آنچه در زیر دریایی خدمه و فضانوردان می تواند ما را در مورد جداسازی

Torpedo room of USS Growler Submarine.
اژدر اتاق U. S. S. Growler یک زیردریایی است که لنگر انداخت در شهر نیویورک به عنوان بخشی از بی باک موزه.عکس توسط AlexCorv / Alamy

در پایان هفته اول از مستند در لندن همسایگان من و من گیر سر ما ما ویندوز و یا ایستاده در درگاه کوبیدن قابلمه و ماهی تابه به تحسین ملت پرستاران و پزشکان و کارکنان مراقبت برای انجام روزانه نبرد با ویروس ما تا به حال همه به ترس آمده. ما می خواهم داخل شده است تمام هفته, آب و هوا tauntingly, insultingly بدون شنیدن بسیار به عنوان جزئی از استدلال و یا با صدای بلند takeout منظور ما سکوت بلوک. اما وجود نشانه هایی از مودب فشار است. در پارک محلی ما جاگر برگزار شد از سلاح های خود را به نگه داشتن دیگران از راه دور مانند عجیب و غریب پرواز پرندگان. کمی baggies از سگ مدفوع انباشته شده بود در تپه با سگ-سطل زباله حذف شده و مجموعه کارکنان کاهش می یابد. کودکانی که زندگی در طبقه همکف از ساختمان ما ساخته شده و ما یک ربات از مقوا آمازون جعبه. ما از بین برود آن را با Dettol و امیدوار است آنها نمی آمد دوباره.

زمانی که شروع به تشویق آن شگفت انگیز و شادی یک حرکت ادای احترام و خوش رهایی از سکوت است که تا به حال فرود در محله ما. مردم اضافه شده محتاط اوه و سوت و flicked چراغ های خود را روشن و خاموش در جامعه و همبستگی. و سپس آنها را نگه داشتم. و رفتن. جغد مانند hoots شد full-بویژه yells. کودکان در کنار درب فریاد شد خانواده سگ پارس به طور مداوم. پدر و مادر شدند, جیغ, بیش از حد. هنگامی که آن را بیش از و سکوت کرده بود از سر گرفته شد, من تبدیل به آپارتمان ما دچار یک نوع سرگیجه. آوار از ما انزوا و من ناگهان متوجه شد در همه جا: بزرگسالان رنگ آمیزی کتاب یوگا تشک, لوازم پخت این مشروب الکلی به Purell. ماشین پارو زنی در وام از من بسته به پایین سالن بود wedged به گوشه ای. همه چیز wedged. ما wedged. هفته, یک, من فکر می کردم فقط بیست و پنج یا شاید صد بیشتر بروید. ما نیاز به مشاوره در مورد چگونه به آن را از طریق. از آن زمان به تماس با کارشناسان.

تام ویلیامز یک روانشناس بالینی برای ناسا‘s عوامل انسانی و رفتاری و عملکرد (H. F. B. P.) واحد که مطالعات رفتاری-سلامت اثرات بلند مدت ماموریت های فضایی. خطرات مرتبط با انزوا و حبس در یک فضاپیما یا در کشش سوم-طبقه walkup—ایجاد یک منطقه کلیدی از تحقیقات خود را. “ما در حال تلاش برای تعیین زمانی که ما با قرار دادن مردم در این منطقه جدا که چگونه خود را تغییر دهید روانی عملکرد? چگونه آن را تغییر فیزیولوژی? آیا ما دیدن مارکرهای استرس بالا برود ؟ ” او به من گفت که بیش از این گوشی به تازگی. تام اشاره کرد یک مطالعه طولانی مدت انزوای کامل به عنوان بخشی از Mars500 پروژه است که در آن فضانوردان شبیه سازی شده یک هفده ماه سفر به مریخ در یک جعلی فضاپیما است. در طول زمان فضانوردان’ سطح فعالیت بدنی کاهش چشمگیری; در شبیه سازی شده, بازگشت سفر, خواب آنها در مجموع از هفت صد ساعت بیشتر از سفر ، (آنها همچنین بسیاری از قهرمان گیتار.) “هنگامی که مردم نمی باید به عنوان بسیاری از راه هایی برای ارتباط برقرار کردن با محیط زیست خود را یک اقتباس است که آنها این است که آنها کاهش فعالیت بیش از همه” او گفت:.

عدم فعالیت بدنی می تواند نشان می دهد تا در مغز بیش از حد, آیا جدا کسی است که “یک فضانورد در فضا” و یا “کسی که صرف ده تا دوازده سال در قطب جنوب است.” تام اشاره کرد: “همان منطقه از مغز است که فعال میشود—جسمی قشر حسی—که بخشی که به ما اجازه می دهد به ادغام ورودیهای حسی است که ما هنگامی که ما می شنویم همه چیز, همه چیز را ببینید و راه رفتن و تعامل ما با محیط زیست این مناطق تمایل به کاهش کمی.” این است که چرا فضانوردان گاهی اوقات دچار مشکل در راه رفتن پس از reëntering جهان—مغز خود را مشکل پردازش جهان خارج است. “اگر مردم فقط نشستن در یک اتاق, در صورتی که فقط باید چهار دیوار اطراف آنها را و آنها نمی بسیاری از فعالیت های پس از آن که یک خطر بالقوه” او گفت:. من در بی اثر ماشین پارو زنی و چهار دیوار اطراف من. “خبر خوب این است که ما امید ما نمی تواند نشستن در اتاق به مدت ده ماه در یک زمان.”

تام به من گفت که او تا به حال قرار دادن با هم یک مخفف برای کمک به فضانوردان (و بقیه از ما) بپرسید که چگونه آنها فکر می کنم در مورد سلول با دیگران: “اتصال.” اولین “C” مخفف جامعه است. “فکر می کنم در مورد جامعه تاثیر است که ما در حال به اشتراک گذاشتن این تجربه با دیگران. که نشانه خوبی است که همه ما باید به جلو و با هم,” او گفت:. “O” مخفف باز بودن به این چالش جدید; “N” برای ما شبکه ای از دوستان و خانواده که مهم تر می شود در انزوا. یکی دیگر از “N” برای نیازهای شما. “همه ما باید فیزیکی, عاطفی, نیازهای روانی” تام گفت. “هنگامی که ما بیشتر جدا شده ما کاهش مجموعه ای از منابع در دسترس برای پاسخگویی به آن نیاز دارد. و بنابراین ما باید خلاق تر در چگونه ما انجام این کار و که شما به ما بیشتر حس کنترل بیش از آنچه که برای ما اتفاق می افتد.”

“E” مخفف یک اعزامی mind-set (“این یک تجربه جدید”); “C” می ایستد برای مقابله و یا اقدامات ما را به آرامش چیز ساییده اعصاب. ناسا ارائه می دهد آموزش تمرکز حواس به فضانوردان آموزش آنها را به “آگاه باشید از چه چیزهایی تأثیر بر شما و سپس به اقدامات پیشگیرانه اجازه نمی دهید استرس بیش از حد بالا است.” “تی” مخفف برای آموزش و آماده سازی است. “چگونه ما را در تجربه های قبلی ما تا به حال با سختی?” تام خواسته است. “چگونه ما جلب قدرت از دیگران در اطراف ما به آنها پست های مختلف ایده ها ؟ چگونه ما به اشتراک گذاری با دیگران چگونه ما در حال دست زدن به آن را برای کمک به تقویت آنها؟”

Jessica Williams معمولا به کار می رود هر روز در کشتی نظامی بی باک یک نوزده-چهل سالگی-دوران هواپیمابر-تبدیل-موزه که شناور درست کردن منهتن در غرب چهل و ششم خیابان. برای دوازده سال, جسیکا, متصدی از تاریخ و مجموعه در موزه صعود به بالا و پایین کشتی نردبان به بین فضاهای کاری. این روزها کشتی خالی است و راه اندازی موقت کار در خانه با یک لپ تاپ از کار که بوی مانند بی باک. “این بسیار خاص بوی دیزل و تا زمانی که من نشستن در اینجا به باز کردن لپ تاپ من این بوی کشتی,” او گفت:.

در این موزه همچنین شامل Growler یکی از اولین هسته ای-موشک-استقرار زیردریایی فرستاده شده توسط نیروی دریایی ایالات متحده ، از سال 1958 تا 1964, Growler سوار در ماموریت های طولانی به مراتب غربی اقیانوس آرام که در آن نشسته بود خارج عمده شوروی زیر دریایی و تاسیسات نظامی و منتظر دستور برای راه اندازی آن موشک. حدود صد مردان مناسب می تواند در هیئت مدیره و بسیاری از آنها خواب در تختخواب انباشته چهار بالا است. (یک بدشانسی چند تمرین “داغ bunking” است که مانند hot desking تنها صمیمی تر.) بسیاری از سفرهای به طول انجامید هفتاد روز با توقف سوخت یا دو اما در بیشتر قسمت “تو حتی از آمدن به سطح, به دلیل زیردریایی را در تلاش برای پنهان ماندن” جسیکا گفت. “بنابراین شما در واقع در این رابطه در زیر آب با همان صد نفر برای بخش عمده ای از استقرار.” گرم و نرم.

حتی بسیار بزرگتر عروق مانند H. M. S. بلفاست در حال حاضر مهار شده در رودخانه تیمز به عنوان بخشی از سلطنتی لندن جنگ, موزه ها, تا به حال به استفاده هوشمندانه از فضا. ساخته شده در نوزده-سی سالگی این کشتی می تواند تا گنجایش یک هزار نفر از مردان بسیاری از آنها خواب در hammocks با فاصله دو پا از هم جدا. “شما می خواهم که به حال خود کیت قالبهای نزدیکی که در آن شما می توانید نگه دارید خود را به کیت کیسه با همه چیز شما نیاز دارید—شما تیغ خود را سیگار خود را یدکی بیت یونیفرم,” راب رامبل کشتی متصدی به من گفت. جانباز ملوانان پرتاب خود را هممککس در بهترین مکان در حالی که rookies گیر کردم با کمتر مطلوب نقاط مانند بالای ماشین آلات در لنگر اتاق (“تعداد زیادی از آسانسور و زنجیر” سر و صدا گفت.) اما نبود آن همه بد است. با توجه به مصاحبه های انجام شده در نوزده دهه نود و اوایل دو هزار تاه هممککس فوق العاده راحت است. “هنگامی که شما در حال خواب در امام جواد, شما مرکز ثقل, پس, اما, خشن دریا توسط کشتی حرکت می کند در اطراف شما” سر و صدا گفت.

بنابراین چه چیزی شما را بکنید هنگامی که شما گیر در یک کشتی برای هفته ها در پایان با همان خانواده—منظورم خدمه—اعضای ؟ در H. M. S. بلفاست “خواندن نامه از خانه و نوشتن بود کاملا حیاتی به روحیه” سر و صدا گفت. “شما تا به حال دیده نشده خانواده خود را پدر و مادر خود را از نامزد یا همسر خود را برای ماه اگر نه سال در یک زمان.” خدمه را نشان می دهد هر یک از دیگر نامه و عکس از خانواده خود را. در محله های تنگ, “ملوانان یاد گرفتم که زندگی بسیار آشکارا با یکدیگر است.” در بی باک مردان بودند مبتکر: آنها بازی والیبال در آسانسور مورد استفاده قرار گیرد به حرکت هواپیما در اطراف کشتی. در Growler هر چند وجود نداشت و فضا برای ورزش است. (در دفتر خاطرات خود یکی از اعضای خدمه خواسته های نیروی دریایی نمی خواهد آنها را تغذیه بسیار بسیار است.) آنها با گذشت زمان در حال خواب, کارت بازی و نوشتن در مجلات. آنها نمی نوشتن نامه به دلیل آنها نمی تواند آنها را ارسال کنید.

قمار ممنوع شد اما این اتفاق افتاد به هر حال با سیگار و یا مواد غذایی به جای پول است. هر روز در ظهر ملوانان بریتانیایی دریافت جیره الکل در یک مراسم به نام “رم tot.” “برای بسیاری از آنها این بود که نقطه بالا خود را در غیر این صورت دشوار روز” سر و صدا گفت. (نیروی دریایی ایالات متحده باقی می ماند به شدت خشک است.) در باک وجود دارد مضمون شام شب به یاد خدمه خانه; “ساوانا: دریانورد’ لذت” مثلا یا “غربی: Chuckwagon خاص است.” در غرغرو که در آن گزینه های برای باد کردن بخار بودند آنها کشیده, شوخی, حرکت, همکاران,’ وسایل و انتظار برای آنها را به اطلاع. کسی حک شده یک رد پای کوچک به یک پاک کن و مهر مینیاتوری آهنگ تمام اطراف زیردریایی.

زنده ماندن در یک فضای مشترک اغلب می آید به نگرش جسیکا به من گفت. “با Growler خدمه در خاص وجود دارد یک حس” شما همه در آن با هم,’, ” او گفت:. “شما در حال رفتن به آن را با این مجموعه از این قرار است که زندگی خود را در حالی که برای.’ “که منجر به تلاش خدمه برای “کمی بیشتر بیمار به سعی کنید به سوار بر موضوعات و یا چیزهایی که شما می دانید که در واقع واقعا حساس برای مردم است. زیرا همه به اشتراک گذاشتن این تجربه جدا بودن از زندگی عادی خود.”

رونالد روسو بود نوزده ساله هنگامی که او پیوست Growler خدمه در سال 1963 برای سه ماه گشت. امروز یک بازنشسته, برق, او زندگی می کند در غرب ماساچوست که در آن او را بیشتر به ماندن در داخل با انجام کارهای عجیب و غریب در اطراف خانه. در زیردریایی او تعمیر سیستم های الکتریکی, گاهی اوقات به عنوان یک ظرف غذا طبخ و گرم “bunked” زمانی که او نیاز به خواب. هیچ یک از مردان در زمان دوش (نه به اندازه کافی آب تازه) به او گفت: من یا لباس خواب پوشیده. (آنها خواب خود را در لباس کار: شلوار جین و یک پیراهن جین.) خدمه دودی و قهوه نوشید و نمی دیدن نور روز به صورت چهل و پنج روز. من از روسو اگر او فکر اینکه پس از قطع. “آن را صلح آمیز!” او گفت:. “آن آرام بود.”

زیردریایی تا به حال یک فیلم پروژکتور و روسو به یاد می آورد تماشای بسیاری از وسترن. آنها تا به حال یک بستنی ساز است که هرگز به نظر می رسید به کار می کنند اما یکی از آشپز ساخته شده و نان تازه. گاهی اوقات موسیقی کلاسیک خواهد بود لوله کشی از طریق بلندگو. “ما رشد ریش—که خنده دار بود به تماشای,” او گفت:. “هیچ کوتاهی مو. اما ما جان سالم به در برد. ما تا به حال خوب خدمه. ما می خواهم به نشستن در اطراف در خدمه ظروف سرباز یا مسافر. ما می خواهم که شب کازینو. من به یاد داشته باشید هر کسی که تا به حال بی حوصله بودن.” او استفاده می شود به محدوده زیر دریایی. زمان Growler بازگشت به بندر جهان خارج بوی متفاوت است. “هوای تازه و عجیب و غریب بوی” روسو به من گفت. “وقتی که دریچه باز می شود تا زمانی که به آنها اجازه دهید تمام هوا از سطح—من نمی دانم اگر آن را یک بوی ماهی, اما آن را تا به برخی از نوع های مختلف ، آن را بسیار قابل توجه است.” او متوقف شد. “در یک راه خوب است.”


راهنمای Coronavirus

  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • چگونه مردم را به مقابله و ایجاد گمرک در میان یک بیماری همه گیر.
  • آنچه در آن به معنی برای مهار و کاهش شیوع کروناویروس.
  • چقدر از جهان است که به احتمال زیاد به قرنطینه?
  • دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان coronavirus.
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن می تواند به طور گسترده ای در دسترس است.
  • ما همه وحشت غیر منطقی خریداران.
  • عجیب و غریب ترور از تماشای coronavirus را رم.
  • چگونه بیماری های همه گیر تاریخ را تغییر دهید.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>