چه تکان دهنده بیکاری گزارش واقعا چیست ؟

ایده های هیچ کس مطمئن است که آیا این یک مرده-cat bounce یا آغاز با شکوه تابستان از بهبود اقتصادی. اق

توسط NEWS-SINGLE در 18 خرداد 1399
اقیانوس اطلس

اکثر مردم در نظر گرفته که خود دانش آموزان در اقتصاد دقیقا می دانستند چه در انتظار صبح دیروز.

اداره آمار نیروی کار را رها مارس بیکاری گزارش و این امر می تواند یکی دیگر از قتل عام. اقتصاددانان پیش بینی کرد که بیشتر از 7 میلیون شغل از دست رفته خواهد بود. من با اطمینان پیش بینی شده که نرخ بیکاری به زودی جیغ گذشته 20 درصد به طور بالقوه گرفتی همه زمان رکورد در طول رکود بزرگ.

سپس در 8:30 a. m. به گزارش آنلاین رفت. و من به یاد آوری است که پیش بینی آینده در یک بیماری همه گیر است که یک راه یقین به مانند یک ادم سفیه و احمق.

نرخ بیکاری کاهش یافت و در ماه مه از 14.7 درصد به هنوز غیر قابل قبول سطح 13.3 درصد است. اقتصاد اضافه شدن 2.5 میلیون شغل در یک ماه تنها به عنوان اوقات فراغت و مهمان نوازی و ساخت و ساز بخش undid برخی از آنها ویرانی از مارس. اگر شما می خواهید به طور کامل درونی پوچی از وضعیت اقتصادی کنونی را در نظر بگیرید که اقتصاد اضافه شده ترین مشاغل در تاریخ در همان ماه است که اقتصاددانان پیش بینی آن را از دست بدهند ترین شغل ها در تاریخ است. این کارشناس پیش بینی نمی کردن مو و یا یک طول بازو و یا هر یک از راه دور انسان حاشیه. آنها با بیش از غیر نظامی نیروی کار ایالت نیویورک است.

یک شوک این قدر خواسته های یک توضیح. اما من احساس ناتوان از ارائه یکی از پیش بینی های من برای ماه شده بود خیلی گران. بنابراین من به نام جاستین Wolfers یک اقتصاددان در دانشگاه میشیگان برای پیدا کردن چگونه او موجب اخبار.

"دو چیز در رفتن در همان زمان" او به من گفت. "وجود دارد یک سرکوب و وجود رکود است."

سرکوب است و تعطیلی کسب و کار توسط دولت و دیگر نهادها از جمله دانشگاهها و ورزشی لیگ. (مصرف کنندگان را سرکوب رفتار خود را بیش از حد آمریکایی ها متوقف رفتن به رستوران ها قبل از رستوران بودند رسما بسته شده است.) سرکوب به سرعت اتفاق می افتد: یک روز شما می توانید رفتن به سالن ناخن; روز بعد شما می توانید نیست. اما آن را نیز می تواند بازگشت به سرعت: یک روز شما نمی توانید شنا در استخر; روز بعد یک اوزارک جشن.

رکود اقتصادی است چیزی کاملا متفاوت است. آن را در فروشگاه های محلی بیرون رفتن از کسب و کار خرده فروشان عمده تشکیل پرونده برای ورشکستگی مردم از دست دادن شغل که می آیند و عمده صنایع—می گویند تولید هواپیما—باریکش برای سال. یک شهردار یا فرماندار نمی تواند به طور خودکار رفع هر یک از آن اعلام کرد که هر کس می تواند به شنا در استخر در حال حاضر. در رکود اقتصادی است که تمام آسیب پایدار است که می رود فراتر از کوتاه مدت سرکوب فعالیت های اقتصادی.

سرکوب-افسردگی قاب به ارمغان می آورد سردرگم شغل گزارش به تمرکز واضح تر. "در ماه آوریل ما از دست داد 20 میلیون شغل در مه, 2.5 میلیون نفر از کسانی که شغل بودند ناگهان به یاد می آورد," Wolfers گفت. "که به شما می گوید که حداقل یک هشتم از بحران اقتصادی است مکانیکی انهدام سرکوب کنند."

که خبر خوبی است. اما این که فقط یک ماه است. و تمایز بین سرکوب و رکود اقتصادی خواهد بود و در قلب هر گفتگو در مورد اقتصاد ایالات متحده برای بقیه سال. برای مثال, محبوب بحث در مورد اینکه آیا این جاده به حالت عادی بازگشت خواهد بود به شکل V—کاهش شدید و به دنبال آن تیز بازیابی—و یا یک صدای خش خش کردن—کاهش شدید پس از بازیابی کند. "اگر ما یک V-شکل بازیابی است که به شما می گوید که پایین بود و تقریبا همه سرکوب و که شما واقعا می تواند به نوبه خود اقتصاد و فقط می خواهم که" Wolfers گفت. "اما رکود در سال های اخیر تاریخ اقتصادی هستند, صدای خش خش کردن-شکل گرفته است."

آنچه که هیچ کس—نه Wolfers نه دیگر اقتصاددانان و قطعا نه من—می داند این است که آیا این یک مرده-cat bounce یا آغاز با شکوه تابستان از بهبود اقتصادی.

و به همین دلیل در روز جمعه خبر خوبی می تواند ثابت کند خطرناک است. زمانی که این بیماری همه گیر را مطرح کرد تازه تهدید برای موجودیت این کشور واشنگتن را شکست عادت خود را از سستی با عبور multitrillion دلار-اقتصادی-امداد لایحه. این ماه برگشت ممکن است به تشویق دولت به هیجان. در واقع جمهوری خواهان در حال حاضر پشتوانه دور از محرک بیشتر با وجود ادامه شرایط اقتصادی که سطح تنها می تواند به عنوان بی پایان. و رئیس جمهور تهمت تبلیغ دیروز گزارش کار به عنوان یک دستاورد فوق العاده ای حتی اگر نرخ بیکاری باقی مانده 30 درصد بالاتر از در اوج رکود اقتصادی ،

من دریغ گناه مردم در مورد احساس هر صورت ظاهر از خوش بینی. اما در مه از همه گیر زمانی که عدم قطعیت فراوان و غیر قابل تصور مرگ و افزایش بیکاری تبدیل به عادی ظرف چند هفته اعتماد به نفس است که همه چیز در حال بهبود خود به خود می تواند منجر به یک خطرناک خوشنودی است. برای حفظ تمرکز و حفظ سلامت عقل را به من پیشنهاد سه قانون ساده: زندگی مانند یک خوش بین است. قانونگذاری مانند بدبین. و آیا انتشار پیش بینی های اقتصادی در طول یک بیماری همه گیر.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب