چرا مایکل فلین در حال راه رفتن رایگان

ایده های سابق مشاور امنیت ملی نمیفهمد که وفاداری به مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر شرط بندی بهتر از وفا

توسط NEWS-SINGLE در 19 اردیبهشت 1399
جاناتان ارنست / ایسنا

مایکل فلین اولیه بود غریزی Trumpist.

ژنرال بازنشسته شد مشتاق حامی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نامزدی منجر شعارهای "قفل و او!" در جمهوری 2016 کنوانسیون ملی. و خود را کمتر در مکان کار با مته سوراخ کردن نشانه های Trumpism بیش از حد: بی پروایی نشان دادن دروغ بی شرمانه احتکار توطئه طلبی و متعصب به tweeting.

با اینحال فلین نمی بلافاصله درک چقدر قواعد بازی را تغییر زمانی که برگ برنده برنده انتخابات 2016. زمانی که فلین به تازگی ضرب مشاور امنیت ملی رو دچار مشکل با قانون او به سرعت در زمان استاندارد راهکار از یقه سفید مجرمان در قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن امریکا است. زمانی که اف بی آی او را گرفتار دروغ فلین copped مذاکرات و توافق برای همکاری با دولت در ازای کمتر حکم.

تنها پس از آن که در ماه دسامبر سال 2017 درخواست معامله را فلین درک این واقعیت جدید: همکاری با مقامات ممکن است شما آسان اما ماندن وفادار به رئیس جمهور شما به طور کامل. بنابراین حتی اگر او در حال حاضر می خواهم التماس کرد گناه را به دروغ به FBI فلین تغییر ذهن خود را تلاش برای خروج تقاضای خود را و شروع به مبارزه با دادستان او وعده داده شده برای کمک به دندان و ناخن.

این یک حرکت جسورانه نوع نامتعارف استراتژی که برای او می خواهم تبدیل به معروف به عنوان یک افسر اطلاعاتی. و امروز از آن پرداخت می شود به عنوان دولت نقل مکان کرد به رها کردن همه اتهامات علیه فلین. برگشت از اعتراف گناهکار به scot-free, است کوچک از چگونه به طور چشمگیری حاکمیت قانون را تضعیف کرده است در طول مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

فلین از کار اخراج شد کاخ سفید در ماه فوریه سال 2017, فقط روز به تصدی خود به عنوان مشاور امنیت ملی. قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن را افتتاح Flynn مورد بحث تحریمهای آمریکا علیه روسیه با وزیر امور خارجه روسیه. اما فلین دروغ در مورد آن گفتگو به ماموران اف بی آی. او همچنین دروغ در مورد آنها را به معاون رئیس جمهور مایک پنس که دلیلی برای اخراج او. (فلین بود مجبور نیست از زمانی که رئیس جمهور آموخته از فریب, اما تنها زمانی که آن را در گزارش واشنگتن پست.)

فلین به حال یک میزبان از مشکلات دیگر بیش از حد. او دروغ گفته بود بارها و بارها در مورد گرفتن پول از دولت ترکیه برای رایزنی با شکست به فایل مدارک مورد نیاز. او به نظر می رسد به دروغ در مورد کسی که با پرداخت هزینه 2015 سفر به روسیه, که در آن او با ولادیمیر پوتین. او همچنین درگیر در یک محرمانه برای سود هسته ای-راکتور طرح در خاورمیانه است. (یکی روشن غذای آماده از این تحقیقات این است که پتانسیل اعمال مجرمانه کنار فلین تا به حال هیچ کسب و کار گرفتن در هر نقطه در نزدیکی حساس کار مشاور امنیت ملی.)

با توجه به این بسیاری از مشکلات قانونی فلین آنچه بسیاری محتاطانه متهمان انجام دهید: او توافق برای همکاری با دادستان در ازای شفاعت گناه به تنها بخش کوچکی ممکن است بسیاری از اتهامات عنوان شده علیه او را—در این مورد دروغ گفتن به اف بی آی است. اما دیگر او تا به حال یک فرصت برای دیدن مغلوب ساختن پیشی جستن در عمل و ببینید که چگونه به راحتی رئیس جمهور obliterates قرار پادمان برای حاکمیت قانون بیشتر فلین به نظر می رسید که افکار دوم. چرا شانس خود را با یک اتهام و بالقوه جمله زمانی که شما می توانید به جای بازگشت به بریزید و اجازه دهید رئیس جمهور از شما مراقبت? بنابراین فلین اخراج وکلای او; استخدام جدید, brasher آنهایی; و اعلام کرد که او می خواست برای خروج تقاضای خود را. جدید وکلای کردم نتایج فورا: مغلوب ساختن پیشی جستن شروع به tweeting مثبت در مورد فلین نشان می دهد که او در برخی از مرتب کردن بر اساس از شهید.

فوری گزاره از حرکت دولت به رد اتهامات امروز انتشار در مارس FBI یادداشت در مورد آن مصاحبه با فلین. در میان یادداشت های یک ناشناس FBI کارمند نوشت: "آنچه هدف ما است? حقیقت/پذیرش یا به او دروغ, بنابراین ما می تواند به تعقیب او و یا او را از کار اخراج شدند؟" یادداشت آخرین نمونه از مشکوک FBI رفتار است. به عنوان یک اخیر وزارت دادگستری بازرس کل گزارش یافت FBI است بارها مورد قوانین برای به دست آوردن حکم تحت نظارت بر اطلاعات خارجی عمل می کنند. به من نوشته اند بارها و بارها در طول مغلوب ساختن پیشی جستن اداره اف بی آی رکورد طولانی از سوء استفاده به این معنی است که آن اظهارات را نمی توان در ارزش اسمی; اداره خواهد شد نگاه کردن به منافع خود و شکستن قوانین برای انجام این کار اگر آن را باید. (هیچ شواهدی وجود ندارد, در مقابل تهمت و ادعا می کند که فلین به لحاظ سیاسی هدفمند توسط دولت اوباما.)

FBI یادداشت مجموعه ای خاموش طوفان در رسانه های محافظه کار که استدلال کرد که فلین شده بود ناعادلانه هدف این اداره است. این احتمالي نگرانی ناعادلانه تعقیب حلقه های غلط برای مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدان خود را که خواستار آهن شدید "نظم و قانون" در مواردی که نمی شامل رئیس جمهور cronies. علاوه بر این بسیاری از کارشناسان حقوقی بر این باور بودند که این یادداشت شد کافی برای متقاعد کردن قاضی مورچه سالیوان که فلین بود entrapped.

اما آن را به عنوان اتفاق افتاده است, یادداشت نمی باید برای متقاعد کردن سالیوان چرا که وزارت دادگستری انصراف اتهامات قبل از قضاوت به حال برای رسیدن به یک نتیجه گیری. (سالیوان هنوز هم می تواند رد DOJ حرکت. طولانی در حال اجرا دادستان در مورد ناگهان انصراف از آن را امروز به احتمال زیاد نشانه ای از اختلاف نظر و نیویورک تایمز گزارش می دهد که حرکت حیرت زده دادستان در ایالات متحده به دفتر دادستان.) فلین مدافعان استدلال کرد که اف بی آی بود تا او را بگیرد و اگر FBI است که به شما آن را پیدا کردن یک راه است. اما نتیجه: اگر دادستان کل ویلیام Barr وزارت دادگستری می خواهد به شما اجازه آن را پیدا خواهد کرد یک راه بیش از حد.

کل فرایند خیره کننده است: فلین شد متهم به ارتکاب چند جرم اعتراف کرد یکی را امتحان کنید برای دریافت خود را آسان توافق برای همکاری reneged در معامله است و در حال حاضر رایگان, داشتن فرار مجازات هر دو جرم به آن اعتراف کرد و کسانی که در آن او اجتناب دادستان است.

در عین حال فلین فرار است نه صرفا یک جدا خشم. آن را نیز یک آزمون مورد برای وفاداری به مغلوب ساختن پیشی جستن. پس فلین بدبختانه در مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس با شکست مواجه عقب سرنوشت خود را ارائه می دهد یک درس برای دیگران که ممکن است پیدا کردن خود را در یک اتصال و وسوسه به نوبه خود در مغلوب ساختن پیشی جستن که همچنان به شرکت در نوعی از رفتار است که او را استیضاح.

اگر وجود دارد هر گونه شک در مورد کاخ سفید از نقش رئیس جمهور telegraphed نتیجه این مورد در 30 آوریل هنگامی که از او پرسیده شد که آیا او می خواهم عفو فلین. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او فکر نمی کنم او می خواهم که به.

"خوب به نظر می رسد به من مانند مایکل فلین خواهد بود تبرئه بر اساس همه چیز را من می بینم" او گفت:. "نگاه من نه قاضی اما من یک نوع متفاوت از قدرت است. اما من نمی دانم که کسی را مجبور به استفاده از آن قدرت است."

این بود که فقط خوب حدس زدن—این یک نبوت خود انجام است. مغلوب ساختن پیشی جستن-Barr وزارت دادگستری به نظر می رسد به استانداردهای مختلف بر اساس وفاداری سیاسی: برای مغلوب ساختن پیشی جستن منتقدان مانند سابق FBI معاون مدیر اندرو McCabe و مخالفان سیاسی از جمله بایدن خانواده به نظر می رسد بالا و پایین برای یک راه برای تحقیق یا تعقیب تکیه بر رمان و یا تست نشده حقوقی و قانونی. اما برای وفاداران (حتی یک ولخرج وفادار مانند فلین) آن را ارائه می دهد سود هر شک و یا حداقل آن را به بهترین نرم مجازات (به عنوان آن را برای راجر سنگ).

همکاری معاملات قرار است برای نشان دادن جنایتکاران که بازگشت به برابر و احترام به حاکمیت قانون و منافع آن است. اما فلین مورد نشان می دهد که مزایای آن کم رنگ در مقایسه با تجلیل از وفاداری به مغلوب ساختن پیشی جستن.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب