یک سیاه چاله است که تقریبا در آستان ما'

علم نامرئی نقطه تاریکی ساکن در دو سیستم ستاره فقط از 1000 سال نوری دور است. سیستم ستاره HR 6819 ساخته

توسط NEWS-SINGLE در 17 اردیبهشت 1399
سیستم ستاره HR 6819 ساخته شده از دو ستاره و یک سیاه چاله (که نامرئی مدار نشان داده شده با رنگ قرمز)ESO

در آسمان شب دور و جنوب خط استوا وجود دارد کنجکاو مجموعه ای از ضعف فلکی تعبیه شده در پرده نقش دار از ستاره. آنها را تحمل نمی کند نام اسطوره ها و افسانه ها, به این دلیل که یونانیان باستان نمی توانستم آنها را از نیمکره شمالی است. این صور فلکی بودند جدولها بعدها در اواسط قرن 18 توسط یک ستاره شناس فرانسوی که سمت جنوب و او آنها را به نام به افتخار برخی نه دنیوی اشیاء از زمان خود: یک تلسکوپ و میکروسکوپ و یک آونگ ساعت سه پایه های مختلف دیگر ابزار و اسکنه. "آن را مانند نگاه کسی را در اتاق زیر شیروانی!" آمریکایی ستاره شناس بعد از آن اظهار داشت.

و فقط شبیه به هم ریخته اتاق زیر شیروانی این گوشه ای از آسمان است پنهان کردن چیزی واقعا قابل توجه است.

ستاره شناسان کشف یک سیاه چاله در یکی از صورتهای فلکی از نام مناسب Telescopium. فقط از 1000 سال نوری دور سیاه چاله است و نزدیک به منظومه شمسی ما از هر که ستاره شناسان پیدا کرده اند تا به امروز. یک هزار سال نوری ممکن است صدا های دور به ما اما در کیهانی نسبت به آن بسیار نزدیک است.

"در مقیاس کهکشان راه شیری آن را در حیاط خلوت" توماس Rivinius یک ستاره شناس در رصدخانه جنوبی اروپا (ESO) در شیلی که منجر به تحقیقات جدید به من گفت. "تقریبا در آستان ما."

برای مقایسه در نظر بگیرید برخی از بهترین و شناخته شده ترین سیاه چاله ها در نجوم آنهایی که معمولا به اندازه کافی جذاب به سرفصل. این سیاه چاله در مرکز کهکشان راه شیری بیش از 25000 سال نوری به دور یک سیاه چاله است که ستاره شناسان اسیر در جزئیات بی سابقه ای در سال گذشته نهفته است 55 میلیون سال نوری دورتر در کهکشان دیگری در دسترس نباشد. این یک مقابل, نزدیک است که, در شب روشن و در نیمکره جنوبی به دور از آلودگی نوری, جفت ستاره است که در مدار این سیاه چاله را می توان با چشم غیرمسلح دیده. از اینجا ستاره ها به نظر می رسد به عنوان یک سوزن نور است.

بنابراین اگر این سیاه چاله است که حداقل در فصل شرایط مناسب وجود دارد, چگونه آن را فراموش ستاره شناسان ،

به خوبی وجود دارد واضح: سیاه چاله های نامرئی هستند. راه برای پیدا کردن تاریکترین نقاط در جهان است که به دنبال نورانی سرنخ در اطراف آنها. بسیاری از سیاه چاله ها که ستاره شناسان پیدا کرده اند در کهکشان ما—چند ده—خال خال شد زیرا آنها بلعیدن نزدیکی ستاره های کشیدن مواد را به maws و گذشته یک نقطه بدون بازگشت. این روند آنقدر درخشان است که نه تنها می تواند سیاه چاله ها شناسایی از زمین است اما آنها در واقع بسیار دشوار است برای جلوگیری از. "گاهی اوقات آنها را تبدیل به اشیاء درخشان در آسمان می گوید:" ارین کارا یک اخترفیزیکدان در دانشگاه MIT که مطالعات سیاه چاله ها و درگیر نمی شد در آخرین کشف. در واقع برخی از سیاه چاله ها منتشر می کنند بنابراین مقدار تابش در حالی که آنها خوراک که تلسکوپ نمی توانید نگاهی به آنها را بدون سرخ کردن خود و الکترونیک کارا می گوید.

یک تلسکوپ مشاهده صورت فلکی Telescopium (ESO / دیجیتالی آسمان بررسی 2)

به تازگی کشف سیاه چاله متناسب نیست و این دسته است. آن را ساکن در درون یک سیستم ستاره اما آن را به اندازه کافی نزدیک به هم به خراب کردن روز خود را. ستاره شناسان رفتن نیست به دنبال سیاه چاله هر دو آنها شروع به بررسی این سیستم شناخته شده به عنوان منابع انسانی 6819 سال پیش به عنوان بخشی از یک مطالعه از ستاره است که در مدار به صورت جفت. زمانی که آنها مورد تجزیه و تحلیل اطلاعات آنها متوجه است که وجود دارد چیزی غیر معمول در مورد HR 6819 به خصوص رفتار درونی ستاره. سرعت ستاره افراطی است که ستاره شناسان مشکوک یک سوم جسم کمین در نزدیکی و پرتاب آن را در اطراف. (این تیم قرار داده و این کار را برای چندین سال پس از استانیسلاو Stefl ستاره شناس که پیشنهاد گم شی می تواند یک سیاه چاله, کشته در یک تصادف اتومبیل در سال 2014.)

اخترشناسان مشغول به کار جرم یک جسم باید به تنه زدن ستاره بسیار و محاسبات خود را نشان می دهد که جسم را اندازه گیری چهار برابر جرم خورشید ما—تقریبا به همان اندازه به عنوان درونی ستاره خود را. "یک شی که جرم شما نمی توانید پنهان کردن آن" Rivinius گفت. مگر اینکه آن را نامرئی.

این انیمیشن در بالای این داستان نشان می دهد آرایش دو ستاره و سیاه چاله است. اگر چه به نظر می رسد به عنوان اگر درونی ستاره (که در مدار نشان داده شده است به رنگ آبی) و سیاه چاله (به رنگ قرمز) در حال تعقیب آن ها ستاره ای که مدار سیاه چاله تکمیل سریع حلقه هر 40 روز. بیرونی ستاره آثار گسترده تر در مدار خود در اطراف.

نگران نباشید: با وجود نزدیکی آن به زمین به سیاه چاله است که هیچ خطری برای ما است. این یک نوسان گذرا نسبت به یک در مرکز کهکشان ما است که یک توده 4 میلیون بار از خورشید ما. و تا آنجا که به بشریت مربوط می شود آن را به اندازه کافی نزدیک برای مطرح کردن هر نوع تهدید. "یکی باید بسیار به آن نزدیک می شود مکیده در" Rivinius گفت.

وجود دارد بسیاری از بیشتر آن را دوست دارم. سیاه چاله ها هستند محصولات از پیری ستاره ای که منفجر شد در مد دیدنی و جذاب در پایان عمر خود است. چنین supernovas می توانید به طور خلاصه تحت الشعاع قرار دادن تمام کهکشانها اما در نزدیکی ستاره همدم می توانید زنده ماندن از تحولات ناگهانی و عمده است که توضیح می دهد که چرا HR 6819 هنوز هم وجود دارد.

ستاره شناسان تخمین می زنند وجود دارد صدها نفر از میلیون ها نفر از سیاه چاله ها را در کهکشان ما. آخرین کشف به آنها امید وجود دارد که دیگران کمین در اطراف در نزدیکی ستاره شاید حتی برخی از آشنا ترین نقطه نور در آسمان ما. "این مهم است که به تاکید است که این نزدیک ترین ما در بر داشت و در عین حالمی گوید:" سرم Markoff یک اخترفیزیکدان در دانشگاه آمستردام و عضو تیم است که تولید شده در سال گذشته تاریخی سیاه چاله ها عکس. "ممکن است آنهایی که نزدیک تر."

به طور کلی فرض در نجوم است که ما انسان ها زندگی نمی کنند در هر نقطه خاص در جهان و هر آنچه که ما روبرو می شوند در اینجا ما کیهانی محله ما باید انتظار برای پیدا کردن در جاهای دیگر. دیتریش Baade یک ESO بازنشسته ستاره شناس و یکی از نویسندگان این تحقیق جدید مقایسه احتمال به دیدن hummingbirds در مناطق گرمسیری شهرستان.

"اگر من در یک هتل معمولی و من صبحانه در تراس و من یک مرغ مگس خوار پرواز در اطراف و سپس من می توانید مطمئن باشید که باید وجود داشته باشد بسیاری از hummingbirds در این منطقه به دلیل هتل من است در یک محل خاص" Baade می گوید.

وجود دارد به احتمال زیاد دیگر سیاه چاله ها در مدار "در نزدیکی" پنهان در شکاف تاریک در اطراف ستاره روشن. برخی ممکن است در مدار در کنار ستاره اما دست خوش پیشامد میشه همراه در تاریک ترین شکاف فضا بدون هیچ گونه چراغ روشن به روشن وجود خود را مانند یک کیهانی چراغ قوه درخشان در فراموش جعبه در یک اتاق زیر شیروانی.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب