این بایدن VP انتخاب کنید که هر دو راضی Ilhan عمر و جورج را

سیاست کالیفرنیا نماینده کارن باس را پایین کلید به شیوه ای تدریجی و اعتبار می تواند به تقویت بایدن انتخابات

توسط NEWS-SINGLE در 23 تیر 1399
ارین Schaff / نیویورک تایمز

اولین بار نماینده کارن باس شنیده جو بایدن بحث در مورد تصادف ماشین که به کشته شدن همسر و نوزاد دختر او را به صندلی خود غرق شده است.

آن را در سال 2008 و باس به تماشای کنوانسیون ملی دموکرات ویدیو معرفی بایدن به عنوان حزب معاونت ریاست جمهوری نامزد. کمتر از دو سال زودتر باس دختر و پسر در قانون مرده بود در یک تصادف ماشین در 405. باس و سپس در 50s پرتاب کرده بود خودش را به کار خود را به عنوان سخنران کالیفرنیا مونتاژ و امیدوار به گذشته ، اما بایدن 36 سال پس از فاجعه ای است که هم شکسته و به خانواده او هنوز هم صحبت در مورد قدر از دست دادن خود را. "من تا به حال این لحظه" باس گفت: من "که در آن من تا به حال برای آمدن به مقابله با این واقعیت است که از دست دادن دختر و پسر-در-قانون همیشه برای رفتن به یک بخش از روایت که من هستم."

چهار سال بعد به عنوان بایدن و باراک اوباما بودند که رای بم موفق به کسب یک کرسی در مجلس به نمایندگی از بخش هایی از لس آنجلس. اما او را نمی گوید بایدن آنچه که او می خواهم به معنای خود را تا ماه مارس زمانی که او معرفی او در یک سوپر سهشنبه مرغ-و-وافل رویداد. "ما هر دو فقط به اشتراک گذاشته شده است که شما یاد بگیرند که چگونه به صبح" او به من گفت. "شما یاد بگیرند که چگونه به زندگی می کنند زندگی خود را اساسا تغییر به طور چشمگیری تغییر کرده است."

در حال حاضر خیلی به باس را—و تقریبا هر کس دیگری است—تعجب بایدن تیم است به طور جدی به عنوان یک پتانسیل معاون ریاست جمهوری در حال اجرا همسر. یک نظریه این است که او در حال بررسی برای کمک به بایدن برنده به نفع با کنگره سیاه حزبی که او صندلی. یکی دیگر این است که بایدن در تلاش است برای استفاده از این فرایند برای بالا بردن عنوان بسیاری از زنان به عنوان او می تواند. در عین حال یکی دیگر از این است که او به دنبال منحرف کردن اذهان مردم از گمانه زنی در مورد برخی از احتمال بیشتری انتخاب کند. اما در داخل بایدن کمپین توجه دیگری است: بیش از ماه آینده او موثر رفتن به تصمیم می گیرید که آیا وجود خواهد داشت یک رقابت دموکراتیک اولیه در سال 2024 (یا شاید 2028 اگر او برنده و تلاش می کند به خدمت تا او 86 سال). او رهبر این حزب در حال حاضر. او تصمیم می گیرید آن در آینده توسط مسح جانشین و یا انتخاب کسی مثل باس که کمتر احتمال دارد به اجرا برای رئيس جمهور ؟

بایدن می خواستم به رئیس جمهور برای تقریبا 40 سال است. در حال حاضر که کاخ سفید در نهایت به نظر می رسد در رسیدن به او نمی خواهند به outshone با توجه به افرادی که او را می دانم. او می خواهد را به نفع خود, اما او می خواهد برنده شود در مورد او با همسر در حال اجرا.

از من خواسته باس که آیا او می خواهم به معاون ریاست جمهوری به عنوان نقطه اوج زندگی حرفه ای خود را و یا یک سنگ پله به ریاست جمهوری. او آغاز شده و با یک جواب در مورد تمایل به تمرکز بر روی کار در مقابل از او و مربی جوانتر سیاسی نسل که الهام بخش او. "معاون رئیس جمهور در نظر گرفته شده خود را مانند یک انتقالی رهبر. این که چگونه من آن را مشاهده زیرا من تصور می کنیم در مرحله بعدی از زندگی من هر زمان که می آید" او گفت:.

من او را متوقف کرد: اگر باز نژاد برای ریاست جمهوری در سال 2024 یا 2028 و او معاون رئیس جمهور باس را اجرا میشه ؟

"من نمی توانم تصور که. که من می گویند. منظور من, من 66. من نمی می توانید ببینید که" او گفت:.

"جو بایدن در حال رفتن به 78" من اشاره کرد.

او متوقف شد. "هست. من نمی دانم چقدر زمان دارم."

زمانی که باراک اوباما برداشت بایدن به عنوان همسر در حال اجرا در سال 2008 بایدن نیز 66. اوباما گفت: بایدن به فکر می کنم از این کار مانند "capstone از حرفه خود" و این فرض که بایدن نمی تواند ماهیگیری به اجرا برای رئيس جمهور خود را بخشی از منطق برای قرار دادن او در بلیط.

باس آمد تا به عنوان یک سازمان جامعه در لس آنجلس کار می کرد و به عنوان یک دستیار پزشک در اتاق های اورژانس در طول بحران ایدز. او در بدنام تقاطع فلورانس و Normandie به عنوان خورشید مجموعه در سال 1992 در طول وات شورش و تقریبا ضربه آجر. ماه گذشته او بوده است چوپانی یک پلیس-لایحه اصلاح قانون از طریق خانه بدون از دست دادن یک پیشرو یا متوسط رای دادن.

او "بود که در لیست بالا که این تیم تا به حال در ابتدا پیشنهاد" یک اهدا کننده که صحبت با بایدن درباره مذاکرات به من گفت. اما او به نظر می رسد که نقل مکان کرد تا به عنوان بررسی صلاحیت کمیته را در او نگاه کرد رکورد و نظر upsides در برابر کمی واضح چمدان او می خواهم که. در این مورد که تا حد زیادی ناشناخته در سراسر کشور به این معنی است که او نمی خواهد به عنوان پلاریزه. "او می خواهد آنچه که او را برای اوباما" کمک کننده به من گفت. "او می بیند که به عنوان آنچه که در کار این است: شما حقیقت را به قدرت شما خارج وجود دارد در لبه هنگامی که آن را وجودی موضوع است. او می بیند او و رکورد او را به عنوان اثبات شده و زمان-تست شده—اگر او را نمی شناخته شده زیادی در میان رای دهندگان بلوک و نه برداشته تا با حضور رسانه ها."

اهدا کننده مناسب است در مورد باس را متمایز درخواست تجدید نظر: احتمالا دیگر هیچ فرد زنده خواهد بود که موضوع یک ستون نویس محافظه کار جورج را خواستار بایدن به انتخاب او به عنوان "انتقالی رهبری به جهان قدیمی ترین و قدیمی ترین دموکراسی به آرامتر روز" و نیز توصیف می شود به من توسط نماینده Ilhan عمر از مینه سوتا به عنوان نه تنها "یک همکار اما دوست عزیز."

در پایان ماه مه بم پرواز به هوستون به حضور جورج فلوید مراسم تشییع جنازه. او در این عکس از او با تاریخ زندگی اش را زیر و متوجه شدم که سال فلوید متولد سال 1973 بود که او برای اولین بار می خواهم تبدیل به فعال در L. A. محله فشار برای پلیس اصلاحات. در حال حاضر فلوید مرده بود و او مسئول یک لایحه او الهام گرفته است. او احساس فروتنی. "و البته این باعث تاسف شما به این معنا که 47 سال بعد, مردم, کشف, 'هی یک مشکل وجود دارد.'"

باس بود و از سمت جنوب. آنتونیو Villaraigosa آینده شهردار لس آنجلس شد و از سمت شرق. او در سازماندهی اطراف پلیس سوء استفاده. او سازماندهی در اطراف حقوق مهاجر. "ما خواستار شد خودمان را "مترقی" زمانی که هیچ کس انجام داد" Villaraigosa به من گفت هفته گذشته است. او گفت: آنها متوجه شدم اوایل که آنها می خواهم که قادر به انجام بیشتر با ترکیب سیاه و سفید-قهوه ای ائتلاف و آنها نشان داد تا برای هر یک از دیگر مسائل و به صورت مشارکتی دعوا مانند هل دادن به عقب بر گسترش فروشگاه ها مشروب. دوستان آنها شد. "ما تا به حال هر یک از دیگر, شماره تلفن" Villaraigosa گفت. آنها هنوز هم انجام دهید. "او کسی است که از پشت و سپس من در زمان اطلاع از آنجا که او یک زنبور کارگر. او نمی باید در مقابل یک دوربین تمام وقت," او به من گفت که برای تلفن های موبایل مانند یک خط اما نشان دهنده یک حرفه ای است که در آن باس 30 سال را صرف راه اندازی و سپس به عمد در حال حرکت از یک سری از سازمان های جامعه است. او هنوز هم نمی مانند در اختیار داشتن عکس او را گرفته و فکر می کند که این احمقانه است. "اگر آن را معنی دار به کسی, پس از آن من هستم خوب با آن است. اما از آن نمی خوای چیزی که مورد علاقه من."

این نمی خواهد به نظر می رسد به بهترین طرز فکر برای فعالیت های سیاسی در قرن 21—و قطعا اگر او را برداشت برای یک کمپین ملی است که بازی را تا حد زیادی از طریق اجتماعی دور دوربین عکس. و بایدن به بخش خصوصی ابراز نگرانی در مورد اینکه آیا با توجه به میزان کم باس شده او خواهد بود قادر به گرفتن و یا ارائه آمار بدون سکندری تحت فشار است. بایدن که ریسک گریز و باس ندارد صلیب-معاینات ذهنیت هریس و یا اقتصادی incisiveness از الیزابت وارن و یا وضعیت اتاق تجربه سوزان رایس یا بنفش قلب قهرمانی از Tammy Duckworth. او هنوز هم طول می کشد رویکرد او سازماندهی در پیاده رو در دهه 70 به عنوان نمایش داده شده در پاسخ به انبوه نامتناسب coronavirus نرخ در میان آمریکایی های سیاه و سفید. درمان و ردیابی در حال حاضر او استدلال کرد و دست به گریبان با سیستمیک نابرابری هنگامی که اتاق بیمارستان نیست پر از مرگ سیاه بیماران. "من همیشه می گویم" اگر خانه در آتش شما ارسال fire department; شما لازم نیست ارسال یک مهندس سازه به بحث در مورد این بنیاد از خانه "که توسط چه کسی انجام شد" باس به من گفت. "همه به صحبت کردن در مورد 'خوبی, سیاه مردمی که همه این شرایط اساسی.' که درست است. اما در حال حاضر ما باید برای خاموش کردن آتش."

بایدن را بررسی تیم شده است تماشای نامزد آینده نگر برای چند ماه گذشته ، عقل متعارف مورد فلوید تظاهرات این است که آنها به طور ناگهانی افزایش شانس هریس و وال Demings دو اصطلاح نماینده کنگره از ایالت فلوریدا که قبلا اورلاندو رئیس پلیس. باس پایین کلید به شیوه ای در محل هریس سوزاننده سخنرانی و تیز در محل Demings لباس, بلوز, اما او یک مجلس نانسی پلوسی را مسئول زمانی که آن را آمد به واقع نوشتن پلیس-لایحه اصلاحات. "در طول این مخاطره آمیز, لحظه ای سرنوشت ساز در امریکا در تاریخ ملت ما و کنگره خوشبخت به رهبری" باس پلوسی گفت: در یک نحو نامشخصی فراوان فرستاده بیانیه. باس "به دست آورده اعتماد به نفس از همه کسانی که او را می دانم برای فضل شن و gentility او به ارمغان می آورد به او کار را واقعی وعده بیشتر فقط برابر و عادلانه امریکا است."

این لایحه که به راحتی می تواند سقوط در حد معمول دموکراتیک اختلافات. در عوض هر حزب دموکرات رای دادند آن همه از میانه همه ترقی خواهان و سه جمهوری خواه رای را بیش از حد. این لایحه ممنوعیت محلی نیروهای پلیس با استفاده از چوک دارای حد شهرداری دسترسی به تجهیزات نظامی پلیس افزایش پاسخگویی و شفافیت دستور دوربین بدن و مراحل را به پایان دهها.

من از نماینده امانوئل ساطور دوم میسوری یک عضو از متوسط بدون برچسب است و در مواجهه با یک چالش اصلی از یک نامزد حمایت lefty عمل سیاسی کمیته عدالت دموکرات چگونه باس قادر به تصویب یک لایحه است که رای خود را و همه از دیگران است. "او فرد مناسب در زمان مناسب" او پاسخ داد. "اعتقادی ما می گویند که خدا همیشه دارای یک ram در دولت بوش است. Omar—که به معنای واقعی کلمه در عدالت دموکرات پوستر و که نشان دهنده مینه سوتا منطقه که در آن فلوید می کردند و فوت کرد—گفت: "در همه چیز او می کند کارن است که همیشه آماده در حقایق سیاست و استراتژی است." او به نام باس "یک مربی و یک مثال از کسی که دستیابی به اهداف بزرگ بدون افت ارزش."

هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از دلایل به شک که بایدن را انتخاب کنید باس. او قرار است برای دریافت برداشت می شود معاون رئیس جمهور به دلیل یک لایحه که در مجلس سنا احتمالا نمی خواهد عبور کند که رئیس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هرگز علامت ؟ او قرار است برای متقاعد کردن رای دهندگان مردد است که او می تواند آماده به خدمت به عنوان رئیس جمهور در یک روز اگر لازم باشد چرا که او دوست خوبی در خانه و او به ریاست آفریقا فرعی کمیته امور خارجی? سیاست آمریکا تعریف شده توسط تر از زندگی شخصیت های باس بزرگترین تحسین اعتراف است که او یکی نیست. اما "او می تواند رشد کند که مشخصات و حتی بیشتر را به عنوان در حال اجرا همسر" نماینده G. K. باترفیلد کارولینای شمالی به من گفت.

این بایدن مبارزات انتخاباتی شده است در تلاش برای تصمیم گیری که آیا برای انتخاب یک همسر در حال اجرا که ارضا چپ یا یکی که نشان دهنده نژادی و تنوع قومی از خود و از بایدن خودش را می کند نه. در اینجا است که یکی دیگر از استدلال برای باس در ضربات: او نشان می دهد که بایدن ندارد را انتخاب کنید. اگر چه باس خیلی زیادی ندارد از یک رابطه با برنی ساندرز او نه به خود جلب اهانت های صوتی و متعهد حامیان. که کمک می کند تا توضیح دهد که رضایت در میان باس را ساندرز-تراز وسط قرار دارد خانه همکاران زمانی که او بود به نام سر بایدن کمپین بایدن-ساندرز وحدت نیروی کار در اقتصاد است. چندین بالا ساندرز متحدان به من گفت که آنها مشتاق به دیدن باس برداشت—به طوری که آنها نمی خواهد در رکورد از ترس که او را نگاه بیش از حد تراز وسط قرار دارد با سناتور ورمونت می تواند نتیجه معکوس و صدمه زدن به شانس خود را.

به عنوان رئیس کنگره, سیاه, انجمن, باس, همچنین دارای ارتباط عمیق تر از هریس با نهادی سیاه نیروهای حزب. او را با صداهای مهم در بایدن گوش: نماینده جیم Clyburn از ایالت کارولینای جنوبی که حمایت و کمک به کسب بایدن نامزدی; نماینده Cedric ریچموند از لوئیزیانا یک co-صندلی بایدن انتخاباتی که قبل باس به عنوان صندلی از CBC; و نماینده لیزا بلانت روچستر دلاور که یکی از چهار نفر از اعضای بایدن را VP-بررسی صلاحیت کمیته. (او همچنین دارای یک رابطه طولانی با شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti, یکی دیگر از اعضای کمیته بررسی صلاحیت.)

منعکس کننده چگونه به طور جدی برخی از باس رقابت است که ناگهانی و توجه به او 2016 بیانیه پس از مرگ فیدل کاسترو. "عبور از کمندنت en Jefe است از دست دادن بزرگ به مردم کوبا," او نوشت: به نظر می رسد به نمیفهمد که عنوان شد فقط گوگل ترجمه معادل آن از فرمانده کل قوا و تحقق آن را لود مدت از ستایش برای کسانی که فرار انقلاب است.

باس به من گفت که او نمی داند که آنچه او گفت و به این معنی نیست که توهین به. "من در لس آنجلس زندگی. از آن آسان است برای گفتن چیز خاصی از این دیدگاه و فکر نمی کنم در مورد چگونه است که می آید در سراسر به مردم در کشورهای دیگر," او گفت:. اعتراف به جهل در مورد حساسیت های اطراف کاسترو مسئله ای است که به لحاظ نظری می تواند جلو, فلوریدا, بزرگ با آن مردم کوبا از مشاجره برای دموکرات ها نیست به احتمال زیاد برای آرام کردن کسانی که می گویند که باس نیست و آماده برای مرحله ملی.

اما باس اصرار او آماده کرده است. "شما می دانید چه ؟ من آماده هستم برای هر چیزی و همه چیز. اجازه دهید من فقط به شما چیزی بگویم. این است که واقعا راه به نظر من زندگی. پس از از دست بچه های من, من می توانم هر چیزی را انجام دهید. شما را در درک آنچه که من چیست ؟ " او گفت:. "من همیشه واضح و روشن در مورد آنچه که من انجام شده بود و به همین دلیل من آن را انجام می دهند. و همواره آنچه steadied من به من اجازه حرکت رو به جلو به رغم واقعا دشوار شانس."

Villaraigosa کمک کرد بحث باس به در حال اجرا برای رئیس مجلس ایالتی کالیفرنیا به جای دولت-مجلس سنا کمپین او می خواهم برنامه ریزی شده است. اشاره به او که یک زن هرگز برگزار شد بخشی از آنچه را متقاعد باس به آن را انجام دهد. همتای او در ساکرامنتو بود کوین مک کارتی و سپس رهبر جمهوریخواهان مجلس و در حال حاضر رهبر جمهوریخواهان مجلس نمایندگان. باس بود و نه به عنوان به خوبی در نظر گرفته شده توسط جمهوری خواهان در ساکرامنتو به عنوان او و طرفداران او مانند به دفاع. اما با این وجود از 435 عضو U. s. House Bass تنها کسی است که اتحاد واقعی روابط شخصی با هر دو مک کارتی و Pelosi. "هر کسی که می تواند به حفظ یک رابطه با هر دو شگفت انگیز فرشته شخص" ساطور گفت.

این بایدن مبارزات انتخاباتی کاهش یافته است به نظر در هر یک از این, به عنوان آن را با همه در حال اجرا-mate حدس و گمان است. اما کسانی که به تماشای باس در طول سال در حال خواندن برگ های چای خود را. "او نیست به او اهدا کنندگان; او ندارد مشخصات ملی; او توییتهایی مسائل و هیچ کس مراقبت. تنها دلیل شما پرتاب کردن باس به عنوان یک نام است زیرا شما واقعا با توجه به او" مایکل Trujillo, کالیفرنیا بر اساس دموکراتیک استراتژیست است که شناخته شده باس از اول مونتاژ اجرا به من گفت.

خیلی از هر نامزد معاونت ریاست جمهوری نقش در یک کمپین پایین می آید به انجام در یک بحث است. هریس و وارن خواهد درخشید که در فرمت. برای همه سال از راهپیمایی در خیابان ها و کار بر روی اسکناس باس هرگز انجام هر چیزی شبیه به آن. من از او پرسیدم که او چه فکر کردم بحث معاون رئیس جمهور مایک پنس ممکن است مانند.

"من نمی دانم" او گفت:. "من مطمئن هستم که چگونه راحت او با زنان است."

او به نظر می رسید به مرجع داستان قدیمی که پنس گریختن است که او نمی خواهد غذا خوردن به تنهایی و با زنانی که نیست ،

"آره" باس گفت:. "شاید او می شود وجود دارد."

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب