آنچه آنها می گویند در مورد رپتورز’ 15 بازی برنده خط خط: ‘این دفاع از شانزه’

تورنتو رپتورز در حال پرطرفدارترین تیم در NBA در حال حاضر. دفاع از NBA قهرمانان را از دست داده یک بازی پس Jan. 12 زمانی که آنها با یک نقطه به سن آنتونیو اسپرز.

خود را 15-بازی برنده خط خط در حال حاضر طولانی ترین در انجمن و آمریکا در رسانه های ورزشی تبدیل توجه خود را به یکی از underrated ترین داستان های نجومی: با وجود از دست دادن NBA نهایی’ MVP Kawhi Leonard و دفاعی بی باک دنی سبز رپتورز هنوز هم بسیار در حال اجرا برای یک بازگشت به عقب سفر به NBA Finals.

در اینجا یک نمونه از آنچه آنها می گویند در مورد رپتورز در آمریکا:

اثبات اونا اشتباه

رپتورز را ساخته اند یک مؤمن در ESPN و تحلیلگر سابق NBA قهرمان کندریک پرکینز.

پرکینز حتی در زمان شک در رسانه های ایالات متحده که ناودان درب بسته در هر فرصتی برای رپتورز به تکرار فصل گذشته موفقیت پس از لئونارد خروج. Fox Sports Radio میزبان جیسون مک اینتایر رفت تا آنجا که اعلام رپتورز یک “بی ربط حق رای” که محدود بود به زیرزمین.

پله

در پادکست خود را در رینگر Ryen Russillo استدلال کرد که هیچ کس می تواند پیش بینی کرده اند که این اجرا از موفقیت برای رپتورز: پس از از دست دادن مسلما بهترین بازیکن در لیگ در Leonard آن شده است تعجب که رپتورز باید سوم-بهترین رکورد در لیگ.

“هیچ یک از ما می دانستند (پاسکال) Siakam بود و این خیلی بهتر (فرد) VanVleet مناسب در راه اندازی” گفت: Russillo ستایش رپتورز عمق.

“هر مرد می آید که در تورنتو به شما ارائه می دهد چیزی است.”

قلب یک قهرمان

ESPN پرش تحلیلگران کوین Arnovitz و پل پیرس مورد بحث و بررسی جمعه چگونه رپتورز در حال استقرار دفاعی خود را فراست به ضرب و شتم تیم های. آنها در حال درمان در هر فصل به طور منظم بازی آن را مانند یک بازی حذفی این جفت ارز می گویند با وجود رپتورز backcourt از فرد VanVleet و کایل لوری بودن “واقعا کوچک است.”

“شما فراموش نکنید که یکی از مواد تشکیل دهنده. این دفاع از شانزه” گفت: Pierce, شناخته شده برای چرخش رپتورز طرفداران هنگامی که او بازی در NBA.

“بنابراین این چیزی است که آنها انجام می دهند در پرواز است. آنها با هم بوده است و آنها را در درک چگونه به ایجاد تغییرات.”

حتی بهتر است بدون Kawhi

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

تیم های که از دست دادن یک ستاره قرار است به بازسازی حالت اما در 40-14 از رپتورز بهتر رکورد در حال حاضر از آنها در سال گذشته, CBS Sports’ سام کوین اشاره می کند.

“این خط نه تنها طولانی ترین در رپتورز تاریخ است تاریخی در تورنتو خانه ملت نیز هست. رپتورز اولین کانادایی ورزش حرفه ای حق رای دادن را به نفع خود 15 یا بیشتر بازی در یک ردیف و در هر رشته ای آمریکا ورزش حرفه ای لیگ (NBA, NFL, NHL یا MLB).”

صدمات نمی صدمه دیده تیم

تیم Bontemps از ESPN دقیق چگونه رپتورز قادر به گسترش به پیروزی 15 بازی در روز دوشنبه, ضرب و شتم تیمبرولوز 137-126 با وجود این تیم در خانه نداشتن سنتی مرکز در صف با توجه به صدمات و راسل d’angelo اولین بازی با مینه سوتا پس از یک مهلت تجارت فیلمهای معامله است.

“یک دلیل بزرگ تورنتو برنده خط خط نخورده باقی می ماند این است که رپتورز قادر به خاموش راسل را پس از یک مولد افتتاح سه چهارم در تیمبرولوز اولین.”

Gilbert Ngabo

تاریخ گفتگو

Error!ما را به حالت تعلیق در حساب خود را مطابق با اصول اخلاقی. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا به منشور اخلاقی

س:

آیا شما فکر می کنم رپتورز شایسته احترام بیشتری از سراسر لیگ و رسانه های ایالات متحده در طول این 15 بازی خط? آیا مهم است ؟ به اشتراک گذاشتن افکار خود را.

مکالمات نظرات خوانندگان ما هستند و موضوع را به کد رفتاری. ستاره را تایید نکرده و این نظرات.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>