چرا جنگ با کوکائین هنوز هم کار نمی کند

ایده های سیاست ایالات متحده در ادامه به آسیب کلمبیا در حالی که عدم جلوگیری از مقادیر بسیار زیاد کوکائین از

توسط NEWS-SINGLE در 1 تیر 1399
شاتر / اطلس

شروع در 1970s, پابلو اسکوبار رشوه و قتل راه خود را به در حال اجرا در جهان قدرتمند ترین کارتل کوکائین مسلط مسیرهای قاچاق از آمریکای جنوبی به ایالات متحده است. او صرفا به منظور کشتن رقبا. او اقدام به ترور یک سیاستمدار با بمب گذاری در یک پرواز تجاری او انتظار می رود را به کشتن تمام 107 مسافر در هیئت مدیره. او بمباران یک شهر بلوک در کلمبیا پایتخت, کشته شدن 63 نفر و مجروح شدن 1000 نفر. او تامین مالی یک شبه نظامی حمله به کاخ دادگستری کلمبیا دیوان عالی کشور, ساختمان, کشته شدن نزدیک به 100 نفر از جمله 12 قضات. او وحشت جمعیت کشور, گسترش فساد, تیرباران های دسته جمعی و شکنجه و تجاوز و مثله اجساد اخاذی و بیشتر.

کمی تعجب می کنم که ایالات متحده اداره مبارزه با مواد مخدر صرف زمان و انرژی زیادی به گرفتن او. در عین حال زمانی که Escobar کشته شد در سال 1993 کارتل های رقیب به سادگی در زمان بیش از. کلمبیا همچنان یک جرم صادر کننده کوکائین و ایالات متحده آمریکا همچنان به راه انداختن یک جنگ هزینه مواد مخدر در کشور است.

وجود دارد هر چشم انداز که جنگ موفقیت? امید پاسخ به این سوال من صحبت با خبرنگار و مستند ساز توبی, الهه شعر و موسیقی که منتقل به کلمبیا در سال 2000 برای پوشش در این کشور جنگ داخلی. در زمان های بزرگ آمریکا-حمایت تلاش به نام طرح کلمبیا سرمایه گذاری میلیاردها دلار در یک تلاش گسترده برای کاهش تولید کوکا نصف در پنج سال. آن شکست خورده است.

الهه شعر و موسیقی به دنبال جنگ داخلی از طریق 2016 روند صلح با مارکسیست-لنینیست نیروهای انقلابی کلمبیا یا فارک که تسلیم آن کوکا خاک. دولت کلمبیا قرار بود به مرحله و ارائه قانون اساسی و به منظور آموزش و پرورش و مراقبت های بهداشتی. اما دولت کاهش یافته است توپ. جدید مواد مخدر-شبه نظامیان کردم به فارک را قلمرو اول و شروع به مبارزه برای کنترل کوکا عرضه است. امروز بیشتر کوکا است که در کلمبیا از همیشه قبل از.

در حال حاضر الهه شعر و موسیقی, منتشر کرده است, کیلو: داخل مرگبارترین کارتل کوکائین―از جنگل به خیابان یک کتاب است که آثار یک کیلو کوکائین از کوه ها و جنگل های کلمبیا به آمریکا هنوز هم بزرگترین بازار کوکائین. او گزارش به شدت نشان می دهد که امریکا در حال انجام روش این است که یک شکست است.

این یک ویرایش نسخه فشرده مکالمه ما.

کونور Friedersdorf: چگونه کلمبیا تجارت کوکائین را تغییر داد از آنجا که ایالات متحده شروع به مبارزه با آن ؟

توبی الهه شعر و موسیقی: سن سبک قدیمی کاسب به پایان رسید. در زمان پابلو اسکوبار مدلین یکی از خطرناک ترین شهرهای روی زمین است. آن روز بلند رفته است. این نرخ قتل در آمده است در بخشی به دلیل آن را درک است که اگر صورت خود را در صفحه برای اعمال عمومی خشونت و شما یک خانواده به نام شمارش معکوس برای مرگ خود را آغاز کرده است. ما یک سبک قدیمی قاچاقچیان در کلمبیا. او اجرا می شود خلیج قبیله. سازمان سیا در حال کار با کلمبیا به او را پایین. هر کس در عالم اموات می گوید آن را یک ماده از زمان قبل از او کشته و یا دستگیر شده است. ما درک می کنیم که او این بدبختی زندگی مخفی در جنگل. او یکی از ثروتمندترین مردان در قاره اما سفر در پشت یک خر به یک کلبه در هر شب. او این همه پول و هیچ چیز آن را صرف. کوکائین واقعا یک شوخی در زمان.

در حال حاضر ما جدید قاچاقچیان به نام the Invisibles زنان و مردان—عمدتا مردان آن را به توان گفت که انتخاب کردن برای یک نمایش کم است. قوانین از کوکائین استفاده می شود: زندگی مانند یک شیر برای یک روز مانند یک گوسفند برای 100 سال. مرگ قبل از شما 30 یا 40. این Invisibles می خواهید به شکستن قوانین کوکائین به تجار و بازرگانان است که ثروت از تجارت کوکائین و بازنشسته خارج از آن.

Friedersdorf: در كتاب شما را ردیابی سفر که یک کیلو کوکائین طول می کشد تا امروز. از کجا شروع کنیم ؟

الهه شعر و موسیقی: کوکائین شروع می شود به عنوان یک برگ در یک بوش است. در این کتاب من گزارش از شمال شرقی کلمبیا توسط مرز با ونزوئلا در یک منطقه به نام Catatumbo--نام به معنی "زمین از رعد و برق" در زبان بومی به اصطلاح از آنجا که بیشتر حملات رعد و برق وجود دارد از هر جای دیگری عمیق غرش طوفان های الکتریکی. سفر به کوکا مزرعه که من در زمان من شش ساعت از نزدیکترین شهر. سه ساعت در یک تاکسی یک ساعت در یک کامیون پس از آن یک بخش خصوصی اداره می شود سرویس کشتی اساسا پنج بشکه با تخته چوب در بالا و سپس یک ساعت بر روی یک موتور سیکلت. بر روی یک نقشه من تا به حال سفر فقط 30 کیلومتر است. تصور کنید یک کشاورز در تلاش برای گرفتن یک تن از آناناس به بازار در طول این مسیر. هیچ به جای آنها رشد کوکا. اما بر خلاف Invisibles در حال اجرا نشان می دهد آنها در حال گرفتن غنی. یک مرد در حال کار در یک کوکا آزمایشگاه برآورد شده است که کشاورزان شد ساخت 200 دلار سود برای هر دو و نیم ماه برداشت.

این افراد آنقدر رها شده توسط دولت مرکزی. آنها خود را. در حل و فصل کوچک من بازدید کشاورزان کردم و با هم به تحمیل تلفات در مسیر خاکی به جمع آوری پول برای ساخت یک مدرسه. در آن زمان آنها سه سال است. در نهایت آنها ساخته شده است که مدرسه خود را نه دولت. اما کجا بود پول از آینده ؟ کوکا. کوکائین است. بنابراین شما ببینید که چگونه آن تعبیه شده است. هیچ قانون وجود دارد و یا سفارش به جز آنچه که اعمال شده توسط مواد مخدر-شبه نظامیان که همیشه در پس زمینه.

Friedersdorf: این است که چرا شما شرح داده شده امروز کشاورزان به عنوان بیشتر از جان گذشته به خارج از کوکا از شما می خواهم تا به حال دیده می شود ؟

الهه شعر و موسیقی: در هر روستا آن را همیشه همان داستان است. از بزرگان, "آیا شما به یاد داشته باشید که اولین کسی بود که به فروش کوکا اینجا؟" آنها همیشه انجام دهید. یک فرد خواهد آمد از یک کوکا منطقه تصمیم به رشد کوکا و به طور ناگهانی آنها در حال خرید اولین کامیون در این منطقه است. همسایه ها متوجه آنها در حال انجام هست. به آرامی دیگر مردم شروع به کاشت کوکا. در نهایت, شما باید شروع به واردات محصولات دیگر برای به دست آوردن. که افزایش قیمت آنها. و ناگهان همه شروع به گرفتن تحت فشار قرار دادند به رشد کوکا.

فرهنگ کوکا سوخت نیهیلیسم. شما تا به حال به این وقار شهرهای گاو دامداران و یا تولید کنندگان قهوه. کوکا طول می کشد. پس از آن فروپاشی اجتماعی می آید. اگر شما را دیده ام نشان می دهد تلویزیون شاخه خشکیده درخت, شما می خواهم به درک این شهر. تاپیک gold-rush با کیفیت به آنها. شما باید به موج بزرگ مهاجران که با هدف فروش کالا به کشاورزان است. در برخی از نقاط کشور شما روسپی که اجاره هواپیما برای بازار روز چون آنها می دانند که کشاورزان خواهد پرداخت. مردم صرفه جویی نیست. صرف امروز چون شما کسب درآمد بیشتر فردا. برخی از 60 ساله کشاورزان را ترک خانواده خود را برای اجرای دور با 19 سال سن روسپی است. و هنگامی که یک شهر اختصاص خود به کوکا یکی از مواد مخدر-شبه نظامیان خواهد آمد و آن را بیش از. چه کشاورزان نفرت بیشتر یک رقابت. یک گروه از چریک می آید و می پرسد برای برخی از آب است. کشاورز آن را به آنها بدهد. دو روز بعد رقیب شبه نظامی می آید و می گوید: "شما بوده ام به کمک دشمن ما; شما مجبور به پرداخت."

Friedersdorf: چرا تلاش برای از بین بردن مزارع کوکا موفق شد ؟

الهه شعر و موسیقی: بوگوتا است که از لحاظ فرهنگی متفاوت از سایر نقاط کشور و دولت مرکزی شده است هرگز قادر به کنترل آن سرزمین های دور. وجود دارد این خائنانه کوه و جنگل.

در گذشته من در دره که در آن همه چیز شما می توانید ببینید که کوکا. شما نمی بینید که دیگر نیست. کشاورزان فکر می کنم که اگر آنها رشد بیش از حد در یک مکان از آن خواهد شد بیش از حد وسوسه انگیز برای پلیس. این کشاورزان رشد فقط یک یا دو هکتار از کوکا. و اگر پلیس در آمده و تبدیل آن کشاورز است که فقط رفتن به replant. یک سال بعد پلیس ممکن است آن تبدیل دوباره. اما این آسان نیست. پلیس را برای نظارت هوایی-بخور ماموریت. پس از آن وجود دارد گزارش می دهد که علف کش استفاده می شود برای کشتن کوکا ممکن است باعث سرطان می شود. در حال حاضر آنها را دستی کنی. پرواز کارگران در تبدیل کردن همه از محصولات با دست. این کار فشرده.

Friedersdorf: شما تجربه خطر یکی از این ماموریت است.

الهه شعر و موسیقی: دستی eradicators هستند کاهش یافته و در مناطق دور افتاده توسط هلیکوپتر و محافظت شده توسط پلیس. آنها ایجاد یک پایه و rip کردن تمام کوکا در عرض سه کیلومتر بیش از چند ماه. بنابراین مواد مخدر-شبه نظامیان می دانند که زمینه خواهد بود. در شب آنها ارسال مردم به بستر کوکا زمینه گردید. کسانی که هزینه یک دلار است. وجود دارد وحشتناک تصاویری از پلیس و کارگران که کشته و معلول و یا مثله توسط گردید. به شما گفته می شود در هلیکوپتر به آج در قدم به قدم از فرد پیش از شما هیچ چیز دست نزنید و براق نگاه کردن برای تازه زمین و مطمئن شوید که به دور ماندن از شمع برگ. اما شما کاهش یافته است و در شب در یک پاکسازی در وسط هیچ جا. شما نمی دانید که در خارج وجود دارد در تاریکی آماده برای باز کردن آتش. بنابراین شما اجرا به سمت شاخ و برگ. من تاسیسات در انبوهی از برگ در هر کجا که از جان گذشته به نوعی از حفاظت از پوشش جنگل اگر مواد مخدر-شبه نظامیان در خارج وجود دارد.

Friedersdorf: بنابراین این کشاورزان برداشت برگ کوکا به نوبه خود آنها را به کوکا رب و چگونه آنها را حمل و نقل آنها را از این مناطق بسیار دور به بازار ؟

الهه شعر و موسیقی: ما در حال صحبت کردن در مورد یک یا دو کیلو. آنها فقط می توانید آن را در یک کوله پشتی و هاپ در یک موتور سیکلت. بنابراین مواد مخدر-شبه نظامیان را دریافت خواهد کرد همه این فرد کیلو و حرکت آنها را به یک آزمایشگاه است. در حال حاضر در مقیاس صنعتی. یک آزمایشگاه که من دیدم تولید چهار تن کوکائین در ماه است. سپس قاچاقچیان تصمیم گیری: این رفتن به بازار داخلی یا خارج از کشور ؟

Friedersdorf: هر کسی که به تماشای تلویزیون در مورد تجارت مواد مخدر است, آشنایی با راه های خلاق به مواد مخدر قاچاق: در ظروف حمل و نقل قرار داده و به بالن که در حال بلعیده شده توسط انسان قاطر انجام شده در تونل.

الهه شعر و موسیقی: کوکائین است که تقریبا یک ارگانیسم است. وجود تکامل ثابت است. هنگامی که کسی تلاش می کند برای مهار او فقط سازگار در حال رشد قوی تر در پاسخ به هر حمله. این یک تیره شوخی در میان کلمبیایی—آنها می گویند: "تصور کنید اگر همه این مبتکر گانگستر اختصاص داده شده خود را به استفاده از این نبوغ خود را برای خوب است. شما می توانید از درمان سرطان است." اما آنها به طور مداوم در ابداع روش های جدید برای حمل و نقل کوکائین است. و یکی که خارج از غرفه مواد مخدر-زیردریایی یا نیمه subs در واقع. آنهایی که ما دیده ایم که تا کنون هنوز دو یا سه لوله ها که بالا رفتن سطح را در اکسیژن و اخراج اگزوز. اما زمانی که شما صحبت می کنند به نیروی دریایی یا پلیس کردن رکورد هنگامی که شما گرفتن یک آبجو با آنها می گویند که اگر مناسب زیردریایی نمی خارج وجود دارد در عین حال آنها می شود وجود دارد در مدت کوتاهی.

شما می توانید به این پایگاه دریایی در بندر مالاگا خلیج و دیدن برخی از دستگیر نیمه subs. در پایان بالا من دیده ام این چیزها ساخته شده است 50 یا 60 ، و آنها می توانند حمل هشت یا نه تن از کوکائین است. برای ساخت یک شروع هزینه یک میلیون تا 2 میلیون دلار است. آنها را به قطعات از اقتصاد قانونی به این جنگل کارخانه های که در آن آنها تولید می شود و سپس فرستاده شده به اقیانوس آرام.

خدمه ممکن است چهار نفر. من مصاحبه یک مرد که در توصیف این سفر به عنوان کابوس. شما در زیر آب برای, هشت, نه, 10 روز است. ثابت سر و صدا از موتور. شما در حال عرق کردن. انگار یک سطل برای مدفوع است که هر کس با استفاده از. این کار سخت است. پرداخت $20,000 و آنها همیشه نیمی از جلو در مورد آنها به مرگ در راه و یا دستگیر می شوند بنابراین خانواده ها باید چیزی.

Friedersdorf: شما زمان صرف شده روی یک U. s. Coast Guard کشتی که گشت اقیانوس آرام به امید متوقف کردن قاچاقچیان با استفاده از قایق به عنوان به خوبی به عنوان این نیمه subs. چه کسانی هستند که ماموریت بود ؟

الهه شعر و موسیقی: پس از 9/11 وجود دارد حرکت به militarize گارد ساحلی است. و بخشی از کار خود را برای گشت زنی در یکی از غریب لکه بر روی سیاره اقیانوس آرام شرقی-و این بزرگترین کوکائین راهرو. آن چنان وسیع است که آن را تقریبا مانند چهار یا پنج ماشین پلیس گشت قاره ایالات متحده است. آنها در حال ساخت این رکود از سه چهار شش تن کوکائین بیش از هر زمان دیگر آژانس. یکی مربوط به یک داستان برای من در کشتی. او دوستان بازگشت به خانه در یک نیروی پلیس و آنها هیجان زده زمانی که آنها دست گرفتن یک کیلو کوکائین است. ما خنده شد به دلیل وجود سه تن کوکائین کشف و ضبط پشت سر ما. آنها واقعا احساس آنها در حال انجام بخشی خود را. آنها می گویند: "هر زمان که ما دست گرفتن یک کیلو آن یک کیلو که نمی توانید از طریق صفحه اصلی بازار است."

Friedersdorf: آیا این درست است یا فراموش کارتل فقط ارسال بیشتر ؟

الهه شعر و موسیقی: هیچ کس واقعا مشکل کوکائین در اروپا و یا ایالات متحده است. و همه این کشورها اعلام تشنج رکورد. سال گذشته در آمریکا در یک قایق درست کردن فیلادلفیا وجود دارد که 20 تن از کوکائین است. انگلستان تصرف بیش از همیشه است. آلمان. کاستاریکا است.

با گارد آنها بسیار افتخار از کار آنها در حال انجام است و آنها باید باشد. این سه ماه که ماموریت آنها در خارج وجود دارد. من نمی خواهم بگویم آن ناامید کننده است چرا که آنها در حال کار بسیار سخت است. اما من فکر می کنم که آن وقت در ایالات متحده به خود تجدید نظر سیاست مواد مخدر از آنجا که تا به حال, همه چیز در جنگ با مواد مخدر بوده است که جنگ با مواد مخدر شکست خورده است بنابراین باید راه حل بود فقط کمی بیشتر جنگ مواد مخدر. کلیشه این است که چه تعریفی از جنون ؟ همان چیزی که به انجام و انتظار نتایج متفاوت است. ما شده ایم در تلاش برای کشتن و نابود کردن کوکائین نظامی. و جان هزاران نفر را از دست داده اند. این کسب و کار قابل اجرا بر روی تقاضا و تا زمانی که آمریکا و اروپا عمل خود را با هم و کاهش تقاضا کوکائین را حفظ خواهد کرد در حال تولید است.

Friedersdorf: است قانونی مواد مخدر ،

الهه شعر و موسیقی: رئیس جمهور سابق خوان مانوئل سانتوس توصیف جنگ مواد مخدر به عنوان "ورزش دوچرخه"—شما پدال ترمز و پدال و عرق و عرق و شما نگاه کردن و متوجه شما نمی رفت یک اینچ است. او گفت: جهان نیاز به تجدید نظر دارو و پیشنهاد او خواهد بود باز به بحث در مورد قانونی کردن. متاسفانه بقیه جهان نادیده گرفته و او را به جامعه بین المللی شرم آور است.

من نمی دانم اگر این راه حل چرا که مردم نگران در دسترس بودن این مواد مخدر که بسیار مضر هستند. طرفداران قانونی را به روی چیزی حساب کردن با این واقعیت است که آنها برنده استدلال. شما را دیده ام چهره مردم وقتی به شما می گویند, "من باور دارم که کوکائین و هروئین باید قانونی شود." اما من گزارش داد که آنچه ما در حال انجام است و کار نمی کند.

ما در حال حاضر شده است با توجه به این مثال از ممنوعیت. من فکر نمی کنم Al Capone به خصوص قابل توجه ، اما ممنوعیت ساخته شده او را بسیار ثروتمند ، هنگامی که شما در نگاه مردم مانند ال Chapo آنها قابل توجه مردان یا نه. چه آنها که باطل آنها معنی آنها بلند پروازانه آنها خشونت آمیز آنها ظالم و آنها بی رحم. کسانی هستند که ویژگی های شما نیاز به رشد در عالم اموات. شده است وجود دارد یک جنبش در میان برخی از مردم که به کاربران کوکائین در اروپا و ایالات متحده "نگاهی به آسیب خود را عادت انجام شده است." و مصرف کنندگان در کشورهای ثروتمند هستند به این دلیل است که امروز تجارت کوکائین وجود دارد. اما من نگاه نکن به ممنوعیت و می گویند تبه کار از آن دوران بود کار مرد یا زن کار غیر قانونی گرفتن یک نوشیدنی در پایان هفته. من به عقب نگاه و می گویند این یک سری از سیاست هایی که اجرا شد که ایجاد شده است که هرج و مرج است. من فکر می کنم ما در حال زندگی می کنند از طریق چیزی شبیه است.

Friedersdorf: اگر کشورهای ثروتمند را تغییر دهید وجود دارد هر گونه امید برای کلمبیا?

الهه شعر و موسیقی: این سخت است برای پیدا کردن مردم در کلمبیا که واقعا بر این باورند که کوکائین را می توان ریشه کن کرد. من این را بخواهید از پلیس: "شما ببینید یک کشور عاری از کوکائین?" و آنها اعتراف آن دشوار است تصور کنید.

اما این است که یک کشور شگفت انگیز است. گرم ترین مردم روی زمین, نمایش ها است که نفس خود را دور. شما می توانید رفتن به عمیق ترین جنگل های بارانی, اویختن با بومی [مردم] وجود دارد که از آنها دیدن شفاف دریا و سواحل زیبا در دریای کارائیب و همه چیز را در میان. آره وجود دارد برخی از جرم و جنایت در خیابان اما گردشگران در حال رفتن به طور تصادفی به تلو تلو خوردن در انواع مکان های من نوشتن در مورد. فقط دنبال محلی توصیه. کلمبیایی هستند تا محافظ خارجی; آنها واقعا احساس آنها شده ایم ننگ مانند آنها همه مواد مخدر-تروریست ها. که دور از حقیقت است. یک اقلیت کوچک از این کشور درگیر کوکائین است. و بسیاری از کلمبیایی احساس به عنوان اگر آنها به دام افتاده با توجه به سیاست های خود را از دولت و دولت های خارجی.

هیچ کس رنج می برد از جنگ با مواد مخدر بیش از کلمبیا. زمانی که نیکسون اعلام کرد که جنگ با مواد مخدر آن را انتزاعی مانند جنگ با فقر است. در کلمبیا آن را واقعی است. زنان و مردان وجود دارد در حال مرگ برای این کار هر روز. من می خواستم بگم از خواب بیدار. به دلیل سیاست های اروپا و ایالات متحده مردان و زنان در این کشور فقیر که سزاوار به جلو گیر هستند چون کوکائین است که همیشه وجود دارد.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب