چه جو بایدن نقش او در پاسخ به کروناویروس بحران ؟

Person in Biden Teeshirt shares hand sanitizer with another person.
Coronavirus بیماری همه گیر را مطرح بسیاری از سوالات در مورد آمادگی که گل نشسته جو بایدن از شروع مبارزات انتخاباتی خود را.عکس توسط اسکات اولسون / گتی

مشترکین به نیویورکر جدید سال 2020 انتخابات عضویت در خبرنامه در دنباله دریافت این قطعه را در جعبه. ثبت نام برای دریافت اقساط آینده.

مبارزات انتخاباتی همواره یک استعاره. وجود دارد بدون تجویز مسیر برای یک نامزد به بازحمت حرکت کردن فقط یک مجموعه ای از روش ها است که در طول زمان تکامل یافته: عرصه رالی تئاتر-در-این-دور سالن شهر flapjack-کسی که شام میخورد بازدید فانتزی-شام صندوق بیدار کننده و غیره. چهار شنبه, جو بایدن, آیا هیچ یک از کسانی که همه چیز. به جای او در کنفرانس مطبوعاتی در زوم. او با ارسال یک ایمیل و عضویت در خبرنامه. او اعلام کرد که در خبرنامه که او راه اندازی یک پادکست. او در وبلاگ. او میزبان “ساعت خوش” “مجازی میزگرد” متمرکز بر روی “مسائل جوان آمریکایی در مورد مراقبت.”

Coronavirus شیوع دارای طرح میتوانست به تمام گوشه و امریکا از جمله انتخابات ریاست جمهوری است. زمان اضطراری بدان معنی است که آن را دقیقا نمی قطع دموکراتها نامزد روند—بایدن پیروزی بیش از برنی ساندرز در میشیگان, در مارس 10th, تقریبا به پایان رسید مسابقه—اما آن را در لحظه ای از بایدن را پیروزی مطرح بسیاری از سوالات که گل نشسته او را از شروع مبارزات انتخاباتی خود را. او تا به عظمت کار قبل از او ؟ او می تواند پیدا کردن یک صدا برای پاسخگویی به این لحظه ؟ او می تواند از طریق قطع مقدار مطلق سر و صدا است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن باعث می شود?

به عنوان ایالات و شهرستانها شروع به تعطیل اوایل این ماه دانشمندان و پزشکان شروع به صحبت کردن در مورد آنچه اقدامات لازم برای مبارزه با کروناویروس. قانونگذاران شروع بحث اقدامات دولت است که می تواند هر دو صندوق پزشکی پاسخ و حساب ویرانگر اقتصادی خرید اینترنتی. مغلوب ساختن پیشی جستن شروع به ظاهر شدن در روزانه کاخ سفید جلسات مطبوعاتی که تبدیل شده اند روز به روز بیشتر شبیه به تجمعات انتخاباتی. اندرو کومو, New York فرماندار برگزار کرده است خود را روزانه جلسات طرح ریزی یک آستین-نورد-تا-در-یک-بحران سبک رهبری است. بسیاری از بایدن را مغبون مخالفان پیدا کرده اند نقش خود را دارند. ساندرز هنوز هم در حال اجرا برای نامزدی حزب دموکرات است از بهتری از صندلی خود را در مجلس سنا تلاش برای اعمال فشار بر واشنگتن از سمت چپ. مبارزات انتخاباتی خود در ضمن ساخته شده است که استفاده از آن امکانات و با رسیدن بر روی سیستم عامل های دیجیتال به میزبان تمام شیوه ای از زندگی-جریان محتوا برای هواداران است. الیزابت وارن در تلاش است تا بازی lefty داور و همچنین در حالی که ctq ایستاده بود تا برای انتخابات اصلاحات که ممکن است لازم باشد اگر بیماری همه گیر است که هنوز هم با ما در پاییز. باراک اوباما, بایدن, قدیمی, رئیس, استفاده از حساب توییتر خود را به برجسته کردن اخبار و مقالات او بداند مفید است. بسیاری از اعضای اوباما-بایدن دولت شده اند قابل مشاهده آنلاین و یا در تلویزیون به عنوان موضوع ، ران Klain های دیرین بایدن aide که موفق کاخ سفید ابولا پاسخ در سال های 2014 و 2015 انجام شده است یک پادکست در coronavirus از اواخر فوریه.

که همه این اتفاق می افتد شده است بایدن آهسته بود برای پیدا کردن جای پای خود را. روز چهارشنبه طی زوم کنفرانس مطبوعاتی گفت که از آن گرفته شده بود چهار روز برای مبارزات انتخاباتی خود برای راه اندازی زندگی می کنند جریان تجهیزات در rec اتاق. “من آرزو می کنم من هنوز هم در سنا قادر به تاثیر بر روی برخی از این چیزها اما من جایی که من هستم,” او گفت. “تمرکز اصلی من آن را باور یا نه—آن را در یک تمرکز سیاسی—است به مطمئن شوید که ما در رسیدگی به این بحران است.” این هفته بایدن صرف زمان صحبت کردن در مورد نیاز به واشنگتن برای مراقبت از نسل وای و نسل Z در آن قوه مقننه در پاسخ به بحران صحبت با هدف جمعیتی که اکثریت رای برای ساندرز در مقدماتی به تاریخ. او در مورد نیاز به حفاظت از فرفره کارگران و خواستار بخشش بدهی های دانشجویی و گوش دادن به دانشمندان. که در آن او را صدا ترین و مطمئن است که او تبلیغ خود را تجربه نظارت بر آمریکا بازیابی و سرمایه گذاری مجدد قانون تحت اوباما. “اجرای این لایحه در حال رفتن به یک کل بسیاری از flyspecking یک کل بسیاری از کار” بایدن گفت: روز چهارشنبه با اشاره به دو تریلیون دلار بسته امداد مشغول به کار راه خود را از طریق کنگره است. “این چیزی است که ما تا به حال به انجام زمانی که من مسئول اجرای بهبود عمل می کنند.” اما بالقوه بایدن دولت آن است که در بهترین حالت ده ماه به دور است. او در یک موقعیت برای نظارت بر هر چیزی است. کار خود را در حال حاضر است که برای برش از طریق.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lytny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>