خواهد بچه ها به دنبال جدید همه گیر قوانین در مدرسه ؟

خانواده دانش آموزان به طور کلی قادر به انجام چه عمومی-کارشناسان بهداشت بپرسید, اما نه همه آنها و نه همه چی

توسط NEWS-SINGLE در 8 مرداد 1399
هورست Friedrichs / Anzenberger / Redux

در سراسر کشور مدارس مشخص شده اند اقدامات احتیاطی آنها را به عنوان آنها بازگشایی دانشگاه در این پاییز. اگر و هنگامی که بچه ها بازگشت مدارس در حال برنامه ریزی در هوای آزاد "ماسک شکسته" در دنور یکی از راه راهرو در ویرجینیای شمالی و کوتاه در فرد مدرسه هفته در شهر نیویورک در میان بسیاری از دیگر تدابیر حفاظتی در برابر شیوع کروناویروس.

از جمله در این بازگشایی برنامه های در حال تعدادی از اقدامات پیاده سازی است که سقوط خواهد کرد و به دانش آموزان خود را. اساسی تثلیث همه گیر ایمنی—فاصله دست شستن و پوشش—دیکته یک مجموعه جدید از محتاط رفتار خواهد شد که انتظار می رود از کودکان در محوطه مدرسه. بچه ها نیز انتظار می رود خودداری از بسیاری از بار فعالیت های عادی—بغل کردن, اسباب بازی های تجارت مواد غذایی در موقع ناهار ، K–12 دانش آموزان ممکن است به طور کلی قادر به انجام چه عمومی-کارشناسان بهداشت بپرسید, اما نه همه آنها و نه همه چیز و در همه زمان ها.

بازگشایی مدارس قطعا خطرات به دانش آموزان و خانواده های آنان و کارکنان مدرسه اما آنچه شناخته شده در مورد کودکان و coronavirus انتقال است "هنوز هم واقعا ناقص" راوی Jhaveri, یک دکتر در Lurie بیمارستان کودکان شیکاگو و اطفال و استاد دانشگاه نورث وسترن پزشکی مدرسه به من گفت. او گفت: موجود شواهد علمی نشان می دهد که کودکان زیر 10 هستند کمتر احتمال دارد به قرارداد COVID-19 از نوجوانان و بزرگسالان است. آنها همچنین ممکن است گسترش ویروس کمتر به آسانی از افراد مسن تر هر چند محققان نمی دانند که برای برخی. (آنها ممکن است اطلاعات بیشتر در مورد این همه به عنوان سقوط پیشرفت بر اساس آنچه که اتفاق می افتد به عفونت نرخ در جوامع مختلف که در آن بازگشایی مدارس.)

بچه های ناقص رعایت ایمنی به احتمال زیاد نمی خواهد باعث شیوع گسترده, اما از آن خواهد شد با این وجود در حال حاضر برخی از چالش است. چالش های آن متفاوت خواهد بود برای گروه های سنی مختلف و در بچه های بزرگتر ممکن است همیشه مراقب باشید بیشتر از آنهایی که جوان است.

جای تعجب نیست انتظارات پایین برای کودکان زیر 3—بدون درک انتزاعی علت و اثر استدلال آنها احتمالا نه درک و نه پایبند به بهداشت عمومی اقدامات است. علاوه بر این, اجتماعی فاصله "می رود و خود را در برابر طبیعت" ارین اوکانر آموزش و پرورش استاد دانشگاه نیویورک و از بنیانگذاران تحقیقات مبتنی بر پدر و مادر سایت علمی مامان به من گفت. "کودکان می خواهند به آغوش یکدیگر. آنها می خواهند به بازی با هر یک از دیگر."

به همین دلیل روز-مراقبت از دستورالعمل های ایمنی تمرکز بر روی چیزهایی که بزرگسالان می تواند کنترل. یک کودک-مراقبت از مشاور به تازگی پیشنهاد در مصاحبه با NPR که معلمان ممکن است ساخت "مانع"به سبک محاصره برای تضعیف بچه های کوچک از سرگردان به همسالان خود. به طور مشابه, در Charlottesville, Virginia, یک پیش دبستانی قرار دادن نرده های موقت برای ایجاد زمین بازی میکرد.

آن زمان بچه ها 3 یا 4 بزرگسالان احتمالا می توانید شروع به گرفتن آنها به دنبال برخی از قوانین شاید از طریق تمرین به طور منظم و یا بازی حتی اگر آنها نمی توانند درک اساسی برای آنها. همچنین اوکانر گفت: "آنها خیلی کنجکاو در آن مرحله و آنها خیلی علاقه مند در آنچه بزرگسالان در زندگی خود انجام می دهند." به عنوان یک نتیجه, آنها ممکن است الهام را به عنوان بزرگسالان انجام و پوشیدن ماسک.

Kindergartners و دانش آموزان کلاس اول به طور کلی نمی خواهد درک منطق پشت های مختلف اقدامات احتیاطی یا, اما این پیام می تواند شروع به چوب بهتر است. "حتی جوانتر از سن مدرسه کودکان و نوجوانان هنگامی که ما صحبت کردن با آنها در مورد تلاش برای عطسه به آرنج [آنها] آن را دریافت" Jhaveri به من گفت. "من تا به حال بچه ها زمانی که آنها جوان و سرزنش [من] برای انجام برخی از کسانی که همه چیز."

کلاس دوم تقریبا نشانه آغاز مرحله است که اوکانر در نظر گرفته می شود یک نقطه شیرین برای انطباق: کودکان و نوجوانان تمایل به ظرفیت ذهنی به درک برخی از دلایل پزشکی برای انجام اقدامات ایمنی و اغلب می خواهند به تقلید رفتار اعضای خانواده و معلمان است. در حدود سن 7 آنها نیز تبدیل به یک کمی بیشتر نوع دوستانه. "شما می توانید به آنها صحبت کردن در مورد چگونه آن را نه تنها مهم است برای آنها را به پوشیدن ماسک به صورت خود به خود خوب بلکه برای خود و دوستان خوب خود را از معلمان خود را پدر و مادر خود را پدربزرگ و مادربزرگ'," اوکانر گفت.

آنها هنوز هم کامل نخواهد بود نگهبان از بهداشت عمومی ، Jhaveri به من گفت در مورد فرزند یکی از همکاران که "به مدرسه رفت و با a Star Wars و به خانه آمد با یک ماسک بتمن" داشتن معامله دنده محافظ با یک همکلاسی به عنوان او ممکن است معامله اقدام ارقام است.

اواخر دبیرستان است که شیرین-نقطه دوره به پایان می آید. در حالی که خواهد شد به احتمال زیاد باید یک درک بهتر از این بیماری همه گیر را از خطرات نسبت به بچه های کوچکتر آنها همچنین ممکن است بیشتر احتمال دارد به آنها بی اعتنایی.

که در بخشی از آنجا که بسیاری از کودکان در این گروه سنی تنظیم رفتار خود را بر اساس آنچه همسالان خود انجام می دهند. "خیلی در مورد صحنه های اجتماعی که در آن نقطه" اوکانر اشاره کرد. آنها همچنین ممکن است بیشتر به دلیل سهل انگاری از اینکه چگونه مغز خود را در حال توسعه; در دوران بلوغ, کودکان و نوجوانان,' پردازش ذهنی تمایل به بازی کردن مزایای تصمیم گیری مخاطره آمیز. در نتیجه بالا-مدرسه تاریخ و ممکن است کمتر احتمال دارد به عمل اجتماعی فاصله کمتر از یک پنجم کلاس.

برخی از چالش گرفتن بچه ها به دنبال قوانین مدرسه اعمال می شود در هر سنی است. برای یک چیز, بچه ها را شکستن انواع و اقسام قوانین زمانی که آنها در حال تماشا توسط یک فرد بالغ. "این نوع از طبیعت کودکان و نوجوانان" اوکانر گفت. "اما من فکر می کنم بسیاری از مدارس برنامه های در محل به جایی که آنها در حال رفتن به نظارت واقعا نزدیک است." (که به معرفی جداگانه موضوع: معلمان باید به نقش بهداشت عمومی مجری که می تواند منحرف کردن اذهان از خود مسئولیت آموزش.)

کودکان و نوجوانان نیز دوباره به دانشگاه داشتن تا به حال بسیار متفاوت همه گیر عادات مدل برای آنها در خانه—فرزندان افرادی که نمی را همه گیر پروتکل های جدی احتمالا نمی خواهد آنها را به طور جدی یا. در خصوص اوکانر نگران است که کودکانی که اصلا رعایت آن پروتکل را سرگرم کننده از کسانی که نمی. در علاوه بر این به صدمه زدن به احساسات است که احتمالا می تواند ایجاد فشار برای کودکان و نوجوانان به کمتر محتاط.

بسیاری از دانش آموزان این کشور را مجدانه پایبند به مدارس جدید می باشند در حالی که بسیاری نمی خواهد. اما قبل از اینکه مردم را سرزنش هیچ گونه دانش آموزان و یا مدارس در نظر بگیرید که امریکا بزرگسالان با وجود اینکه قادر به درک همه گیر بهتر از کودکان شده اند در زیر بهداشت عمومی راهنمایی یا نه.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب