آدم شلسینگر را در رشته آهنگسازی استعداد

آدم شلسینگر مرگ بر وحشت از این بیماری همه گیر کوروناویروس و شکست از رهبری است که باید آن را در مورد.عکس توسط Kevin زمستان / NBCUniversal / گتی

آدم شلسینگر که روز چهارشنبه در پنجاه و دو نفر از عوارض ناشی از COVID-19 حال غیر معمول مشخصات عمومی. او موفق نوازنده—بسیار موفق با هر منطقی. او با بازی در تحسین گروههای; او تشکیل شده است آهنگ ها و نمرات برای فیلم و برادوی و تلویزیون را نشان می دهد. او برنده جایزه گرمی و سه Emmys و نامزد یک جایزه اسکار و یک زن و شوهر از Tonys.

اما شلسینگر بود نه یک ستاره است. شما واقعا نمی تواند حتی تماس او معروف است. در بخشی از این بود که یک عامل از تاریخ است. او از بنیانگذاران دو پاپ-راک گروه پیچک و چشمه وین که به دست آورده عمده برچسب معاملات و بوتیک ستاره شدن و سپس پژمرده به عنوان مرکز فرهنگی از جاذبه منتقل شده از سنگ به هیپ هاپ. شلسینگر حرفه ای بود و خوش عطر و طعم. او یک هنرمند در بریل ساختمان و Tin Pan Alley قالب: رکورد تولید چند نوازنده و بینهایت با یک ترانه سرا که رونق در پشت صحنه. او هرگز خواننده از هر گروه. روی صحنه او قطع محجوب شکل بازی باس و پله به میکروفون در هر حال حاضر و پس از آن به خواندن هماهنگی خواننده.

شلسینگر مرگ بدون شک او را بیشتر از شهرت او در زندگی است. با وحشتناک فوری وضوح که تراژدی اعطا آن را در حال حاضر آسان به رسمیت شناختن او را برای آنچه که او این بود: یک مرد متواضع از immodestly اسراف استعداد. او یکی از ترانه سرایان نسل خود را با یک بدن از کار می ایستد که در کنار کسانی که از مراتب بزرگتر boldface نام.

آن هدیه را برداشت و به گوش طرفداران و منتقدان در چشمه Wayne سوابق. شکل گرفته در نیویورک در اواسط دهه نود توسط شلسینگر و دیگری ترانه سرا دانشگاه همکلاسی کریس Collingwood, گروه تسهیل در زیر پرچم “آلترناتیو راک” که بالندگی پس از پیروزی نیروانا “مهم نیست.” اما در چشمه Wayne خود با عنوان début از سال 1996 گروه ها نمایش داده می شود کمی اتصال به جریان اصلی آمریکا alt-راک آن, گرانج, زیبایی شناسی و mawkish ترکیبی از احساس وحشت و نگرانی و aggro. موسیقی بود و قدرت-پاپ: Beatles آکورد ساحل پسران هارمونی های وافغان گیتار و جاذب دروس از هفتاد AM-رادیو کالاهای اساسی مانند تمشک و ارزان ترفند. آهنگ های مانند “من استعداد” و “بیمار” روز تاسیس شلسینگر و Collingwood, گروه خواننده به عنوان classicists با اطمینان فرماندهی آهنگ شکل ماهرانه تجلیل و افزایش سرعت سنت است. که رسمی تسلط در نهایت الهام بخش توصیف sendup شیکاگو ترانه سرا رابی Eve, “چشمه Wayne خط” (2005) است که در آن یک میانه خواننده کشور به دنبال مشاوره در مورد چگونه به پانچ کردن آهنگ چشمه از وین ، این یک تکه بزرگ از سنگ و انتقاد بهترین ادای احترام به شلسینگر را از مهارت های نینجا شما به احتمال زیاد به روبرو می شوند.

واقعا چه مجموعه ای از گروه جدا شد و خود شعر. Collingwood خود را نوشت و به اشتراک گذاری آهنگ اما شلسینگر نوشت و او نوشت: بهترین آنهایی که. او یک قصه و یک گوی شوخی; اغلب به عنوان او پانچ خطوط تبدیل به بینش و بالعکس. حساسیت و موضوع را به تمرکز بر روی آلبوم “مدینه فاضله پارک وی” از سال 1999 و “خوش بین مدیران” از سال 2003. وجود دارد واضح شخصیت اسکچ (من صرفه جویی شده برای سفارشی ون / و من شده است بازی در یک پوشش باند”) و سورئال طنز اجتماعی (“او کشته شد توسط یک تلفن همراه-تلفن انفجار / آنها پراکنده خاکستر خود را در سراسر اقیانوس / آب مورد استفاده برای ایجاد لوسیون نوزاد / چرخ ارتقای بودند به حرکت مجموعه”). این آهنگ بی شک نسل X مصنوعات پر از پاپ-منابع فرهنگ, خاطرات دبیرستان رقص و نوشیدن binges و فراگیر حس از طبقه متوسط رو به پایین تحرک—علامت گذاری به عنوان یک ترانه سرا که از سن آمد در “slacker” رکود اقتصادی از اوایل دهه نود.

در طول سال شلسینگر دراماتیک personae رشد برای در بر گرفتن رنگارنگ مقطع بشریت: مردان سالمند kibbitzing بیش شیرینی در کسی که شام میخورد ؛ مغرور میز اپراتور در D. M. V.; تنها رفت و آمد به دنبال عشق در بوستون محدود Acela; یک زن میانسال که قارچ در حالی که تعطیلات در پدر و مادر خود را’ خانه های کشور; بیچاره نوپرست-کارآفرینان که به شکم تا پس از باز کردن “یک بوتیک آنها به نام آوار/همراه با برخی از بچه ها از F. I. T.”; و البته نوجوان-سن پسر که پس از شهوات دوست خود را در “استیسی مادر” بود که چشمه وین را یک ضربه به شماره 21 در بیلبورد هات 100 در پاییز سال 2003 است.

شلسینگر را cheekiness و لمس نور و بی حد و حصر catchiness از آهنگ باعث شده است که برخی از شنوندگان به چشم پوشی و عظمت خود را به عنوان یک اجتماعی وقایع. او commemorator حومه, نوجوانان folkways های بنجل سوغاتی برای فروش در گاز-ایستگاه فروشگاه رفاه در هوا گفتگوی بورسی از اخبار محلی مجریان—خاص unglamorous زندگی روزمره است. او نوشت: در مورد بچه ها گرفتن سنگسار در یک افلاک نما لیزر نشان می دهد; او نوشت: در مورد یک زن و شوهر marooned در فرودگاه جستجو برای توشه که موفق به نشان می دهد تا در چمدان ادعا می کنند. برخی از ترانه سرایان سرودن چامه به میله های داغ و لوکس coupes; شلسینگر ماشین آهنگ در مورد یک سوبارو jalopy: “من خرید یک ماشین و یک زن و شوهر از خانم ها راه شمال ایالت / در زمان صلح سبز دشنه و نیوهمپشایر صفحات.” اگر در آینده محققان می خواهید به درک آرمان ها و موانع از نوع خاصی از اوایل قرن بیست و یکم طبقه متوسط آمریکایی, سفید, شخص, شلسینگر songbook خواهد بود یک معیار متن. آنچه آنها پیدا کردن وجود دارد در کنار, جوک, و, جزئیات, عمیق همدردی انسان. در نظر گرفتن “هی جولی” از سال 2003 آهنگ عشق مجموعه در برابر روح بیحس کننده افت شپشو دفتر کار:

کار در تمام طول روز به صورت ميانگين مرد کوچک
با یک کلیپ کراوات و یک rub-در قهوهای مایل به زرد
او مرا در حال اجرا دور اتاق
مانند یک سگ در اطراف یک مسیر
اما زمانی که من به عقب بر گردیم خانه شما همیشه وجود دارد به مالش پشت من

هی جولی نگاه آنچه آنها انجام می دهند به من
تلاش برای سفر من
تلاش برای پوشیدن me down
جولی, من قسم می خورم آن را
خیلی سخت آن را تحمل
و من هرگز آن را از طریق بدون در اطراف شما

این آهنگ را تلفظ لهجه منطقه ای: آنها سرودهای از شهر نیویورک بیرونی نیویورک و حومه. وجود دارد یک اتصال به songbook از بیلی جوئل که شلسینگر تحسین است. (جوئل را به مراتب بیشتر سوءهاضمه و گزاف موسیقی ممکن است منعکس کننده تفاوت کلاس: او پایین تر طبقه متوسط در هیککسویلل در لانگ آیلند; شلسینگر مطرح شد در tonier نیوجرسی و با حضور کالج ویلیامز.) اما شلسینگر همچنین نوشت: urbane آهنگ. اگر چشمه از وین شد یک پل و تونل, باند پیچک بود منهتن—و در راه پاریس است. این گروه تشکیل شده در سال 1994 زمانی که شلسینگر و دوست خود اندی تعقیب ملاقات دومینیک دیورند, a Frenchwoman آنها تعقیب و گریز بعد از ازدواج. سه نفر ثبت شش آلبوم استودیویی از جمله یکی از شاهکار “آپارتمان زندگی” در سال 1997 یک رکورد است که طول می کشد در Europop, بریل ساختمان ballads, سالن, بوسا نوا و دیگر وطنی سبک.

آهنگ های خوانده شده توسط دیورند در vibratoless croon, ویترین, شلسینگر را concision و عمق آنها vignettes در مورد رویاها و نا امیدی از شهری و ترسیم در سریع سکته مغزی است. این تفاوت رنگی بین چشمه Wayne و پیچک مواد قابل توجه است. در “آپارتمان زندگی” صحنه مجموعه در حال کم منصوب و اشعار کوتاه و ruminative: “شما با قرار دادن کتاب خود را پایین / و خیره به فضا / شما به نوبه خود تمام چراغ های پایین / پس من خود را نمی بینم ، Chiming “من یک احساس” ممکن است شلسینگر بزرگترین تصنیف: استخوان-ازدواج ساده کلمات و موسیقی است که اجتناب ناپذیر برای تلفن های موبایل مانند یک آهنگ است که همیشه وجود داشته است.

“آپارتمان زندگی” عهد به شلسینگر محدوده. او یکی از کسانی که هنرمند-طرفداران که به نظر می رسد که imbibed همه از پاپ تاریخچه و قادر به دکنتینگ یک آهنگ در هر سبک در خواهد شد. دهه شصت bubblegum ساختگی “است که چیزی که شما باید انجام دهید!,” نوشته 1996 فیلم به کارگردانی تام هنکس به دست آورده شلسینگر یک نامزدی اسکار. حتی بهتر شلسینگر فیلم آهنگ قدرت تصنیف “راه عشق” از “موسیقی و شعر” یک هیو گرانت–درو بریمور رام-com از سال 2007. در هر دو فیلم آهنگ مرکزی به طرح; اگر موسیقی بزرگ نیست این فیلم را فرو ریخت. شلسینگر تحویل با یک مهارت است که به یاد می آورد نویسندگان که نوتبوک بی انتها, آهنگ برای فیلم موزیکال “backstagers” از هالیوود در عصر طلایی.

که بی پروا, مقایسه, اما من فکر می کنم آیندگان خواهد شد و تصویب آن. شلسینگر همه تایمر. گوش دادن به آهنگ های او تشکیل شده است برای هنرمندان جوان مانند بر پنج و تب بالا; گوش دادن به آهنگ او نوشت: برای fogies مانند امریکا و Monkees. گوش دادن به مسائل او نوشت: برای یک Stephen Colbert ویژه کریسمس برای “Sesame Street” برای جوایز تونی. شیب به بیش از یک صد و پنجاه و خوش فکر مسخره موسیقی-تئاتر-سبک آهنگ های او نوشت: “دیوانه, دوست دختر سابق” کمدی-درام موزیکال سری زد که برای چهار سال در CW. شلسینگر را هوش و ذکاوت است بر روی صفحه نمایش در تمام این موسیقی اما آهنگ هرگز صرف تمرینات سبک. آنها همیشه پر از احساس و ایده های. آنها همیشه کمی عجیب و غریب است.

شما می توانید بشنوید که در ترکیب یکی از بهترین قطعه از کار چشمه Wayne به نام تصنیف “انواع زمان است.” عنوان گرفته شده است از فوتبال play-by-play گوینده’ کلیشه زمانی که به خوبی محافظت شده کارفرمایی دارای چند ثانیه اضافی به ایستادگی در جیب و تحویل پاس. اما در شلسینگر در شعر—آواز توسط Collingwood در یک ملودی که رول را به عنوان اگر در حرکت آهسته بیش مرتعش گیتار—عبارت می شود متافیزیکی توصیف یک لحظه هنگامی که زمان به نظر می رسد به کاستن سرعت. آهنگ ما به ارمغان می آورد در داخل آگاهی از کارفرمایی که طول می کشد تا ضربه محکم و ناگهانی, نظرسنجی این زمینه می رسد یک نوع ذن دولت: “او به نظر می رسد تا در سهولت / عجیب و غریب صلح درونی.” ذهن خود را flits از عمل در دست به افکار خود و خانواده و نامزدم در حال تماشای بازی در تلویزیون. و سپس در نهایت Q. B. لکه های خود گیرنده های فوتبال تجلی که دو برابر به عنوان یک روحانی: “او به نظر می رسد به سمت چپ / او به نظر می رسد به سمت راست / و در آنجا در یک طلایی ray نور / خود باز مرد / فقط مثل او برنامه ریزی شده است.”

آدم شلسینگر نیست و زمان او سزاوار. پنجاه و دو است که بیش از حد جوان به مرگ; از دست دادن تأکید وحشت از این بیماری همه گیر کوروناویروس و نامعقول شکست از رهبری است که باید آن را در مورد. اما آهنگ های مانند “انواع زمان” ارائه برخی از آرامش. مانند کارفرمایی مشابه بیش از scrumming linemen, شلسینگر بود downfield دید. او را دیدم هر دو فروع و طرح بزرگ و او تبدیل آن مشاهدات به سه و چهار دقیقه طولانی آثار هنری که در حال تعجب آور و سرگرم کننده و بی تکلف و عمیق. شلسینگر زندگی در این ترانه ها و آهنگ ها را outlast بقیه از ما.


راهنمای Coronavirus

  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • چگونه مردم را به مقابله و ایجاد گمرک در میان یک بیماری همه گیر.
  • آنچه در آن به معنی برای مهار و کاهش شیوع کروناویروس.
  • چقدر از جهان است که به احتمال زیاد به قرنطینه?
  • دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان coronavirus.
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن می تواند به طور گسترده ای در دسترس است.
  • ما همه وحشت غیر منطقی خریداران.
  • عجیب و غریب ترور از تماشای coronavirus را رم.
  • چگونه بیماری های همه گیر تاریخ را تغییر دهید.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lytny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>