چه بوریس جانسون باید شناخته شده

OLI SCARFF / خبرگزاری گتی

در ماه مه سال 1942 وینستون چرچیل وکیل شخصی نشان داده شد به اتاق کابینه در 10 خیابان داونینگ. در آن زمان کشور بود و در یک زندگی یا مرگ را در مبارزه با نازیسم. برای همه موفقیت خود را در جنگ از بریتانیا وجود داشته است ارزش کمی برای تشویق پس: آلمانی ها بودند هل دادن خاک شوروی بریتانیا مبارزات انتخاباتی در شمال آفریقا تلاش شد و سنگاپور کاهش یافته بود به ژاپن. در لندن هر چند نخست وزیر تا به حال یک مشکل شخصی: این کشور مالیات مقامات حکومت که خود را فروش سریال حقوق برای یک قطعه از نوشتن برای یک روزنامه مشمول مالیات بود. همیشه برای پول, پول نقد, چرچیل می خواستم به دانم که آیا او می تواند درخواست تجدید نظر. و اگر او را در این مکان پیدا کردن ؟

“آن را به طور کامل خصوصی; هر کسی می تواند دریافت به دانستن در مورد آن از او پرسید: وکیل, Anthony moir, مدیر, با توجه به یک حساب کاربری در مورخ اندرو رابرتز, بیوگرافی چرچیل. باید نخست وزیر در معرض خطر تضعیف شخصی خود را با قدرت در تلاش برای کاهش مالیات خود لایحه ؟ چرچیل نیز تا به حال یک سوال دوم برای moir, مدیر: “حق من است در من به درخواست تجدید نظر; من نیز برای اولین بار خداوند از خزانه؟”

چرچیل می دانستند که اهمیت ادراک در سیاست نیاز به حفظ حمایت و روحیه. هر چند او داده شده بود قدرت عظیم با تشکر از مصوبات سال قبل خود باقی مانده تحت سلطه حامیان سلف خود نویل چمبرلین و چرچیل گرفتن به دور از مطلق. او نمی خواهید به خطر عمومی کشف اختلاف خود را با مقامات مالیاتی است. با این حال او نیز به وضوح وزن تا چه حق چیزی که به انجام شد: حتی اگر این حماسه می تواند مخفی نگه داشته بود و آن را مناسب برای یک فرد در موقعیت خود را به درخواست تجدید نظر چنین تصمیمی ؟

در این فاصله دهه سیاستمداران حرفه ای محاسبات شخصی و معضلات ممکن است تغییر در ویژگی های خود اما در پایگاه خود طبیعت آنها باقی می ماند قابل ملاحظه ای افزایش یافته است.

طی چند روز گذشته بوریس جانسون دولت شده است, تکان وحی که خود را مشاور ارشد دومینیک کامینگز به نظر می رسد به مسخره گرفته این مستند قوانین او ابزاری در ایجاد. کامینگز سوار صدها مایل با فرزند و همسر بیمار به ماندن در پدر و مادر خود را’ مزرعه در شمال شرق انگلستان است. در حالی که مشاوره به این کشور به “اقامت خانه” کامینگز چپ خود را در حالی که مردم در حال مرگ بودند به تنهایی قرنطینه از خانواده خود کامینگز رفت و با او در مورد خود کودک نیاز به مراقبت از.

در این روز پس از اخبار پخش شد در سراسر صفحات مقابل آینه روزانه و نگهبان, شده است وجود دارد یک فوران از نفرت. در جانسون حزب محافظه کار بیش از یک دوجین از اعضای پارلمان خواست کرده است که کامینگز استعفا و یکی junior وزیر ترک کرده است و بیش از این موضوع است. در تلاش برای خلق و خوی خشم کامینگز برگزار شد خود را در کنفرانس مطبوعاتی در خیابان داونینگ باغ—او حاضر به عذرخواهی و گفت: او نمی خواهد استعفا دهد اما اذعان کرد که نگرانی عمومی در مورد او تصمیم گیری معقول و منطقی بود, با توجه به روزانه سازش مردم خواسته شد تا نسبت به ایجاد.

هنوز هم هر چه حقوق و اشتباهات از Cummings حساب او و رئیس خود را شکست خورده به سوال همان سوال اساسی که چرچیل احساس مجبور به درخواست در اوج اقتدار خود را زمانی که او لذت می برد تصویب اعتبار بیش از 90 درصد است. کامینگز نیست به دنبال حرفه ای و یا سیاسی مشاوره قبل از گام گذاشتن در سفر خود که حداقل باز به پرسش های جدی در مورد اینکه آیا آن را با پیروی از خود دولت مستند, راهنمایی, و هنگامی که او رئیس خود را بگویید هیچ اقدام گرفته شد. زمانی که رسانه ها شروع به پرسیدن سوال هیچ اطلاعاتی ارائه شد. پس از شکست به درخواست برای راهنمایی در اخلاقی سوال که چرچیل انجام داده بود در سال 1942 کامینگز و جانسون پس از آن موفق به سوال حرفه ای: آیا این داستان است ، این شکست به اندازه کافی تست هر دو پرسش را ترک کرده جانسون با جدی ترین چالش های عمومی خود را ایستاده و اقتدار پس از پیروزی در انتخابات خود را در ماه دسامبر.

تشابه ناقص است اما جانسون یک چرچیل شرح حال که مطمئنا از آنها آگاه باشد. مانند قهرمان خود را Johnson بالا تایید اعتبار (البته نه به عنوان بالا به عنوان چرچیل) و با تشکر از اورژانس coronavirus قانون انباشته از قدرت های بزرگ بیش از فردی بریتانیا زندگی می کند. در عین حال کمتر از یک سال به نخست وزیری خود او چهره یک قوت بخشیده مخالفت و نصب و سوالات خود دولت دست زدن به یک بیماری همه گیر است که به کشته شدن بیشتر مردم در بریتانیا از هر جای اما ایالات متحده است.

کامینگز معمولی است سیاسی aide—او در سخنان یکی از همکاران که خواست نامش رانندگی “نیروی طبیعت” در داخل جانسون دولت است. او معمار Brexit کمپین که موفقیت در سال 2016 انجام داده بیشتر به انقلابی در بریتانیا از هر رای پس از مارگارت تاچر در سال 1979 پیروزی در انتخابات. او یک anarcho-آزادیخواه که بیزار جانسون حزب محافظه کار و آنچه که او می بیند به عنوان لیبرال نخبگان در وست مینستر احساسات که در حال بازگشت و در اندازه گیری برابر با تمام کسانی که او برافراشته علیه—و شکست خورده است.

جانسون امر می تواند عاقلانه برای یک درس از خود قهرمان بزرگ و سلف به عنوان نخست وزیر—و نه در ساده حمله رعد اسا-روح کلیشه که با چرچیل است که نزدیک ترین ارتباط را. در طول زندگی اش چرچیل باقی مانده چه او همیشه بوده است: pugnacious, غیر عادی, شجاعانه و بی اعتماد. اما زمانی که او نخست وزیر شد او نیز آموخته می شود محتاط—تلنگر سران نظامی خود را در طول جنگ به عنوان مثال خواستار بیشتر ریسک پذیری و پرخاشگری اما نه یک بار overruling خود را به اتفاق آراء مشاوره. چه کاربردی برای بالا استراتژی نیز برگزار شد در پایین سیاست: اگر چه چرچیل منفور حاکم از آنچه او به عنوان “خویی فضای یک نظرسنجی گالوپ” با توجه به Roberts او آگاه از افکار عمومی و نیاز به نظر می رسد به انجام کار درست به عنوان ملاقات با وکیل خود گواه.

برای جانسون و تیم خود را لمس بیشتر Churchillian احتیاط—و نه فقط بولداگ پهلوانان—ممکن است آنها را نجات داد بسیاری از اخلاق و قدرت سیاسی آنها ممکن است نیاز به در ماه های آینده.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>