هنگامی که این است که بیش از

عکس از گتیهنگامی که این است که بیش از من به من لعنت تلفن در حال حاضر. هیچ واقعی تر-جرم وبلاگ ها مواد غذایی یکی

توسط NEWS-SINGLE در 17 تیر 1399
Friends at a concert.
عکس از گتی

هنگامی که این است که بیش از من به من لعنت تلفن در حال حاضر. هیچ واقعی تر-جرم وبلاگ ها مواد غذایی یکی-گوش-وحشی-فاکس-Instagram k-سوراخ یا پیمایش بی پایان از طریق مریخ فرود توطئه سایت. من خواهد شد با استفاده از تلفن من تنها به صورت کاملا ضروری است وظایف: calls, texts, e-mail, maps/جهت آب و هوا, my alarm clock, موسیقی و پادکست, گرفتن, تصاویر, ارسال تصاویر, jotting کردن ولگرد افکار دیدن آنچه که من می خواهم با فیلترهای مختلف, Uber, Venmo کشتی مین جمع کن و برنامه ای است که مرا به یاد به نوشیدن آب است.

هنگامی که این است که بیش از من پس دادن به جامعه. من در زمان اهدا پول و خون. نه خون من چون من واقعا لاغر رگ. پرستار در مطب دکتر به من گفت که آنها کوچکترین رگهای او تا به حال دیده بود که من نیاز به نوشیدن آب بیشتر به همین دلیل است که من دریافت این برنامه اگر چه تا کنون آن را تحت تاثیر قرار نشده رگ من دور. اما من به پول! من بعد از پرداخت کارت اعتباری خود را. و بیا به آن فکر می کنم من احتمالا نباید با دادن پول تا زمانی که من کاملا از نظر مالی مستقل چون من هنوز هم گاهی اوقات شارژ MetroCard برای مادرم حساب. من حدس می زنم من می توانم از مادر من به پول است. یا خون—مامان من بزرگ میشود.

هنگامی که این است که بیش از من به من به این کنسرت و دیگر سرگرمی های زنده در این شهرستان را ارائه کرده است. زمانی که من می توانم استطاعت بلیط, دلیل, دوباره, مادر من هنوز یارانه بسیاری از هزینه است. و تا زمانی که این جمعیت نیست بیش از حد شلوغ دلیل این که شما هرگز نمی دانید اگر فرد در کنار شما بیمار است. و یا یک تروریست است. و یا یک بیمار تروریستی است. و اگر من صادق بودن مورد علاقه من نوع سرگرمی است و همه فیلم خوب و در نهایت در Netflix بکشد در نهایت, بنابراین من می تواند در خانه بمانند و تعداد آن به عنوان یک تجربه فرهنگی نیز بسیار امن است. من باید واقعا انداختن به من پول بلیط به رقص باله—که احتمالا پر از بیمار انتحاری—قبل از من دیده ام "Okja"? همچنین کتاب.

هنگامی که این است و من می توانید ببینید دوستان من دوباره من هرگز نه گفتن به یک شب. من رفتن به کافه ها و باشگاه ها و کارائوکه اتاق و سقف احزاب و نمی توانید رای بدهید. من هر شات که ارائه شده به نظر من به نقطه ای که دوستان من هستند مانند "این است که نگران کننده رفتار—آیا شما O. K.?" و من مانند "من خوب هستم! شما تنها جوان یک بار!" و دوستان من هستند, مانند, "خوب . . . اما ما در حال رفتن به خانه آن ها پنج صبح است." و سپس من را با بهترین دوستان شما با یک غریبه در خط برای خانمها اما معلوم می شود او یک هنرمند کلاهبرداری که من متقاعد به پرداخت برای او ویلا در سنت بارتس اما آن همه کار می کند چرا که من بیش از حد مست به یاد داشته باشید من بانک-اطلاعات حساب به هر حال.

هنگامی که این است که بیش از من نخواهد بود تا ضربه زننده در مورد مردان. من می گویم بله به تاریخ با هر مرد است که بلندتر و بزرگتر از من است اما کمتر از چهل با یک کار خوب که می تواند بازی ساز و صحبت می کند زبان علاوه بر زبان انگلیسی و دوست دارد گربه و احساس می کند دقیقا به همان شیوه در مورد جو بایدن به عنوان من و بوی خوب و خوب رفتار جدول و راهنمایی هست و نیست خود را به هر یک از کسانی که sky movies پاپ عروسک چرا که من فکر می کنم آنها واقعا زشت و رنگ ورو رفته و من مطمئن هستم که چرا بزرگسالان آنها را جمع آوری. در واقع او می تواند تا سه نفر از کسانی که عروسک اما نمی تواند آنها را بیش از حد برجسته نمایش داده شده در خانه خود را, و آنها قطعا نمی تواند در اتاق خواب—کسانی که سیاه سفید چشم های در به دنبال من می خواهم هرگز به خواب رفتن.

من فقط متوجه شدم که اگر من قصد دارم برای پاسخگویی به این بچه ها من نیاز به آشنایی برنامه, به طوری که یکی دیگر از چیزی که من نیاز به تلفن برای. مقدار زیادی از ماهی ها در دریا, اما شما نمی توانید گرفتن یک ماهی بدون میله می تواند به شما ؟ (میله گوشی من است.)

هنگامی که این است که بیش از آن را باید به عنوان اگر من متولد شده اند دوباره احیا پر فروتن و گالوانیزه آماده به آغوش جهان در پری آن و زندگی با ذوق مانند من تا به حال هرگز قبل از.

هنگامی که این است که بیش از من نمی خواهد رفتن به سالن ورزش.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب