هود اجاق گاز ایده آل را برای شما پیدا کنید

شریک زندگی خود برای تجدیدنظر
هود اجاق گاز به شما کمک می کند تا یک محیط ایده آل برای پخت و پز و وقت خود را در آن ایجاد کنید. در هنگام جستجوی هود چند فاکتور وجود دارد که باید از آن استفاده کنید – از نوع غذایی که برای طبخ غذا گرفته تا محیط فضای آشپزخانه شما. برای یافتن بهترین هود اجاق گاز برای شما ، راهنمای خرید ساده ما را دنبال کنید.

هودهای اجاق گاز را کاوش کنید

استایل
هودهای اجاق گاز در اشکال و اندازه های مختلفی به بازار عرضه می شوند و همگی اظهارات متفاوتی را بیان می کنند. بین چشم نواز ، کلاسیک یا باهوش تر انتخاب کنید.

هودهای اجاق گاز مخصوص جزیره – اگر یک جزیره مرکزی در قلب آشپزخانه خود دارید یک انتخاب طبیعی است. این هودها از سقف معلق هستند.

هودهای دیواری – چه تختخواب و چه سبک دودکش ، این هودهای ایستاده در اندازه های مختلفی وجود دارند و به دیوار نصب می شوند.

کوره های توکار ساخته شده – برای آمیختن با سبک آشپزخانه شما ، این موارد را می توان در یک کابینت آشپزخانه یا داخل محل کار خود مخفی کرد.

معایب هود مخفی دود – در فضای خود صرفه جویی کنید و هود خود را در زیر کابینت بالای سر خود قرار دهید. تقریباً غیرقابل مشاهده وقتی که بیکار باشد.

نکته بالا: قبل از انتخاب فاصله توصیه شده بین هاب و هود را بررسی کنید.

گردش هوا
آیا منافذ خارجی دارید؟

بله – هودهای استخراج برای تخلیه هوای بی هوا از دریچه خارج استفاده می کنند. طول ، منحنی ها و نوع مجرای هوا بر جریان هوا تأثیر می گذارد.

خیر – هودهای چرخشی نیازی به دریچه خارج ندارند. آنها قبل از چرخش مجدد آن در اتاق ، هوا را از طریق یک سری فیلترها پاک می کنند و ذرات و بو را از بین می برند.

نکته بالا : قبل از شروع پخت ، هود خود را روشن کنید تا گردش یا استخراج ادامه یابد.

غذا
اگر به طور مرتب غذاهای معطر تهیه می کنید یا آشپزخانه بزرگی دارید ، به یک هود قدرتمندتر نیاز خواهید داشت. نه تنها به دلیل بو ، بلکه به دلیل اینکه گریس می تواند بر روی سطوح قابل دسترس متراکم شود و به دیواره های شما آسیب برساند.

قدرت
هنگام انتخاب بین هودها با ظرفیت های مختلف ، خوب است که حداقل و حداکثر میزان استخراج خود را مشخص کنید. این مراحل آسان را دنبال کنید:

  1. طول ، عرض و ارتفاع آشپزخانه خود را اندازه بگیرید.
  2. ضرب طول x عرض x ارتفاع = ظرفیت مکعب.
  3. ظرفیت مکعب x 6 را ضرب کنید = حداقل میزان استخراج (6 تغییر هوا در ساعت برای پخت و پز سبک ، به عنوان مثال تکان دهنده).
    4- ظرفیت مکعب x 12 = حداکثر سرعت استخراج (12 تغییر هوا در ساعت برای سرخ کردن با روغن) ضرب کنید.

نرخ بین 8 تا 12 توصیه می شود.

NOISE LEVEL
برای یک محیط پخت و پز آرام ، یک کاپوت با درجه پایین تر از دسی بل (dB) انتخاب کنید. هودهای AEG بین 40 تا 70 دسی بل می باشند. برای مرجع ، یک نجوا تقریباً 40 دسی بل است و مکالمه عادی بین 60 تا 70 دسی بل اندازه گیری می کند.

برای هودهای استخراج کننده ، طراحی مجرای سطح صدا تأثیر می گذارد. تعداد خم ها و مقطع را به حداقل برسانید و مواد کاهش صدا را انتخاب کنید.

فیلترها و تمیز کردن
همه هودهای اجاق گاز مجهز به فیلترهای گریس هستند که ذرات مواد غذایی را از هوا ضبط می کنند. بسته به نوع ، فیلترهای گریس به طور مرتب باید تعویض شوند (فیلترهای یکبار مصرف) یا تمیز (فیلترهای قابل استفاده مجدد). فیلترهای چربی دائمی فلزی را می توان با برنامه تمیز 60-70 درجه سانتیگراد با دست یا در ماشین ظرفشویی خیس کرد و تمیز کرد.

برای هودهای چرخشی ، فیلترهای کربنی فعال که بوها را از بین می برند باید تمیز یا تقریباً هر چهار ماه جایگزین شوند. بعضی از فیلترهای کربن قابل شستشو هستند.

درخواست خود را انتخاب کنید
هودهای اجاق گاز AEG ، استخراج هوای قدرتمند ، راندمان آرام و طراحی برنده جایزه را ترکیب می کنند – یکی از آنها را پیدا کنید که درست برای شما مناسب باشد.

هودهای اجاق گاز را کاوش کنید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>