قیمت جدید 98 صندلی خلبانی پارس - سایت قیمت ها

سنسور دریچه گاز مخصوص در مدل های ۸۹ به بعد به خصوص در مدل های دوگانه سوز از جمله سنسورهایی است که بیشتر دچار م

توسط NEWS-SINGLE در 7 شهریور 1400

سنسور دریچه گاز مخصوص در مدل های ۸۹ به بعد به خصوص در مدل های دوگانه سوز از جمله سنسورهایی است که بیشتر دچار مشکل می شود و در دوگانه سوزها باعث می شود موتور در حالت گازسوز خاموش شود و یا درست کار نکند. سنسور دریچه گاز مخصوص در مدلهای ۸۹ به بعد به ویژه در مدلهای دوگانه سوز از جمله سنسورهایی است که بیشتر دچار مشکل میشود و در دوگانه سوزها موجب میشود پیشرانه در حالت گازسوز خاموش شود و یا درست کار خرید صندلی خلبانی نکند. حجم صندوق عقب ۳۷۰ لیتر می باشد که البته ۲۰۰۸ این قابلیت را دارد که بتواند با تا شدن صندلی ها به صورت ۱/۳ و یا ۲/۳ و یا تمام صندلی ها این حجم صندوق را افزایش بدهد. گذشت تا اینکه در روزهای آخر تولید ماکسیما، خریدوفروش سخت این خودرو به نسبت رقبای ژاپنی و کرهای بیشتر واضح شد و در زمانی که خودرو در بازار قیمتی بیشتر از کارخانه داشت، ماکسیما با همان قیمت شرکت و یا در مواقعی زیر قیمت شرکت دادوستد میشد. از اولین روز تولید پژو پارس تا به حال این خودرو با مدلهای مختلف و موتورهای گوناگون عرضه شده است.

گاهی اوقات برخی مدلهای این خودرو جایگاه ویژهای بین مردم پیدا میکردند و از نگاه عموم خاصتر بودند. مدلهای جدید فشار کمتری وارد میکنند. خودروها جایگاه یک انسان را پیدا میکنند و به مرور زمان شخصیتشان برای مالکین مشخص میشود. فروش صندلی خودرو مخصوص پژو پارس و پژو glx فروش انواع صندلی اکبند برای تمام خودروها فروش انواع صندلی دست دوم خودرو فروش انواع روکش چرم و… چراغ عقب این خودروها به طور فابریک دودی بود. تفاوت اصلی و همچنین بهترین راه برای تشخیص صندلی جدید از قدیم در پژو پارس توجه به پشت سری سرنشینان عقب و کنسول وسط تکیه گاه صندلی عقب می باشد.صندلی خلبانی پژو پارس که بیشتر مربوط به پژو پارس های ELX می باشد، دارای تکیه گاه کشیده با برآمدگی هایی در اطراف و همچنین دارای تکه ای متحرک در قسمت نشیمن صندلی به منظور پر کردن فضای پشت پای سرنشینان جلو می باشد.صندلی های صلیبی در پژو پارس معمولا دارای تکیه گاه و نشیمن بزرگتری نسبت به صندلی های معمولی در این خودرو می باشند.

حال جالب است بدانید که با توقف عرضه ELX موتور زانتیا، ناگاه این خودرو گران شد و حتی تا مرز ۵۰ میلیون تومان هم قیمت خورد. داستان جالب این خودرو آن جایی آغاز میشود که وقتی کسی قصد خرید پژو پارس ELX را دارد، ابتدا به دنبال نسخه موتور زانتیایی میگردد که دیگر تولید نمیشود و به انبار خاطرات خودروسازی رفته است. این بود توصیف خیلی از مردم از خودرویی که روزی توسط پارس خودرو به صورت وارداتی و بعد به عنوان خودرو مونتاژی به بازار عرضه شد. این خود رو بی نظیر از سامانه زمانبندی که دائما تغییر می کرد برای بهبود دادن سوپاپ ها و همچنین منیفول های ورودی و خروجی استفاده کرد، و توانست با کمک این فناوری ۱۷۷ اسب بخار نیرو به صورت تنفس طبیعی تولید کند که این عمل می تواند ۰ تا ۱۰۰ این خودرو را در ۷٫۳ ثانیه پر کند . این موتور تنفس طبیعی با ۸ سوپاپ و حجم ۱.۸ لیتر میتوانست ۹۷ اسب بخار نیرو در دور موتور ۶۰۰۰ تولید کند.

علت این سر و صدا دقیق نبودن اندازههای آن است به طوری که میل سوپاپ در جای خودش با لرزش کار میکند. خودرویی که از پژو ۴۰۵ زیباتر است که به نسبت امکانات رفاهی بیشتری دارد. سرانجام نماز را تمام کردم و در حالی که بر روی صندلی می نشستم از ژنرال معذرت خواهی کردم. در خیلی از تولیدات این سال به بعد فرمان در زمان گردش صدا میدهد که ناشی از بی کیفیتی شیرهای مورد استفاده در پمپ هیدرولیک است. چندی پیش با نسخهای از این خودرو روبهرو شدیم که حدود ۱۲ سال سن داشت و با ۲۸۷ هزار کیلومتر کارکرد تا به حال برای تعمیر موتوری به تعمیرگاه نرفته بود و حتی جلوبندی آن دست نخورده بود. ولی با پایان عرضه این خودرو شاهد بودیم شناختی به نسبت کاملتر از قبل از این ژاپنی در بین مردم آغاز شد. با اینکه تنوع عرضه ۳۲۳ بالا بود و در تیپهای مختلف عرضه میشد، ولی هیچگاه در زمان تولید نتوانست رقیبی واقعی در فروش برای زانتیا باشد.

آخرین مطالب