بوستون بیمارستان نزدیک محدودیت های آن

امدادگران با عجله یک بیمار به اتاق اورژانس در بوستون که در آن شدت COVID-19 را شگفت زده کرده و حتی با تجربه تری

توسط NEWS-SINGLE در 14 فروردین 1399
Two EMTs pushing a gurney away from an ambulence
امدادگران با عجله یک بیمار به اتاق اورژانس در بوستون که در آن شدت COVID-19 را شگفت زده کرده و حتی با تجربه ترین پزشکان.عکس توسط استن Grossfeld / بوستون گلوب / گتی

به عنوان coronavirus در تمام پنجاه ایالت آن را تبدیل شدن به روشن است که نه همه مکان ها دچار این بیماری همه گیر به همان شیوه. متراکم مناطق شهری مانند نیویورک و نیواورلئان شده اند سخت ترین ضربه; کمتر متراکم شهرستانها مانند سیاتل و شهرستانها که اجرا اجتماعی فاصله قبل از آن مانند سان فرانسیسکو دیده می شود تعداد آنها افزایش یابد به تدریج بیشتر. جمعیت ممکن است نقش بازی: شيوع ديابت در نیواورلئان است که بیش از دو برابر است که در شهرستان کینگ واشنگتن که در سیاتل واقع شده است. دیگر مشکلات مزمن است که به نظر می رسد به COVID-19 بیشتر خطرناک مانند فشار خون بالا نیز به طور یکنواخت توزیع شده است.

ما هنوز نمی دانیم چه اتفاقی خواهد افتاد در بوستون که در آن من زندگی می کنند. در آغاز هفته گذشته من گزارش کار در بیمارستان E. R. انتظار بدترین; مطمئن شوید که به اندازه کافی ما بودند هولناک با افراد بیمار توسط ظهر. برخی از آنها آورده معمول تصادفات و حملات قلبی, اما بسیاری دیگر قضاوت با خود علائم و اشعه X به نظر می رسید که COVID-19. پس از شیفت من به پایان رسید من فکر floodgates باز کرده بود. اما پس از آن در روز سه شنبه به اورژانس کند. اگر چه وجود دارد خوشه در COVID پذیرش در طول هفته حرکت هرگز برگزار شد. ما شروع به تعجب که آیا اجتماعی فاصله ممکن است کاهش گسترش ویروس. در حال حاضر بوستون همچنان یکی از شهرستانها که هنوز دیده می شود قریب به اتفاق قربانیان افزایش COVID موارد است.

است که می گویند که caseload نیست در حال افزایش است. تعداد مرگ و میر ناشی از COVID-19 در ماساچوست دو برابر شده است هر دو یا سه روز از ماه مارس 21st. هنگامی که ورودی خدمه آمبولانس تماس بگیرید در رادیو گزارش های خود را همیشه همان: "تب و سرفه و مشکل در تنفس. درخواست جداسازی احتیاطی." تا کنون ما توانسته ایم برای رسیدگی به این حجم از COVID بیماران; هر کسی که نیاز به یک دستگاه تنفس مصنوعی و I. C. U. تخت واز یک. اما بیمارستان به طور پیوسته پر کردن. بیماران ما در حال حاضر به نظر نمی رسد به بهتر شدن سرعت به اندازه کافی به تخت و هواکش برای تازه واردان.

این بیماری متفاوت است از آنچه ما به طور معمول را ببینید و آن شدت نگران کرده است و حتی با تجربه ترین ما پزشکان است. یک مرد وارد شد و تا به حال به انتوبه بلافاصله خود را به خون اکسیژن سطح سی و هشت درصد بود که کمترین میزان هر یک از ما تا به حال دیده بود. (بیشتر از نود و پنج در صد طبیعی است; از هشتاد درصد نگران کننده است.) ما را دیده اند دیگر بیماران با سطوح در دهه شصت یا دهه هفتاد. یکی دیگر از بیمار سطوح کاهش یافت و به زیر بیست درصد در چند ثانیه طول کشید تا ما به او اتصال به ونتيلاتور. چندی پیش یکی از پزشکان ما شروع به پوشیدن جدید ردیاب تناسب اندام است که وانمود برای اندازه گیری سطح استرس; هنگامی که آن را به رسمیت می شناسد و استرس بالا و این ارتعاش و نمایش پیام مانند "شل" و "نگاهی به یک استراحت." در طول سال های اخیر تغییر آن buzzed تقریبا به طور مداوم.

ما عرضه تجهیزات حفاظت شخصی و یا P. P. E., به نظر می رسد برگزاری است. عاقلانه سهمیه بندی است کمک به ما انبارهای آخرین طولانی تر و بیمارستان در حال بررسی است که آیا اشعه یا نور ماوراء بنفش می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای استریل N95 ماسک و تجهیزات دیگر پس از آن استفاده شده است. من شده است ضد عفونی من پلاستیک صورت سپر تمیز کردن آن را با سفید کننده دستمال مرطوب. این خدمه آمبولانس به نظر می رسد در شکل بدتر. من دیده ام پزشکان پوشیدن غیر پزشکی ماسک احتمالا خریداری شده و در انبار خانه یا اهدا; دیگران را بدون ماسک در همه. یکی از خدمه حمل و نقل بیمار بود که تنفس را با کمک یک CPAP ماشین آلات—یک دستگاه اغلب توسط کسانی که مبتلا به آپنه خواب که ارائه می شود تنفس پشتیبانی از طریق یک تنگ اتصالات ، از آنجا که هوا گاهی نشت در اطراف ماسک دستگاه می تواند تبدیل به یک برگ دمنده پر از ویروس اگر بیمار آلوده است. پزشکان حمل و نقل او تا به حال هیچ P. P. E. "ما را دریافت نکرده اند هر دستورالعمل و یا راهنمایی از ما کارفرمایان" آنها به من گفتند. یکی دیگر از طبیب من می دانم گفت که حمل و نقل یک COVID بیمار بود "بسیار بدتر از بد تروما" که در طی آن خون می چلپ چلوپ کردن بیش از همه پشت آمبولانس. "با یک ضربه حداقل شما می توانید ببینید که در آن خون است," او گفت:. "با این ویروس شما نمی توانید آن را ببینید و در همه."

این ویروس تغییر چگونه ما فکر می کنم و احساس و ارتباط برقرار کردن. من و همکارانم همه به نظر می رسد توجه بیشتر به بدن خود ما. ما تعجب می کنم اگر ما سردرد یک علامت COVID یا فقط آلرژی و یا اگر ما شروع به توسعه گلو درد. به تازگی متوجه شدم که من در حال حاضر گرفتن دستگیره درب فقط با دو یا سه انگشت. با هر کس با پوشیدن ماسک آن را تبدیل به سخت تر است را انتخاب کنید تا بر احساسات و خلق و خو. به عنوان جبران خسارت من ثبت نام کرده اید, برای اولین بار, رنگ چشم مردم من با آنها کار کرده ام برای سال.

پیدا کنم آن را سخت به احساس خرافی. وجود دارد یک زمین بازی در نزدیکی خانه من در حال حاضر بسته با قفل و زنجیر است. این magnolias و forsythia کاشته شده اند وجود دارد استفاده کرده و از آب و هوای معتدل و در حال حاضر جوانه جوانه. این forsythia به طور خاص به نظر می رسید portentous: فروزان خود گل های زرد نماد بهار; در طب گیاهی چینی آنها مقوی برای گلودرد و سرفه. هفته گذشته آن را همراه با بارش برف بود که من به ترک بیمارستان. من خودم هیچ گونه نگرانی در مورد forsythia و تعجب آنچه در پیش روست.

در چند روز گذشته تسکینی-مراقبت پزشکان که تخصص در رفاه و تصمیم گیری در پایان زندگی بیمار باید شروع به پیوستن به ما در E. R. قبل از sickest بیماران انتوبه متخصصان پوشیدن کامل P. P. E. وارد اتاق خود را به بحث در مورد گزینه های. به دلیل آن می تواند بیش از یک روز برای نتایج حاصل از یک COVID آزمون وارد بیماران ممکن است پیدا کردن خود را در نظر لولهگذاری بدون دانستن برای مطمئن شوید که آنها را coronavirus. در صورتی که این آگهی می تواند ترسناک; اگر آنها به نوبه خود از درد و رنج از برخی از غیرCOVID بیماری عادی پنومونی یا نارسایی قلب—آنها ممکن است بیشتر احتمال دارد به بهبود می یابند. برخی از بیماران را انتخاب کنید که انتوبه. دیگران تصمیم می گیرید که آنها می خواهند به حرکت به جلو, اما تعیین در پیش است که اگر خود را COVID آمده تست مثبت آنها را تحت یک ترمینال خارج کردن لوله تراشه مشابه در I. C. U. برخی از نتیجه گیری شجاعانه که آنها می خواهم به جای آزاد کردن ونتیلاتور برای دیگر بیماران جوانتر—یک شکل از خود تریاژ.

اگر بیمار ما بار را افزایش می دهد, ما ممکن است قادر به ترک این تصمیمات به طور کامل به بیماران و خانواده های آنان است. در اوایل این ماه در توییتر یک پزشک ایتالیایی گزارش داد که در خود غرق بیمارستان بیماران مسن تر از شصت و پنج و یا با مشکلات جدی پزشکی بودند دیگر در نظر گرفته شده برای I. C. U. تخت یا پنکه. یک سند منتشر شده به تازگی توسط, ایتالیایی, کالج, بیهوشی و بی دردی, احیا و مراقبت های ویژه اشاره می کند که محدودیت سنی ممکن است لازم "را به عنوان یک راه برای ارائه بسیار کمیاب منابع به کسانی که بالاترین احتمال زنده ماندن است." گزارش از نیویورک نشان می دهد که بیمارستان وجود دارد خطرناکی برای این سناریو در حال حاضر. در دانشگاه کلمبیا را ایروینگ مرکز پزشکی اتاق عمل که تبدیل شده اند به I. C. U. s در حال حاضر پر کردن با بیماران انتوبه—از جمله اولین جفت ارز به اشتراک گذاشتن یک دستگاه تنفس مصنوعی. یکی از دوستان من در نیویورک به من گفت که یکی از همکاران او انتوبه هفده نفر در یک شب شیفت; پس از رسیدن به یک بالین او مبهوت به پیدا کردن که بیمار بود در یکی از همکاران او.

Elmhurst بیمارستان در کوئینز نزدیک به اجرا از هواکش; سه محموله های اضطراری مورد نیاز بود فقط در هفته گذشته. دوست من کسی که کار می کند وجود دارد به من گفت که اورژانس خالص بود تیمارستان. "این یک رویکرد متفاوت به دارو" او پیامک. "خالص آسیب کنترل است." (دفتر والی است "نقل مکان کرد و کوه" به هماهنگ امداد گفت: اما عدم متمرکز فدرال رهبری بوده است قبر نقص.) همه I. C. U. تخت در المهرست در حال حاضر پر از انتوبه COVID بیماران; در نتیجه این بیمارستان آغاز شده است قرار دادن بیماران در یک intermediate-مراقبت ward به نام step-down واحد که در آن وجود دارد هیچ I. C. U. پزشکان. I. C. U. متخصصان خود در حال تبدیل شدن منابع کمیاب: در اوایل این هفته ویل کرنل ارسال یک ایمیل درخواست مهم-مراقبت پزشکان از سراسر کشور برای آمدن به نیویورک برای کمک هزینه پرداخت می شود. ("فرماندار کومو می توانید با تصویب تمام مدارک و صدور مجوز همان روز" e-mail اشاره کرد.)

شنیدن این داستان من شروع به تعجب می کنم که چگونه من در بیمارستان بوستون ممکن است آدرس یک وضعیت که در آن ما باید بیشتر بیماران از دستگاه تهویه مصنوعی. خواهد روش بود اول بیا اول خدمت است ؟ خواهد ما اولویت بندی بدحال به عنوان E. R. s اغلب انجام دهید ؟ (یک بیمار مبتلا به مچ پا پیچ خورده منتظر طولانی تر از یک بیمار مبتلا به حمله قلبی.) و یا خواهد ما را به اتخاذ برخی متنوع تر ، اول بیا اول خدمت رویکرد ساده به نظر می رسد—اما در واقع آن را به نفع افرادی که نزدیک به یک بیمارستان که قادر به سفر بیشتر به راحتی و چه کسی ندارد و رقابت نیاز دارد مانند اشتغال و یا مراقبت از کودکان. آن را نیز ممکن است ایجاد منحرف نتایج. اگر مسن تر کروناویروس مبتلا به مشکلات پزشکی مزمن دریافت مریض تر با سرعت بیشتری در حالی که آنهایی که جوان موفق به دفع بستری دیگر و سپس بیماران مسن تر را دریافت خواهد کرد ونتیلاتور پشتیبانی و ممکن است هیچ بیشتر هواکش سمت چپ زمانی که بیماران جوانتر می رسند. بیماران مسن تر نیز به احتمال زیاد به را دیگر به بازیابی اشغال هواکش طولانی تر و مشکل دوچندان میشود.

اکثر bioethicists سعی کنید برای گرفتن یک فایده رویکرد به دنبال ایجاد بزرگترین خوبی برای بیشترین تعداد از مردم است. همه چیز مساوی حزقیال Emanuel یک پزشک و bioethicist در دانشگاه پنسیلوانیا نوشته است: "ما باید همیشه نجات پنج زندگی می کند به جای یکی. اما چیزهای دیگر به ندرت برابر است." برخی از زندگی شده اند کوتاه تر از دیگران و برخی را می توان طولانی تر. سن-قطع رویکرد اتخاذ شده توسط ایتالیایی بيمارستان اولویت بیمارانی که به احتمال زیاد به دیگر زندگی می کنند اگر آنها زنده ماندن; در bioethical اصطلاح آن را "زندگی" و نه فقط زندگی می کند. دیگر bioethicists استدلال کرده اند که رویکرد صدا می تواند اولویت بندی خط مقدم مراقبت از سلامت کارگران از آنجایی که آنها به نوبه خود کمک به صرفه جویی در زندگی می کند.

خواندن در مورد این پیچیدگی و بحث در مورد آنها با پزشکان دیگر من فکر کردم از تلفات که چنین تصمیم گیری می تواند در خط مقدم ارائه دهندگان مانند من. "این رفتن به قرار دادن پزشکان و پرستاران در, وحشتناک, وحشتناک وضعیت" کنت Prager یک پزشک و bioethicist در کلمبیا گفت. و در عین حال تفکر دقیق لازم است: "ما می خواهیم برای صرفه جویی در زندگی به عنوان بسیاری از که ممکن است," او گفت: "چگونه شما انجام این کار است که در جزئیات است." در تصمیم گیری بهترین ممکن است ساخته شده توسط یک شخص ثالث—یک تیم از پزشکان "که می داند هیچ چیزی در مورد بیمار دیگر از سن و جنس و پزشکی جزئیات است." این سیستم ممکن است کاهش بار برای پزشکان در کنار تخت.

بیماران می ترسم بیش از حد ، من از دیدن مراتب بیشتر از ترس در چهره خود را از من استفاده می شود به خصوص کسانی که مسن هستند و یا بسیاری از بیماریهای همراه. آنها می دانند که این بیمارستان تبدیل به یک مکان خطرناک برای آنها حتی اگر وجود دارد هیچ جای دیگری برای رفتن. در حال حاضر ما باید از این زمان برای صحبت با آنها تصدیق خود ترس و ارائه برخی از اطمینان. به عنوان تعدادی از بیماران موج زمان در کنار تخت را تبدیل به یکی دیگر از منابع کمیاب. من گاهی اوقات خودم پرداختن در ذهن من کسانی که در آینده بیماران: لطفا می دانم که شما هنوز هم امن در دست ما و ما را برای مراقبت از شما را به بهترین توانایی های ما حتی اگر ما فقط چند لحظه به صرف با شما قبل از حرکت.

روز جمعه در رم پاپ فرانسیس انجام شده قابل توجه نماز باران کاهش یافت و خالی میدان سنت پیتر. او متوجه شده بود در همه جا ترس که من تا به حال دیده می شود در بیماران ما. "برای هفته ها در حال حاضر از آن شده است شب" او گفت:. "ضخیم تاریکی به جمع آوری بیش از ما, مربع, خیابان های ما و شهرهای ما. آن را گرفته است بیش از زندگی ما است. . . . ما احساس می کنیم آن را در هوا ما متوجه می شویم آن را در مردم حرکات." او گفت: در آن زمان بود به "reawaken و به عمل قرار داده است که همبستگی و امیدوارم که قادر به دادن قدرت و معنا به این ساعت زمانی که همه چیز به نظر می رسد دست و پا زدن."

در داخل و خارج از بیمارستان مردم به نظر می رسد که به دنبال قدرت و معنا. یکی از دوستان خانوادگی ما را آغاز کرده است retooling خود شرکت 3-D چاپگر برای تولید ماسک; یکی دیگر از دوستان در حال ساخت سپر چهره از ابتدا در اتاق نشیمن خود را. مادر من است که اهدای خون و آماده برای دوختن پارچه ماسک. جعبه N95 ماسک ظاهر می شود در بیمارستان ما آستان. من خودم فکر پاپ گفتار. "پروردگار . . . به سلامت را به بدن ما و راحتی را به قلب ما," او گفت: "در نماز. "شما از ما بخواهید نه به ترس . . . . به ما بگویید دوباره—نترس."


راهنمای Coronavirus

  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • چگونه مردم را به مقابله و ایجاد گمرک در میان یک بیماری همه گیر.
  • آنچه در آن به معنی برای مهار و کاهش شیوع کروناویروس.
  • چقدر از جهان است که به احتمال زیاد به قرنطینه?
  • دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان coronavirus.
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن می تواند به طور گسترده ای در دسترس است.
  • ما همه وحشت غیر منطقی خریداران.
  • عجیب و غریب ترور از تماشای coronavirus را رم.
  • چگونه بیماری های همه گیر تاریخ را تغییر دهید.


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب