود دارد, بسیاری از گمانه زنی ها در مورد زمانی که, اگر, و چگونه ما را به عبور از نقطه بدون بازگشت هنگامی که ما می دانیم که دموکراسی آمریکایی نابود شده بود. که گفتگو پژمرده پس از یک در حالی که غرق توسط din Trumpian اخبار. Coronavirus همه گیر آورده و آن را به عقب. را مغلوب ساختن پیشی جستن با استفاده از این ویروس برای ایجاد استبداد? است دموکراسی آمریکایی مرده است ؟ فقط در چند روز گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن تأکید کرده است که ریاست جمهوری را به او می دهد "کل" اقتدار مطمئن ساخته شده است که نام او ظاهر خواهد شد بر روی محرک چک که آمریکایی ها را دریافت خواهد کرد و تهدید به موکول کردن کنگره به منظور پر کردن دولت خالی و بدون انتظار برای سنا تایید. این قطعی پایان دموکراسی آمریکایی? اما فقط به این دلیل که دموکراسی می میرد وجود دارد به ندرت قطعی زمان مرگ. دموکراسی هرگز در صحنه مرده.

مغلوب ساختن پیشی جستن در راه برگشت به خود "کل سازمان" ادعا می کنند پس از یک روز. طراحی محرک چک خواهد شد و به نظر می رسد می شود که در نتیجه برخی از مذاکره: trump's نام نمی خواهد به نظر می رسد در بالای صفحه و یا در خط امضا اما نه در "یادداشت" خط. (برخی از جمهوریخواهان از جمله سناتور چاک Grassley از آیووا فکر می کنم که این است که در خط با سنت است.) تهدید به موکول کردن کنگره ممکن است به عنوان رادیکال آن را به عنوان صدا در اول: تهمت و قطعا نمی اختراع "زنگ تفریح قرار ملاقات" و در واقع از آن بود که دولت اوباما است که مبارزه برای حق را چنین قرار ملاقات در طول یک طرفدار forma جلسه (اگر چه دادگاه عالی اعلام کرد این یک نفس بیش از حد از قدرت). در پایان روز بود و در پایان پس از چند روز همه تهمت و تهدید و ادعا می کند می تواند نرمال یا chalked به خیلی استبدادی هوا گرم است. این است که دقیقا چگونه استبداد آثار: آن سرخی ردی ادعای یکی پس از دیگری اما نه بصورتی پایدار و محکم و در نهایت اعلام خود رسیدن.

این شاید هرگز روشن به بسیاری از مردم در یک بار چگونه تاب خورده زمان می توانید احساس. Coronavirus زمان حرکت در سرعت فوق العاده خطرناک و حرکت نمی کند در تمام. به جای خطی زمان ما هم که loopy خال خال و گاهی اوقات قائم به خود است. پس از آن با استبدادی زمان: آن lurches به جلو محافل خود راه پیمایی در محل و جهش. در کتاب های تاریخ و زمان خطی است با به وضوح مشخص شده mileposts: روز بلشویکها قدرت را در دست گرفته; روز هیتلر ادعا کرد اضطراری قدرت; روز Pol Pot راهپیمایی به پنوم پن. آن است که در زندگی واقعی و نه حتی در طول بیماری همه گیر.

ویکتور وزیر مجارستان نخست وزیر دریافت کرده است توجه زیادی برای استفاده از coronavirus به تحکیم قدرت. او اعلام کرده است نامحدود وضعیت اضطراری داده خود حق را به حالت تعلیق هر گونه قانون و نهاد حکومت توسط فرمان. اما فریم این حرکت به عنوان مرگ مجارستانی دموکراسی خطرات eliding گذشته ده سال از تاریخ زمانی که وزیر ایجاد انحصار در قدرت سیاسی تغییر قانون اساسی به reframe درک از دولت خود بازنویسی تاریخچه بسته بندی شده دادگاه برپا جنگ در جامعه مدنی سرکوب رسانه ها و نهادهای آموزشی و تثبیت ثروت در حلقه درونی خود را.

بنیامین نتانیاهو استفاده کرده است این بیماری همه گیر به حالت تعلیق در اکثر موارد دادگاه در اسرائیل و مهندس قرار دادن کنست بر روی یخ. رودریگو Duterte در فیلیپین داده و خود قدرت سانسور. ولادیمیر پوتین هنوز استفاده می شود این ویروس به طور معنی داری افزایش اقتدار خود را شاید به این دلیل او فاقد تخیل برای افزایش اقتدار خود را بیش از او در حال حاضر پس از بیست سال از بین بردن نهاد های انتخاباتی سرکوب رسانه ها انقیاد دادگاه گردآوری ثروت از بین بردن جامعه مدنی و تخمگذار در چارچوب قانون اساسی و ابدی قانون است. از طریق تمام این سالها پوتین ادعا کرده است که روسیه همچنان به عنوان یک دموکراسی است. این اقتصاددان دموکراسی شاخص مکان روسیه یک صد و سی و چهارم از یک صد و شصت و هفت کشور با جمهوری کنگو و محکم در وسط غیر دموکراتیک پایین براکت از شاخص. در عین حال سیاسی روسیه دانشمندان همچنان به استدلال می کنند در مورد چگونگی و زمانی که همه چیز را به یک بحران حاضر و اغلب مراجعه به این رژیم به عنوان "هیبرید" یک اصطلاح اغلب در علوم سیاسی برای توصیف رژیم هستند که نه کاملا دموکراتیک است و نه کاملا استبدادی است. از داخل کشور همه چیز به طور کلی به نظر نمی آید به عنوان وخیم به عنوان آنها را از خارج به دلیل شرایط به سرعت نرمال زیرا مردم می دانند که همه چیز همیشه می تواند بدتر است و به دلیل مدرن روز autocrats نمی به طور کلی اعلام زمانی که آنها غاصب قدرت.

این بیماری همه گیر است که تا کنون واقعا تقویت مغلوب ساختن پیشی جستن قدرت. آن را تکثير کلمات خود را با دادن او فوق العاده منبر روزانه coronavirus جلسه. آن را داده و دولت او این شانس را در سایه coronavirus اخبار به فشار از طریق قانونی و اداری دستور کار مواردی که در غیر این صورت دریافت توجه بیشتر و خشم. آن را به طور خلاصه به ضربه تهمت را تصویب رتبه بندی که حتی با داشتن زوال یافت کمی باقی می ماند و در همه زمان سطح بالا خود را برای ریاست جمهوری است. آن است به عبارت دیگر ایجاد تمام شرایط برای مغلوب ساختن پیشی جستن به کار خود ادامه استبدادی تلاش. داستان دراماتیک قدرت منازعه در جای دیگر نیز ممکن است dangled این امید که حداقل ما می دانیم که بدترین وارد کرده است. که نادرست است وعده. که استبدادی خزش همچنان ادامه دارد.


راهنمای Coronavirus

  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • چگونه coronavirus رفتار در داخل یک بیمار است.
  • می تواند به بازماندگان کمک به درمان این بیماری و نجات اقتصاد ؟
  • طولانی جنگهای صلیبی از Dr. Anthony Fauci عفونی-بیماری کارشناس دوخته بین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مردم آمریکا است.
  • موفقیت هنگ کنگ و سنگاپور در جلوگیری از گسترش دارای درس برای, چگونه برای مهار آن در ایالات متحده است.
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن است که به طور گسترده ای در دسترس است.
  • با هر ویروس جدید ما درهم برای یک درمان جدید. می تواند ما را در تهیه داروهای ضدویروس برای مبارزه با بعد جهانی بحران ؟
  • چگونه بیماری های همه گیر را رو عمومی-بهداشت نوآوری prefigured انقلاب و دوباره ترسیم نقشه های.
  • آنچه به عنوان خوانده شده, تماشای طبخ و گوش دادن به تحت coronavirus قرنطینه.


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب