با یک بیماری همه گیر او را تهدید میهن Masai Ujiri را از افکار دور از رپتورز عنوان دفاع

رپتورز جمهور Masai Ujiri را مشاهده و همواره توسعه یافته به مراتب فراتر از NBA و با جهان در حال حاضر گریبانگیر در گیره تاریخی همه گیر اولین نگرانی نهفته است با جهان نیست و تیم خود را.

او دوست دارم شاید زندگی و مرگ با اقبال رپتورز به عنوان آنها آماده به دفاع از خود قهرمانی NBA — در پلی آف شد که برای شروع دو هفته از این آخر هفته آینده — از آنجا که طبیعت خود و کار خود را و اشتیاق خود را.

او نمی تواند.

بنابراین خود را در افق در حال گسترش: فراتر از بازی های خارج از شهرستان به تصویب رسید فراتر از کشور که در آن او زندگی می کند.

او فکر می کند از آفریقا و میهن خود را و چگونه برای جلوگیری از coronavirus از decimating قاره او را دوست دارد جهان او می خواهد برای دیدن این زنده ماندن.

“آن را پیش از آن و من نگران” Ujiri گفت: در یک گسترده کنفرانس تماس با بسکتبال ضرب و شتم خبرنگاران روز چهارشنبه. “امیدوارم محروم مناطق مانند اردوگاه های پناهندگان فقیر مناطق نه چندان ممتاز و مناطق در سراسر جهان — و نه فقط در آفریقا — در حال مراقبت از این و پس از نگاه در این است.”

بسکتبال جهان است که او معمولا ساکن شده است وارونه به هفته در حال حاضر و همیشه از NBA شد اولین بار در آمریکای شمالی در ليگ برتر به حالت تعلیق در آن فصل در نور از این بیماری همه گیر. چگونه از آن می آید و اگر از آن می آید و آنچه در آن مانند به نظر می رسد تمام خواهد شد تصمیم گرفت در آینده است. در بسیاری از راه های آن را دست کم از نگرانی های خود در حال حاضر.

“من امیدوار هستم (فصل را می توان نجات) او گفت:” در نیم ساعت بحث و گفتگو. “که همه ما امیدواریم. ما عشق بازی ما و ما عاشق چه کار می کنیم.

“راستش در حال حاضر من فکر می کنم ما نجات NBA فصل مطیع قوانین و انجام همه چیز را که ما به عنوان مردم به عنوان یک جامعه همه چیز ما احتمالا می تواند. این است که در مورد NBA, NBA, بازیکنان, طرفداران NBA. آن را در مورد کل جهان است. این چیزی است که آمار جهانی است.”

Ujiri صحبت عاشقانه, به عنوان او همیشه مورد نیاز برای جوامع به گرد هم می آیند برای به راه انداختن این مبارزه با آنچه که او به نام “نهان دشمن” است که ravaging زمین است. آنها نمی تواند آن را انجام دهد به عنوان آنها زمانی که آنها آمدند با هم به تجمع در اطراف خود قهرمانی تیم در ماه ژوئن گذشته — آن روز میلیون ها نفر از مردم پوشش رژه مسیر هستند به احتمال زیاد برای همیشه رفته — اما همان خواهد شد و جمعی از انرژی چیزی است که او می بیند به عنوان حیاتی است.

“این جهانی است … و همه ما را از دست ندهید آنچه ما انجام می دهیم و آنچه که ما را دوست دارم اما من فکر می کنم این است که در حال حاضر زمان برای ما به با هم ماندن توجه به قوانین و مقررات گوش دادن به رهبران گوش دادن به کارشناسان با این بیماری همه گیر” او گفت:.

“من می دانم که شش هفت ماه پیش ما به ارمغان آورد و جهان را با هم در یک واقعا خاص و در حال حاضر من فکر می کنم آن زمان ما چوب گرد هم آوردن مردم با هم ماندن از هم جدا است.”

Ujiri روز در حال حاضر اجرا حیطه از کمک به دختر خود را در خانه آموزش سکس با پسر جوان و یک رگبار گلوله ثابت از ویدئو کنفرانس تلفنی با اعضای کارکنان خود را بالا MLSE برنج و انواع NBA مربوط به کمیته ها و تماس های او را به شرکت در. این عجیب و غریب وجود برای کسی آنقدر به این و شلوغی و سفر مطالبات ورزشی اجرایی و آن را گرفته برخی از مورد استفاده قرار گرفتن به.

اما بیرون آمدن از طرف دیگر صدمه ندیده هر که طرف دیگر در نهایت به نظر می رسد مانند چیزی است که درایوهای او. و آنچه که او می خواهد به درایو همه.

این یک پروژه شخصی است که سالانه خود سری از غول های آفریقا اردوگاه های کار برای جوانان در سراسر قاره, آموزش نه تنها در بسکتبال بلکه مهارت های زندگی. او را در نقطه ای که در این تابستان برنامه به لغو و یا به تعویق افتاده و می خواهد به هر لحظه ممکن است که قبل از تصمیم گیری ساخته شده است چرا که او می داند که چگونه مهم این اردوگاه هستند.

“این یک احساس خوب رویداد و ما قصد داریم آن را … اما من فکر می کنم که از این همیشه چیزی وجود دارد که کوچک و یا چیزی برای انجام به مردم امید را به جوانان امید. و تا زمانی که ما مطیع قوانین و زمانی که ما توجه به آنچه کارشناسان می گویند ما همیشه رفته با آنچه که مردم را خوشحال می کند: چگونه ما به جوانان امید در بار مثل این ؟ ” گفت: Ujiri که بزرگ شده در نیجریه.

“من نمی خواهم به آن را آسان برای لغو, به دلیل آن را برنامه ریزی و همه از آن, اما من فکر می کنم آن را آسان برای ما می گویند ما این حرکت را به سال آینده و یا ما این حرکت را یک هفته بیشتر یا ما چیزی را انجام دهید. در حال حاضر ما فقط در مورد مردم در مورد بهداشت و درمان در مورد گوش دادن به چه جهت در حال رفتن به حرکت رو به جلو است.”

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

و انجام کارهای درست.

“من فکر می کنم وجود دارد همچنین برخی از خوب به صرف وقت با خانواده و کم کردن سرعت. شاید خدا به ما می گوید که جهان در حال حرکت بود بیش از حد سریع است و ما نیاز به کم کردن سرعت کمی است.

“این بگذرد و ما را به انجام آنچه که همه ما انجام می دهیم اما من فکر می کنم این واقعا زمان را به بازی با قوانین تمرین های اجتماعی فاصله شستن دست ما بودن و تمیز…. وجود دارد رفتن به یک جدید حالت عادی پس از همه این و ما نگاه به جلو به آن است. ما نگاه رو به جلو به بازگشت به زندگی واقعی اما در حال حاضر ما باید به رعایت قوانین است.”

Doug Smith

تاریخ گفتگو

س:

چه شما فکر می کنم Masai Ujiri نظرات? به اشتراک گذاری افکار خود را:

مکالمات نظرات خوانندگان ما هستند و موضوع را به کد رفتاری. ستاره را تایید نکرده و این نظرات.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>