سال مهمی برای ورزش زنان متوقف شد توسط coronavirus

این مجموعه به یک پیشگامانه سال برای ورزش زنان.در ایالات متحده زنان, تیم فوتبال شکایت کرد تا بدن خود را حاکم اد

توسط NEWS-SINGLE در 26 اسفند 1398

این مجموعه به یک پیشگامانه سال برای ورزش زنان.

در ایالات متحده زنان, تیم فوتبال شکایت کرد تا بدن خود را حاکم ادعا تبعیض جنسیتی و دریافت حمایت گسترده در آن نبرد. به WNBA و بازیکنان آن اتحادیه را یک توافق جمعی است که افزایش حقوق و ارائه جدید زایمان مزایای. زنان انجمن تنیس شده است اعطای شکستن رکورد پول جایزه. زنان ملی هاکی لیگ رو افزایش برنامه از 24 بازی به عنوان به خوبی به عنوان جدید حامیان و صاحبان.

اما بود که همه قبل از بازی-با-لغو بازی تبدیل به یک سیل اعلامیه که "با توجه به فراوانی احتیاط" بیش از coronavirus خطرات این فصل خواهد بود لغو این محل تعطیل این رقابت به تعویق افتاده است.

زنان لیگ همیشه به حال به مبارزه برای گرفتن کسری از زمان روی صفحه نمایش و سایر منابع اختصاص داده شده به مردان لیگ. در زمانی که بزرگترین و مهم بودجه لیگ هستند سوال خود را در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد به زنان لیگ — و ورزشکاران که رقابت در آنها را -- هنگامی که ورزش جهان دوباره ظهور از آن وقفه? و وقتی اتفاق می افتد که چگونه پول در زمان و دسترسی به مشترک سالن های توزیع شده بین مردان و زنان ورزشی رو کوتاه فصل?

مایکل Whan کمیسر LPGA شد و یکی از اولین و مهمترین ورزش ذینفعان به عموم تمنایی برای صبر و شکیبایی از حامیان مالی که پرداخت گلف بازان بر اساس تعداد خود را در مسابقات ظاهر. در روز پنج شنبه LPGA به طور نامحدود به تعویق افتاد سه مسابقات — بنیانگذاران جام کیا کلاسیک و ارتش ملی افغانستان (ANA الهام — افزايش اخراج ورزشکاران خود را تحمل کرده اند پس از این سفر لغو رویدادها در تایلند و سنگاپور در ماه گذشته. زنان در حال حاضر با یک ماه بدون قابل توجه مسابقات مهم به درآمد خود و پروفایل خود را.

"لطفا در نظر بيتوجهي به تعداد حوادث آنها بازی و یا چگونه بسیاری از بار آنها تلویزیونی در سال 2020!" Whan توییتی. "من می دانم که آنها می خواهند به بازی اما ما در حال نگه داشتن آنها (و دیگران) امن است. لطفا همین حالا جریمه کردن آنها برای تصمیم گیری!!"

کمتر از یک ماه پیش به ورزش زنان در زمان در مرکز صحنه در یادبود کوبه و Gianna برایانت در لس آنجلس. WNBA ستاره دیانا Taurasi صحبت کرد آیا به عنوان تحسین شده دانشگاه اورگان محافظت سابرینا Ionescu و Geno Auriemma مربی از دانشگاه کانکتیکات زنان تیم بسکتبال. آینده آنها گفت که ورزشکاران زن.

شرکت کنندگان و میلیون ها تماشای تلویزیون و آنلاین گوش به Ionescu می گویند که اگر کوبه تو را دیدم او را به عنوان در حال حاضر از این بازی او را دیدم Gianna, همچنین شناخته شده به عنوان جی جی به عنوان آینده است.

"من می خواستم به بخشی از این نسل است که تغییر بسکتبال برای جی جی و هم تیمی های او," Ionescu گفت: از طریق اشک. "که در آن متولد زن معنی نیست که به دنیا پشت سر گذاشت. که در آن عظمت نبود تقسیم جنسیتی."

Ionescu را دانشگاهی حرفه ای کوتاه قطع شد با لغو هر دو مردان و زنان NCAA بسکتبال مسابقات. بینندگان و برای حضور زنان در مسابقات و اورگان های خاص انتظار می رود که در خصوص بالا در این سال به دلیل Ionescu ستاره قدرت.

بعد در تقویم برای Ionescu و دیگر به شدت scouted زنان بازیکنان بسکتبال است WNBA پیش نویس برنامه ریزی شده برای آوریل 17. شروع اردوگاه آموزشی است که قرار است به دنبال در آوریل 26 و فصل بازکن ممکن است 15. همه کسانی که تاریخ هنوز ایستاده اما آنها پرتاب شده است به شار به عنوان ورزشی لیگ تجدید نظر در اجتماعات بزرگ.

اگر برخی از وقایع در حال به تعویق افتاد برنامه های خود را ممکن است در برخورد با کسانی که از reawakened مردان لیگ. بسیاری از زنان حرفه ای لیگ به اشتراک گذاری عرصه با تیم های مردان بازی در طول ماه های مختلف سال. و بر خلاف نخبگان مردان لیگ است که تکیه بر بزرگ تلویزیون معاملات از عمده شبکه WNBA و WNHL باید تعداد حامیان به اطمینان حاصل شود که فصل خود را اجرا و خود را paycheques روشن است.

یک دلیل وجود دارد که چرا زنان لباس بسکتبال از ویژگی های حامیان نام خیلی برجسته. این کشباف مینه سوتا سیاهگوش تقریبا تحت پوشش این نام با مایو کلینیک بالاتر از هر بازیکن شماره و Verizon در زیر آن. یک تیم کوچک آرم نشسته بر روی یک شانه.

حمایت مالی معاملات به خصوص کسانی که به صورت فردی ورزشکاران تمایل به بند است که مشخص و پرداخت بر اساس تعداد بازی های انجام شده و حضور در تلویزیون و در رویدادهای زندگی می کنند. اگر چه ممکن است یک بند با در نظر گرفتن روز بیمار و یا لغو بازی به دلیل آب و هوای نامساعد وجود دارد هیچ ارائه به صورت یک بیماری همه گیر.

بسیاری از دونده حرفه ای هستند و احساس اضطراب خود را به عنوان مسابقات ناپدید می شوند. نه تنها می تواند ظاهر هزینه ها و پاداش عملکرد تبخیر اما ورزشکاران قرار به امضا توسط حامیان مالی جدید در حال حاضر از دست تستها فرصت.

حرفه ای دونده مولی ازدحام صحبت به طور خاص در مورد collegians که در مهم ترین دیدار سال — NCAA داخلی و خارجی مسابقات قهرمانی ملی — لغو شد.

"وجود دارد ورزشکاران که آماده برای برنده شدن در محیط داخلی و فضای باز NCAA نژادها و من نمی دانم چه این به این معنی آنها," او گفت:. "که می توانست یکی از بچه شانس را برای اجرای حرفه ای."

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

برای زنان در حرفه ای هاکی یکی از بزرگترین ترس از دست دادن دید برای ورزش خود را در دسترس نباشد. بازیکنان نخبه به حال تا حد زیادی تحریم NWHL به دلیل دستمزدهای پایین و شرایط کاری آنها گام گذاشتن در یک به اصطلاح رویای شکاف تور یک سفر رویداد توسط زنان حرفه ای بازیکنان هاکی انجمن.

برای بسیاری از المپیک در سطح بازیکنان در حال حاضر لغو شده زنان در مسابقات قهرمانی جهان که به آغاز شد مارس 31, نمایندگی بزرگترین و بهترین رقابت های بین المللی تا المپیک زمستانی 2022.

"هر زمان که ما قادر به رویت آن قطعا لطمه می زند, ورزش, برای, مطمئن," طلای المپیک مدال Hilary Knight گفت. "این مایه تاسف است هر زمان که ورزش خود را نیاز دارد که دید و برنامه نویسی و از آن لغو می شود. آن را قطعا لطمه می زند اما ما قصد داریم به کار سخت برای اطمینان حاصل کنید که به را تشکیل می دهند که زمین در سال آینده."tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن