زورگیری از زن جوان با لباس پاکبان

[ad_1] به گزارش خراسان، فرمانده انتظامی مشهد درباره این حادثه خونبار به خراسان گفت: همسایه سابقه دار که دیگر

توسط NEWS-SINGLE در 25 خرداد 1399
[ad_1]

به گزارش خراسان، فرمانده انتظامی مشهد درباره این حادثه خونبار به خراسان گفت: همسایه سابقه دار که دیگر نمی توانست از فکر بهای میلیونی النگوهای طلا بیرون بیاید به درون منزلش رفت و نقشه دستبرد به طلاهای زن جوان را کشید.

این مرد 45 ساله که علی اکبر نام دارد، ماجرای النگوها را برای یکی دیگر از هم بساطی‌های سابقه دارش بازگو کرد و بدین ترتیب غلامحسین نیز برای این دستبرد وحشتناک با او همراه شد.

سرهنگ عباس صارمی ساداتی افزود: مرد 45 ساله برای فریب پلیس بعد از وقوع سرقت نیز چاره ای اندیشید تا دستبرد را به یکی از پاکبانان زحمتکش محله نسبت دهد.این پاکبان هر روز بعد از اتمام کارش در محله طبرسی شمالی، لوازم کار و لباس هایش را درون گاری زباله ای می گذاشت که داخل زمین مخروبه ای بود، این موضوع نقشه شوم همسایه معتاد را کامل کرد.

یک روز وقتی پاکبان با پایان یافتن شیفت خدمتی‌اش طبق معمول لوازمش را درون گاری گذاشت و رفت، مرد معتاد شبانه لباس‌های او را سرقت کرد تا نقشه وحشتناک خود را اجرا کند. او و همدستش درحالی که تبر ، شوکر و افشانه فلفل تهیه کرده بودند کلاه کشی را نیز به سر کشیدند و چشم به در منزل زن جوان دوختند و به محض این که ساعت 7 صبح شوهر آن زن برای رفتن به محل کار از خانه بیرون آمد، نقابداران تبر به دست از روی دیوار وارد منزل شدند.

زن جوان و پسرش با دیدن دزدان نقابدار وحشت زده جیغ می کشیدند تا این که توجه همسایگان را جلب کردند چرا که اهالی محل ابتدا تصور می کردند با یک مشاجره خانوادگی روبه رو هستند اما صدای دلخراش زن جوان که فریاد می زد «به پسرم کاری نداشته باشید هرچه می خواهید با خود ببرید!» اهالی را به سوی منزل زن جوان کشاند.

در این هنگام دزدان خشن با شوکر و افشانه به مادر و پسر حمله ور شدند و با کتک زدن آن ها، 10 عدد النگوی زن جوان را نیز قیچی کردند.

مقام ارشد انتظامی مشهد تصریح کرد: اهالی محل که به ماجرا مشکوک شده بودند ابتدا با پلیس 110 تماس گرفتند و در همین حال جوان 23 ساله ای به نام «سجاد» برای کمک به مادر و پسر وارد حیاط شد تا از فرار دزدان تبر به دست جلوگیری کند ولی معتاد زورگیر، ضربه ای با تبر به بازوی جوان مذکور زد و او را به شدت زخمی کرد.

سرهنگ صارمی ساداتی ادامه داد: با وجود این، جوان زخمی به همراه دیگر اهالی تا رسیدن پلیس، آن ها را در محاصره نگه داشتند، از سوی دیگر با توجه به اهمیت ماجرای زورگیری، نیروهای گشت انتظامی، بی درنگ عازم محل حادثه شدند و درحالی مرد 45 ساله را با تیراندازی هوایی به دام انداختند که او برای فرار از چنگ پلیس با تبر به سوی شهروندان و نیروهای انتظامی حمله ور می شد.

رئیس پلیس مشهد خاطرنشان کرد: با دستگیری این متهم سابقه دار بلافاصله ماموران انتظامی به تعقیب همدست فراری او پرداختند وموفق شدند سارق دیگر را نیز در یکی از کوچه های اطراف دستگیر کنند. سرهنگ عباس صارمی ساداتی اضافه کرد: با کشف النگوهای طلا، تبر، افشانه فلفل، شوکر، قیچی آهن بری، لباس های پاکبان و ... این متهمان با دستور قاضی اسماعیل عندلیب (معاون دادستان مرکز خراسان رضوی) برای انجام تحقیقات بیشتر در اختیار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفتند.

انتهای پیام


[ad_2]
Source link
آخرین مطالب