یک کرون بخش بیمارستان برای والدینی که نوزادان خود را از دست داده اند

کتی مارتین / اطلس

آرهوس, دانمارک—هنگامی که Ane Petrea Ørnstrand دختر متولد مرده در 37 هفته او و همسرش صرف پنج روز در بیمارستان هایی با دختر مرده بدن. آنها برگزار شد و گریه کرد. آنها عکس گرفت. آنها استقبال خانواده و دوستان به عنوان بازدید کننده. و سپس آنها را آورده خانه او را برای چهار روز بیشتر, که در آن او گذاشته یخ بسته که آنها تغییر هر هشت ساعت.

اگر شما تا به حال خواسته Ørnstrand قبل از او خودش را از طریق رفت و این در سال 2018 او ممکن است پیدا کرده اند آن را عجیب و غریب و یا حتی مرض. او را آگاه, هنوز, چگونه آن را می تواند صدا. “مرگ چنین یک تابو,” او می گوید. “شما باید به عجله بسر می رسانید دریافت و مردگان را و آنها را به خاک سپرده شد به منظور به حرکت در تاریخ است. اما این که چگونه همه چیز کار می کنند.” در آن لحظات با آن احساس طبیعی ترین چیزی که برای دیدن او به او را نگه دارید و به خانه اش. بیمارستان مجاز—حتی به آرامی تشویق او به انجام تمام کارهایی که.

این امر می شده اند غیر قابل تصور 30 یا 40 سال پیش زمانی که استاندارد بیمارستان عمل به مرده نوزادان دور به زودی پس از تولد. “آن خانه بروم و دیگر و فراموش کردن در مورد آن می گوید:” jelena rozga Hvidtjørn یک ماما در دانشگاه آرهوس بیمارستان. پس از یک انقلاب کامل در فکر کردن در مورد زایمان بچه مرده فرا گرفته و از طریق بیمارستان به عنوان حرفه پزشکی شروع به رسمیت شناختن اهمیت پدر و مادر کودک پیوند حتی در عزاداری. این تغییرات باید به بیمارستانهای آمریکایی ،

اما دانشگاه آرهوس در بیمارستان که در آن Ørnstrand به هنگام تولد در سال 2018 و در آن Hvidtjørn آثار منحصر به فرد است و حتی در دانمارک برای داشتن یک واحد اختصاص داده شده به پری ناتال از دست دادن اصطلاح پزشکی برای زمانی که نوزادان می میرند مدت کوتاهی قبل یا بعد از تولد. که در آن بیمارستان های دیگر در دانمارک—و اغلب در ایالات متحده ممکن است ترشحات بیماران ساعت بعد از زایمان بچه مرده بیماران در آرهوس می توانید اقامت به عنوان بسیاری از روز به عنوان آنها می خواهم. این اتاق دو واحد جدا از بخش زنان و زایمان که در آن عزادار پدر و مادر ممکن است بشنود گریه نوزادان و تجلیل از خانواده. وقتی که من تعداد بازدید ماه گذشته Hvidtjørn با اشاره به دو برابر تخت خواب است که هر دو پدر و مادر و همچنین لامپ و دیوار هنر است که نرم شده در محیط بیمارستان. “ما سعی می کنید به آن را بسیار راحت واسوده,” او می گوید. برخی از بیماران مانند Ørnstrand حتی انتخاب خود را به نوزادان در منزل. در اینجا ماماها به پدر و مادر زمان و فضا برای گفتن سلام و بعد خداحافظی.


در طول قرن 20 عزادار مرده نوزاد رفت و از یک تجربه مشترک در کشورهای غربی به یکی از نادر. در آمریکا از هر 10 نوزاد مرده قبل از سن یکی در آغاز قرن. در پایان این تعداد کاهش یافته و به کمتر از 100 باشه. مرده زايی کاهش یافت و نرخ بیش از حد. این جارو آمار نیز همزمان با ظریف اما عمیق تغییر در رابطه بین پدر و مادر و فرزند متولد نشده است. “درجه که وجود پیوست به نوزاد در دوران جنینی و بدو تولد است که با انگیزه و انتظار است که کودک از رفتن به زنده ماندن می گوید:” ایروینگ لئون یک روانشناس و نویسنده از زمانی که یک کودک می میرد: روان درمانی برای بارداری و نوزاد از دست دادن. و به عنوان پدر و مادر انتظار کودکان متولد نشده خود را برای زنده ماندن به آنها پیوند عمیق تر با آنها را قبل از تولد.

در ضمن به تازگی گسترده فراصوت در دهه 70 ساخته شده این امکان را به تجسم جنین اجازه می دهد پدر و مادر به رشد متصل به یک فرزند آنها در حال حاضر می تواند ببینید. و روانشناسان شروع با تاکید بر اهمیت مادر و نوزاد باند بلافاصله پس از تولد ایجاد هنجار هنوز هم به دنبال امروز مادران برگزاری نوزادان پوست به پوست است. هنگامی که پدر و مادر از دست یک کودک از طریق زایمان بچه مرده اما سیستم پزشکی نگه داشته پیوستن به چه انتقادی روانشناس وضوح به نام “راگبی تصویب مدیریت زایمان بچه مرده”—به عنوان در, مرده, نوزاد تصویب شد پشت مانند یک توپ راگبی و whisked از اتاق زایمان. پدر و مادر هرگز کودک را دیدم که اگر نمی دیدن به معنای عدم نیاز به سرند. برخی از پدر و مادر داغدیده در بر داشت احساسات خود را به طور فزاینده ای در تقابل با این دیدگاه است.

“من گاهی اوقات به دانش آموزان است که اگر شما می توانید پیدا کردن یک کتاب درسی از سال 1970 که مذاکرات در مورد پری ناتال از دست دادن…هر آنچه در آن می گوید: آیا این قضیه می گوید:” لئون. “به معنای واقعی کلمه وجود دارد که 180 درجه تغییر است.” به جای تظاهر نوزاد هرگز وجود بیمارستان امروز معمولا ارائه یادگاران مانند عکس قفل از مو و رد. برخی از پدر و مادر بخواهید اگر آنها می خواهم به نگه داشتن و یا دیدن فرزند خود را. روانشناسان در حال حاضر تاکید بر اهمیت آشنایی کودک حتی در مرگ. “هنگامی که شما به کسی که جان خود را که شما می دانید شما باید خاطرات: صدای خود را صدای مکالمات خود را در صندلی های مورد علاقه. هنگامی که شما پری ناتال از دست دادن شما واقعا هیچ چیز می گوید:” لئون. “دیدن نوزاد اجازه می دهد تا شما را به شروع به باند و توسعه خاطرات که عزادار است بر اساس. این تعریف از کودک به عنوان یک پسر یا دختر.”

این یک اصل راهنما در پری ناتال از دست دادن واحد در آرهوس ، ماماها تشویق پدر و مادر برای گرفتن عکس به دعوت دوستان و خانواده خود را حتی کودک در خانه اگر آنها می خواهم. “این بسیار مهم است برای پدر و مادر به تجربه ای که آنها در واقع پدر و مادر می گوید:” Hvidtjørn. این گسترش به فرایند تولد خود را. پری ناتال از دست دادن واحد اذعان می کند در هفته 14 بارداری یا بعد از آن که در آن نقطه یک کودک است که فوت کرده در رحم مادر تحویل داده می شود باید به عنوان یک زندگی کودک خواهد بود. مادران اینجا را تشویق به زایمان واژینال و نه از طریق عمل سزارین.

برای Ørnstrand که از دختر او مرده بود پس از او متوقف شد در هفته 37 این ایده از رفتن را از طریق نیروی کار را به تولد یک نوزاد مرده در ابتدا ژرف. او خواستار C-بخش. او فقط می خواستم آن را به رفتن به دور. “آن را آسان تر به کودک” او به خاطر فکر کردن در زمان. “من نمی خواهم به مواجه با آن است.” این است که بسیار شایع در میان مادران می گوید Hvidtjørn اما او و دیگر ماماها هنوز هم تشویق زايمان هر دو برای جلوگیری از عمده عمل جراحی شکم و به تصریح خود بيماران هویت به عنوان پدر و مادر در فرایند هایی به دنبال دارد. (در دانمارک ماماها به جای پزشکان حضور اکثر تولد و سزارین بخش به طور کلی به عنوان مشترک به عنوان در ایالات متحده است.)

Ørnstrand در نهایت آیا از طریق نیروی کار برای ارائه کند. شوهرش قطع بند ناف. “این کاملا یک تجربه زیبا برای هر دوی ما. وحشتناک اما در عین حال” او می گوید. “من به تجربه بسیاری از چیزهایی است که پدر و مادر طبیعی از زندگی بچه ها به تجربه.” او در بر داشت آن را توانمند سازی. از 600 دستگاه از پدر و مادر که رفته اند در پری ناتال از دست دادن واحد در آرهوس با توجه به Hvidtjørn تنها یک به پایان رسید تا گرفتن یک عمل سزارین. “آنها بسیار افتخار” او می گوید: مادران از طریق رفتن با زايمان واژينال پس از تولد از دست دادن. “مثل” من نمی توانستم به چیز دیگری اما من می تواند به هنگام تولد به فرزند من و من که به عنوان یک مادر.”

پس از تولد Ørnstrand به خاطر اینکه می ترسم برای دیدن دخترش. او و شوهر او ساخته شده یک پیمان است که ماماها خواهد به آنها بگویید چگونه کودک نگاه اول. (جنین است که مرگ در رحم مادر می تواند گاهی اوقات تغییر رنگ و لاغری پوست و کسانی که کمتر از 20 هفته بسیار کوچک و لاغر.) Ørnstrand دختر نگاه کرد اما او هنوز هم به خاطر اینکه تمایلی در دقیقه پس از تولد به نگه داشتن او مرده است. “من فکر می کنم من واقعا اشتباه شده و من نمی توانستم واقعا بسته بندی کردن سر من در اطراف است که او فرزند من تا به حال انجام شده است. این عجیب و غریب بود برای من,” او می گوید. “اما در واقع فقط چند ساعت بعد زمانی که من آمد به من شد فقط دقیقا همان راه به عنوان هر نوع دیگر پدر و مادر و من می خواستم به او را نگه دارید و می خواستم به او بوسه و احساس بسیار محافظ از او.”

پس از پنج روز در بیمارستان Ørnstrand برای اولین بار به خانه رفت و بدون دخترش اما او خیلی پریشان احساس او را ترک کرده بود فرزند خود را که او رفت و برگشت به بیمارستان روز بعد به او را نگه دارید. ماما گفت که او می تواند خانه اش را. “این یک تصمیم سخت چرا که وقتی شما به آن نگاه کنید در خارج از, ما, مانند, ‘شما نمی را مرده بچه ها صفحه اصلی. این نوع از عجیب و غریب’,” او می گوید. اما هنگامی که دختر او در خانه آن احساس می شود. نه هر زن تجربه زایمان بچه مرده به همان شیوه اما در این دوره از خود تولد تجربه Ørnstrand خودش را هل دادن در برابر مرگ تابو—و سپس فشار دادن آن گذشته است.

در سال 2015 Hvidtjørn و همکاران شروع به جمع آوری اطلاعات برای یک مطالعه از غم و اندوه پس از تولد از دست دادن در 5,000 شرکت کنندگان در سراسر دانمارک—بزرگترین گروه تا کنون برای این نوع از مطالعه. Ørnstrand بود در میان شرکت کنندگان. و یکی از اهداف Hvidtjørn می گوید: به دنبال نتایج به طور خاص برای پدر و مادر که بوده ام از طریق آرهوس پری ناتال از دست دادن واحد.

در ایالات متحده دقیق شیوه های اطراف زایمان بچه مرده به طور گسترده ای می تواند متفاوت باشد بسته به بیمارستان و یا حتی “که اتفاق می افتد به در کارکنان آن روز می گوید:” جوآن Cacciatore که در سال 1996 تاسیس غیر انتفاعی از دست بنیاد برای خانواده هایی که از دست داده اند و کودکان توصیه کرده است بسیاری از پدر و مادر داغدیده پس از.

یکی از مسائل بحث برانگیز می گوید: کاترین طلا پزشک خانواده در دانشگاه میشیگان است که آیا پدر و مادر باید خود را نگه دارید نوزادان پس از زایمان بچه مرده به علت ترس آن را از شدت غم و اندوه است. یک سال 2016 بررسی انجام شده توسط طلا و همکاران او در بر داشت که از 377 مادرانی که تجربه پری ناتال از دست دادن 90 درصد برگزار می شود نوزاد پس از تولد. بسیاری از مادرانی که گفت: نه آنها گفته شد که آنها اجازه نداشتند; نیمی از آنها پشیمان نمی شود قادر به انجام این کار. (یک و نیم درصد از مادرانی که آیا نگه داشتن فرزند خود را به حال تاسف.) از سوی دیگر برخی از بیمارستان ها آغاز شده ارائه CuddleCots اساسا یک تخت با یک یخچال واحد. خنک کننده بدن افت می کند به تغییراتی که اتفاق می افتد مرگ اجازه می دهد پدر و مادر به همراه کودک خانه و گسترش تعداد روز آنها می توانید با مرحوم خود کودک. این دانشگاه آرهوس بیمارستان یک خنک کننده تخت در اواخر سال 2018 بیش از حد.

حتی به عنوان بیمارستان شیوه باید به طور گسترده ای تغییر در اطراف stillbirth گسترده تر فرهنگ ناراحتی در مورد زایمان بچه مرده باقی مانده است. در سال 2012 زمانی که سناتور سابق ریک سانتوروم نشان داد او و همسرش به ارمغان آورد پسر خود را در زمانی که او در مدت کوتاهی پس از تولد آن را به تمسخر عنوان “عجیب و غریب” و “هولناک است.” و خانواده های که به اشتراک گذاشته شده عکس از خود و مرحوم نوزادان در Facebook پیدا کرده اند عکس های خود را گزارش نقض دستورالعملهای انجمن.

Ørnstrand کاملا درک فرایند هایی یا تا زمانی که او رفت و از طریق آن خودش است. او منعکس شده در چیزهایی که او که او سپاسگزار انجام داده اند: رفتن را از طریق نیروی کار برگزاری پدر او به خانه. “اگر کسی به من گفته بود در مورد آن و من تا به حال یک کودک از دست داده من فکر می کنم آنها کاملا دیوانه,” او می گوید. غم نیست به طور کامل از بین برود اما او و گرامی داشتن آن خاطرات را در حال حاضر.

سال گذشته او به هنگام تولد به او دختر دوم که مقرر شد دقیقا یک سال و یک روز پس از اولین دختر. این تصادف باعث شد او قابل توجهی ترس و اضطراب در طول بارداری, اما همه چیز رفت و به طور معمول این زمان. زمانی که او دختر دوم این است که به اندازه کافی Ørnstrand خواهد بود گفتن او در مورد خواهر بزرگترش. او فراموش نخواهد شد.

در هوای سرد ماه ژانویه روز من در آرهوس, Hvidtjørn با اشاره به بیمارستان ویندوز به یک درخت زغال اخته در حیاط. شاخه های آن آویزان گسترده و کم است. او برنامه ریزی شده به آن را یک بنای یادبود درخت که در آن پدر و مادر پری ناتال از دست دادن واحد می تواند در قطع کوچک momento با نام کودک ، این ایده از Ørnstrand.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>