چه خواهد شد Brexit بریتانیا بود ؟

در 11 P. M. روز جمعه انگلیس را ترک خواهد کرد اتحادیه اروپا است. بزرگ بن نمی خواهد بونگ—بیش از حد گران است—اما

توسط NEWS-SINGLE در 12 بهمن 1398

در 11 P. M. روز جمعه انگلیس را ترک خواهد کرد اتحادیه اروپا است. بزرگ بن نمی خواهد بونگ—بیش از حد گران است—اما بریتانیا را جدا از خود تعریف اقتصادی و سیاسی ارتباط از گذشته پنجاه سال. در میدان پارلمان در زیر سکوت, ساعت, Nigel Farage کشور تاثیر گذار ترین سیاستمدار پوپولیست پس اسوالد Mosley را تیتر یک Brexit جشن رویداد. دعوت به تجمع مردم می پرسد "آمده در صدای خوبی برای آواز خواندن برخی میهنی آهنگ ها و را به عنوان بسیاری از اتحادیه های کارگری پرچم به عنوان آنها می تواند به موج در یک میهنی نمایش غرور و افتخار است."

پس از همه پرسی در سال 2016 Brexiteers به دنبال مشخص کردن ترک E. U. به عنوان یک خونین عمل—روز استقلال برای یک کشور است که هنگامی که حکومت بزرگترین امپراتوری در تاریخ است. در ماه مارس 2019 زمانی که مبارزه با تروریسم در اروپا بود اول قرار گرفته اند بوریس جانسون استعفا از دولت است. "این به معنای این هفته هنگامی که ناقوس کلیسا بودند پله سکه زده تمبر صادر شده و آتش روشن برای ارسال چراغ آزادی از تپه به تپه" او rued. جانسون احضار یک تصویر از وفادار مزرعه کارگران "نساجی از طریق مهتابی خطوط ساسکس نیمه کور با scrumpy آواز Brexit shanties در بالای صدای خود را و ضرب و شتم هدجروس با staves." در حال حاضر که در آن آمده است به تصویب Brexit روز خاموش خواهد بود در مقایسه ، به عنوان نخست وزیر جانسون است که انتظار می رود به جشن می گیرند با یک کم پارتی در خیابان داونینگ. برخی از Remainers باید متعهد به رسیدگی به یک جدید پنجاه پنس سکه راه اندازی شده توسط دولت به مناسبت. تمام چیزی که احساس نسبتا زود رنج—که است که می گویند به درستی انگلیسی.

اما چه خواهد شد Brexit بریتانیا در واقع بود ؟ در این لحظه آن اتفاق می افتد انگلیسی ها را متوقف خواهد کرد شهروندان از E. U. تا پایان سال 2020 این کشور به طور رسمی در "دوره گذار" در حالی که مذاکره آینده معامله در رابطه با بلوک بنابراین هیچ چیز را بلافاصله تغییر دهید. در سطح مرحله دوم Brexit مذاکرات ممکن است به خوبی شبیه اول: E. U. بازی بیس بال, رهبری آن قوس منطقی منجر مذاکره میشل Barnier از فرانسه وجود خواهد داشت و دوره اسپاسم در وستمینستر به عنوان جانسون دولت ارقام را چگونه پاسخ می دهند. اما بزرگتر زیرکانه روند واگرایی را در حال حاضر آغاز شده است. Brexit همواره جذاب برای من دلیل آن را شامل یک واقعا دشوار است سوال: آیا یک کشور مانند انگلیس بود بهتر است تلاش برای حرکت به چالش های قرن بیست و یکم عمیق تعبیه شده در بین المللی در بلوک و یا خود را در آن با آزادی بیشتری برای مانور و در نظریه گوش دادن به آن جمعیت ؟

در سال 2000 Dani Rodrik, یک استاد اقتصاد در دانشگاه هاروارد برای اولین بار توضیح داده شده که چه چیزی او را پس از نام خود را به "عدم امکان قضیه" است که در آن دولت-ملت و دموکراسی و اقتصاد جهانی ادغام متقابلا ناسازگار است. "ما می توانیم در اکثر دو تا از این سه چیز است," او نوشت. بریتانیا چهل و هفت سال عضویت E. U. تبدیل به یک مطالعه موردی در غیر ممکن است. در سال 2016 باریک اکثریت رای دهندگان انتخاب آنچه که آنها تصور می شود دموکراسی و حاکمیت بر منطق اقتصادی بودن بخشی از بزرگ فراملی بازار است. در ماه اکتبر گذشته در کنفرانس حزب محافظه کار در منچستر, من به گوش استفن هارپر و تونی ابوت نخست وزیران کانادا و استرالیا این مورد که Brexiteers اغلب مانند را: که وجود دارد بدون هیچ دلیل که چرا انگلستان با اقتصاد آن تاریخ آن را به زبان نمی باید قادر به شکوفا به تنهایی مانند ژاپن یا کره جنوبی یا نیوزیلند. دومینیک Cummings, کمپین مدیر رای را ترک و در حال حاضر جانسون مشاور ارشد اغلب به نقل از دیوید دویچ جشن فیزیکدان که می بیند دولت-ملت به عنوان بهتر مجهز به صحیح خود را در یک جهان پیچیده تر از گسترده آهسته در حال حرکت نهاد مانند E. U. "تصحیح خطا اساسی موضوع" Deutsch گفت. "و من نمی توانم پیش بینی E. U بهبود زیادی را در این رابطه است."

اما قابل توجه است که این استدلال تقریبا همیشه ساخته شده توسط کسانی که مایل به کوچک کردن دولت و یا در کامینگز مورد طراحی مجدد آن در دسترس نباشد. مدت زمان طولانی پیش از آن معمول بود برای سیاستمداران بریتانیا در سمت چپ مانند جرمی Corbyn برای محکوم کردن اتحادیه اروپا به عنوان یک پروژه که عمدتا سود بلوک ثروتمندترین کشورها و بزرگترین شرکت های. اما در قرن بیست و یکم, E. U. شده است ثابت, مدافع حقوق بشر, اکشن تغییر آب و هوا دیجیتال و حریم خصوصی و قوانین مبتنی بر نظم بین المللی—حتی وقتی که ثابت شده بی دست و پا برای اعضای آن است. هفته گذشته با یک هشتاد و صندلی اکثریت در مجلس عوام و Brexit روز در چشم جانسون دولت حذف یک اصلاحیه برای محافظت از کودک بدون همراه پناهندگان از آمدن به انگلستان از این قانون که در نهایت مجموعه ای بریتانیا رایگان.

مارگارت تاچر یکی از معماران E. U. تک بازار است. او قرار بریتانیا به عنوان یک رایگان-تجارت نقطه ورود به بیشتر تنظیم اقتصاد سرزمین اصلی اروپا است. شما لازم نیست که به هنری کیسینجر برای دیدن که واضح است البته برای مبارزه با تروریسم در اروپا و بریتانیا این است که سعی کنید برای تبدیل شدن به—در برخی از فرم—دریایی رقیب. در اوایل این ماه ساجد جاوید ، صدراعظم آلمان است که سابق مشتقات معامله گر برای دویچه بانک گفت: بار مالی است که "وجود خواهد داشت نه تراز" با بسیاری از E. U. کالا مقررات در آینده است. پس از دهه هشتاد انگلیسی پی در پی دولت تا به حال قابل ملاحظه ای آرام و نگرش به شرکت های خارجی بازی نقش حیاتی در اقتصاد و یا داشتن قطعه حساس زیرساخت ها است. انگلستان شلوغ ترین فرودگاه هیترو متعلق به یک کنسرسیوم بین المللی به رهبری توسط یک شرکت اسپانیایی و دولت قطر آن شلوغ ترین بندر فلیخستو متعلق به یک دلار هنگ کنگ شرکت سرمایه گذاری. در ژانویه 28th, دولت به تصویب آن برای Huawei چینی شرکت فن آوری برای کمک به ساخت جدید بریتانیا 5G تلفن همراه, شبکه, اعتراض دولت آمریکا و امنیتی دیگر همکاران. Brexit است که اغلب به عنوان یک شورش مردمی در برابر نیروهای جهانی شدن اما واقعیت زندگی در خارج از E. U. بدان معنی است که آنها احتمالا تنها سرعت بخشیدن به. چیزهایی که مشخص انگلیسی و دولتی مانند بی بی سی—آسیب پذیر خواهد بود. این هفته رسانه ملی است که تحت تهدید از جریان خدمات و ایدئولوژیک مخالفان در حزب محافظه کار اعلام کرد که آن را قطع چهار صد و پنجاه و شغل از آن اخبار را بدست آورد.

Brexit بریتانیا نمی تواند غیر قابل تشخیص است. پس از سال 2017 به طور عمده تحت تاثیر مایکل گوو جانسون wingman در همه پرسی این کشور خود را متعهد به بلند پروازانه زیست محیطی در دستور کار است. در سال گذشته بریتانیا با تصویب قانون به منظور کاهش انتشار کربن خود را به شبکه صفر تا سال 2050. مانند ترزا ممکن است قبل از او جانسون قصد دارد به تزریق میلیاردها پوند به خدمات بهداشت ملی نهایی بزرگ عمارت از دولت رفاه. در ماه دسامبر گذشته محافظه کاران برنده قاطع انتخابات پیروزی با کمک حوزه در شمال انگلستان است که به طور سنتی رای دادند اما کار که حمایت Brexit. از آن پس جانسون دولت وعده داده است به "سطح" رفاه اقتصادی در انگلستان با امضای کردن در بلند پروازانه پروژه های زیربنایی مانند HS2 یک راه آهن با سرعت بالا لینک که هوا به هزینه بیش از یک صد میلیارد پوند است.

تا آنجا که من می توانید ببینید این آیات اشاره به یک نوع هیبرید ملت: بیشتر استقبال به سرمایه های خارجی اما بیشتر خصمانه به افراد خارجی; سبزتر اما محافظه کارانه تر; آزادتر در صحنه جهانی اما ضعیف تر است. وجود خواهد داشت براق توتم—چند قطار جدید و بيمارستان—اما به طور کلی شبکه ایمنی برای بسیاری از شهروندان از نظر حقوق و مزایای قطع خواهد شد دور. Brexit همواره پایانی افسانه ای که بدان معنی است که دولت قادر خواهد بود برای توجیه انواع زیادی از چیزهایی که در نام آن است. این پروژه مناسب برای Johnson, انعطاف پذیر ترین نخست وزیران. بیش از هر چیز این شرکت به نظر می رسد ناپایدار است. واضح ترین تنش خواهد بود و جغرافیایی. در ماه دسامبر مردم ایرلند شمالی و اسکاتلند رای اکثریت برای ضد Brexit احزاب است. این ماه و انگلستان تفویض مجامع در بلفاست کاردیف و ادینبورگ همه را رد کرد و دولت قانون به بریتانیا از E. U.—آرا که نادیده گرفته شد در لندن است که خود را نه یک Brexit شهرستان. به عنوان ایرلندی نویس Fintan اوتول نوشت: در نگهبان روز یکشنبه "در حالی که جانسون را دوست دارد به بحث از 31 ژانویه به عنوان محوری این لحظه ما در داستان های ملی,' است نه حل و فصل ملت و نه یک داستان." بریتانیا بود و عمیقا تقسیم کشور قبل از سال 2016 و آن را منجر به Brexit. چه خواهد بود که بعد از پارگی?tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن