چه فعالیت های در حال امن به عنوان Coronavirus همچنان به گسترش یابد ؟

"من فکر می کنم اطلاعات زیادی شیوع بیماری نشان می دهد که خطر قابل توجهی بالاتر در داخل" مارک Lipsitch استاد اپی

توسط NEWS-SINGLE در 7 تیر 1399
Outdoor seating at a restaurant
"من فکر می کنم اطلاعات زیادی شیوع بیماری نشان می دهد که خطر قابل توجهی بالاتر در داخل" مارک Lipsitch استاد اپیدمیولوژی در دانشگاه هاروارد می گوید.عکس توسط آنگوس دندانه / بلومبرگ / گتی

در روز سه شنبه, Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی شهادت قبل از کنگره که آمریکا شاهد "افزایش نگران کننده" در coronavirus موارد است. او افزود: "بعد از چند هفته در حال رفتن به بحرانی در توانایی ما برای مقابله با آن موج ما شاهد در فلوریدا و تگزاس و آریزونا و کشورهای دیگر است." وجود دارد در حال حاضر بیش از یک صد و بیست هزار مرگ و میر ناشی از این ویروس در ایالات متحده آمریکا caseload بعد از اینکه نسبتا حتی با اروپا افزایش یافت پیش از آن. با وجود این شاخص در بسیاری از کشورهای در حال بازگشایی اقتصاد خود را.

به بحث در مورد وضعیت این بیماری همه گیر و چگونه آمریکایی ها باید به فکر انجام زندگی خود را در پاسخ به آن صحبت کردم که از طریق تلفن با مارک Lipsitch استاد اپیدمیولوژی در دانشگاه هاروارد T. H. Chan دانشکده بهداشت عمومی. در طول مکالمه ما که ویرایش شده برای طول و وضوح مورد بحث ما چرا قرارداد ردیابی ممکن است کمتر موثر از برخی امیدوار بود, آنچه ایران باید انجام شود برای جلوگیری از ویروس و چقدر فعالیت در فضای باز است در حال حاضر امن برای اکثر مردم است.

چه بزرگ خود را-تصویر غذای آماده در مورد وضعیت این ویروس در شرایط که در آن ما امروز در ژوئن 23rd?

در چند مکان آن را بسیار تحت کنترل و سپس در جاهای دیگر مانند بخش های خاصی از ایالات متحده و برزیل آن را در همه تحت کنترل است. چرا که اقلیت کوچکی از جمعیت آلوده شده است به تاریخ و به دلیل سطح contagiousness آن است که ما یک راه طولانی از نقطه ای که ایمنی طبیعی, حتی اگر آن را قوی ارائه خواهد شد قابل توجه بلوک بیشتر به انتقال عفونت و در نتیجه ما فقط در این و نه افتضاح موقعیت. همانطور که در آغاز همه گیر بسیاری از مردم هنوز هم حساس. ما یاد گرفته ایم چیزی در مورد نحوه کنترل آن و چه کار می کند و به خصوص آنچه را نمی کند و ما فقط در یک موقعیت که در آن گسترش بیشتر اجتناب ناپذیر است و در اکثر نقاط جهان است. تنها سوال این است که چگونه ما محدود است و ما چگونه کاهش عواقب ناشی از آن و نیز عواقب ناشی از محدود کردن آن نیز واقعا وحشتناک است.

آیا خود بزرگترین درس در مورد چه چیزی است و نه کار کرده است ؟

من فکر می کنم وجود دارد در حال ظهور شواهد اثبات نیست اما در حال ظهور شواهد—از برخی از فصلی به انتقال. من فکر می کنم ما یاد گرفته ایم که بسیار شدید shutdown از جامعه به عنوان در هر دو نسخه اروپایی یا شرق آسیا نسخه می تواند معکوس انتقال حتی در این فصل از سال در هنگام انتقال است که احتمالا نزدیک به آن شدید ترین. یک عنصر در که قفل کردن از جمعیت و عنصر دیگری بود تماس ردیابی و تست و مبتنی بر مورد مداخلات. من فکر می کنم در نیویورک و برخی دیگر از مکان هایی است که نمی باید تست در محل در زمانی که این بیماری همه گیر بود که شدید ترین و قطعا نمی تماس ردیابی در محل نشان داده اند که مستندات به تنهایی می تواند کنترل انتقال و آوردن مثل شماره های زیر یکی.

آنچه هنوز نمی دانیم این است که بخش هایی از که ما می توانیم استراحت در حالی که هنوز هم حفظ انتقال در یک سطح قابل قبول. احتمالا به این دلیل که افراد مختلف متفاوت ایده های در مورد چه چیزی قابل قبول و تا حدی به این دلیل که ما انجام نداده اند آرامش در مکان های که واقعا تا به حال آن را تحت کنترل—و ما به خصوص انجام نشده است که در زمستان.

من فکر می کنم سوال این است که چقدر می تواند ما را در بازگرداندن جامعه به حداقل سطح عملکرد در حالی که هنوز در کنترل این ویروس ؟ است وجود دارد یک همپوشانی قابل قبول ویروسی کنترل و قابل قبول عملکرد اجتماعی? من فکر می کنم که بستگی دارد به مقدار زیادی در محل چرا که هر دو مفهوم از مقبولیت اجتماعی هستند, سازه, اما من فکر می کنم آن را به خصوص به چالش کشیدن در جایی مثل آمریکا است که به نظر می رسد که برخی از کم تحمل از هر مکان در جهان به درد آورده شده توسط مستندات.

چقدر از امریکا مشکل اندازه آن است و چه مقدار از آن است که شانس و چقدر از آن است که فقیر سیاست انتخاب ؟

من فکر می کنم اندازه قطعه مهم از آن است. من فکر می کنم نه فقط ضعیف سیاست انتخاب اما عمدی به حداقل رساندن تهدید ما دولت ملی و عمدی sidelining عمومی-مقامات بهداشت در پاسخ. و اگر شما را به رئیس جمهور کلمات به طور جدی وجود دارد عمدی تلاش برای ادامه سوء تفاهم اپیدمی با نگه داشتن تست محدود است. آن همه مقادیر را به روشنی توضیح برای اینکه چرا ما این اندازه مشکل داریم.

من فکر می کنم ما در زمان حال در آغاز این بیماری همه گیر -- واقعا تقریبا یک زن و شوهر از ماه ژانویه و فوریه -- به آماده سازی برای درمان این را به عنوان یک پیشگیری بحران ممکن است و که آن را به ارزش سرمایه گذاری در پول و زمان و اراده سیاسی برای جلوگیری و این که چه تعدادی از کشورهای دیگر بود. آنها ساخته شده است تا خود را در سیستم مراقبت های بهداشتی آنها نمیفهمد راه برای دریافت تست و ساخته شده بسیاری از دیگر فرآورده ها—و ما دولت ملی به طور فعال مسدود شده را انجام دهد.

آیا کسانی که اشتباه باعث واگرایی و یا آن است که ما در حال گام برداشتن در حال حاضر که کشورهای دیگر در نظر گرفتن ؟

من فکر می کنم ما در حال از دست رفته یک ثانیه فرصت است. در آن مکان که در آن نه یک بحران در حال حاضر که بسیاری از ایالات متحده, ما باید دوباره با استفاده از زمان به طور فعال آماده برای احتمال داشتن سیستم مراقبت های بهداشتی ما ضعف و همچنین تلاش برای جلوگیری از آن. حتی این صبح وجود دارد اخبار از فلوریدا که فرماندار در تلاش است برای تغییر گزارش فشرده-تخت های مراقبت و که در دولت شده است که یکی از بدترین ایالات برای گزارش به وضوح آنچه آمار نشان می دهد در طول این بیماری همه گیر. شما می دانید این است که یک بحران که در آن اطلاعات خوبی ضروری است و بازی در اطراف با این راهی که شما گزارش داده و سعی کنید تا همه چیز را بهتر است دقیقا مخالف آنچه ما نیاز داریم. من فکر می کنم که در برخی از سطوح وجود دارد بسیاری از فرصت های از دست رفته به آماده سازی خود به جای دنده پایین. ما در حال از دست رفته دومین فرصت است. آن را نه فقط در تاریخ است.

در برخی از مکان های ما انجام می دهیم بسیار بهتر است. ماساچوست یک مثال از یک محل است که من فکر می کنم است که در مورد به عنوان موثر به عنوان آن را احتمالا می تواند باشد.

آنچه که آنها انجام می دهند که خیلی موثر است ؟

نیویورک یک دیگر است. فرمانداران درخواست مشاوره و گوش دادن به مشاوره از اپيدميولوژيستها و دانشمندان است. داده ها در حال تولید هستند از کیفیت نسبتا بالا. آن را به چالش کشیدن برای دریافت اطلاعات خوبی در حال حاضر به دلیل بهداشت عمومی بوده است و نه به خوبی تامین می شود برای مدت طولانی و سیستم های بزرگ نیست اما کیفیت داده ها نسبتا بالا است در برخی از این کشورها مانند نیویورک و ماساچوست است.

در شهر نیویورک به عنوان مثال آنها بوده است و اولین بار است که من آگاه هستم که به انتشار داده های خود را در تماس با ردیابی و آنها panned در مطبوعات آن را انجام می دهند اما آنها در پاسخ به این که با انتشار بیشتر و تلاش برای به دست آوردن بیشتر مردم به نگاهی داده. درک من این است که وجود دارد روشن آگاهی در درون دولت مانند ماساچوست و نیویورک که همه چیز می تواند واقعا بد دوباره که برنامه های ساخته شده برای نحوه مقابله با آن و سعی کنید برای جلوگیری از برخی از مشکلات از دور اول. این درمان این را به عنوان یک تهدید مداوم که در آن مانند بیمه شما امیدوارم که شما از آن استفاده نمی, اما شما با قرار دادن برخی از پول و برخی از زمان به آن را به دلیل شما می خواهید به در یک موقعیت بهتر باید همه چیز بد است. همچنین بازگشایی است که با هدف خاص و معیارهای پیشرفت در COVID-19 بار و در حال انجام است نسبتا به تدریج. که واقعا متفاوت از بسیاری از کشورهای دیگر.

وجود دارد راه های مختلف به بحث در مورد این واقعیت است که در شرایط بسیار متفاوت?

من فکر می کنم آن را بسیار چالش است که چیزهای مختلف در مکان های مختلف. این یک چالش است که ما شده ایم در به دنبال در مکان های دیگر و نقشه کشی درس تا مشکل بازدید صفحه اصلی. ووهان ضربه کردم و پس از آن ایران و ایتالیا ضربه کردم و سپس دیگر نقاط اروپا ضربه کردم. واقعا نبود تا نیویورک رو آمار و لوئیزیانا و میشیگان به درجه که آمریکایی ها شروع به واقعا به طور جدی تا چه حد مشکل است. آن را به نحوی ممکن است تصور کنید که این نیست برای رفتن به یک مشکل برای ما در راه همان است.

آن را احساس می کند از آنچه که من در مورد تگزاس که همان چیزی است که اتفاق می افتد این است که یک نیویورک مشکل و لوئیزیانا, مشکل, نمی, چیزی که به ما ضربه. مشکل با این نوع تفکر—به غیر از اینکه نسبتا باسمهای—این است که ما اهرم کنترل را با تاخیر تاثیر است. در تجزیه و تحلیل ما از ووهان داده های اوج تقاضا برای مراقبت های ویژه رسیده بود یک ماه پس از مستند. من مطمئن هستم که من می تواند توضیح کامل ماه اما شاید یک بخشی از یک هفته بود که توضیح داده شده توسط این واقعیت است که مردم نگه داشته و آلوده شدن برای در حالی که کمی پس از مستند. یکی دیگر احتمالا دو هفته می تواند توضیح داده شده توسط این واقعیت است که اکثر مردم نمی تواند به بیمار به سرعت پس از عفونت است اما مدت زمان طولانی را نیاز به مراقبت های ویژه شاید یک هفته و نیم یا دو هفته. پس از چه مدت به شما اقامت در بخش مراقبت های ویژه نیز کمک می کند چرا که این بار در بخش مراقبت های واحد است که تعداد افرادی که در هر روز مقدار بار از زمان آنها باقی بماند وجود دارد. آن را در زمان یک ماه تمام قبل از اینکه تعداد تخت بودن اشغال شده در بخش مراقبت آمد و پس از مستند.

شده است وجود دارد هر ایالت یا کشور است که تلاش کرده است چیزی به خصوص خلاق در مورد این ویروس که کار کرده بهتر از شما ممکن است فکر می کنید ؟

من فکر می کنم موفقیت اولیه در سنگاپور و برخی دیگر از بخش هایی از شرق آسیا شد کمی تعجب. با توجه به آنچه که ما می دانیم در مورد این ویروس های تاریخ, من شگفت زده شده که به نوعی مبتنی بر مورد مداخلات تست و ردیابی بدون مستند و یا قابل توجهی مهار فعالیت کار کرده و تا زمانی که آن را انجام داد. من فکر می کنم من خواهد گفت که آن را به سقوط از هم جدا زودتر از آن انجام داد. آن را سقوط از هم جدا در نهایت. اما آن را نمی شکست تا مدتی بعد از آن و آن را شکست خورده نیست در کل اما به دلیل وجود خاص subpopulation بود که نادیده گرفته می شود, اساسا و در سمت چپ بسیار بالا انتقال شرایط: کارگران مهاجر.

من فکر می کنم اگر شما تا به حال به من گفت: "اینجا چیزی است که ما فکر می کنم ما در مورد این ویروس چگونه به خوبی می تواند تماس با ردیابی کار می کند؟" من می شده اند و حتی بیشتر از بدبینی نسبت به آن با شکست مواجه خواهد شد. من می خواهم که گفت: "آن را با شکست مواجه خواهد شد به سرعت" و آن را شکست خورده به آرامی. من دوباره بدبینانه در مورد تماس با ردیابی.

چرا شما خیلی بدبینانه در مورد آن ؟

من بدبینانه در مورد آن در ایالات متحده به طور خاص است. آن را به وضوح می تواند بسیار موثر باشد به عنوان سنگاپور نشان داده است. آن را نه به خودی خود یک راه حل کامل است اما من فکر می کنم سنگاپور و دیگر کشورهای شرق آسیا نشان داده اند که می توان آن را بسیار با ارزش است. در ایالات متحده, و من فکر می کنم آن را برای رفتن به یک بخش جزئی از راه حل, چرا که سیستم ما نیست پاسخ و واقعا احتمالا قادر به پاسخ سریع به اندازه کافی برای دریافت از طریق چرخه شناسایی و ردیابی و quarantining زمانی که مردم با داشتن تاخیر طولانی قبل از آنها تست شده و زمانی که ما در بسیاری از موارد در این حوزه های قضایی که در حال تلاش برای انجام آن است. ما در حال نگه داشتن همه چیز را داوطلبانه به اعتقاد من ما باید.

مردم به صحبت در مورد سقوط به عنوان یک احتمال موج دوم. و افراد دیگر باید گفت: نه موج دوم آن یک تک موج. چگونه می توانم به شما فکر می کنم که در مورد تمایز? آیا این تمایز مهم است ؟

من فکر می کنم آن را واقعا مهم به اشاره است که موج و آتش سوزی جنگل ها و سنبله و همه از این شرایط استعاره. آنها نه از نظر علمی. آنها شرایط پزشکی. آنها استعاره و آنها هر کدام خود استفاده می کند. من سعی کردم برای جلوگیری از استفاده از اصطلاح موج چون من تا به حال واقعا فکر طریق تمام مفاهیم چه موج به معنی استعاری مفاهیم است که مهم هستند. من فکر می کنم این یک بحث بی معنی که آیا ما در اولین یا دومین موج.

امواج به طور معمول باید یک شکل است که بالا و پایین می رود و در یک نسبتا متقارن الگوی حداقل در تخیل محبوب. وجود دارد هیچ چیز تضمین است که برای عفونت های ویروسی. اگر شما را ترک یک عفونت برای انتقال بدون مانع در یک جمعیت آن را به طور معمول به دنبال چیزی شبیه به یک موج شکل اما با کنترل و با ناهمگونی در جامعه و انواع دیگر عوامل این بدیهی است که به نظر نمی آید مانند یک موج متقارن. من فکر می کنم دلیل من نمی خواهم اصطلاح موج احساس است که یک موج پایین می آید خود را در آن. تنها راه عفونی-بیماری موج پایین می آید خود را در آن است که با ساخت بخش بزرگی از جمعیت ایمنی بدن است که به دور از جایی که ما در حال حاضر.

من فکر می کنم آن را تبدیل به یک مدعی استعاره. من احتمالا رفتن به لغزش به آن را دوباره به خاطر آن محبوب ترین استعاره. اما آتش سوزی جنگل دارای این مزیت است که آن نوع از انتقال بی ثباتی—که یک جرقه می تواند مجموعه ای خاموش آتش تر در هر زمان وجود دارد چوب خشک در اطراف. من فکر می کنم که مفید استعاره. من فکر می کنم ما باید یک آتش سوزان است. آن را کاملا خارج از کنترل در ایالات متحده در بسیاری از نقاط, اما آن را گسترش.

چگونه شما رفتار در زندگی خود را در حال حاضر ؟

ما در حال برقراری ارتباط با مردم در خارج از منزل از راه دور و بدون ماسک به عنوان یک خانواده است. ما در حال تلاش نیست که هر گونه تماس با غریبه ها که از نزدیک و آشکار. من فکر می کنم که صفر خطر وجود ندارد. رفتن به فروشگاه مواد غذایی با یک ماسک یک ضرورت است یا یک ضرورت است و برخی از خطرات و خارج بدان معنی است که شما می توانید گرفتن یک متمرد ویروس از کسی که در هوا جاری است. که قطعا صفر نیست خطر است. اما من فکر می کنم اطلاعات زیادی شیوع بیماری نشان می دهد که خطر قابل توجهی بالاتر در داخل. ما در حال تلاش برای تعادل داشتن کمی از تماس های اجتماعی با تلاش برای نگه داشتن ما در معرض خطر به عنوان کم به عنوان امکان پذیر است.

وجود دارد هر چیزی که شما فکر می کنم بسیار مهم است علاوه بر اجتناب از فعالیت های داخلی با مردم که شما نمی دانید و با پوشیدن ماسک?

هیچ. در شرایط زندگی روزانه من فکر می کنم کسانی که این دو مهم ترین چیز است. من پیدا کردن آن واقعا سخت به مشاوره خاص. من پرسیده شده توسط اعضای خانواده تمام وقت "آنچه در مورد رفتن در هواپیما ؟ آنچه در مورد داشتن مدل موی من?" من بهتر است در این تصویر بزرگ از تصمیمات فردی چون من می تواند انتزاعی در مورد تصویر بزرگ. و چون من آن را واقعا سخت به یک پاسخ به دلیل همه چیز خطرناک است و ما نمی دانیم دقیقا چگونه مخاطره آمیز هر چیز است.

به من راه تفکر وجود دارد برخی از چیزهایی که ما باید انتظار هر نیت و همچنین فرد را به انجام آن هستند به نقاب زمانی که آنها در داخل خانه و به احتمال زیاد به روبرو می شوند و دیگر انسان ها برای جلوگیری از تماس نزدیک با افرادی که ممکن است در همان زمان برای شرکت به ضروریات زندگی خود را. وجود دارد یک طیف از چیزهایی که از سطوح مختلف خطر است. برخی از مردم احتمالا باید در هواپیما به دلیل آن بسیار مهم است در حالی که اکثر مردم احتمالا نباید در حال حاضر. اما من نمی دانم که چگونه به کمیت نسبی خطرات ناشی از هر یک از این فعالیت ها و بنابراین من کمی کمتر تجویزی است.

به نظر نمی رسد مانند ما دیده ایم بزرگ خوشه در عفونت های ناشی از اعتراضات قتل جورج فلوید اگر چه شاید ما فقط نمی دانم به اندازه کافی می دانیم. آیا شما هر گونه افکار در آن ؟

آره. من فکر می کنم شواهد و مدارک است که مطابق با آنچه که ما انتظار می رود بلکه این است که شواهد محدود است. ما نمی خواهید برای دیدن هر موردی که رخ داده است به دلیل تظاهرات و من مطمئن هستم که برخی از چیزهایی که اتفاق افتاده اند که رعایت نشده است. از سوی دیگر وجود دارد نرخ بسیار پایین در مینیاپولیس در میان معترضان که مورد آزمایش قرار گرفتند.

این حکایات یا داده های محدود وجود دارد که به نظر می رسد مطابق با آنچه که ما ممکن است انتظار می رود. برخی از افراد آلوده بودند که در تظاهرات و احتمالا وجود دارد برخی از انتقال آن را عظیم انتقال فرصت است. با وجود این واقعیت است که وجود دارد بسیاری از معترضان این بود که یک اقلیت بسیار کوچک از این کشور که درگیر در تظاهرات. و شيوع عفونت در حدود همان است که آن را در حال حاضر—به عنوان بالا به عنوان آن می تواند و نه به عنوان کم به عنوان آن می تواند.

آیا شما فکر می کنم که دلیل این تظاهرات به خارج ؟ این است که خود اصلی غذای آماده?

آره. من فکر می کنم در خارج و مردم در تلاش بودند به فاصله و مردم در تلاش بودند به پوشیدن ماسک. من فکر می کنم اعتراض یکی از آن چیزهایی است که نه یک ضرورت مطلق برای زنده ماندن است و نه یک لوکس. آن را جایی در میان به خصوص در موضوع چیزی به عنوان جدی این. من فکر می کنم مردم ساخته شده و قضاوت است که این نکته مهم را انجام دهد. خوشبختانه به نظر نمی رسد که منجر به بسیاری از انتقال.

وجود دارد برخی از نا امیدی است که پیام مورد اعتراض و ممکن است خطرات ناشی از آن را به عنوان روشن به این دلیل که مردم با دادن مشاوره توافق با علت است. آیا شما فکر می کنم که یک مشکل حتی اگر ما هر دو توافق دارند که باعث خوب است ؟

من فکر می کنم این خوب است که برخی از دانشمندان مانند خودم و ترور بدفورد گفت: ما به توافق با علت و که معترضان باید او را به عنوان بسیاری از اقدامات احتیاطی که ممکن است. من فکر می کنم یکی دیگر از چیزی است که من به خصوص گفت: در آن زمان این بود که اگر ما در حال رفتن به محکوم اعتراض ما به حتی بیشتر به شدت محکوم می کنیم هر کسی که می رود به یک کازینو هر کسی که می رود به یک محیط داخلی رستوران و هر والی که پیشرفت آن مقدار از بازگشایی چرا که اگر شما فکر می کنم که ویروس کنترل است تنها چیزی که مهم تر از گفتن مبارزه نژادی و بی عدالتی و سپس شما باید در برابر همه بخش های دیگر از بازگشایی.

در زنجیره بین خرید مواد غذایی که ما باید انجام دهیم و بسیاری از چیزهای دیگر که ایالات در سراسر کشور و نه فقط اجازه اما تشویق من می گویند اعتراض نژادی و بی عدالتی است و نزدیک به چیزی است که مردم نیاز به انجام به زندگی حداقل برای دیگران زندگی می کنند. من نمی خواهم به را انتخاب کنید در یک فعالیت خاص است که اتفاق می افتد به یکی که من انجام نمی یا مانند اما منظور من وجود دارد بسیاری از فعالیت های که در داخل خانه نمی نقاب و خیلی بیشتر کمک به انتقال و که انجام می شود توسط بسیاری از مردم. من فکر می کنم تمرکز روی یک چیز خوب نیست.


راهنمای Coronavirus

  • Coronavirus واکسن است در مسیر به سریع ترین تا کنون توسعه یافته است.
  • چه coronavirus نشان داده است در مورد آمریکا پزشکی است.
  • توصیه هایی برای حفظ اجتماعی فاصله سلماس بازگشایی از معاشرت و استفاده از حمام به پوشیدن ماسک.
  • چرا از راه دور کار بسیار سخت و چگونه می توان آن را ثابت شده است.
  • سیاتل رهبران اجازه دانشمندان را با سرب در پاسخ به کوروناویروس. نیویورک رهبران نیست.
  • طولانی جنگهای صلیبی از Dr. Anthony Fauci عفونی-بیماری کارشناس دوخته بین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مردم آمریکا است.
  • آنچه به عنوان خوانده شده, تماشای طبخ و گوش دادن به تحت قرنطینه.


tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب