NFL کمیسر کاهش حقوق و دستمزد به $0 کارگران در نظر گرفتن کاهش پرداخت

کمیسر راجر Goodell کاهش حقوق و دستمزد خود را به $0 و دیگر NFL کارکنان خواهد شد در نظر گرفتن کاهش دستمزد و یا f

توسط NEWS-SINGLE در 11 اردیبهشت 1399

کمیسر راجر Goodell کاهش حقوق و دستمزد خود را به $0 و دیگر NFL کارکنان خواهد شد در نظر گرفتن کاهش دستمزد و یا furloughs با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

Goodell که باعث می شود به سمت بالا از 30 میلیون دلار (ایالات متحده) یک سال از حقوق و پاداش به طور داوطلبانه به حال حقوق و دستمزد خود را کاهش می یابد در این ماه یک فرد آشنا با این حرکت گفت: آسوشیتد پرس در روز چهارشنبه. این فرد صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود به این دلیل که NFL اعلام نشده حرکت publicly.

لیگ نیز در حال اجرای محکم کاهش در حقوق و دستمزد پایه شروع با دوره پرداخت پایان مارس 22. کاهش پنج درصد برای کارگران به مدیر سطح هفت درصد برای مدیران و 10 درصد برای معاون رئیس جمهور و 12 درصد برای ارشد معاون رئیس جمهور و 15 درصد برای معاون اجرایی رئیس جمهور.

در یادداشت ارسالی به لیگ دفتر کارکنان Goodell همچنین گفت: هیچ کارمند درآمد حقوق پایه کمتر از 100.000 دلار خواهد بود تحت تاثیر این کاهش و هیچ کارمند حقوق و دستمزد خواهد بود و کاهش به زیر 100.000 دلار با کاهش.

"ما امیدواریم که شرایط کسب و کار را بهبود بخشد و اجازه حقوق به بازگشت به سطح فعلی اگر چه ما نمی دانیم که آن امکان پذیر خواهد بود" Goodell گفت.

در حالی که NFL رفته در مورد کسب و کار به طور معمول با آژانس و پیش نویس — و در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای بازی در یک فصل کامل در ابتدای ماه سپتامبر — آن را به وضوح احساس همان اقتصادی خرج کردن به ورزش های دیگر. حتی آن را به عنوان تمدید آن جریان مقابله با آمازون نخست برای سه شنبه شب بازی برای سه سال دیگر در روز چهارشنبه لیگ شد ساخت خانه های مالی تنظیم.

این بدان معناست که furloughs و تنظیمات به برنامه های بازنشستگی.

این کردند برنامه "برای افراد در نیروی کار ما که قادر به قابل ملاحظه ای انجام وظایف خود از خانه و/یا که در حال حاضر حجم کار شده است به طور قابل توجهی کاهش می یابد" Goodell نوشت: تبدیل خواهد شد موثر ممکن است 8.

کسانی که furloughed هشدار داده خواهد شد در چند روز آینده, و آنها را نگه دارید, پزشکی, دندانپزشکی و چشم انداز مزایای با لیگ پرداخت کامل هزینه حفظ آن منافع.

"این مهم است که به یاد داشته باشید که کردند این است که یک ختم" Goodell گفت: لیگ کارکنان. "ما نمی دانیم که چه مدت کردند گذشته اما ما امیدواریم که ما قادر خواهد بود به بازگشت furloughed کارکنان به کار در عرض چند ماه."

بازنشستگی-برنامه ریزی و مشارکت دیگر کاهش خواهد یافت و از 15 درصد به 10 درصد از افراد واجد شرایط جبران خسارت است و تغییر دائمی طول می کشد که اثر در تاریخ 1 ژوئیه.

"NFL سیستم ایمنی بدن است به پیامدهای اقتصادی COVID-19 همه گیر است و تعهد ما را به مسئول مراحل برای محافظت از کسب و کار و مدیریت از طریق این بحران به عنوان موثر به عنوان امکان پذیر است" Goodell نوشت.

"این تصمیمات دشوار بود و ما می دانیم که این اقدامات باعث خواهد شد مشکلات برای آن نهفته است. من همه را تشویق به ادامه راه های شناسایی عامل های موثر تر و کاهش هزینه های. اگر ما انجام این کار, من باور دارم که furloughs و جبران کاهش می تواند محدود و یا در زمان و حتی معکوس شود.

"من به شما اطمینان دهم که ما ادامه خواهد داد برای نظارت بر شرایط اقتصادی برقراری ارتباط با شما به سرعت و آشکارا — آیا این خبر خوب است یا بد — و منافع خود را در ذهن به عنوان تصمیمات رفتن به جلو است."

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش با ما خبرنامه به ایمیل

ثبت نام

NFL برنامه ای برای انتشار آن به طور منظم فصل برنامه در سراسر هفته دوم در ماه مه و در حال حاضر اجازه می دهد مجازی تمرینات هماهنگ توسط تیم. این صاحبان جلسه برنامه ریزی شده برای منطقه لس آنجلس در اواخر ماه مه که به احتمال زیاد تبدیل به یک ویدئو کنفرانس به جای.

اردوگاه های آموزشی نمی خواهد باز قبل از پایان ماه ژوئیه. این رویداد در تابستان خواهد بود به Pro Football Hall of Fame بازی در اوت. 6 و القایی در اوت. 8. همه کسانی که البته باید در نظر گرفته آزمایشی در این زمان.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب