چرا اوباما تصمیم به صحبت کردن در حال حاضر

سیاست به عنوان آمریکایی ها همچنان به اعتراض و تهمت تماس برای "سلطه" رئيس جمهور سابق احساس مجبور به دخالت ش

توسط NEWS-SINGLE در 15 خرداد 1399
لایحه Pugliano / گتی

باراک اوباما نمی خواهم به تحت الشعاع قرار دادن جو بایدن. او می خواهد هرگز دیده می شود به عنوان زبان برای همه آمریکایی های سیاه و سفید.

اما رئیس جمهور سابق بیش از حد نگران وضعیت کشور را به ماندن و سکوت در مورد جورج فلوید مرگ و تظاهرات که به دنبال. آن را بیش از این بیانیه او قرار داده و از روز جمعه نوشته است که فلوید کشتن "نباید" طبیعی "در آمریکا در سال 2020" برای او به احساس می کنید که او می خواهم انجام وظیفه خود را. مقاله او منتشر شده در دوشنبه, خواستار اصلاحات ؟ 194,000 "claps" در متوسط برای هر آنچه که ارزش است. توییت او به عنوان فرستاده خورشید رفت در شب دوشنبه و چند ساعت پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در بازگشت از کشتار با گاز معترضان راه را برای خود مقدس عکس op با تصویری از فلوید برادر گفت: "اجازه دهید این یکی دیگر از راه"? این 650,000 دوست دارد و شمارش. او هنوز هم به حال به می گویند و نزدیک ترین مشاوران اعتقاد او نیاز به آن می گویند. صبح روز سه شنبه رئيس جمهور سابق و دستیاران خود را آغاز تکاپوی تنظیم یک رویداد برای او به میزبان در روز چهارشنبه بعد از ظهر و به ترتیب نشسته زوم سخنرانی که CNN و MSNBC انجام زندگی می کنند.

صحبت کردن در مورد مسائل سیاسی بحث برانگیز حتی در اندازه گیری راه او روز شنبه بسیار غیر معمول برای اوباما. او رفت و به او پست-ریاست جمهوری تمایلی به اجازه تهمت او را تغییر دهید و یا او را مجبور به ترک ریاست جمهوری سنت است که او در زمان به طور جدی از دادن احترام به قرآن ، او می داند که به عنوان اولین رئیس جمهور سیاه, کلمات خود را در مسابقه حمل وزن اضافی و جلب توجه بیشتر و اغلب شدیدتر قضاوت. اما تماشای یک رئیس جمهور تلاش به نوبه خود شلیک از دولت فدرال علیه مردم آمریکا کمک به او در غلبه بر بی میلی او به دخالت.

"او همیشه می گفت او به صحبت کردن در زمانی که (یک) ارزش در معرض تهدید هستند و (ب) او می تواند تاثیر" یک مشاور اوباما که نخواست نامش فاش شود به این دلیل که آنها مجاز به صحبت در این رکورد گفت: من در یک ایمیل. "این لحظه ای است هر دو."

به عنوان رویداد شروع یکی دیگر از سی مقررات منع رفت و آمد متوجه رفت و از دفتر شهردار. پایین بلوک از کاخ سفید مردان با تجهیزات نظامی و وسایل نقلیه نظامی است اما هیچ اعلام کرد قدرت بودند انبوه در خیابان. اوباما نمی شد به دنبال آدرس هایی که به طور مستقیم. او اشاره نمی مغلوب ساختن پیشی جستن—نه حتی نه چندان ظریف راه او چند هفته پیش زمانی که او تضعیف مراجع به دولت بی کفایت پاسخ به همه گیر به فارغ التحصیلی از دانشگاه سخنرانی کردند. او تشکر معترضان اما او همچنین به ستایش از پلیس گفت که متعهد به ساخت policing بهتر است.

"من می خواهم شما بدانید که شما ماده است. من می خواهم شما بدانید که زندگی شما مهم است. که رویاهای خود را به موضوع" اوباما گفت: دیروز, صحبت کردن با افراد جوان از رنگ ، "شما باید قادر به یادگیری و اشتباهات و زندگی از شادی و بدون نیاز به نگرانی در مورد آنچه اتفاق می افتد زمانی که شما راه رفتن به فروشگاه و یا رفتن برای تنه زدن و یا در حال رانندگی در خیابان و یا به دنبال در برخی از پرندگان در پارک است."

و اگر تهمت بود و اگر او به صدای جیر جیر در مورد آن و سپس اوباما انجام شده است مراقبت.

"آن را به او نمی دهد قابل تامل است. ما در یک فصل سیاسی اما در کشور ما که او را دوست دارد نیز در بحرانی عطف نقطه" والری جارت خود نزدیک مشاور به من گفت. "در این لحظه ما باید به عنوان بسیاری از سازنده صدای صحبت کردن در حمایت از معترضان مسالمت آمیز و خواستار اجرای استراتژی های مبتنی بر شواهد برای پلیس اصلاحات."

سخنرانی نبود همه چیز را که برخی از دموکرات ها امیدوار بود. زمانی که اوباما بنیاد اعلام کرد صبح که اوباما صحبت می کنند برخی متعهد حامیان انتظار می رود او را در نهایت اجازه دهید شل در مغلوب ساختن پیشی جستن و ابراز خشم این است که آنها همه احساس و امید او بود بیش از حد. جورج دبلیو بوش قرار دادن یک بیانیه خواستار عدالت دیروز. بیل کلینتون گفت که آمریکایی ها باید از خود بپرسید سوال سخت در مورد اینکه چرا آمریکایی های سیاه و سفید نگه داشتن کشته شدن توسط پلیس. جیمی کارتر قرار دادن یک بیانیه دیروز خواستار آن است که دولت دهم بهتر است. حتی وزیر سابق دفاع جیمز برخوردار است و در حال حاضر صحبت کردن و نوشتن در مورد تهمت ساخت "مسخره از قانون اساسی ما است."

اما از آنجا که بعد تهمت برنده ریاست جمهوری اوباما بوده است محتاط در مورد صحبت کردن در برابر او. در زیر آنچه را که تا حد زیادی شده است سکوت در عمیق اضطراب در مورد که در آن تهمت رهبری بود امریکا—اضطراب شده است که در اوج عمومی-بهداشت و بحران اقتصادی در آورده با این بیماری همه گیر. اما حتی در حالی که اوباما با ابراز نگرانی بخش خصوصی از او می خواهم می گویند که این کشور نیازی دوم رئیس جمهور پس از او می خواهم نگه دارید اعتراض خود را بیشتر به خود. "بدیهی است که وجود دارد نه بیشتر مقدس دموکراتیک ارزش تر از پرداختن به بی عدالتی است. و هدایت امروز خشم/خشم/غم/نگرانی اقدام به نمونه ای از ماموریت خود پس از ریاست جمهوری بنیاد" اوباما مشاور به من گفت.

اوباما hesitance به صحبت کردن در مورد مسائل از مسابقه بر می گردد به زمان خود در کاخ سفید که خود را از هر سخن گفتن در مورد این موضوع شد و چیزی برای صاحب نظران به, داد, در مورد, از زمانی که او گفت که این افسر پلیس که می خواهم دستگیر هنری لوئیس گیتس در خانه خود بوده است "اقدام ابلهانه" به زمانی که او گفت که اگر او تا به حال یک پسر "او می خواهم شبیه Trayvon" مارتین. در سال 2014 زمانی که پلیس به قتل باعث تظاهرات خشونت آمیز در فرگوسن میسوری اوباما در زمان چند روز برای پاسخ. بال غربی دستیاران در آن زمان در دفاع از این تصمیم bemoaning که همه تبدیل شد به او چرا که او اولین بار, سیاه, رئیس جمهور مصر که او قادر به فقط رئیس جمهور به عنوان رئیس جمهور برای همه. اوباما تمایلی به اجازه قطبش است که به دنبال همه چیز او را به این وضعیت بدتر است. هنگامی که او صحبت می کنند او را محکوم خشونت صحبت کرد تا برای پلیس و خواهان اصلاحات است. به عنوان او به یاد کسانی که در چهارشنبه, او تا به حال یک کمیسیون که مورد مطالعه قرار پلیس اصلاحات.

جارت نیز به من خاطر نشان کرد که کمیسیون زمانی که من از او در مورد آنچه اتفاق می افتد در خیابان های واشنگتن, این شهر که در آن اوباما هنوز هم زندگی می کند و صحبت از با زوم تماس با: "زمانی که او رئیس جمهور او را متوقف روال عمل دولت فدرال به درجه نظامی تجهیزات برای اجرای قانون محلی," او گفت:. پس از مغلوب ساختن پیشی جستن است دوباره عمل. در جریان تظاهرات مغلوب ساختن پیشی جستن شده است اصرار فرمانداران به پایین آمدن سخت معترضان و حتی در نظر گرفته استناد به قیام, قانون یک سال 1807 قانون است که اجازه می دهد نظامی مستقر می شود به عنوان پلیس در خیابان های آمریکا.

در نظر او, اوباما, نیز مراقبت به یاد داشته باشید که پایه و اساس خود و برادر خود هابیل مشاوره ابتکار او شروع به پس از دیگری جوان سیاه کشته شد در طول ریاست جمهوری خود قرار دارد بگمارند. او شده است صحبت کردن به طور منظم با بایدن—که به خود گفتار محکوم تهمت دیروز. او خواهید بود headlining بایدن-کمپین حوادث به زودی. اما او می خواست برای جلوگیری از سیاسی اعتراضات و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را سرکوب کرد.

"این یک مسئله او مراقبت عمیقا در مورد. آن را یک فرصت برای او به صحبت می کنند به افراد جوان است که اساسی برای اوباما بنیاد و رئیس جمهور اوباما خود را و آن را در نگه داشتن آنچه که او گفت: روز قبل از او در سمت چپ دفتر که او به صحبت کردن در مورد مسائل مهم" اندرو دادند دیرین اوباما حامی و بالا جمع آوری پول برای مبارزات انتخاباتی خود را و پایه و اساس خود را به من گفت. این هفته با یک "همگرایی از این عوامل" Weinstein اضافه شده است.

اوباما شد, خوش بینانه, به عنوان او همیشه تلاش می کند تا بود. او اذعان کرد که این لحظه "به یاد مردم از '60s و هرج و مرج, اختلاف و بی اعتمادی در سراسر کشور" اما با اشاره به نظر سنجی نشان میدهد که چگونه بسیاری از مردم در حال حاضر پشتیبانی از اعتراضات و چگونه متنوع این جمعیت در تظاهرات هستند. "وجود دارد یک تغییر در طرز فکر که وقوع بیشتری به رسمیت شناختن است که ما می توانیم بهتر انجام," او گفت:.

که گفت: او را نیز بازخوانی آتش دفعه بعدکه منی 1963 کتاب در مسابقه در امریکا است. "این ترسناک," او گفت:, "چگونه جیمز بالدوین می توانید غیر روحانی کردن یک واقعیت از 50 سال پیش که برای تلفن های موبایل مانند آن نوشته شده بود دیروز."

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن