Weagle شوکه تیم هومن تصمیم به راه بخشی

تیم هومن تصمیم به قسمت راه با لیزا Weagle به طور چشمگیری تغییر نگاه از یک کشور را بالا غلطک قرار داده و همه ست

توسط NEWS-SINGLE در 24 اسفند 1398

تیم هومن تصمیم به قسمت راه با لیزا Weagle به طور چشمگیری تغییر نگاه از یک کشور را بالا غلطک قرار داده و همه ستاره در صدر پیچش یا حلقه زنی رایگان-لیست نمایندگی.

Weagle شوکه شده بود برای دریافت کلمه این تیم دیگر نمی خواهد نیاز به خدمات خود را. او گفت: او مطلع شد که جست و خیز راشل هومن و معاون جست و خیز اما Miskew به نام پنج شنبه بعد از ظهر.

یک تیم بیانیه ای صادر شد و در مدت کوتاهی پس از آن.

"من بخشی از این بحث ها و این بود که تصمیم گرفته شد توسط تیم" Weagle گفت: مطبوعات کانادا روز جمعه از اتاوا.

توسعه یک گیج توجه به این که Weagle تا به حال یکی دیگر از قوی فصل و در نظر گرفته شده است یکی از بهترین در جهان است.

بیش از 11 سال اجرا با اتاوا مبتنی بر طرف تیم برنده سه Scotties مسابقات قلب عناوین یک قهرمانی جهان و به نمایندگی از کانادا در سال 2018 المپیک زمستانی.

این تیم بیانیه ای گفت: این تغییر با "احساسات مخلوط" اضافه کردن بازیکنان ارزش دوستی خود را با Weagle و خواست او بهترین است. هومن در یک ایمیل اواخر بعد از ظهر جمعه گسترش یافت و در تصمیم گیری است.

"لیزا یکی از بهترین آگهی در این بازی و ما نمی خواهد که تا به حال موفقیت ما زمانی بیش از گذشته چند سال بدون او" هومن گفت. "بازی دائما در حال تغییر است و ما نیاز به تغییر آن با تغییر ساختار اگر ما می خواهیم به نگه دارید تا با بهترین تیم در جهان است. پرسنل تغییرات نقش مهمی در عملکرد تیم ها قادر به رشد و رشد.

"اگر شما همیشه, ایستاده,, شما در حال گرفتن به تصویب رسید. دادن مقایسه با دیگر عملکرد بالا و ورزش, تجارت نخبگان با استعداد ورزشکاران عادی است و پیچش یا حلقه زنی متفاوت است."

هیچ فوری کلمه در Weagle جایگزینی.

این تیم اعلام تا حدودی به خاک سپرده شد در اخبار ورزشی چرخه داده های لرزه ای تحولات در coronavirus همه گیر جلو آمد و در همان روز زنان در مسابقات قهرمانی جهان در پرنس جورج, میلاد لغو شد.

بقیه این فصل برنامه در جهان تور پیچش یا حلقه زنی است که در شک و تردید. باقی مانده گرند اسلم حوادث لغو شد در روز جمعه.

Weagle نمی خواهد بازی هر یک تور دیگر حوادث این فصل با هومن میدان یخ بازی.

"راشل بود که به نام من برای پیوستن به این تیم 11 سال پیش, بنابراین من فکر می کنم این اتصالات که او یکی برای تماس با من به من بگویید که آنها را در یک جهت متفاوت" Weagle گفت. "من دوستان زیادی با دختران. من یک ساقدوش عروس در لباس عروسی.

"من فکر می کنم ما در حال رفتن به ماندن دوستان, اما قطعا, ماهیت رابطه ما تغییر خواهد کرد در حال حاضر."

هومن در حال حاضر رتبه چهارم در کانادا و هشتم در جهان است. این تیم امیدوار است برای بازگشت به بازی های المپیک زمستانی در سال 2022 در پکن.

"ما تیم اول رفته اند از طریق این فرآیند دشوار است و ما نمی خواهد آخرین" هومن گفت. "این دشوار است چرا که در سایر رشته های ورزشی این تصمیمات توسط مربیان و به طور کلی مدیران به اولویت بندی در موفقیت این تیم است. متاسفانه در پیچش یا حلقه زنی نیست که می خواهم.

"بازیکنان را مجبور به پوشیدن متعدد کلاه به عنوان جنرال موتورز به عنوان هم تیمی ها و دوستان است. چالش در ساخت این تیم تصمیم گیری را از دست داده است در هر یک از ما و از آن زمان عاطفی در سطح شخصی."

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

Weagle قصد دارد به صرف چند روز آینده پاسخ دادن به ده ها تن از پیام او را دریافت کرده است در حالی که تعمق در کنار او حرکت می کند.

"من شده است به گرفتن برخی از زمان فقط به این روند به عنوان آن را بسیار جدید و ارزیابی گزینه های من," او گفت:. "اما من می دانم که من عاشق این بازی و من می خواهم به درگیر با آن در برخی از ظرفیت. من علاقه مند می شود در بازی حق تیم زنان یا به طور بالقوه در مربیگری برای کانادا یا بین المللی است.

"در حال حاضر من باز به همه گزینه ها در این نقطه و من شروع به نگاه به سمت آینده است."tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب