چرا تهمت بود ناشنوا به تمام هشدارهای او دریافت

ایده های رئیس جمهور incuriosity و پارانویا hobbled پاسخ خود را. جاناتان ارنست / ایسنا "شده است وجو

توسط NEWS-SINGLE در 11 اردیبهشت 1399
جاناتان ارنست / ایسنا

"شده است وجود دارد بسیار غیر ضروری مرگ در این کشور" رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در روزانه خود را coronavirus جلسه. "این می تواند متوقف شده است و این می تواند متوقف شده است اما کسی وقت پیش به نظر می رسد تصمیم به انجام آن است که راه. و کل جهان رنج می برند به دلیل آن است."

سخن گفتن کلاسیک مغلوب ساختن پیشی جستن—هشدار darkly اما مبهم در مورد ناشناس دشمنان—اما از آنجا که هر کسی که ساخته شده چنین تصمیمی این بود که رئیس جمهور خود را. این ویروس نیست البته تهمت گسل اما دولت فدرال را از دست داده و شیوع مسئولیت خود است. و یکی از شگفت آور وحی از ماه گذشته شده است نه تنها که رئیس جمهور هشدار داده شد اما او هشدار داد بارها و بارها و هنوز هم کاهش یافته است به عمل.

واشنگتن پست گزارش می دهد که رئیس جمهور روزانه مختصر یا PDB یک گزارش اطلاعات بر امنیت ملی و تهدیدات ذکر شده coronavirus "بیش از یک دوجین" بار در ژانویه و فوریه یک دوره که در طی آن مغلوب ساختن پیشی جستن دولت انجام شد کمی به آماده شدن برای یک بیماری همه گیر و زمانی که رئیس جمهور خود را اغلب کم اهمیت جلوه دادن تهدید ویروس های مطرح شده به ایالات متحده است. نظارت را به عنوان یک شگفتی آمده اگر نه به صورت خط طولانی از هشدارهای که رئیس جمهور شناخته شده است را نادیده گرفته اند.

در اینجا بخشی از جدول زمانی:

  • شروع "در آغاز ماه ژانویه" و در ادامه از طریق فوریه PDB بارها و بارها با اشاره به شیوع بیماری های, با توجه به پست. اواسط یا اواخر ژانویه coronavirus مکرر و مرکزی موضوع است.
  • در ژانویه 18, در نیویورک تایمز, وزیر بهداشت و خدمات انسانی الکس آذر برای اولین بار در جریان مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد این ویروس از طریق تلفن.
  • در ژانویه 22, صحبت کردن با CNBC در داووس سوئیس مغلوب ساختن پیشی جستن را رد کرد virus: "ما آن را کاملا تحت کنترل است. آن را یک فرد در آینده از چین و ما آن را تحت کنترل است." (او همچنین ابراز اطمینان کرد که چین در آینده در مورد شیوع بیماری.)
  • در 27 ژانویه این پست گزارش کرده است, بالا, دستیاران کاخ سفید ملاقات کرد و در مورد این ویروس یک هشدار است که شیوع هزینه می تواند برگ برنده خود گشتند.
  • در ژانویه 29, تجارت مشاور پیتر ناوارو نوشت: در یک یادداشت که این ویروس می تواند باعث کاهش وزن از زندگی اقتصادی و نابودی است.
  • در ژانویه 31 مغلوب ساختن پیشی جستن ممنوع ورود به ایالات متحده برای بسیاری از افراد خارجی که در چین اگر وجود دارد در حال حاضر موارد در ایالات متحده و ممنوعیت استثنای آمریکایی که تا به حال شده است در چین.

  • پس از فوریه 5 جلسه سناتورها خواسته کاخ سفید برای عمل به شدت بیشتر است. "فقط چپ دولت در جلسه Coronavirus ایم" سناتور کریس مورفی, کانکتیکات دموکرات. "خط پایین: آنها نیست این به طور جدی به اندازه کافی. قابل توجه بدون درخواست برای هر گونه کمک مالی اضطراری است که یک اشتباه بزرگ است. محلی سیستم های بهداشتی نیاز به منابع آموزشی و غربالگری کارکنان و غیره. و آنها به آن نیاز دارید در حال حاضر است."

  • در فوریه 25, نانسی r. schultze ، از مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی هشدار داد که "اختلال در زندگی روزمره ممکن است شدید" به عنوان یک نتیجه از ویروس. تهمت بود گزارش خشمگین که r. schultze ، تا به حال دلیلی می ترسم ، او توصیه های اجتماعی فاصله تا مارس 16.

در این پست گزارش می دهد که مقامات آمریکایی تعبیه شده در سازمان بهداشت جهانی " که مغلوب ساختن پیشی جستن از سرزنش برای پوشش شیوع, تغذیه شدند اطلاعات در مورد کوروناویروس به واشنگتن شروع در اواخر سال گذشته.

این خاص هشدار در مورد رمان coronavirus حتی نمی شامل تعمیم نگرانی در مورد یک بیماری همه گیر است که گردش برای سال قبل است. نه آنها صحبت می کنند به مراحل که برگ برنده دولت در زمان است که ممکن است کاهش می یابد, آمریکا آمادگی, از جمله از بین بردن یک شورای امنیت ملی دفتر اختصاص داده شده به بیماری های همه گیر و برش مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری کارکنان در چین که ممکن است ارائه هشدارهای زودهنگام.

چگونه بسیاری از هشدارهای آیا رئیس جمهور نیاز دارید ؟

وجود دارد به احتمال زیاد هیچ تعداد هشدار که jarred رئیس جمهور به عمل به دو دلیل. اول مغلوب ساختن پیشی جستن است که قانون اساسی incurious و دوم او پارانوئید است به طوری که او در زمان هشدار که ممکن است باید به او کمک کرد تا از لحاظ سیاسی به حملات طراحی شده برای صدمه زدن به او را از لحاظ سیاسی.

شروع با PDBs. بر اساس مغلوب ساختن پیشی جستن سابقه این شرط بندی خوبی است که او هرگز خواندن این دادخواستها در همه, او به عنوان شناخته شده است به زحمت به مصرف بسیاری از مواد نوشته شده را به او ارائه شده. نکات مهم در PDB در حال تحویل به صورت خوراکی بیش از حد و پست گزارش می دهد که کروناویروس در دهان و خلاصه در زمان. اما تهمت نیز برای بدنام عدم توجه به جلسات که در حال تحویل به او و یا برای تصرف تنها در برخی از بخش کوچکی از آنها است. (رئیس جمهور گزارش قطع آذر ژانویه 18 جلسه به شکایت در مورد آذر را از دست داده و vaping محصولات.)

حتی زمانی که هشدارهای قادر به رسیدن به مغلوب ساختن پیشی جستن او به ندرت رفتار آنها به عنوان تلاش برای او را با ارائه اطلاعات مفید است. روشن است که این بیماری همه گیر است که قبر سیاسی تهدید به ناروا را گشتند و swifter کارآمد تر پاسخ خواهد او را قرار داده در خیلی بهتر جا در ماه نوامبر. در زمان او عمل کرده به عنوان اینکه حتی بحث بحران است و شواهد از بی وفایی به عنوان نشان داد در او خشمگین پاسخ به r. schultze ، هشدار.

در این زمینه برای رئیس جمهور بدنام "جعل" سخن گفتن در یک تظاهرات در ماه فوریه است. تهمت شکایت کرده است که دشمنان او هستند misconstruing او را به ادعا کرده اند که این ویروس به خودی خود یک جعل است. در واقع سخن گفتن او بود paranoiac اصرار که هیچ گونه هشدار در مورد شیوع بیماری تنها می تواند در نظر گرفته شود به او آسیب برساند سیاسی: "آنها سعی کردند استیضاح جعل. که در مکالمه. آنها سعی کردند هر چیزی. آنها سعی کردند آن و بیش از بیش. آنها می خواهم انجام شده است آن را از شما کردم. این همه تبدیل. آنها از دست داده است. این همه تبدیل. از آن فکر می کنم. از آن فکر می کنم. و این خود جدید hoax."

اما حتی اگر دموکراتها انگیزه بودند و نه به طور کامل خالص—در علاوه بر این به نگرانی آنها به احتمال زیاد متوجه این ویروس به لحاظ سیاسی آسیب رساندن به مغلوب ساختن پیشی جستن—او می توانست از در نظر گرفتن هشدارها و اقدام است.

آنچه را که عمل باید نگاه مانند? پاسخ این است که تهمت باید micromanaged بحران پاسخ—هر چند که ایده مش با دید خود را از ریاست جمهوری که تمایل به تاکید بر اقدامات رئیس جمهور می تواند به طور یک جانبه. شاید بزرگترین قدرت یک رئیس جمهور است که قدرت بوروکراسی. چیدن تا در جریان در جلسات و پرسیدن چند سوال در مورد آنها یک رئیس جمهور می تواند نوسان زیادی بلند فدرال بوروکراسی نسبت به آنها.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن از مدتها تصمیم گرفت که کارکنان فدرال بخشی از یک "دولت عمیق" مصمم به نزول او نه از قدرتمند ترین ابزار در اختیار خود. او است که مقاوم در برابر اطلاعات جدید و خواستار آن است که رویدادهای پاسخ به او به جای راه دیگری در اطراف.

دولت فدرال است که توانا به اندازه کافی است که اغلب یک رئیس جمهور می تواند درایو رویدادهای اما ویروس کار نمی کند مانند آن است. در یک بیماری همه گیر از رئیس جمهور برای پاسخگویی به حوادث است. تهمت بود بیش از حد incurious و بیش از حد پارانوئید برای شنیدن هشدارها و انجام آن است.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب