بازیگری که جزیره شخصی دارد و فامیل ملکه انگلیس است!

[ad_1] به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، جانی دپ فوق ستاره هالیوود، امروز پنجاه و هفتمین سال تولد خود را جشن می

توسط NEWS-SINGLE در 21 خرداد 1399
[ad_1]

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، جانی دپ فوق ستاره هالیوود، امروز پنجاه و هفتمین سال تولد خود را جشن می‌گیرد. او در اوایل دهه هشتاد میلادی به عنوان یک نوجوان در فیلم‌ها شروع به فعالیت کرد و به مرور در فیلم‌های محبوبی مثل «خیابان جامپ ۲۱» بازی کرد.

از آن زمان او به یکی از پر مخاطب‌ترین بازیگران سینما تبدیل شد. بعضی از نقش هایی که  او توانست شهرت جهانی پیدا کند، می‌توان به «کاپیتان جک اسپارو» در مجموعه فیلم‌های سینمایی «دزدان دریایی کارائیب» و همچنین ویلی ونکا در فیلم سینمایی «چارلی و کارخانه شکلات» اشاره کرد.

به مناسبت پنجاه و هفتمین سال تولد او در اینجا تعدادی از حقایق کمتر شنیده شده او را مرور می‌کنیم.

جزیره شخصی در باهاما
جانی دپ بدون شک یکی از بازیگران پرطرفدار و ثروتمند هالیوود است. او برای خودش یک جزیره خریده است. او در سال ۲۰۰۴ برای این جزیره کوچک ۳.۶ میلیون دلار پول پرداخت کرد؛این جزیره شش ساحل دارد که جانی دپ به نام دو فرزندش نام گذاری کرده است.

آغاز بازیگری بعد از ملاقات با نیکلاس کیج
طبق گفته‌های منابع مختلف، لوری آن آلیسون همسر نخست جانی دپ، کسی بود که او را به نیکلاس کیج معرفی کرد. پس از ملاقات با نیکلاس، جانی دپ تصمیم می‌گیرد شانس خود را در صنعت فیلم سازی نیز امتحان کند. نیکلاس کیج حتی یک مدیر برنامه نیز برای او استخدام می‌کند.

خویشاوندی با خانواده سلطنتی
جانی دپ نه تنها یک بازیگر مشهور است بلکه با خانواده سلطنتی انگلیس نیز نسبت دارد. طبق گفته‌های یک تبار شناس در برنامه «فکر می‌کنید چه کسی هستید؟» جانی دپ بیستمین عموزاده ملکه الیزابت دوم انگلیس محسوب می‌شود. به گفته او شجره نامه اجداد جانی دپ به بیش از ۵۰۰ سال قبل و زمانی که خانواده او سلطنتی بوده اند باز می‌گردد.

حساسیت به شکلات
همانطور که می دانیم جانی دپ نقش ویلی ونکا در فیلم سینمایی «چارلی و کارخانه شکلات سازی» را بازی کرده است. با این حال او زمانی که کودک بوده به شدت به شکلات حساسیت داشته اما او زمانی که بزرگتر شد با این حساسیت کنار آمده است.

خرید اسب تک چشم
او در طی فیلمبرداری پروژه «شوالیه بی سر» به اسبِ شخصیت خود در فیلم وابسته می‌شود و بعد از فیلمبرداری، این اسب را برای خود می‌خرد؛این اسب تک چشم بود و به او چشم طلایی می‌گفتند.

دستگیری توسط پلیس
جانی دپ در سال ۱۹۹۴ به دلیل کثیف کردن اتاق یک هتل و همچنین در سال ۱۹۹۹ به دلیل حمله به یک پاپاراتزی توسط پلیس دستگیر شد. پاپاراتزی به عکاس‌هایی گفته می‌شود که به دنبال عکس‌های جذاب و کمتر دیده شده از افراد مشهور هستند و در این راه حریم شخصی آن‌ها را زیر پا می‌گذارند.

انتهای پیام


[ad_2]
Source link
آخرین مطالب