2020 کپسول زمان #4: تهمت و دروغ است پرهیاهو

در مطبوعات سوال در کاخ سفید امروز دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پرسیده شد که آیا لحن خود در مورد کوروناویروس تهدید کرده بود به طور ناگهانی تغییر کرده است. برای چند هفته او شده است می خواهم تمسخر ویروس تهدید—در تظاهرات در توییتهایی و در مطبوعات اظهارات. اما هر دو دیروز و امروز او می خواهم به طور ناگهانی معطوف به هشدار که بهداشت عمومی و مشکلات اقتصادی واقعی بودند و باقی خواهد ماند بنابراین برای مدت زمان طولانی.

چه چیزی تغییر کرده است ؟

مغلوب ساختن پیشی جستن رد شده است هر گونه تغییر در تن و گفت: (به عنوان شما می توانید در اینجا مشاهده کنید):

“من همیشه شناخته شده است. این یک بیماری همه گیر. من احساس آن را یک بیماری همه گیر مدتها قبل از آن نامیده می شد یک بیماری همه گیر….

“من همیشه آن را به عنوان بسیار جدی است.”

این تخت از دروغ است.

تنظیم سرب برای بسیاری از سیاستمداران جمهوری خواه و برای پوشش بیشتر در فاکس نیوز مغلوب ساختن پیشی جستن به حال برای بسیاری از هفته پیف-poohed این ایده که این ویروس باید جدی گرفته شود.

  • او گفت: آن را “موجود” و “تحت کنترل” (به عنوان McKay Coppins اشاره کرد).
  • او گفت: “آن را به ناپدید می شوند” و “ما بسیار مشکل کوچک در این کشور” (به عنوان دیوید Leonhardt اشاره کرد).
  • او گفت: سه هفته پیش که آمریکا تا به حال “15 نفر و 15 در عرض چند روز در حال رفتن به پایین به نزدیک به صفر است که یک کار خیلی خوب انجام داده ایم.” (به عنوان جلسه کاخ سفید متن را نشان می دهد).
  • او در توییتی که “جعلی رسانه های خبری و شریک زندگی خود را به حزب دموکرات در حال انجام همه چیز را در آن نیمه قدرت قابل توجهی (در آن استفاده می شود بیشتر!) به ملتهب CoronaVirus وضعیت” (به عنوان تپه اشاره کرد).
از توییتر.

از رشد آگاهی جهانی از این بیماری در ماه های ژانویه تا زمانی که او در کنفرانس مطبوعاتی دیروز, مارس 16 مغلوب ساختن پیشی جستن به حال به طور مداوم به حداقل برسد پزشکی و اقتصادی خطر—تشبیه ویروس به آنفولانزای فصلی و گفت که انتقاد از دولت خود پاسخ بود “جعل”—در واقع ادامه از استیضاح “جعل” به معنای دیگر.


که تهمت منتقل شده تن او تا به طور چشمگیری می گوید چیزی در مورد مقیاس بیماری و اثرات آن. من امیدوارم که آن را می گوید چیزی مثبت در مورد آینده فدرال تعهدات برای پیوستن به تلاش در برابر آن تا کنون به رهبری فرمانداران و شهرداران.

اما او معتقد است که او می تواند راست zap دور تمام حافظه خود را از کلمات و اعمال و دوباره خود را به عنوان مرد صرفه جویی در کشور خود از همه گیر—یکی دیگر از Anthony Fauci, اما با اجرایی قدرت—نشان می دهد چیزی در مورد تهمت ذهن و شخصیت و چیزی در مورد ارزیابی خود از زندگی عمومی است.

  • در مورد ذهن خود آن را نشان می دهد: او در زندگی لحظه و هر چه او می خواهد درست در این لحظه است که “درست” برای او در حالی که او آن را گفت.
  • در مورد ارزیابی خود از دیگران آن را نشان می دهد: او اعتقاد دارد که او می تواند دور با آن. در برخی از سطح او باید بدانند که نیمی از مطبوعات است خسته از نوشتن 900th داستان اشاره او دروغ. نیم دیگر گرسنه برای برخی از راه برای نشان دادن آن “تعادل” و به اجتناب از استفاده از ساده کلمه “دروغ است.” و در عین حال حوزه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: خواهد با او بماند اگر او “شات کسی در خیابان پنجم” هنوز هم ممکن است روی.

یک ارزیابی در سی ان ان فقط پس از کنفرانس مطبوعاتی نشان داد که نوع پاسخ تهمت ممکن است شرط بندی در. این برآورد دانا باش گفت: از مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات “او که در این نوع از رهبر است که مردم باید حداقل در تن امروز و دیروز.” خواهیم دید که چه آنلاین داستان امشب و چاپ سرفصل فردا صبح می گویند در مورد تهمت را تغییر.

خواهد شد “امروز و دیروز”—این رام تن دیروز “من همیشه آن را به عنوان بسیار جدی” Orwellian بزرگ-دروغ امروز—وارد آگاهی عمومی به عنوان زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن “رو جدی” و “یک رهبر”? و یا به عنوان زمانی که او در نهایت رفت و بیش از حد با یک دروغ آشکار?

همانطور که من نوشتن این, در زمان واقعی ما نمی تواند مطمئن باشد. من حدس می زنم که من امیدوارم که ثابت می کند اشتباه است.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>