گوشت کوب برقی مولینکس خوبه؟ برای مدرسه

توسط NutritionistMariaارسال شده در 15 ژوئیه 201824 دقیقه خواندن1 0 1150 بهترین گوشت کوب غوطه وری گاهي اوقات

توسط NEWS-SINGLE در 23 فروردین 1399


توسط NutritionistMariaارسال شده در 15 ژوئیه 201824 دقیقه خواندن1 0 1150
بهترین گوشت کوب غوطه وری
گاهي اوقات مخلوط كننده چوب يا مخلوط كننده دست ناميده مي شود ، اين يك وسايل آشپزخانه كوچك است كه در انتهاي آن يك تيغه قرار دارد كه مي تواند براي مخلوط كردن سريع و آسان به درون يك مايع يا مواد ديگر غوطه ور شود.

بهترین گوشت کوب های غوطه وری در اینجا بررسی می شود .

در ابتدا گوشت کوب غوطه وری "bamix" نامیده می شد ، ترکیبی از عبارت فرانسوی "batere et mixe" (ضربه و مخلوط).

بالای گوشت کوب دارای یک موتور الکتریکی است که یک تیغه برش چرخشی را در انتهای شافت مخلوط شده قدرت قرار می دهد. این تیغه ها می توانند مانند گوشت کوب یا مواد غذایی بزرگتر به نظر برسند اما به طور کلی صاف هستند.

5 استفاده از گوشت کوب غوطه وری
موارد دیگر استفاده از گوشت کوب های غوطه وری شامل اسموتی پوره ، سوپ ها و سس های امولسیون کننده است .

آیا باید مایونز درست کنید ؟ مشکلی نیست ، فقط با یک لیست کوچک از مواد تشکیل دهنده ای که تقریباً از قبل در کمد آشپزخانه خود دارید ، خودتان را تهیه کنید. Chili con carne خیلی متراکم ؟

فقط گوشت کوب غوطه وری خود را مستقیماً درون گلدان فرو کنید و چند ثانیه آنرا نازک کنید.

شما می توانید تقریباً هر کاری را با گوشت کوب غوطه وری دستی انجام دهید که می توانید با یک گوشت کوب سنتی یا یک پردازنده مواد غذایی انجام دهید ، اما سریعتر و با ظرافت کمتری برای تمیز کردن انجام می دهید.

به دلیل قابلیت حمل و اندازه کوچک ، حتی می توانید انجام کارهایی با گوشت کوب سنتی را نیز انجام دهید.

ما همچنین مجموعه ای از دستور العمل های شیرین کننده گوشت کوب را دارید که می توانید در خانه در سایت ما امتحان کنید. ما همچنین بررسی دقیق تری در مورد بهترین گوشت کوب های غوطه وری برای خرید برای نیاز آشپزخانه شما انجام داده ایم.

2 نوع گوشت کوب غوطه وری

گوشت کوب های غوطه وری را می توان به دو گروه طبقه بندی کرد:

  1. گوشت کوب های قابل جدا شدن
    گوشت کوب های غوطه وری شافت قابل جدا شدن از طریق کوپلر متصل می شوند ، این بخشی است که موتور را به شافت پیوند می دهد.

در حالی که این می تواند یک ویژگی مفید برای تمیز کردن باشد ، هدف اصلی ارائه انعطاف پذیری با لوازم جانبی قابل حمل مختلف است. در نتیجه ، این به طور معمول باعث کاهش توان مصرفی می شود زیرا اتصالات بیشتر و قطعات متحرک باعث می شود که قدرت انتقال کامل با آن مشکل ساز شود.

  1. گوشت کوب شافت ثابت
    یک گوشت کوب با سیم ثابت ثابت مستقر است و باید 100٪ از قدرت کامل خود را ارائه دهد. در این مثال ، کمتر بیشتر است.

گوشت کوب برقی مولینکس خوبه؟

اگر نیازی نیست و یا نمی خواهید لوازم جانبی را به طور مرتب تعویض کنید ، یک گوشت کوب با سیم ثابت شفت ثابت بهترین انتخاب و به طور کلی کارآمدترین زمان کاهش مصرف برق است.

عامل اصلی این است که توان خروجی تنها جنبه تعیین کننده برای بهترین عملکرد Immersion Blender نیست. سرعت پره هم نیست بنابراین در حالی که غوطه وری قابل جدا شدن و شافت ثابت می توانند دارای قدرت برابر باشند ، ممکن است در کاربردهای روزمره یکسان نباشند.

بسیاری از مدل های Immersion Blender دارای تیغه قابل جدا شدن یا قابل تعویض هستند. در صورت استفاده مکرر از گوشت کوب غوطه وری ، این می تواند بسیار مفید باشد.

پره های بلانت می توانند اصطکاک اضافی را بر روی موتور ایجاد کنند زیرا برای انجام همان کار انرژی بیشتری لازم دارد که به نوبه خود می تواند طول گوشت کوب غوطه وری را کوتاه کند.

با این گفته ، اگر می خواهید از گوشت کوب خود برای مخلوط کردن مواد جامد مانند یخ ، میوه یخ زده یا گوشت استفاده کنید ، می توانید یکی از این مدل ها را انتخاب کنید.

بهترین لوازم جانبی گوشت کوب غوطه وری
در مورد گوشت کوب شیرجه ای قابل جدا شدن ، لوازم جانبی می توانند شامل ملزومات آشپزخانه مانند سوت و یا وصل کردن لوازم جانبی باشند که باعث می شود گوشت کوب غوطه وری بیشتر از یک پردازنده استاندارد مواد غذایی استفاده کند .

ضمیمههای ویس برای مواد سبک تر مانند تخم مرغ ، خامه یا مخلوط کردن مواد خشک با مواد مرطوب برای مخلوط کیک و غیره عالی هستند.

اگرچه به اندازه یک میکسر دستی یا پردازنده مواد غذایی کاملاً قدرتمند نیستند اما برای کارهای کوچک و سریعتر آشپزخانه عالی هستند.

بدیهی است که همه لوازم جانبی برندهای گوشت کوب غوطه وری به همان استاندارد تولید نمی شوند و شما توجه خواهید کرد که مدل های گران تر به ضمیمه هایی با کیفیت بسیار بهتر مجهز شده اند. مثل همیشه ، آنچه را پرداخت می کنید دریافت می کنید ، و بعضی اوقات برای به دست آوردن یک لوازم آشپزخانه برتر ، کمی بیشتر هزینه می کند.

علاوه بر این ، بهترین گوشت کوب غوطه وری با لیوان مخصوص خود یا لیوان اسموتی مخصوص خود تهیه می شود تا یک تکه کیک مخلوط و تمیز شود.

یک بار دیگر ، کیفیت این محصولات بسیار متفاوت است و فقط مارک های برتر با لوازم جانبی ساخته شده با استاندارد بالا ارائه می شوند که مدت زمان طولانی برای شما دوام خواهد آورد. بعضی مواقع مدلهایی مانند Kitchenaid Immersion Blender را مشاهده خواهید کرد که طیف گسترده ای از پیوست های مفید را شامل می شوند.

چرا یک گوشت کوب غوطه ور بی نظیر است؟
غوطه وری در مقابل پردازنده مواد غذایی
گوشت کوب غوطه وری منحصر به فرد است زیرا شما لازم نیست که همه مواد مورد نیاز خود را مانند یک پردازنده استاندارد مواد غذایی درون یک ظرف مخصوص قرار دهید.

شما می توانید از هر ظرف دلخواه خود استفاده کنید ، تا زمانی که سر گوشت کوب مخلوط در داخل قرار بگیرد. فنجان اسموتی ، کوزه مربا یا لیوان درست کار می کنند یا دستگاه را مستقیماً درون قابلمه یا wok برقی خود فرو می برید. هنگامی که گوشت کوب غوطه وری واقعاً مفید واقع شود ، هنگامی که نیاز به مخلوط کردن مواد داغ دارید

همه پردازنده های مواد غذایی یا گوشت کوب ها نمی توانند مواد داغ را کنترل کنند و مطمئناً مدلهای ارزانتری که با مواد غیر استاندارد یا پلاستیک شلخته ساخته می شوند ارزان نیستند.

علاوه بر این ، اگر تاکنون سعی کرده اید غذای گرم را از هاب به یک گوشت کوب استاندارد یا گوشت کوب پردازنده مواد غذایی منتقل کنید ، از دشواری این امر قدردانی خواهید کرد. در صورت عدم دقت نیز می تواند خطرناک و کاملاً کثیف باشد.

اگر قصد طبخ غذاهای گرم زیادی دارید که به مخلوط کردن یا مخلوط کردن مانند سوپ ها احتیاج دارند ، یک گوشت کوب غوطه وری در لیست خریدهای توصیه شده لوازم آشپزخانه شما قرار دارد.

گوشت کوب های غوطه وری نیز از این نظر متمایز هستند که به دلیل مشخصات باریک خود به فضای کمتری برای انبار نیاز دارند و بسیاری از این وسایل وجود دارد که بسیار جذاب هستند به نظر می رسد بنابراین داشتن آنها در صفحه نمایش در آشپزخانه شما چیز بدی نیست.

بهترین تعمیر و نگهداری و تمیز کردن گوشت کوب گوشت کوب
تمیز کردن گوشت کوب غوطه وری به دلیل طراحی آنها یک فرآیند نسبتاً سریع و ساده است و مطمئناً برخلاف برخی از گوشت کوب های معمولی یا پردازنده های مواد غذایی بسیار ساده تر است.

به طور معمول فقط موردی از شستن یا جدا کردن سر گوشت کوب ، قرار دادن در ماشین ظرفشویی یا شستن با کارد و چنگال موجود در سینک است.

اگر یک خانواده بزرگ دارید که از انواع مختلفی از اسموتی یا آب میوه ها لذت می برد ، گوشت کوب غوطه وری باعث صرفه جویی در وقت شما می شود. فقط سر گوشت کوب را بشویید و یک اسموتی دیگر را گوشت کوبید.

هزینه گوشت کوب غوطه وری چقدر است؟
گوشت کوب غوطه وری در مقایسه با گوشت کوب سنتی و با توجه به نیازهای شما در آشپزخانه بسیار مقرون به صرفه است ، مطمئناً می توانید یکی از آنها را در بودجه خود پیدا کنید.

همانطور که قبلاً گفتیم ، هنگام خرید وسایل آشپزخانه ، می پردازد که بتوانید بهترین کالای با کیفیت را انتخاب کنید. ما محدوده کیفیت و قیمت را در براکت های زیر شکسته ایم تا ایده ای از آنچه می توانید برای پول خود انتظار داشته باشید به شما ارائه دهیم.

گوشت کوب های زیر 50 سال غوطه وری
به طور معمول برای یک سرآشپز خانگی با بودجه متوسط ​​یا برای خانواده ای که تنها استفاده گاه به گاه برای گوشت کوب غوطه وری بی سیم است و برای مخلوط کردن مواد آسان تر با احتیاط از آن استفاده می کند.

این گوشت کوب ها قدرتمند نخواهند بود اما برای استفاده در نظر گرفته شده مناسب هستند و برای تهیه سوپ و اسموتی مناسب هستند. مخلوط کردن بودجه زیر 50.00 دلار تقریباً همیشه در چین با مواد ارزان قیمت و لوازم جانبی با کیفیت پایین ساخته می شود.

تیغه های برش معمولاً از کیفیت پایین تری برخوردار خواهند بود و به طور کلی قادر به مقابله با خرد کردن یخ یا ترکیب مواد بزرگتر خرد شده مانند سبزیجات نخواهند بود.

گوشت کوب غوطه وری ممکن است از اندازه کوچکتر باشد و به احتمال زیاد به لوازم جانبی موجود یا شافت مخلوط جداشونده مجهز نخواهد شد.

اگر یک نام تجاری بزرگ گوشت کوب را انتخاب می کنید ، می توانید بهترین گوشت کوب غوطه وری را با قیمت کمتر از 50 دلار دریافت کنید که مدت طولانی باشد و به شما خدمت کند. شما بدون تردید می خواهید مطمئن باشید که چند بررسی گوشت کوب را می خوانید و قبل از خرید گوشت کوب غوطه وری در بودجه ، دقت لازم را انجام می دهید.

به طور کلی بسیار ساده است که یاد بگیرید کدام تولید کنندگان و کدام مدلها ممکن است ظرف چند ماه از بین بروند و کدام یک از آنها سالها طول بکشد و لوازم آشپزخانه مفیدی را برای شما فراهم کند.

اگر آشپز پرکاری هستید و مرتباً از گوشت کوب استفاده می کنید ، احتمالاً بهتر است یک مدل با کیفیت بالاتر را با قیمتی کمی بالاتر انتخاب کنید.

بهترین گوشت کوب های غوطه وری زیر 100 سال
اکنون ما در حال انتقال به قلمرو سرآشپزها هستیم. گوشت کوب در این محدوده قیمت برای سرآشپز خانگی است که از تهیه اسموتی و سوپ لذت می برد.

این میکسرها معمولاً همراه با لوازم جانبی و سایر ویژگی هایی هستند که در گوشت کوب غوطه وری در بودجه یافت نمی شوند. این مخلوط ها معمولاً با ضمانت مناسب ارائه می شوند و سالها ماندگار می شوند.

این مدل ها معمولاً توسط برندهای برتر تولید می شوند و به طور کلی شیک تر هستند. گوشت کوب های غوطه وری در محدوده قیمت 50 تا 100 دلار ، شامل بیشتر گوشت کوب های داخلی موجود در آشپزخانه های مدرن و خانگی است. این امر باعث می شود هنگام انتخاب بهترین گوشت کوب غوطه وری ، کمی پیچیده شود زیرا بیشتر مدل ها در این براکت قیمت جای می گیرند.

بسیاری از گوشت کوب های موجود در این بازه قیمتی در چین تولید می شوند ، اما به یک استاندارد بالاتر و برخی حتی در آمریکا یا اروپا جمع می شوند.

تیغه های برش خورده در این مدل ها معمولاً از کیفیت بالاتری برخوردار بوده و قدرت آن نیز بالاتر و مستقیم تر خواهد بود.

برخی از این مدل ها دارای تیغه های قابل تعویض هستند اما حتی آنهایی که نباید سال ها دوام بیاورند اگر به درستی مورد مراقبت قرار گیرند ، به طور کلی به خوبی ساخته شده اند.

گوشت کوب های غوطه وری در این محدوده قیمت باید برای خرد کردن یخ برای استفاده در اسموتی یا سایر نوشیدنی های سرد بسیار مناسب عمل کنند.

در حقیقت ، بیشتر موارد یخ زده نباید مشکلی ایجاد کند. اگر برای اولین بار در حال خرید بهترین گوشت کوب غوطه وری هستید یا به دنبال بهترین گوشت کوب غوطه وری هستید ، توصیه می کنیم خرید یک گوشت کوب در این محدوده قیمت را بخاطر اینکه آنها بهترین ارزش را برای پول ارائه می دهند.

شنیدن حرف های افرادی که بیش از 20 سال صاحب یک گوشت کوب آشپزخانه Kitchenaid هستند و هنوز هم مانند جدید کار نمی کند ، غیر معمول نیست .

همچنین در این بازه قیمتی ، مخلوطی از لوازم جانبی با کیفیت بالا و ویژگی هایی که با لوازم ارزان قیمت تر در دسترس نیست ، پیدا خواهید کرد. اگر قصد استفاده از گوشت کوب غوطه وری خود را برای انتخاب گسترده ای از دستور العمل های خوشمزه دارید ، عاقلانه است که یکی در این محدوده قیمت را انتخاب کنید.

بهترین گوشت کوب های غوطه وری بیش از 100 دلار
اکنون به آنچه می توانیم با اطمینان بهترین گوشت کوب غوطه وری بنامیم ، می پردازیم. گوشت کوب در این براکت قیمت برای سرآشپزهای باتجربه یا مشتاق است که از گوشت کوب غوطه وری خود به طور مرتب برای کارهای مختلف مربوط به آشپزی استفاده می کنند.

آنها دارای تیغه های قابل تعویض خواهند بود زیرا فرکانس استفاده مورد انتظار به میزان قابل توجهی بالاتر خواهد بود. آنها را می توان تقریباً برای هر نوع دستور العمل و کارهای سنگین مانند خرد کردن یخ ، تهیه املت ، میلک لک ، سوپ و کرم شلاق استفاده کرد.

این گوشت کوب های غوطه وری دارای قدرت بالا برای تهیه دستور العمل های شیرین کننده گوشت کوب غوطه وری هستند و در اکثر رستوران ها وجود دارد.

گوشت کوب های غوطه وری در این محدوده قیمت اغلب در محل های حرفه ای یا آشپزخانه هایی با حجم بالا استفاده می شود. مدل های بسیاری را در این براکت با تأیید آشپزهای حرفه ای یا افراد مشهور تلویزیون و افراد مشهور خواهید یافت.

مصالح و ساخت آنها معمولاً در اروپا یا آمریکا ساخته می شوند و معمولاً با استاندارد بسیار بالاتر و با پیشرانه بهتر و موتور داخلی ساخته می شوند.

علاوه بر این ، شما به طور معمول این گوشت کوب ها را پیدا می کنید که دارای تیغه های برش قابل جدا شدن هستند. این بدان معنی است که لوازم خانگی بسیار طولانی تر خواهند ماند. گوشت کوب غوطه وری که 20 سال طول می کشد ، در صورت داشتن تیغه های برش صاف ، فایده ای ندارد.

ضمانت های طولانی تر و ضمانت های طولانی تر را نیز در این محدوده قیمت و پشتیبانی بهتر مشتری خواهید یافت. این خبر خوب است زیرا این بدان معناست که تولید کنندگان از کیفیت محصولات خود می ایستند و در هنگام خرید یک لوازم جدید به شما آرامش می بخشند.

همچنین رقابت کمتری در این نقطه قیمت وجود دارد که انتخاب راحت تر و پیچیده تر برای پیدا کردن بهترین گوشت کوب غوطه وری را انتخاب می کند.

با گوشت کوب غوطه وری و بسیاری از لوازم خانگی دیگر ، آئین قدیمی "شما آنچه را می پردازید دریافت می کنید" اعمال می شود.

راهنمای کامل در مورد چگونگی انتخاب بهترین گوشت کوب غوطه وری

کیفیت ساخت و گارانتی مهم هستند اما اطمینان حاصل کنید که گوشت کوب انتخاب شده دارای کلیه ضمیمه های مورد نیاز شماست. نکته دیگری که باید در نظر بگیرید سبک و رنگ برای اطمینان از ترکیب آن با دکوراسیون فعلی آشپزخانه ، وسایل و لوازم جانبی شما است.

از خواندن شما متشکریم و لطفاً بررسی لوازم خانگی آشپزخانه و لوازم خانگی ما را بررسی کنید.

از خواندن این وبلاگ لذت می برید؟ لطفاً کلمه را پخش کنید

آخرین مطالب