گفت: آنچه در یک فیلم این است که “مورد” یک نشانگر مهم استبداد; هنگامی که آن را نمی پین افکار در مورد یک فیلم به محدوده باریک از این فیلم نمایان عمل آن چیزی بیشتر موذی—آن gaslights خوانندگان را با توجه به فیلم به چیزی غیر از آنچه آنها دیده می شود. به همین دلیل ضروری است به بحث و تعیین آنچه “دستیار” زن سبک و جلف سبز احساسی ویرانگر مفهومی جدید و قدرتمند فیلم است در مورد. محدودیت فکری دقیقا و تنها آنچه را دیده و در این راه یک شخصیت دستکاری شده است به کافر آنچه که او را درک هستند بسیار محل عمل است.

“دستیار” یک داستان مدل در چه شده است به طور گسترده ای گزارش شده رفته در Weinstein Company, در زمانی که Harvey Weinstein تکیه بر کسب و کار خود به عرضه خود را با زنان جوان به دنبال ، (فقط دیروز الهام روزنبرگ منتشر شده یک یادآوری در واشنگتن پستکه چنین گزارش به نظر می رسد در اوایل سال 2004.) شخصیت اصلی “دستیار” که در دوربین برای تقریبا کل فیلم است با بازی جولیا گارنر; با توجه به IMDb, شخصیت نام جین است هر چند من فکر نمی یاد نام حال صحبت در این دوره از فیلم (و اگر آن را گفته شد تنها در عبور). جین دستیار سر یک فیلم تولید شرکت که دفاتر اشغال دو ساختمان در یک ترایبکا بلوک یک شرکت مشغول است که به عنوان یک کارمند ، ان سی پروژه های در حال توسعه است.

تن از کار و اثر آن بر زندگی او بیش از همه شوم است از شروع فیلم که باز می شود مانند یک فیلم ترسناک با جین ترک او را Astoria آپارتمان در صبح زود و در تاریکی قبل از طلوع آفتاب وارد شدن به یک ماشین سیاه و سفید و سپس ورود به ترایبکا ساختمان که در آن او کار می کند. او اولین کسی در دفتر او به عنوان حرکت می کند از طریق سایه از تغییر فضای صنعتی روشن کردن چراغ ها و به دنبال در اطراف خلق و خوی ضخیم است با تهدید و پیشامد. به عنوان در یک فیلم ترسناک جین به نظر می رسد به احتمال زیاد به روبرو می شوند و گوشت و خون شکار ارواح شیطانی یا ارواح—و در این دوره از عمل او با برخی از نسخه از هر سه.

به تنهایی در پشت میز خود او را احاطه کلاسور—یک کلمه indissociable از میت رامنی را آشکار بحث اشتباه در مورد “کلاسور پر از زنان” و آن است که به طور مناسب ارتباط در “دستیار.” جین تبدیل می شود بر روی کامپیوتر خود چاپ روز کسب و کار, مکان آن را بر روی میز او (هنوز هم وجود ندارد) و یک گوشواره در کف ، او می خورد یک کاسه Froot حلقه (“Get Out”-سبک) و او می شنود صدای—او به تنهایی است. وحشتناک سرما suffuses جزئیات دنیوی “دستیار”: حتی پیش پا افتاده دور از چاپ و xeroxing اسکریپت ساخت ترتیبات سفر از طریق تلفن و آماده سازی لیوان آب برای بازدید از مشتریان و هوایی رباتیک بیگانگی و عذاب قریب الوقوع است.

طبیعت که بلندی ترور است به زودی نشان داد. جین های اخیر فارغ التحصیل سهام جلوی در اتاق با دو مرد جوان سفید و fratty که به نظر می رسد در اواسط تا اواخر دهه بیست سالگی یکی درس خوان و یکی از نرم و صاف کردن. یکی از آنها می پرسد جین برای رسیدگی به تماس تلفنی; این زن که با عصبانیت خواستار صحبت با شوهرش در مورد کارت های اعتباری مسدود شده است. جین تا آرامش خود را حفظ و گرفتن پیام, اما آن را به اندازه کافی خوب: به زودی پس از آن رئیس buzzes جین و berates او با صدای بلند (“آنها به من گفتند که شما هوشمند است. . . . شما خوب هستید سفارش سالاد”) در گوش رس را از همکاران مرد.

جهان از “دستیار” است که یکی معمولی اما به عنوان یک بازی ترسناک و فانتزی جایگزین واقعیت جزئیات آن خارج از ضربت سخت زدن—و بسیاری از شوم آشفتگی از جین تجربه باید انجام دهید ، اوکراین کاری مرسوم مدل مانند, می آید به دفتر احضار به جلسه با رئیس او افسردگی مانتو جین میز و ارائه گذرنامه او برای جین به اسکن. جین دریافت جعبه از یک حامل نامه; انجام آنها شامل دی وی دی? هیچ سرنگ از آلپروستادیل (مورد استفاده در درمان اختلال در نعوظ) چند که بعدها او را جمع آوری از خود زباله می تواند و در یک biohazard کیسه. جین آماده چک برای رئیس خود را به ثبت نام در مدارس extracurriculars نگهداری از کودکان و غیره.—و دو تا از چک ساخته شده برای هزاران دلار باید نام گیرنده و سمت چپ خالی است.

چلیپا از این فیلم دو برابر شدن عنوان: یک زن جوان دیگری را نشان می دهد تا در دفتر ادعا شده استخدام به یک دستیار. او به نظر می رسد حدود هجده و کمی آشکار پس زمینه برای کار او را یک زن که رئیس ملاقات در یکشنبه دره و دعوت به آمدن برای این کار است. او با قرار دادن او در لوکس علامت هتل و به زودی پس از او می شود وجود دارد او نیز سر به هتل—به عنوان دیگر همکاران می دانند و حتی به شوخی در مورد. این امر می تواند بی رحمانه اسپویلر می گویند چه اتفاقی می افتد بعدی; کافی است بگویم که زمانی که جین انتقال او سوء ظن است که این زن جوان است که در حال بهره برداری است menaced با یک دستکش مخملی از شرکت های بزرگ همين است.

“دستیار” یک درام اخلاقی و معرفت شناسی است که در آن جزئیات است که جین را درک کرده اند آشکار معنی است که نادیده گرفته انکار کرد و یا نادیده گرفته شده توسط افرادی که کار در دفتر او و جین است که به شدت و دقت روت به اخراج بیش از حد. فیلم, موضوع, در, اثر, است: همه می دانستند و هر کس به رسمیت شناخته شده است که منافع خود را در گرو تظاهر نمی دانند و یا نمی مراقبت در مورد آنچه آنها می دانستند و مطمئن شوید که دیگران در مدار خواهد همان را انجام دهید. این مهم است که این دفتر است که تحت سلطه مردان—و همچنین وجود دارد که زنان ارشد به جین که در مواضع برخی از مقامات که در coverup.

مهم این است که “تظاهر”: اگر حاشیه deniability قابل قبول به شواهد و مدارک خود را ارائه و سپس کمتر از رئیس تکیه بر آن اگر متهم کارکنان می توانند با تکیه بر آن برای تبرئه خود را برای انفعال. اگر آنها نمی تواند فشار فکری خود را به که حاشیه سپس آنها می توانید با درست کردن یک دست wavingly غیر اخلاقی توجیهی برای آنچه آنها می دانند. (یک کارمند می گوید جین “نگران نباشید او به شما دریافت بیشتر از آن از او خواهد شد.”) و اگر آنها نمی تواند خم احساس خود را از اخلاق برای توجیه رئیس اقدامات آنها می تواند در گام نهایی—فقط نگه داشتن دهان خود را بسته به نام وفاداری خود علاقه و ترس است.

که سومین مرحله نهایی شبکه های ایمنی که رئیس بافته شده برای خود در قلب فیلم: تهویه که جین یک کارمند جدید (تنها چند ماه به این کار) است که دریافت او را آنچه که ممکن است نام یک بازیکن تیم. در علاوه بر این به مجموعهای از اطلاعات نشان می دهد به جین که او رئیس است که با استفاده از کسب و کار خود را برای تهیه خدمات جنسی از زنان او را استخدام فیلم پر شده است با انبوهی از اطلاعات است که نشان می دهد چگونه او شخصیت او بسیار هویت شکسته است مطالبات و توسط رئیس او رفتار خود چگونه او را بیگانه از خود و تابع را به خود قدرت.

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی