یک مدرک دانشگاهی است که هیچ تضمینی برای یک زندگی خوب

چگونه برای ساخت یک زندگی آموزش عالی است که اغلب به عنوان یک سرمایه گذاری. اما هنوز معلوم نیست اگر آن را می

توسط NEWS-SINGLE در 13 تیر 1399
Jan Buchczik

"چگونه برای ساخت یک زندگی" یک هفته ای دوبار ستون توسط آرتور بروکس مقابله با سوال از معنی و شادی.


من magine یک مرد جوان دبیرستان. او عملکرد تحصيلی هرگز بیش از بالا, اما او را به خوبی انجام می شود کافی است. در میان همکلاسی های خود را با این فرض است که همه آنها را از رفتن به کالج. اما فقط به عنوان پدر و مادر خود را در حال ارسال به سپرده چک به یک کالج که در آن او پذیرفته شده است مرد جوان اذعان می کند به خود و پدر و مادر خود را که او نمی خواهید برای رفتن در حال حاضر نیست و شاید هرگز. او به کالج برای تلفن های موبایل مانند خرحمالی. او می خواهد به کار برای امرار معاش به خود.

باید چه کار کرد ؟ آنچه باید پدر و مادر خود را انجام دهید ؟

این است که یک وضعیت فرضی برای بسیاری از خانواده ها—و آن را برای من یا نه. ما پسر بود valedictorian از کلاس مدرسه بالا رفت و به یک دانشگاه. اما درست در مورد این زمان دو سال پیش پسر دوم ما به ما گفت که او علاقه مند بود در دانشگاه. من و همسرم خودمان را در نظر متفکران آزاد و در حال حاضر برای سرگرم کردن تقریبا هر ایده جدید است. اما ما به سختی خنثی در کالج سوال: من یک استاد دانشگاه; پدر من یک استاد دانشگاه; او پدر بود یک استاد دانشگاه ، برخی می گویند کالج متفاوت از زندگی واقعی است. برای خانواده ما دانشگاه است و زندگی واقعی—آن را به خانواده و کسب و کار.

کودکان را مجبور به ساخت زندگی خود را; ما همه این را می دانند. اما پدر و مادر بهترین آنها را می خواهید و نمی خواهید آنها را به ارتکاب اشتباهات است که آن را سخت تر برای ساخت آن زندگی می کند. چگونه باید به کودکان و پدر و مادر خود را فکر می کنم در مورد این معمای?

کالج است که اغلب مورد بحث به عنوان یک سرمایه گذاری در آینده: به شما پرداخت تا جلوی بنابراین شما می توانید سود فراوان برای بقیه عمر خود را. مزایای مالی تحصیلات دانشگاهی را در واقع نگاه بزرگ به طور متوسط. با توجه به تحقیقات توسط مایکل گرین استون و آدم Looney در موسسه بروکینگز را همیلتون پروژه که از سال 2011 مدرک دانشگاهی تحویل یک تورم سالانه بازگشت بیش از 15 درصد در سال است. که یک معامله خوب است. "بازگشت به دانشگاه است که بیش از دو برابر متوسط بازگشت گذشته بیش از 60 سال تجربه در بازار سهام" آنها اشاره کرد: "و بیش از پنج بار بازگشت به سرمایه گذاری در اوراق قرضه شرکت های بزرگ ... طلا ... بلند مدت اوراق قرضه دولتی ... یا مسکن."

به عنوان سرمایه گذاران گفت: عملکرد گذشته است و هیچ تضمینی برای آینده باز می گرداند. بسیاری از تحلیلگران رشد دستمزد راکد برای فارغ التحصیلان دانشگاهی با میانگین شروع افزایش حقوق فقط 1.4 درصد از سال 2015 تا 2018—یک دوره زمانی که اقتصاد خروشان شد.

هنگامی که شما کشف در هزینه های طرح غلیظ و حتی بیشتر. از سال 1989 تا سال 2016 کالج شهریه و هزینه های رفت و تا 98 درصد (تورم-تنظیم شرایط) است که حدود 11 برابر بیشتر از رشد واقعی متوسط درآمد خانوار. این منجر به بسیاری از دانشجو-بدهی وام. با توجه به فدرال رزرو, فرد به طور متوسط با وام های دانشجویی در سال 2017 دلار بدهکار 32,731.

ممکن است ارزش هزینه برای بچه ها که می خواهید برای رفتن به یک زمینه است که نیاز به یک مدرک دانشگاهی است. بعضی از بچه ها فکر می کنم آنها می دانند که آنچه آنها می خواهند به انجام پس از کالج اما دیگران ندارند بنابراین برای آنها است مانند خرید یک بیمه گران سیاست. آن را شایان ذکر است که در سال 2019 فقط 66 درصد از فارغ التحصیلان در مشاغل نیاز به یک مدرک دانشگاهی است. چه چیزی بیشتر از سال 2010 تنها 27 درصد در مشاغل مربوط به خود را در کالج عمده.

در نهایت ثبت نام در کالج همیشه نیست ترجمه به یک درجه است. در حالی که نزدیک به 67 درصد از فارغ التحصیلان دبیرستان شد و در دانشگاه ثبت نام کرد در سال 2017 تنها 33.4 درصد از آمریکایی ها برگزار می شود مدرک لیسانس یا بالاتر در سال 2016. با توجه به ملی دانشجویی تهاتری پایگاه داده 36 میلیون آمریکایی دریافت کرده اند برخی از تحصیلات دانشگاهی اما در میانهی شب به اتمام کالج و دیگر ثبت نام.

بدیهی است که ترک است و نه به طور تصادفی توزیع شده است. با توجه به تحقیقات آن است که حداقل از لحاظ اقتصادی مرفه دانش آموزان و کسانی که نمی خواهند برای رفتن به کالج در وهله اول (مانند پسر ما) که در میان کسانی که به احتمال زیاد به ترک midstream. به عنوان او به ما یادآوری ناتمام درجه زمان و پول هزینه است و استفاده از کمی در بازار کار است.

شاید شما نمی homo economicusو اصلا در درجه اول استفاده از هزینه تجزیه و تحلیل سود برای تصمیم گیری در مورد زندگی خود و یا فرزند خود را. اما هر کس می خواهد خوشحال می شود و می خواهد فرزند خود را برای شاد بودن به عنوان به خوبی. بنابراین اجازه دهید نگاهی به شادی اثرات کالج.

افرادی که به دانشگاه بروید و کمی مردها که به گزارش آنها در مورد زندگی خود را از کسانی که نمی رفتن به کالج. در سال 2011 محققان دریافتند که 89 درصد از فارغ التحصیلان مدرسه که حضور در دانشگاه گفت: آنها خوشحال بودند و یا بسیار شاد در مقایسه با 94 درصد از لیسانس-دارندگان مدرک.

این همبستگی, البته, و آن است نه در همه در روشن علمی ادبیات است که آموزش و پرورش باعث شادی بیشتر. برخی از محققان دریافته اند که زمانی که کنترل عوامل دیگر در زندگی مانند درآمد و ایمان مذهبی, آموزش و پرورش توسط خود را ندارد و مستقل توضیحی قدرت بیش از شادی است. در واقع برخی بر این باورند که آموزش و پرورش منفی مربوط به شادی و فرض شده است که برخی از کالج شرکت کنندگان تجارت جاه طلبی برای رضایت از زندگی. خط پایین این است که این پرونده بسته نشده است در اینجا.

و وجود دارد که همه بدهی های دانشجویی را در نظر بگیرید. با توجه به گالوپ مطالعه از سال 2014 بدهی دانشجو است و ارتباط منفی با مالی و سلامت جسمی و حس هدف و مرتبط با کاهش رفاه در این ابعاد برای زمانی که 25 سال پس از فارغ التحصیلی. دوباره: این همبستگی نه علیت. اما از آن آسان است به تصور کنید که چگونه $393 در هر ماه (به طور متوسط دانشجو-پرداخت وام) می تواند تعدیل یک روحیه حتی در خدمات حرفه ای شما را دوست دارم اجازه دهید به تنهایی یکی از شما نیست.

تیاو شواهد اقتصادی و شادی مزایای کالج مخلوط است. تنها چیزی که ما می توانیم با اطمینان این است که "آن بستگی دارد." در چه ؟ در ویژگی های منحصر به فرد از هر فرد. همانطور که هیچ کس در واقع 2.5 کودکان و نوجوانان به طور متوسط نمی کند بسیار بدانند خاص از یک فرد در زندگی است. یک کودک هدیه, موقعیت و جاه طلبی های حرفه ای تمام می گذارد که آیا دانشگاه, انتخاب درست است. بیشتر از همه بستگی به آنچه آنها می خواهند به انجام است. به عنوان یک دیرین علمی, من می توانم به شما اطمینان دهم که شماره 1 پیش بینی عدم رشد در کالج است که مایل نیست به وجود داشته باشد در وهله اول.

که ممکن است آشکار می شود دانش آموزان, اما برای بسیاری از پدر و مادر خود نیست. کالج تصمیم گیری است که اغلب به همان اندازه در مورد پدر و مادر به عنوان آن را در مورد بچه های خود را. Tisha دانکن استاد و مشاور گفت: Alia وانگ برای یک قطعه در اقیانوس اطلس "به جای دانش آموزان اعلام کرد:" من به دانشگاه!,' پدر و مادر اعلام کرد: "ما به دانشگاه!'" آن را آسان به پروژه خود ما خواسته بر روی بچه های ما—به سعی کنید به دیدن ما پتانسیل خود به صورت زنده از طریق آنها.

اما این یک اشتباه است. هیچ کس می تواند به ساخت یک زندگی به تنهایی—همه ما نیاز به کمک دارید—اما در پایان زندگی ما خود ما هستند. من به یاد داشته باشید این مورد برای خود من پدر و مادر در 19 زمانی که من به آنها گفتم من که قرار بود به رها کردن از کالج برای رفتن بر روی تور به عنوان یک نوازنده کلاسیک. من که بزرگ شده در فقر و ساخته شده همان مورد به پدر و مادر خود را هنگامی که او از مدرسه کاهش یافته است به خواندن در یک گروه راک. در هر دو مورد ما ما به اتمام آموزش و پرورش ما بعد از آن در زندگی, اما وجود دارد هیچ تضمینی وجود ندارد در این زمان است که ما تا کنون خواهد بود. این تصمیم گیری بودند که قاطعانه مخالف توسط پدر و مادر ما. پسر ما مکار شیطان است که او به ما یادآوری از این همه وقتی که او به ما گفت که او نمی خواست برای رفتن به کالج. او تا به حال ما مرده به حقوق.

بنابراین ما به برکت تصمیم خود را.

تیاو در تابستان پس از پسر ما از دبیرستان فارغ التحصیل شد بسیاری از مردم که می دانستند ما حساسیت اجتناب درخواست ما در مورد پسر ما برنامه های آینده—فرض کنید که ما باید هیچ یک بیش از حد خوشحال است که او از رفتن به کالج.

اما او را باید با برنامه: او در بر داشت یک کار سراسر کشور در یک مزرعه گندم در مرکزی آیداهو. این بود یک سرگرمی و یا هوی و هوس. او بخشی از یک جامعه از صادق و زحمتکش مردم است. او از صبح تا به خوبی گذشته تاریک خود را از طریق برداشت اول رانندگی یک ترکیب ثابت نرده ها و چیدن سنگ ها از خاک است. در زمستان او در بر داشت یک کار apprenticing به یک متخصص cabinetmaker و شروع به خود را کسب و کار کوچک تخلیه هیزم.

در این مرحله کلمه در مورد پسر ما شروع به گرفتن اطراف در میان مردم ما می دانستند که کودکان در سن و سال او. برخی از پسران و دختران بودند شروع به مبارزه در دانشگاه را با نمرات نوشیدن و تنهایی. در تجمعات دیگر پدران گاهی اوقات sidle تا به من و بپرسید: "فقط از روی کنجکاوی, چگونه پسر خود را پیدا کنید که کار کردن در آیداهو?"

پس از برداشت دوم با پول در بانک و پسر ما پیوست دریایی سپاه, یک رویای او برای چندین سال. او به پایان رسید بوت کمپ و در حال حاضر در دانشکده پیاده نظام در کارولینای شمالی. او از خواب بیدار در 4 صبح خسته است تمام وقت—و خوشحال است. او به عنوان یک ترجمه دوم قرن سنت Irenaeus قرار می دهد و آن را "یک مرد کاملا زنده است."

من معتقد هستم در قدرت عالی آموزش و پرورش به تغییر زندگی و ایجاد فرصت هستم و مفتخر به تدریس در یکی از بزرگترین دانشگاه های جهان است. کالج کاملا حق انتخاب برای بسیاری از. اما پسر من به من یادآوری یک حقیقت اساسی این است که هر یک از زندگی ما است که راه اندازی شرکت وجود دارد و نه فقط یک راه برای موفقیت است.

کالج-برای-همه تب است که پیشی گیرد و خیلی از فرهنگ ما است زمخت و classist زیرا آن را نادیده هدیه است که افرادی مانند پسر من باید برای توسعه و به اشتراک گذاری. شاید پسر من هنوز تصمیم او می خواهد برای رفتن به کالج و روزی. شاید او نمی خواهد. اما او در حال ساخت زندگی خود را با صداقت و شن. و رک و پوست کنده, که همه از یک پدر همیشه می تواند.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب