چه همه گیر انجام می دهند به کار دوستی?

خانواده همکاران ما چاره ای جز پیوند زمانی که آنها صرف 40 ساعت در هفته با هم. اما اگر گسترده کار از راه دور

توسط NEWS-SINGLE در 31 تیر 1399
اقیانوس اطلس

زمانی که دفاتر در ایالات متحده شروع به خاموش کردن به سرعت گسترش COVID-19 telework جدول زمانی بودند خوش بینانه مختصر. اما به عنوان شرکت را تمدید مهلت و تغییر دراز مدت کار از راه دور کارکنان در بسیاری از صنایع مختلف در حال پذیرش است که قبل از همه گیر در محل کار ممکن است یک چیزی از گذشته.

در قبل از بار بسیاری یافت مهلت طول روزهای کاری در این شرکت از دیگران است. هدر کودی 30 ساله کارمند در یک Oklahoman معلم غیر انتفاعی عاشق شدن روزانه ناهار با همکاران قبل از او رفت و از راه دور. دو منطقه خلیج tech بازاریابان یکی 27 و 23 به طور منظم برگزار شده در دفتر خود را برای چای و تاروت خوانش. (که نخواست نامش فاش شود چرا که شرکت خود را تایید نمی کند مصاحبه.) "مقدار زیادی از کار من است ... ارسال ایمیل, نوشتن اسناد و هیچ چیز پر زرق و برق و یا به خصوص هیجان انگیز در مورد این وظایف فردی است که تا روز" 27 ساله به من گفت. "آنچه باعث می شود آن را بسیار لذت بخش تر است که قادر به اویختن با مردم ... به من شلیک کردن این ایمیل."

دوستان در کار است که به ندرت مورد نیاز کار و در عین حال در یک سال 2018 بررسی انجام شده توسط محققان در الیوت ناصری دانشگاه 82 درصد از پاسخ دهندگان گزارش دادند که حداقل یک کار ، نزدیک به 30 درصد گفت که آنها تا به حال یک کار ، برخی از این هزاره محبوب ترین کمدی شادی کردن در antics از همکاران که چاره ای اما برای اوراق قرضه در حالی که گذراندن 40 ساعت در هفته با هم. آنی McKee, نویسنده , چگونه برای شاد بودن در محل کار: قدرت هدف و امید و دوستیبه من گفت که این روابط از ظهور nexus راحتی و ضرورت راحت به دلیل کم تلاش فرصت معاشرت لازم است چرا که ما نیاز های اساسی انسان برای اتصال.

در حالی که برخی از کار دوستی ماندن بصورتی پایدار و محکم در ساعات کار دیگران گسترش فراتر از 9 به 5 و به "دوست واقعی" قلمرو. اشلی رز جوان 32 ساله مورخ در یک موزه در واشنگتن که اغلب ملاقات با او کار دوستان در شب و تعطیلات آخر هفته برای خوشحال ساعت و شب بازی. 23-year-old tech بازاریاب صحبت من با نظر همکاران او برخی از دوستان نزدیک او گفت: "من واقعا خوب مردم برای به اشتراک گذاشتن صمیمی جنبه های زندگی من با کسی که مراقبت در مورد من و نه فقط من تحویل."

با توجه به تحقیقات گالوپ داشتن یک کار اچ تحقق افزایش بهره وری و حتی شرکت وفاداری; در سمت تلنگر, تنهایی در اتاق تاثیر می گذارد هر دو شخصی و حرفه ای ، عدم وجود گاه به گاه راهرو چت و استراحت ناهار در طول همه گیر به طور بالقوه می تواند کارگران را بیشتر احساس جدا شده با توجه به حله دوتان یک سازمانی-رفتار محقق در دانشگاه تل آویو. "آنچه ما در حال انجام از طریق مجازی کار این است که ما در حال خنثی سازی جنبه های اجتماعی از [کار]" او به من گفت.

محروم از فضاهای مشترک و آداب و رسوم و همکاران در حال حاضر به طور فعال برای حفظ روابط است که پس از رونق در راحتی. کودی نگه داشته است تا با او کار می کنند دوستان از طریق FaceTime و متن. اما او اذعان می کند که فاصله فیزیکی همراه با خواسته های فعلی از بودن یک مادر تنها به 5 سال تاثیر می گذارد که چگونه او را حفظ دوستی خود را. "برخی از مردم وجود دارد که من را جواب متون از هر زمان. وجود دارد که من نمی خواهد [در پاسخ به] چرا که آن را بعد از ساعت کار" او به من گفت.

مانند هر راه دور ارتباط از راه دور-کار دوستی بستگی به شرکت کنندگان در ساخت تلاش بیشتری برای برقراری ارتباط است. ساناز R. کارتر یک روانشناس اجتماعی در یک تنوع سهام و ورود شرکت مشاوره که در حال حاضر مشغول به کار از راه دور برای حدود یک سال قبل از همه گیر ضربه به من گفت که این دوستی ارزش کار: آنها می تواند به کاهش احساس استرس و بیگانگی که از راه دور کار می کنند اغلب تولید می کند.

جوان را به دوستان خود انتقال به telework بسیار نرم و صاف. زنان سازماندهی منظم videochat ناهار متن در طول روز و حتی کلاس های آنلاین با هم. "نوع خرما ناهار من با دختر من ... [یادآوری] من از ما در حال اجرا به هر یک از دیگر در راهرو" جوان به من گفت: ارائه برخی از صورت ظاهر از روال اداری است. دوستان به من گفت که آنها به واقع نزدیک تر می شوند در طول بیماری همه گیر.

دو تکنولوژی بازاریابان من صحبت کرد و با هم نقل مکان کرد و خود برنامه ریزی hangouts به videochat—اما در حالی که آنها باقی مانده است نزدیک به 27 ساله اشاره کرد که بسیاری از کار های دیگر خود دوستی تبدیل شده اند بیشتر معاملاتي. "زمانی که پایه و اساس خود را در رابطه یا دوستی خود را با همکاران خود را در درجه اول مبتنی بر کار آن را سخت برای رسیدن مثل" اوه, بیایید, اویختن,'" او به من گفت. بدون آلی دفتر chitchat بسیاری از کار خود را به دوستی شده اند کاهش می یابد و به حداقل ارتباطات در مورد وظایف. او در حال حاضر صرف زمان بیشتری را به تنهایی و یا با کالج و دبیرستان دوستان کسی که با او راحت تر است برنامه ریزی کارها با.

مردم نه صرفا تلاش برای حفظ کار دوستی آنها به عنوان گذار به کار از راه دور: آنها در حال تلاش برای حفظ کار دوستی در میان همه گیر سرسام آور نرخ بیکاری و در سراسر کشور حساب با نژادی و بی عدالتی است. نزدیک به 70 درصد از پاسخ دهندگان به یک نظرسنجی اخیر گفت که همه گیر شده ترین زمان استرس زا در حرفه خود است. کارگران در سراسر کشور در حال تجربه فرسودگی شغلی, علائم افسردگی, کمبود انرژی و.

هنگامی که آن را احساس می کند مانند یک بسیار دشوار تعهد فقط به دیدار با ضرب العجل کار دوستی می تواند به نظر می رسد اولویت پایین و یا به سادگی غیر ممکن است برای حفظ. بسیاری از مردم از دست داده اند کار خود را دوستان به اخراج و یا نگران خود امنیت شغلی; برخی متوجه شدم که زمانی که نیاز به همبستگی و محبت در چهره نژاد پرستی کار خود را به دوستان نشان داده نمی شود تا مانند "دوستان واقعی" ممکن است. کارتر گفت: من این امر می تواند به اشتباه نشان می دهد که "وجود ندارد افرادی که در حال صدمه زدن و یا که در حال فکر کردن است که آنها تا به حال کسانی که واقعی روابط اعتماد و به تحقق آنها نیست."

اما نه لزوما همه می خواهد به نوبه خود به همکاران برای حمایت از سمت راست در حال حاضر. برای برخی از راه دور محل کار با کمتر ساخته شده است-در اجتماعی توسط یک خوش آمدید, تغییر, کاهش فشار به اختصاص عاطفی و همچنین انرژی های حرفه ای به کار خود را. "وجود دارد نوع ناگفته حکومت است که هنگامی که ما در حال کار از راه دور ما نباید اتلاف وقت در روابط" McKee به من گفت. که بدون زواید رویکرد به کار ممکن است جذاب برای کسانی که به دنبال مجددا کار خود را و زندگی تعادل و اختصاص زمان بیشتر به روابط خارج از محل کار.

در حالی که کودی لذت می برد او دو ساعت ناهار در خانه ساخته شده است که او متوجه است که او ترجیح می دهند برش کسانی که وعده های غذا را به پایان روز کاری کمی زودتر. او را دوست دارد کار او اما معتقد است که "دلیل شما آنها را ساخته خود را با بهترین دوستان است دلیل این که شما صرف تمام وقت خود را با" و اضافه کرد "من فکر می کنم که مهم است که با وجود زندگی در خارج کار می کنند."

به گفته های اخیر گارتنر بررسی 74 درصد از شرکت در برنامه به طور دائم افزایش می دهد از راه دور کار پست-همه گیر. بدون جمع آوری روزانه در یک فضای جمعی همکاران دیگر به اشتراک گذاری نزدیکی که پس از ایجاد کم تلاش بالا-پاداش دوستی. در صورتی که ارائه مداوم مانع ارتباط-ساختمان کسانی که دوستی نمی توان به آسانی آنها به عنوان یک بار بود.

روابط راحتی ممکن است تبدیل به نادر اما مردم خواهد شد و به احتمال زیاد هنوز هم تلاش برای همکاران آنها واقعا با اتصال است. حتی پس از, اجتماعی و فقر در این دفتر مجازی می تواند بیگانه به خصوص اگر آمریکایی ها همچنان به اختصاص زیادی از روز خود را به کار می کنند. این امکان وجود دارد که تنها کارگران هدایت خواهد کرد که انرژی به سمت خانواده, سرگرمی و nonwork دوستان است. افزایش کار از راه دور ممکن است فقط به این معنی نیست که کار دوستی دیگر بازی بزرگتر از اندازه حضور ما در زندگی اجتماعی و حرفه ای—و که تبدیل شدن آنها بیشتر شبیه به طور منظم "واقعی" دوستی.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب