ترافیک مدعیان برای استقلال، برهوت بازی سخت برای پرسپولیس

[ad_1] به گزارش خبرورزشی، پرسپولیس با اختلاف ۱۰ امتیازی نسبت به سایر مدعیان شرایط خوبی دارد و استقلال رقیب سن

توسط NEWS-SINGLE در 9 خرداد 1399
[ad_1]

به گزارش خبرورزشی، پرسپولیس با اختلاف ۱۰ امتیازی نسبت به سایر مدعیان شرایط خوبی دارد و استقلال رقیب سنتی این تیم هم نه از قهرمانی ناامید است نه کسب سهمیه آسیا، اما به نظر می‌رسد مسیر پیش روی استقلالی‌ها دشوار‌تر هم باشد. استقلال یک بازی عقب‌افتاده مقابل فولاد دارد که این بازی ۲۹ خرداد در اهواز برگزار می‌شود و اگر آبی‌پوشان در آن به پیروزی برسند ۳۹ امتیازی شده و به فاصله ۸ امتیازی با پرسپولیس خواهند رسید.

هفته بیست‌ودوم
این هفته سرخابی‌ها با دو خودروساز پایین‌جدولی روبه‌رو می‌شوند. پرسپولیس به مصاف پیکان قعرنشین می‌رود و استقلال میزبان سایپای رده چهاردهمی است و به نظر شاگردان گل‌محمدی و مجیدی کار آسانی در این هفته دارند.

هفته بیست‌وسوم
این بار هم سرخابی‌ها حریفانی مشابه دارند و هر دو باید با نمایندگان بوشهر بازی کنند. کار پرسپولیس راحت است و این تیم میزبان شاهین بوشهر رده پانزدهمی است، اما استقلال در جم باید به مصاف پارس جنوبی برود.

هفته بیست‌وچهارم
دو تیم تبریزی حریفان سرخابی‌ها در هفته بیست‌و‌چهارم هستند که کار شاگردان گل‌محمدی بسیار آسان‌تر است. این تیم در تبریز با ماشین‌سازی روبه‌رو می‌شود در حالی‌که استقلال با تراکتور جنگ ۶ امتیازی در تهران دارد.

هفته بیست‌وپنجم
برای چهارمین هفته متوالی سرخابی‌ها حریفانی مشابه از یک استان دارند. استقلال در این روز در آبادان به مصاف صنعت نفت می‌رود و پرسپولیس در خانه کار دشواری مقابل فولاد خوزستان دارد. هر دوی این دیدار‌ها برای دو تیم پایتخت دشوار به‌نظر می‌رسد.

هفته بیست‌وششم
این هفته پرسپولیس به جنوب می‌رود و با نفت مسجدسلیمان و تیم تارتار روبه‌رو می‌شود و استقلال در تهران از حریف مازنی خود یعنی نساجی پذیرایی می‌کند که دوئل مجیدی و فکری دیدنی خواهد بود.

هفته بیست‌وهفتم
در شرایطی که پرسپولیس می‌تواند با پیروزی در همه بازی‌های قبلی خود، با شکست نساجی در این هفته جشن قهرمانی را بگیرد، استقلال با سپاهان شاید حساس‌ترین دوئل فصل را تجربه می‌کند. جدال مجیدی با قلعه‌نویی که شاید جنگ سهمیه هم باشد فراتر از یک بازی معمولی خواهد بود.

هفته بیست‌وهشتم
در ادامه دیدار‌های دشوار استقلال، آبی‌پوشان در مشهد با شهرخودرو روبه‌رو می‌شوند. این در حالی است که پرسپولیس میزبان ذوب‌آهن است و شاگردان گل‌محمدی بازی نسبتاً آسان‌تری نسبت به تیم فرهاد مجیدی دارند.

هفته بیست‌ونهم
گل‌گهر که شاید در این هفته احتیاج زیادی به امتیاز برای بقا داشته باشد میزبان پرسپولیس است و استقلال هم با تیمی پایین‌جدولی روبه‌رو می‌شود که شاید برای بقا به آب و آتش بزند. حریف آبی‌پوشان پیکان تهران است که کارش برای بقا دشوار خواهد بود.

هفته سی‌ام
حریف پایانی سرخابی‌ها حداقل الان که بازی‌ها شروع نشده وضعیت خوبی ندارند و معلوم نیست تا هفته پایانی چه اتفاقاتی برای آن‌ها رخ داده است. پرسپولیس میزبان سایپاست و استقلال در بوشهر به مصاف شاهین می‌رود آن هم در اوج گرما!

انتهای پیام


[ad_2]
Source link