آنچه در انزوا به مهاجران مستند نشده

Jovanna Tosello

یکی از اولین بار من در دیدار با آنتونیو میانسال مستند نشده در کوئینز او یک ساعت دیر.

زمانی که او وارد فرآیند له له زدن او توضیح داد که در حالی که او در مترو, کلمه گسترش در میان مسافران که اداره مهاجرت و گمرک عوامل در انتظار بودند در ایستگاه بعدی. آنتونیو ماند در قطار برای چند بیشتر متوقف می شود—اما هنگامی که او خاموش کردم او گفت: او را دیدم و عوامل آن در این ایستگاه بیش از حد. این تنها روزی است که تمام ماه او به من گفت که او تا به حال در معرض خطر گرفتن مترو.

آنتونیو که خواسته بود شناسایی شده توسط نام خود را تنها برای محافظت از حریم خصوصی خود موفق به فرار از دست ماموران. اما تجربه مانند این, او به من گفت در حال چرا او محدود حرکات خود را به عنوان آنجا که ممکن است. دیگر از رفتن به و از کار خود را—آنتونیو مشغول به کار در شهر نیویورک شرکت ساخت و ساز—مصاحبه ما گفت: اولین بار بود که او می خواهم ترک آپارتمان خود در حافظه اخیر است.

این بود که در ماه اوت سال 2019. ماه گذشته در مارس 18, آنتونیو درگذشت COVID-19.

حتی قبل از این بیماری همه گیر کوروناویروس مجبور زیادی از جمعیت جهان را به مستند بسیاری از مهاجران مستند نشده در ایالات متحده مورد استفاده قرار گرفت به محدود خود را در راه است که آنتونیو آیا زندگی در ترس از عفونت اما کشف. با توجه به دانشگاهیان و پزشکان و مهاجران خود انزوا است یک بخش اساسی از مستند نشده زندگی در امریکا است.

“من عبور از طریق بیابان و در سراسر رودخانه بدون غذا و یا نوشیدنی. و هنگامی که من در اینجا وارد این واقعیت خیلی بدتر از من تا به حال اعتقاد بر این خواهد بود:” آنتونیو به من گفت. “شما نمی توانید به پارک بروید نمی توانید به رفتن به کلیسا برای منحرف کردن اذهان خود را به دلیل یخ می رسند می تواند در هر لحظه. زندگی می شود یک نبرد در برابر اضطراب است.”

آنتونیو که در سمت چپ روستا در گواتمالا شش سال پیش به خاطر او نمی تواند پیدا کردن کار بود تنها عضو خانواده اش در شرق. در ابتدا او گفت: او غرق شد تجربه که به تنهایی در یک کشور خارجی قادر به درک زبان انگلیسی و یا حرکت مترو سیستم. او از جان گذشته برای پیدا کردن کار به طوری که او می تواند بازپرداخت قاچاقچی که می خواهم او را در سراسر مرز دانستن که هر روز همسر و فرزندانش آمد و نزدیک به از دست دادن خانه خود را به سلب حق اقامه دعوی. آنتونیو گفت که او اغلب نمی به اندازه کافی پول برای مواد غذایی, اجازه دهید به تنهایی برای پرداخت تلفن همراه لایحه که او را قادر به اتصال با خانواده اش به خانه بازگشت.

در زمان آنتونیو شروع به دریافت به دانستن مرکزی دیگر مردان آمریکایی بودند که به دور از خانواده و دوستان و همه چیز آنها می خواهم تا کنون شناخته شده است. او آمد به درک که تجربه خود را تعریف شده توسط سردرگمی و تنهایی و اضطراب شایع بود.

“اگر به شما پرداخت توجه,” او گفت:, “شما می بینید که تقریبا در هر مهاجر احساس تنهایی و جدا از همه چیز. شما همه چیز را ترک پشت. در موارد شدید شما از دست دادن تماس با خانواده خود را به دلیل وجود ندارد, راه برای نگه داشتن در تماس باشید. شما از دست دادن فرزندان خود و همسر خود را به خاطر شما نمی توانید ارتباط برقرار کنید. و هنگامی که خانواده تجزیه و افسردگی می رسد.”

هفته قبل از ما به ملاقات او گفت: او می خواهم با کار کرده بود خود را به دار آویخته—سوم خودکشی آنتونیو شنیده بود که در آن سال. “که مهاجر تجربه در ایالات متحده,” او گفت:. “مبارزه علیه این زمان فقط برای زنده ماندن است.”

جداسازی به طور معمول بزرگ شود و تکثیر فرم های دیگر از درد و رنج روانی, کلودیا Salazar, معاون رئیس جمهور از مراکز بازیابی و توانبخشی خدمات برای موسسات خیریه کاتولیک بروکلین و کوئینز به من گفت. غیر انتفاعی فراهم می کند مراقبت های پزشکی برای هزاران نفر از مستند نشده افراد است. بسیاری از مهاجران در حال فرار فرار شرایطی در کشور گفت: آمدن به ایالات متحده تحمل ضربه از تجارب گذشته—از جمله فقر و بیماری و خشونت و سوء استفاده—و همچنین از سفر خود را. سپس هنگامی که در آمریکا این افراد ترس از اخراج آنها را به درایوهای خود را منزوی است که آنها را مانع از ساخت روابط اجتماعی است که می تواند کمک به کاهش ناراحتی.

راشل گلدشتاین یک روانشناس که با این نسخهها کار در شهر نیویورک بیمارستان های دولتی و مشتریان که شامل بسیاری از افراد فاقد مدارک شرح داده شده موذی اثرات این زمانی که ما صحبت کرد. “برای برخی پا تا یخ حملات باید تزریق ترس به ترین فعالیت دنیوی” او گفت:. “برای بسیاری از هر چند تاثیر زیرکانه تر. من فکر می کنم بسیاری از مردم در حال زندگی با یک حس بودن ناخواسته و یا حتی متنفر بودم—و وجود خطر از اهداف تبعیض … تبدیل این نفرت باطنی و درونی احساس شرم و حقارت است.”

در حال حاضر گلدشتاین گفت: این بیماری همه گیر ترکیبات آسیب پذیری و حس precariousness که همیشه loomed در میان مستند نشده جامعه. سالازار هم گفت که مستند نشده جامعه احساس همان اضطراب و انزوا مانند قبل—که در محیط فعلی ترجمه به شرایط اضطراری پزشکی. “مردم در انتظار هستند تا آخرین دقیقه به آمبولانس تماس بگیرید و یا به بیمارستان بروید” او به من گفت: “چرا که آنها از ترس نام خود را به دولت اگر آنها در حال آزمایش برای COVID-19.” او گفت که در آن زمان بسیاری از مردم در تماس با آن را بیش از حد دیر است.

این ترس همراه با نرخ بالای مرگ و میر در شهر نیویورک به عنوان یک کل منجر به سطوح شدید رنج می برند و بحران در مستند نشده جامعه او خدمت می کند. هنگامی که ما صحبت کرد او گفت که در آغاز ممکن است ارجاع به سازمان های خیریه کاتولیک’ سرپایی روان-کلینیک بهداشت افزایش یافت 75 درصد است.

کارشناسان می گویند که به اثرات این مبارزات می تواند multigenerational. “کودکان [از مهاجران] حس پدر و مادر خود را از ترس و تبدیل شدن آنها به اضطراب بیش از حد” سالازار گفت. قبل از همه گیر او گفت: “کودکان و نوجوانان گزارش[اد] پدر و مادر خود حتی اجازه می دهد آنها را به playdates چون [از] ترس خود را از اجازه دادن به کسی که به خانواده خود که رفتن به کشف کردن که آنها مستند نشده.”

Karla Cornejo ویللویکنکیو نویسنده این آمریکایی ها مستند نشدهاست که دختر از مهاجران مستند نشده و است مستند نشده خودش می گوید که ترس می تواند فشار رابطه پدر و مادر کودک. “در رابطه من با پدر و مادرم من قادر به تجزیه بخش هایی هستند که عشق و قطعات است که در حال گناه” او گفت:. “من نمی دانم کدام بخش ها الزامی است که بخش ترحم و کدام بخش ها قدردانی است. و من فکر می کنم که درست است بسیاری از کودکان از مهاجران است.”

برای برخی از مهاجران مستند نشده, مواد ارائه تسکین موقت است. “آنها در خانه در شب آنها با داشتن مشکلات خواب به طوری که آنها فقط [نوشیدنی] کمی” سالازار گفت:, و اضافه کرد که او دیده است افزایش سوء مصرف مواد در میان مشتریان خود را از زمان شروع این بیماری همه گیر. اما نوشیدن می تواند به سرعت تبدیل به یک اولیه مکانیسم مقابله ای و مارپیچی به اعتیاد است. “مردم نوشیدن الکل را فراموش بدبختی” آنتونیو به من گفت. در واقع او گفت: زمانی که Guatemalans او می دانست که شنیده می شود که یک عضو از جامعه خود مرده بود در ایالات متحده اولین سوال از آنها پرسیده شد: “آن را به دلیل افسردگی یا نوشیدنی؟”

هر چند زندگی به عنوان یک فرد مستند نشده در ایالات متحده شده است هرگز آسان مراقبان دانشگاهیان و مهاجران صحبت من با کسانی که قبل از سال 2017 همه تاکید کرد که این مشکلات را بدتر از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان ، سالازار گفت که در سال گذشته تعدادی از مشتریان به دنبال درمان در کلینیک های نصف شده است; او معتقد است که این به دلیل نگرانی در مورد یخ عوامل پتانسیل حضور در تجهیزات پزشکی. (این یک نگرانی معتبر: یک گزارش اخیر سازمان گمرک و حفاظت مرزی نشان داد که در نیمه اول سال 2019 به تنهایی عوامل صرف بی سابقه 153,000 ساعت نظارت بر بیمارستان ها—به طور متوسط 69 سفر در روز است. آنتونیو اعتقاد بر این است که این تاکتیک مشغول به کار بودند به عنوان در نظر گرفته شده. “این صدای شیپور جنگ در برابر مهاجر. این یک جنگ روانی” او گفت:.

Cornejo ویللویکنکیو فکر می کند که درد و رنج از مهاجران مستند نشده است “کاملا عمومی-بهداشت بحران است.” دیوید بکررا استاد و جنوب غربی مرز محقق در دانشگاه ایالتی آریزونا موافق است. در این مطالعه منتشر نشده او پیدا کرده است که در مقایسه با مهاجران هستند که در کشور از نظر قانونی مستند نشده مهاجران که از ترس اخراج از کشور هستند 2.9 برابر بیشتر احتمال دارد به گزارش علائم افسردگی 8.5 برابر بیشتر احتمال دارد به گزارش علائم اضطراب و 5.9 برابر بیشتر احتمال دارد به گزارش علائم استرس است. و دیگر مطالعات نشان داده اند که جمعیت مستند نشده است به مراتب بیشتر احتمال دارد به تجربه این علائم نسبت به جمعیت بزرگ: حدود 14 درصد از مستند نشده ساکن در آمریکا به اختلال افسردگی اساسی برای مثال در مقایسه با 7 درصد از جمعیت عمومی; 8 درصد دارای اختلال هراس است که نزدیک به سه برابر بیشتر از نرخ در جمعیت عمومی است.

بنابراین در علاوه بر این به هر تجارب آسیب زا ممکن است منجر مردم را به مهاجرت از کشور خود در وهله اول شرایط بودن ثبت نشده در ایالات متحده را تشکیل می دهند یکی دیگر از ضربه را در خود دارد. اما با توجه به لوز یک مستند نشده, مکزیکی است که زندگی در شهر نیویورک برای بیش از 20 سال از آن ضربه است که باید تحمل برای زنده ماندن.

صحبت کردن در او مددکار اجتماعی دفتر لوز خواست که برای شناسایی یک نام مستعار برای حفظ حریم خصوصی دلایل به یاد می آورد زندگی او بلافاصله پس از ورود به ایالات متحده لوز گفت که او تا به حال شده است یک قربانی خشونت خانگی در مکزیک و که او را دیدم “رفتن شمال”—خروج 3-ساله پسر با مادر خود—به عنوان تنها گزینه خود را. به عنوان مورد برای بسیاری از مهاجران به ویژه زنان سفر خود را پس از سانحه: لوز می گوید که او به ملاقات زنانی که تا به حال برگزار شده است اسیر و تجاوز; او را دیدم دیگر مهاجران که مجروح شدند و یا بیش از حد آهسته به نگه دارید تا با قاچاقچیان از چپ به مرگ در صحرا. هنگامی که او وارد نیویورک لوز ترسیده بود و دچار سوء تغذیه و تورم پا به دلیل نیش مار زنگی—اما او هیجان زده به اتحاد دوباره با خواهر او که او تا به حال دیده نشده در سال است.

اما تجربه چیزی بود که او تا به حال شده است در انتظار. “آنچه که من تصور کاملا متفاوت بود” او به یاد می آورد. “من متوجه شدم زمانی که من وارد اینجا که من نمی تواند به دیدن خواهرم که او مشغول به کار بود تمام شب و خواب در طول روز. و بنابراین من احساس حتی بیشتر به تنهایی در این کشور با هیچ کس.”

برای افراد جوان که سفر به تنهایی این بی نظمی بین انتظارات و واقعیت می تواند به ویژه ناراحت کننده است. خوزه 20 ساله از گواتمالا که خواست به شناسایی نام میانی خود را به محافظت از حریم خصوصی خود را در سمت چپ خود و خانواده به کار در ساخت و ساز در نزدیکی شهر نیویورک است. زمانی که او وارد شد به او گفت: او صرف تمام وقت آزاد خود را به تنهایی در اتاق خود را; او هم از ترس به سرمایه گذاری در خارج و نمی توان یک تلفن همراه به خانه تماس بگیرید. او گفت که او گاهی اوقات احساس تبعیض علیه شهروندان آمریکایی و که او فکر می کند او کارفرمایان را به استفاده از وضعیت مستند نشده.

اما جثه گفت: سخت ترین جنبه های زندگی جدید خود را شاهد بوده است از افراد سن خود را با داشتن سرگرم کننده رفتن به مدرسه و زندگی یک زندگی متعادل است. “آنها یک مزیت است که من اصلا” او به من گفت. “زندگی من در اینجا این است که بیدار شدن از خواب در اوایل تحمل گرسنگی ترک کار دیر است.” از زمان شروع این بیماری همه گیر او گفت: او را نمی بینم هر کسی دیگر از مردم او را با این نسخهها کار میکند. مانند بسیاری از کارگران روز اول جثه باقی مانده پناه داخل; اما او به تازگی شروع به کار دوباره از ضرورت اقتصادی. او اشاره کرد که همکاران او که مستند نشده در حال دریافت کمک های مالی از دولت اضافه می کند که به او احساس بیگانگی از کسانی که در اطراف او.

گلدشتاین گفت که این حواس از انزوا و از دست دادن برای قبلی هویت و فرصت های از دست رفته—شایع و دردناک است. “بودن مستند نشده به معنی از دست دادن یک فرد حرفه ای و حرفه ای هویت اغلب در ازای نوکر, کار,” او گفت: آن است که به خصوص بی ثبات کننده برای افرادی که در حال حاضر احساس قطع از pasts خود فرهنگ و عزیزان.

و همه گیر انداخته است به تسکین sharp پدیده ای است که بسیاری از مردم صحبت کردم و او با گفتن یکی از سخت ترین چیز در مورد مستند نشده: چشم انداز مرگ به تنهایی. آنتونیو که من برای اولین بار ملاقات در یک کافی شاپ در کوئینز قرارداد این ویروس در اوایل در شهر نیویورک شیوع; در نهایت حتی خود را عادت خود انزوا honed از طریق سال از فرار یخ نمی محافظت از او.

او زندگی را روز گذشته خود در بروکلین بیمارستان تلاش برای برقراری ارتباط با پرسنل پزشکی که اسپانیایی صحبت می کنند. آنتونیو خانواده که وابسته به پول است که او فرستاده به گواتمالا آموخته از محل سکونت خود را تنها پس از او در حال حاضر در کما. هر چند آنها جنگیدند به حرکت نا آشنا بیمارستان بوروکراسی به عنوان آنها موفق آنتونیو مراقبت مراتب سخت ترین بخش خانواده اش به من گفت این بود که آنها هرگز به خداحافظی.

این درست است برای بسیاری از خانواده ها—برخی از مهاجران قبل از مرگ عزیزان خود را حتی می دانم که آنها به قرارداد این بیماری است. همانطور که من در گزارش این داستان یکی از دوستانم در گواتمالا به من رسیده است از طرف همسایه خود را که یاد گرفته بودم که شوهرش فوت کرده از این ویروس به تنهایی در آپارتمان خود در لانگ آیلند. انزوای که نگه داشته بود شوهرش امن برای سال شده اند ممکن است در پایان چه تضمین مرگ او.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>