به همین دلیل گسترده Coronavirus تست نیست و در هر زمان به زودی

A nurse at a drive up COVID19 coronavirus testing station.
انتقاد از کمبود سواب و دیگر تست قطعات است که در بسیاری از موارد آن را غیر ممکن برای آزمایشگاه های سراسر کشور به گسترش ظرفیت خود را.عکس های Ted S. وارن / AP

این پنجشنبه گذشته دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در بازدید از پاسخ ملی هماهنگی مرکز به صورت تلفنی با ملت فرمانداران در مورد نحوه رسیدگی به COVID-19 بیماری همه گیر. مرکز آن واقع شده است در داخل ستاد مدیریت اضطراری فدرال دولت در واشنگتن طراحی شده است در این سازمان عبارت به coördinate “کلی حمایت دولت فدرال به صورت عمده حوادث و شرایط اضطراری است.” مغلوب ساختن پیشی جستن—همراه با مایک پنس و چند تن دیگر کابینه و معاون وزیر—sat دور یک میز در یک خاکستری دیواری اتاق کنفرانس در حالی که فرمانداران شد وصله در از سراسر کشور است. فرمانداران گفت: کشورهای خود را مورد نیاز تجهیزات حفاظت فردی (P. P. e) برای مراقبت های بهداشتی کارگران هواکش برای بیماران بلوک کمک های مالی برای خود ترازنامه و گارد ملی برای ساخت بیمارستان ها و توزیع مواد غذایی است. آنها همچنین نیاز به آزمون. کریستی Noem از داکوتای جنوبی گفت که دولت در بهداشت عمومی آزمایشگاه تنها آزمایشگاه انجام COVID-19 تست در دولت تا به حال بسیار مشکل تامین مواد که از آن مجبور شد به طور موقت متوقف تست در دسترس نباشد. “ما برای دو هفته شد درخواست معرف برای ما بهداشت عمومی آزمایشگاه از C. D. C. تحت فشار قرار دادند که ما به خصوصی تامین کنندگان که نگهداری لغو سفارشات ما,” او گفت:. در بهداشت عمومی آزمایشگاه مواد لازم Noem گفت: “ما تا به حال برای دریافت یک کمی بازور با چند نفر.”

مغلوب ساختن پیشی جستن و تیم او به دنبال اطمینان دادن به فرمانداران. دریاسالار برت Giroir دستیار وزیر در وزارت بهداشت و خدمات انسانی که منصوب شد و دو هفته پیش به coördinate فدرال تلاش برای گرفتن تست در مسیر برگشت گفت: “ما بسیار موثر انتقال به آزمایش در مقیاس بزرگ با اعمال نفوذ همه اجزای ما آمریکایی ها به سیستم مراقبت های بهداشتی از جمله C. D. C. و دولت بهداشت عمومی آزمایشگاه های مراقبت های بهداشتی و بیمارستان ها و بزرگ تجاری labs.” Giroir گفت: فرمانداران که در دوازده ماه بین آوریل 2 و 14 مارس بیش از ده میلیون نفر آزمایش شده است در دسترس ساخته شده در ایالات متحده آمریکا و با استناد به اعداد از F. D. A. او پیشنهاد کرد که یکی دیگر از هفده میلیون خواهد بود اضافه شده توسط مارس 28. “ما مقدار زیادی از آزمایشات بر روی پشت. ما باید مقدار زیادی از منابع در طرف مقابل” Giroir گفت. پنس هم تاکید کرد که “در حال حاضر دهها هزار نفر از تست های بیشتر در حال انجام به معنای واقعی کلمه هر روز” در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به Noem مشکلات تامین مواد و گفت: او نمی شود نگران است. “ما شما کریستی” او گفت:. “فوق العاده ای وجود دارد عرضه است.”

روز بعد ارتباط دولت و ارضی مقامات بهداشت کانون سلامت, آزمایشگاه و شورای دولت و ارضی اپیدیولوژی—که هم نمایندگی عملا کل کشور دولت در سطح بهداشت عمومی زیرساخت—با صدور یک بیانیه مشترک هشدار در مورد “widescale کمبود مواد آزمایشگاهی و مواد” برای COVID-19 تست. به دلیل این کمبود در این بیانیه گفت: تست باید محفوظ برای سه گروه از موارد مشکوک: بهداشت و درمان-مراقبت کارگران و اولین پاسخ; افراد مسن به خصوص کسانی که زندگی در خانه های سالمندان و دیگر تنظیمات گروه و مردم برای آنها تایید COVID-19 تشخیص تا به حال بالقوه به طور معنی داری تغییر طرح درمان, از جمله کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی.

یک هشدار ارسال در روز قبل از آن توسط نیویورک شهرستان, وزارت بهداشت, و بهداشت روانی بود و حتی بیشتر وخیم. خفیف یا متوسط افراد بیمار به دنبال COVID-19 آزمون D. O. H. M. H. هشدار داد ناشی از یک عفونت جدی خطر برای بیمارستان ها و درمانگاه ها و ایجاد یک اجرا در این شهر بسیار محدود P. P. E. سهام و تست لوازم. به همین دلیل بخش بود “کارگردانی امکانات بهداشت و درمان را بلافاصله متوقف تست غیر بستری بیماران برای COVID-19 مگر اینکه نتایج آزمایش را تحت تاثیر مدیریت بالینی بیمار است.” حتی مراقبت های بهداشتی کارگران و اولین پاسخ که در معرض شده بود به بیماران آلوده اما آیا علائم دیگر آزمایش می شود. به عنوان هشدار در ادامه به هشدار می دهند, دوباره, در, جسورانه, سرمایه نامه: “COVID-19 تست است تنها نشان داد که برای بستری بیماران است.”

در اواخر ماه فوریه نزدیک به سه هفته پس از اولین دسته از C. D. C. کیت های آزمایش که روانه بازار شد به دولت و آزمایشگاه های محلی ثابت معیوب مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تحت فشار قرار دادند از طریق یک سری از مقررات حرکت می کند به گسترش این کشور ظرفیت آزمون. در فوریه 29th, F. D. A. مجاز به اصطلاح بالا و پیچیدگی labs به منظور توسعه و اجرای آزمون خود را. شروع در ماه مارس 12th, F. D. A. صادر شده یک سری از اورژانس با استفاده از مجوز تجاری در آزمون شرکت ها اجازه داده است که این شرکت ها به تولید و توزیع آزمون و بدون رفتن را از طریق این سازمان به طور معمول طاقت فرسا فرآیند تصویب. و آخرین دوشنبه F. D. A. اعلام کرد یک سیاست جدید است که اجازه می دهد تا دولت و ارضی بهداشت عمومی آزمایشگاه اجازه آزمایش در آزمایشگاه بدون نیاز به اضافی فدرال تصویب. در اثر این سیاست تحت فشار قرار دادند و سازمان تنظیم مقررات برای COVID-19 تست از دولت فدرال و به کشورها و مناطق.

F. D. A. تغییرات موفق به پاکسازی دور بسیاری از موانع نظارتی جدید تست. و در عین حال آنها کمی برای حل آنچه که در حال حاضر به نظر می رسد عمده تنگنا در استقرار گسترده تست در سراسر ایالات متحده است. دیگر نیازی به نگرانی در مورد یک واحد مجاز آزمون پروتکل و یا تعداد محدودی از آزمایشگاه که مجاز به انجام آن تست. فعلی مشکل بحرانی کمبود فیزیکی اجزای مورد نیاز برای انجام آزمایش از هر گونه تنوع. در میان این قطعات به اصطلاح ویروسی حمل و نقل رسانه ها استفاده می شود که برای ایجاد ثبات در یک نمونه آن را به عنوان سفر از بیمار به آزمایشگاه; استخراج کیت که جدا viral RNA از نمونه ها پس از رسیدن به آزمایشگاه و معرف که انجام کار واقعی تعیین اینکه آیا کروناویروس که باعث COVID19 در حال حاضر در نمونه است. شاید بیشتر کسل کننده کمبود, بلکه مهم ترین عدم تست سواب که شبیه جلال Q-tips. ویژه طراحی شده برای حفظ ویروسی نمونه آنها چه دکتر چوب تا بینی خود را و یا پایین گلو خود را برای جمع آوری لازم مواد بیولوژیکی است.

سواب کمبود است که اتفاق می افتد به همین دلیل است که تمام تست های دیگر اجزای محدود—یعنی جهانی همه گیر ایجاد کرده است تقاضای جهانی برای آنها—اما آن را منوط به عوارض بیشتر. Copan یکی از تولید کنندگان عمده از نوع سواب مورد نیاز برای COVID-19 آزمون مقر آن و امکانات تولید در لمباردی, ایتالیا, است که به ضربه بسیار سخت با این بیماری است. یک سخنگوی این شرکت می گوید که ملی مستند در ایتالیا تحت تاثیر قرار نمی تولید در کارخانجات اما در هفته گذشته در ایالات متحده هوایی گارد ملی تا به حال برای استفاده از یکی از آن C-17 در یمن را به منظور از هشت صد هزار سواب بازگشت به ایالات متحده با توجه به دفاع یکهواپیما پرواز روز دوشنبه از Aviano Air Base در ایتالیا نه چندان دور از دفتر مرکزی Copan به ممفیس که در آن یک FedEx مرکز توزیع واقع شده است; این بار اعلام کرد که هوایی شده بود مرتب توسط پیتر ناوارو, ریاست جمهوری, تجارت, مشاور و دولت امیدوار است تلاش های مشابه را 1.5 میلیون سواب به کشور در هر هفته. در روز شنبه یک سخنگوی شرکت به من گفت که Copan را ندارد “تخفیف ویژه” با دولت بود اما “حمل و نقل به U. S. A. حداکثر مقدار که ما قادر هستند در بهترین تلاش بر اساس” از طریق معمول خود توزیع کنندگان.

کمبود تست قطعات است که با داشتن آن شدید ترین اثر در بخش هایی از کشور که در حال دیدن بيشترين شيوع COVID-19. به گفته دبورا Birx پاسخ coördinator برای کاخ سفید Coronavirus نیروی کار بیش از پنجاه درصد از موارد تایید شده بیماری یافت شده است فقط در ده شهرستان در سه ایالت—واشینگتن و نیویورک و کالیفرنیا. در شهر نیویورک که روز دوشنبه برخی از پانزده هزار مورد تایید شده است حدود یک سوم از این کشور در کل. (با توجه به تست کسری واقعی شيوع ممکن است چندین بار آن است.) با توجه به جنیفر Rakeman مدیر شهرستان عمومی-آزمایشگاه بهداشت “وجود دارد گسترده جامعه انتقال در شهر نیویورک است.” آنچه که به معنی برای ساکنان این شهر او گفته است که “اگر شما علائم آنفولانزا مانند سرفه تنگی نفس و تب و گلو درد—قبل از تست احتمال است که شما را COVID-19 بسیار بالا است.”

Rakeman آزمایشگاه در خیابان اول در سراسر از Bellevue, بیمارستان, شده است در حال اجرا تست برای COVID-19 از مارس 2nd, چند روز پس از آن فرستاده شد مجموعه ای جدید از معرف به جای اول معیوب کیت آن دریافت شده از C. D. C. عادی در زمان اوج او به من گفت: این آزمایشگاه در عمل یک شیفت در روز و پنج روز در هفته است. پس از وقوع ضربه زدن به ایالات متحده آمریکا, اما, آزمایشگاه کارکنان مشغول به کار در دو شیفت روز و هفت روز هفته است. در روز دوشنبه با توجه به اندرو کومو آزمایشگاه در ایالت نیویورک در حال تست نزدیک به هشتاد هزار نفر بودند و در حال حاضر پردازش شانزده هزار آزمون در روز یک چهارم از تمام آزمون ها در سراسر کشور. اما این ظرفیت شده است تهدید چه Rakeman توصیف به عنوان “بحرانی” کمبود تست قطعات از جمله آنزیم به نام TaqPath که در مورد Rakeman گفت: “وجود دارد labs که در حال اجرا هستند و گدایی دیگر labs برای یک لوله به طوری که آنها می توانید یک روز دیگر را به ارزش تست انجام می شود.”

Rakeman به من گفت که تنها پس از ده روز با استفاده از C. D. C.-ارائه تست های آزمایشگاه او بود به نهایی آن دو استخراج کیت. در مارس 12, او فرستاده شده اعضای شهر در بخش بهداشت و درمان به آلبانی را انتخاب کنید تا یک دسته از مواد است که تا به حال تولید شده است برای یک آزمون جدید بر اساس C. D. C. پروتکل اما طراحی و توسعه توسط ایالت نیویورک را Wadsworth آزمایشگاهی که اجازه می دهد این شهر به استفاده از یک طیف وسیع تری از کیت استخراج. “ماشین کشیده به آزمایشگاه در چهار ساعت در بعد از ظهر” او گفت:. “در عرض چند دقیقه آن معرف شدند در آزمایشگاه و آزمایشگاه شروع به انجام اعتبار سنجی و تایید آن تست. ما زد که یک شبه به پایان رسید و آن را در صبح روز 13. صبح که ما زد آخرین دسته از نمونه ها در C. D. C. assay به پایان رسید تا آخرین قطره از ما استخراج کیت های که برای تست و سپس بلافاصله قادر به سوئیچ بیش به Wadsworth تست.”

در کشورهای با دور کمتر شيوع COVID-19 از نیویورک کمبود مانع توانایی نگه داشتن شیوع بیماری تحت کنترل کنترل. توسط دوشنبه بعد از ظهر ایالت مینه سوتا تایید کرده بود کمتر از سه صد مورد از این بیماری است. جوآن Bartkus مدیر دولتی عمومی آزمایشگاه به من گفت که او و کارکنان خود را قادر به پردازش و پانصد آزمون در روز, اما کمبود معرف و دیگر تست قطعات باعث شده که تعداد به رها کردن به عنوان کم به عنوان دو صد. “این واقعا یک روز به بعد چیزی به عنوان به چگونه بسیاری از ما می توانید تست,” او گفت:. زمانی که Bartkus آزمایشگاه شروع تست در آغاز ماه مارس تقاضا کم بود. “ما پنج نمونه در روز اول و پس از آن شاید هفت بعدی,” او گفت:. اما در روز رئیس جمهور در اطلاعیه ای در 6 مارس که هر کسی که می خواست یک تست می تواند یک آزمون که قطره شد سیلاب. “ما شروع به گرفتن چهار صد و شش صد تا هشت صد هزار نمونه در روز است.” هجوم نمونه های ایجاد شده از یک انبار در آزمایشگاه که تنها کاسته هفته گذشته پس از کلینیک مایو در روچستر مینه سوتا قادر به شروع به تست.

Bartkus شده است در تماس با دیگر آزمایشگاه مدیران که در حال تجربه مشابه کمبود. همانطور که از اواخر هفته گذشته گفت: تعدادی از کشورهای در حال اجرا بودند از TaqPath و استخراج کیت. لایحه Whitmar مدیر میسوری ایالتی آزمایشگاه می گوید که او تا کنون دریافت تنها سه تست کیت از C. D. C. و این که او می داند تجاری labs که گرفته اند به انجماد خود نمونه به دلیل فقدان آنها کافی تست قطعات و تست ظرفیت. در هفته های اخیر Whitmar گفت: فشار سیاسی ساخته شده است که این مشکلات حتی بدتر است. میسوری است که هنوز هم او حدس بزند و حداقل چند هفته پشت و نیویورک و کالیفرنیا در اپیدمیولوژیک منحنی به این معنی که حاوی شیوع بیماری از طریق تست از موارد مشکوک باقی می ماند یک احتمال است. اما به تازگی Whitmar به من گفت: “دولت ملی و سیاست گذاران تصمیم گرفت که ما نیاز به ارائه تست برای بیشتر افراد است. سپس floodgates افتتاح شد. وقتی اتفاق می افتد که پس از آن زنجیره تامین در پایان مقابل—که سواب های ویروسی, حمل و نقل, رسانه, مجموعه لوله—شروع به تبخیر از تامین کنندگان.” او در ادامه: “اگر شما فکر می کنم شما در حال رفتن به آزمون همه شما باید برای نگاه در زنجیره تامین خود را و تجزیه و تحلیل آن از نزدیک. نه فقط یک وعده اما نگاهی به توانایی خود را به ارائه یک آزمون برای همه است. اگر شما فکر می کنم شما می توانید, شما ممکن است شگفت زده می شود.”

تست وضعیت در ایالات متحده است به طور کامل نمی شوم. با توجه به COVID پیگیری پروژه تعداد در روز آزمون از رشد کمتر از یک هزار نفر در مارس 4 به بیش از شصت و پنج هزار نفر در روز دوشنبه. و دولت فدرال به کار گرفته و مراحل را مانند Aviano ترابری به آدرس آزمون جزء کمبود. اسکات بکر C. E. O. A. P. H. L. گفت: من در روز شنبه که وزارت بهداشت و خدمات انسانی خریداری کرده بود دو صد هزار سواب در درجه اول از یک شرکت به نام پرینستون Biomeditech که آن را حمل و نقل به دولت labs این آخر هفته گذشته. بیشتر چه, C. D. C. خطاب به کمبود ویروسی در حمل و نقل رسانه ها با ارسال یک پروتکل در اصل یک دستور العمل برای آزمایشگاه خود را. (این پروتکل با استفاده از یک مخلوط از راه حل شور و, در میان چیزهای دیگر سرم خون گرفته شده از جنين گاو.) دولت فدرال بکر گفت که “به آرامی بیدار شدن از خواب به این واقعیت است که این فوق العاده فرایند پیچیده است. هیچ یکی از اندازه متناسب با تمام راه حل است. پرتاب پول در مشکل لزوما رفتن به آن کمک کند.”

هنوز کمبود شدید هستند به اندازه کافی است که آنها مؤثر حتی تجاری بزرگ labs که از روز شنبه در حال اجرا بیش از پنجاه هزار آزمون در روز است. با توجه به جولی خانی رئیس جمهور آمریکا آزمایشگاه بالینی انجمن گروه تجارت به نمایندگی از کسانی که labs “آنچه من از شنیدن در مورد به عنوان مهم ترین نیازهای سواب و همچنین دسترسی به تجهیزات حفاظت فردی مطمئن شوید که کارکنان آزمايشگاه و دیگر مراقبت های بهداشتی به کارگران هستند محافظت می شود.” خانی به من گفت که او عضو شرکت کرده بود نیز با اشاره بحرانی کمبود استخراج کیت معرف و کیت های آزمایش. این شرکت برنامه ای برای ادامه به تدریج در حال گسترش خود را تست ظرفیت تا آنجا که آنها قادر هستید اما به سهولت زنجیره تامین کمبود او گفت: آنها را “نیاز به حمایت دولت آمریکا: ما نیاز به منابع ما نیاز به بودجه و نیاز ما تامین است.”

اگر فوری ترین مشکل در ایالات متحده آمریکا است که وجود دارد بیش از حد چند موجود COVID-19 آزمون یکی دیگر از نگرانی های است که وجود دارد ممکن است به زودی بیش از حد بسیاری از. در مارس 12, F. D. A. اجازه Wadsworth آزمایشگاه در آلبانی به اجازه دیگر labs در دولت به منظور توسعه و اجرای COVID-19 آزمون. روز بعد رئیس جمهور تهمت امضا تفاهم نامه آموزش F. D. A. اجازه می دهد تا هر دولت دیگر بهداشت عمومی آزمایشگاه همان سازمان تنظیم مقررات که آژانس قرار داده و به اثر در 16 مارس برگزار شود. لایحه Whitmar از میسوری به من گفت که او تا به حال ده ها تن از دریافت ایمیل از شرکت ها به دنبال موافقت خود را برای تست. “اگر من تا به حال نیکل برای هر شرکت است که گفت:” من یک COVID-19 آزمون. من می خواهم شما را به یک نگاه او. من تماس بگیرید ” من می خواهم به اندازه کافی برای یک مخزن گاز برای اطمینان حاصل کنید و من رو یک کامیون بزرگ است.” به عنوان یکی دیگر بالینی-آزمایشگاه مدیر آن “هر شرکت است که بیرون آمدن از الات گفت: “من باید بهترین تست ها در جهان’ و نود و پنج درصد از آنها احتمالا تلخه.”

این آزمایشگاه بالینی مدیر ابراز نگرانی کرد که اعطای قدرت قانونی به ایالات متحده به این معنی است که “ما در حال حاضر در غرب وحشی آزمایشگاهی قوانین و مقررات. این واقعا یک let-the-خریدار-مراقب باشید دنیا. اساسا جدا از F. D. A. s E. U. A. روند وجود دارد بسیار محدود و مقررات از کیفیت و دقت و ويژگی تست های تشخیصی برای COVID-19 و من فکر می کنم که یک وضعیت خطرناک است.” Bartkus در مینه سوتا گفت: “من به شما بگویم وجود دارد فشار برای دریافت این آزمون: از مردم از این آزمایشگاه از سیاستمداران است. آن را یک چالش به انجام است که در علمی و عادلانه راه هنگامی که شما به هیچ تخصص در دیگر اجازه آزمایشگاه برای انجام تست.” او به من فرستاده infographic منتشر شده توسط F. D. A. توضیح می دهد که این سیاست جدید است. تیتر آن می گوید: “ایالات متحده در حال حاضر مسئول تست.” “آزمایشگاهی دیگر مدیران در آن نگاه کرد و فکر آن را جعل” او گفت:. “این تقریبا مانند F. D. A. پرتاب در حوله و گفت:” شما می دانید انجام هر کاری.’ “با توجه به بکر که به نام تهمت تفاهم نامه یک “overcorrection و” Wadsworth آزمایشگاه در نیویورک است هر دو زیرساخت و تجربه به انجام نظارت بر دیگر labs اما همان بود درست نیست در بسیاری از کشورهای دیگر. “این یک بار اضافه شده به آزمایشگاه که در حال حاضر تحت مشقت بار فشار” او گفت:. “در میان مواقع اضطراری از آن برای تلفن های موبایل مانند یک ایده خوب است اما من فکر نمی کنم آن را بسیار عملی است.” (در پاسخ به این انتقادات در روز دوشنبه یک F. D. A. سخنگو گفت: در بیانیه ای اعلام کرد “این اقدام نشان می دهد که F. D. A. توانایی محوری و انطباق با وضعیت حکم در نور عمومی-بهداشت و درمان اضطراری” و اضافه کرد که “ما هدایت را فراهم می کند توصیه هایی برای کشورهای که انتخاب می کنید برای استفاده از این داوطلبانه و روش انعطاف پذیر.”)

هفته گذشته من را زمین از یک شرکت امید را به یک جدید COVID-19 آزمون به بازار است. شرکت PathogenDx تاسیس شد در سال 2014 به فروش می رساند و DNA مبتنی بر microarray آزمون برای کمک به کشاورزان و کشاورزی توزیع کنندگان تشخیص بیولوژیکی آلاینده ها در محصولات خود را. با توجه به میلان Patel, شرکت C. E. O. و بنیانگذاران PathogenDx پیدا کرده است و به طور خاص بازار تو رفتگی در دیوار در میان تولید کنندگان حشیش. هنگامی که ما صحبت در جمعه پاتل به من گفت که او قبلا امیدوار به microarray technology به بازار پزشکی, اما F. D. A. روند تصویب تا به حال ساخته شده است که غیر عملی است. “از آن گرفته اند که ده سال و پنجاه برابر بیشتر پول برای ما به آموزش F. D. A. پذیرش چنین تکنولوژی به دلیل آن را به طور کامل جدید و پیشگامانه و مخل. و ما فقط باید پول است.” در بهترین حالت او فکر کرد که این شرکت ممکن است قادر به انسان وارد تشخیص بازار در چند سال آینده. “اما این پنجره فرصت در حال حاضر اتفاق افتاده است,” او گفت: با اشاره به حضور همه گیر “و بنابراین ما باید به آن عمل کنند.”

وقتی که من پرسید که چه او می خواهد به کسی بگویید که ممکن است نگران آن است که یک شاهدانه شرکت pivoting به COVID-19 تست در وسط اضطراری او اعتراف کرد که او خواهد بود عصبی بیش از حد. “اما در پایان روز چه ما می گویند این است که نگاه ما بدست یک صد آزمایشگاه انجام می دهند فقط همان سطح از تست اما آن را برای E. coliسالمونلا و یک دسته از عوامل بیماری زا. و ما به اندازه کافی اعتبار سنجی داده ها را به شما نشان می دهد. ما در حال رفتن به رفتن به همان سطح از اعتبار سنجی با F. D. A. نیز هست.”

پاتل به من گفت که PathogenDx کاربردی برای مواقع اضطراری-استفاده از مجوز از F. D. A. این شنبه گذشته حتی اگر این شرکت هنوز تست که آن را آماده برای ارسال به صورت خارجی اعتبار. چرا من پرسید: صبر کنید تا فایل به صورت E. U. A. تا تست بود خارج اعتبار? “این تفکر وجود دارد یک صد شرکت جلوتر از ما” پاتل به من گفت. “F. D. A. را از درب. آنها می گویند ” ما رو بیش از اندازه کافی شرکت های.’ بنابراین ما در حال ارسال آن را به طوری که ما می توانید ما پا از طریق درب.”

همچنین در هفته گذشته حداقل دو شرکت با قبلی پزشکی تشخیصی تجربه Nurx و Everlywell اعلام کرد که آنها به زودی شروع به فروش خانه-تست کیت برای COVID-19. هر دو شرکت گفت که آنها با استفاده از پزشکی از راه دور ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی به صفحه سفارشات و برنامه ریزی شده برای ارسال واجد شرایط بیماران سواب و مجموعه کیت خواهد شد که از طریق پست به آزمایشگاهی برای تجزیه و تحلیل. فرانک Ong ارشد پزشکی و علمی افسر Everlywell گفت: من در روز جمعه که شرکت او تا به حال سی هزار کیت از جمله پشم و امیدوار است قادر به تامین بیش از دو صد هزار کیت در هفته های آینده. برخی از کسانی که کیت ممکن است به شرکای تجاری شرکت های بزرگ در حالی که دیگران خواهد بود فروخته شده به مصرف کنندگان از طریق Everlywell وب سایت.

با توجه به Ong خود شرکت بر این باور است که این می تواند از نظر قانونی توزیع آن کیت به دلیل labs آن با استفاده از تجزیه و تحلیل آزمون نمونههای عامل تحت F. D. A. s تجدید نظر اضطراری-استفاده از سیاست. اما این سیاست به صراحت اعلام کرد که “صدق نمی کند در خانه تست.” روز جمعه پس از من به صحبت کرد Ong آژانس تکرار شده است که هشدار در عمومی به شدت دقت کنید متوجه خواهید شد. پس از تصدیق کرد که آن را دیدم “بهداشت عمومی ارزش در گسترش و در دسترس بودن COVID-19 تست طریق امن و آزمایش دقیق که ممکن است شامل مجموعه خانه” و اشاره کرد که آن را با کار در خانه آزمون-کیت توسعه دهندگان آژانس گفت که آن را به حال “مجاز هر آزمون که در دسترس است برای خرید برای تست خودتان در خانه برای COVID-19.” (Nurx متوقف شد برنامه های خود را برای ارائه در خانه تست برای COVID-19 پس از F. D. A. اعلام.)

در روز یکشنبه صحبت کردم که به جولیا گونه Everlywell را C. E. O. و بنیانگذار مورد F. D. A. اعلام. گونه به من گفت که بر خلاف تست بارداری بود که درست در خانه آزمون شرکت او از لحاظ فنی فروش در مجموعه خانه کیت. به عنوان او آن را درک در این آزمون که در تضاد با F. D. A تجدید نظر اضطراری-استفاده از سیاست. Everlywell در حال برنامه ریزی برای شروع به فروش کیت در روز دوشنبه برای یک صد و سی و پنج دلار در هر. اما با توجه به آژانس اطلاع قبلی در روز جمعه گفت: این شرکت تصمیم گرفته بود که این امر صبر کنید برای راهنمایی بیشتر قبل از فروش به مصرف کنندگان است. (در روز دوشنبه دبورا Birx از Coronavirus نیروی کار گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی که “برای همه ما در انتظار خود swabbing گزینه های کسانی که در حال رفتن به در دسترس خواهد بود در برخی از زمان در این هفته.” اما یک F. D. A. سخنگو روز سه شنبه با اشاره به بیانیه منتشر شده در روز قبل از آن که گفت: “خود مجموعه در خانه و یا در سایت های دیگر تعیین شده از سایت های مجموعه کارکنان توسط [ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی] در حال حاضر توصیه نمی شود.”) در ضمن Everlywell برنامه ریزی برای ایجاد برخی از آن کیت در دسترس برای کسانی که در بهداشت و درمان-مراقبت از تنظیمات مانند پزشکان و پرستاران در خط مقدم مراقبت از تنظیمات و بیماران مسن تر در دراز مدت مراقبت از امکانات.

توانایی آزمون در مقیاس بزرگ به نظر می رسد شده اند بسیار مهم—هر چند دور از این تنها وسیله ای است که چین و کره جنوبی و سنگاپور و کشورهای دیگر شده اند قادر به کنترل خود بوده است ، در ایالات متحده تحمیل مستندات در واشنگتن و نیویورک و کالیفرنیا را تنها تقویت تقاضا برای یک تست جامع برنامه که در حالت ایده آل اجازه می دهد برای یک هدف بیشتر استراتژی تماس با ردیابی جداسازی و قرنطینه. در طی یک مصاحبه در سی ان ان روز دوشنبه شب فرماندار اندرو کومو گفت: “این که چگونه ما از راه اندازی مجدد اقتصاد است.” اما چندین عمومی-مقامات بهداشت به من گفت که زنجیره عرضه محدودیت به این معنی نیست که چنین برنامه ای خواهد بود برای آینده نزدیک غیر ممکن است برای به اجرا درآوردن. و اگر وجود دارد هر چیزی بدتر از نداشتن آزمون COVID-19 گسترده در دسترس آنها می گویند این درمان چه تست ظرفیت را داریم که مانند یک منبع نامحدود است.

“تا به حال ما تا به حال دسترسی به حجم بالا و کیفیت تست قبل وجود دارد که جامعه انتقال” Rakeman مدیر شهر نیویورک آزمایشگاه به من گفت: “بسیاری از تست شده اند مفید و شاید می توانست کمک مهار.” اما با توجه به شيوع COVID-19 در این شهرستان گفت: نتایج آزمون برای افرادی که خفیف یا متوسط بیمار باید کمی درمانی یا اپیدمیولوژیک ارزش. “هنگامی که ما صحبت در مورد آزمایش ظرفیت این نوع را می دهد ضمنی این پیام است که مردم باید آزمایش می شود و تغذیه به که اضطراب:” من نیاز به تست. من نیاز به دانستن وضعیت,’ ” Rakeman گفت. “شما لازم نیست به دانستن خود را COVID وضعیت.” هر کسی که مظنون آنها COVID-19 باید با پزشک تماس بگیرید, اما در نیویورک مگر اینکه شما متعلق به یک اولویت بالا دسته, توصیه به احتمال زیاد خواهد بود بدون در نظر گرفتن که آیا شما باید تست: ماندن در خانه به مدت دو هفته یا تا زمانی که شما تب-رایگان برای هفتاد و دو ساعت است. در هر صورت Rakeman گفت: “اگر شما سرفه و تب و گلو درد و یا هر یک از کسانی که شما احتمالا آن را داشته باشد.”

بزرگتر مشکل Rakeman به من گفت که گسترده تقاضا برای تست تشدید انتقاد از کمبود ماسک و دیگر P. P. E. عرضه در دسترس P. P. E. در نیویورک است که در حال حاضر بسیار پایین است که روز جمعه در کومو قرار دادن یک تماس به تولید کنندگان به این آدرس: “ما خواهد پرداخت حق بیمه برای این محصولات,” او گفت:. به عنوان Rakeman به من گفت: “از بیمارستان در حال رفتن به اجرا در خارج از P. P. E. در چند هفته آینده اگر نه زودتر. و هر ماسک استفاده می شود که در حال حاضر در مطب دکتر یا پاپ تا چادر که ارائه “درایو-از طریق تست” یک ماسک است که رفتن به در دسترس خواهد بود برای مراقبت های بهداشتی کارگران در چند هفته.”

بیماران به دنبال تست نیز می تواند قوی بردار برای این بیماری است. “یک سناریو که در آن می گویند من یک سرفه یا گلو درد و تب, اما من نه بیمار به اندازه کافی است که من نیاز به رفتن به بیمارستان” Rakeman گفت. “اگر من سفر از من به خانه فوری-مرکز مراقبت, من قصد دارم به گسترش این ویروس به هر کس من را در تماس با آمد. زمانی که من وجود دارد که من جمع آوری نمونه به پوشیدن P. P. E. من نیز در معرض است که مراقبت های بهداشتی کارگران و هر کسی که کار می کند در آن دفتر و همه بیماران دیگر که ممکن است وجود دارد برای flulike.” او افزود: “با بیرون رفتن و گرفتن یک آزمون شما به طور بالقوه به کشتن کسی را دوست داشت.”

حتی در خارج از شهر نیویورک خانی به من گفت: “شما باید به اولویت بندی می شود که تست شده است. ما نمی باید تست ظرفیت است که ما نیاز داریم و به همین دلیل ما می خواهیم به مطمئن شوید که کسانی که نیاز به تست بیشتر دسترسی به تست.” در میسوری که در آن شانس است که کسی COVID-19 هنوز هم به احتمال زیاد پایین تر از آنها در کشورهای دیگر لایحه Whitmar گفت که او می داند که چرا اولین غریزه برای کسی که درد و رنج COVIDعلائم مانند خواهد بود به دنبال تایید. آزمون “به مردم احساس که آنها در حال مراقبت از. این یک گام است که شما را احساس می کنم کمی بهتر است در این زمان از unease.” او گفت: “این بسیار مهم بود که به سرکوب این نیاز حداقل برای زمان حال. “من درک می کنم که سیاستگذاران در حال تلاش برای کمک به موکلین خود. اما با انجام این کار شما در واقع کاهش توانایی برای افرادی که واقعا نیاز به این تست قادر به گرفتن آزمون.”


راهنمای Coronavirus

  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • چگونه مردم را به مقابله و ایجاد گمرک در میان یک بیماری همه گیر.
  • آنچه در آن به معنی برای مهار و کاهش شیوع کروناویروس.
  • چقدر از جهان است که به احتمال زیاد به قرنطینه?
  • دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان coronavirus.
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن می تواند به طور گسترده ای در دسترس است.
  • ما همه وحشت غیر منطقی خریداران.
  • عجیب و غریب ترور از تماشای coronavirus را رم.
  • چگونه بیماری های همه گیر تاریخ را تغییر دهید.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>