لامپ کم مصرف در فصل های احتمالی برنامه هنوز در حال mulled ساعت پیش پایین Ambrosie می گوید

تورنتو—کمیسر سفت Ambrosie می گوید: لامپ کم مصرف در ادامه به بحث در مورد پتانسیل برنامه های احتمالی به آن 2020

توسط NEWS-SINGLE در 7 فروردین 1399

تورنتو—کمیسر سفت Ambrosie می گوید: لامپ کم مصرف در ادامه به بحث در مورد پتانسیل برنامه های احتمالی به آن 2020 فصل با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

هیچ تصمیم گیری ساخته شده اند اما Ambrosie گفت: لیگ مقامات آگاه هستند که تیک تاک ساعت است.

"ما هنوز تصمیم گرفت در یک بدون برو تاریخ ... (اما) ما می دانیم آن را خارج وجود دارد" Ambrosie گفت: در یک مصاحبه تلفنی روز شنبه. "چه ما در حال تلاش برای انجام دهید این است که خودمان آموزش می شود و در یک موقعیت را واقعا آگاهانه و هوشمند در تصمیم گیری که ما باید این اطلاعات که مورد نیاز است.

"ما باید یک کمی از زمان و آن زمان می تواند یک متحد در کمک به ما اطلاع دهید."

در روز سه شنبه لیگ به تعویق افتاد و آن جهانی پیش نویس — که میله میله برای مارس 16 — و گفت: آن را در حال حاضر همزمان با افتتاح اردوگاه های آموزشی. این لامپ کم مصرف پیش نویس باقی مانده است, برنامه ریزی شده برای مارس 30.

این لامپ کم مصرف لغو منطقه ای ترکیبی در مونترال و ادمونتون به عنوان به خوبی به عنوان آن ملی ترکیب در تورنتو است. Ambrosie گفت: تغییر زمان جهانی پیش نویس یک بدون ذهن و بسیار خوشحال.

"اگر ما در حال رفتن به این ابتکار عمل را به سطح بعدی ... ما باید به مربیان و GMs یک فرصت برای ارزیابی این بازیکنان" Ambrosie گفت. "ما متقاعد شده ... این گروه از بازیکنان خاص است و وجود دارد بسیاری از آنها را که می تواند کمک به CFL تیم است."

حتی اگر لامپ کم مصرف پیش نویس پیش می رود به عنوان برنامه ریزی شده آن را دشوار است برای دیدن چگونه این لیگ را برای جلوگیری از عقب هل دادن شروع از اردوگاه های آموزشی و به طور پیش فرض '20 فصل به طور منظم. در روز سه شنبه, توکیو, تابستان بازی ها که برنامه ریزی برای شروع جولای 24, شد و به تعویق افتاد تا سال 2021 با توجه به این رمان شیوع کروناویروس.

لامپ کم مصرف rookie اردوگاه در حال برنامه ریزی برای باز کردن May 13 با در اردوگاه های آموزشی میله میله برای شروع چهار روز بعد. اولین نمایشگاه بازی برای مارس 24 با فصل به طور منظم لگد زدن ژوئن 11.

اما در قلب هر طرح احتمالی خواهد بود یکپارچگی فصل به طور منظم و چگونه بسیاری از بازی ها را تشکیل می دهند معتبر مبارزات انتخاباتی.

"ما تا به حال که بحث این هفته" Ambrosie گفت. "اگر شما را با آغاز شده است که ایده چه چیزی شما نیاز به منظور قادر به تماس با آن مشروع فصل به طور منظم?

"ما در حال تلاش برای نوشتن نیست این چیزها را در جوهر پاک نشدنی به دلیل آنچه که ما در حال تلاش برای انجام دهید این است که به خاطر صحبت کردن در مورد آنها با این امید که در زمان ما به پایان این بحث ما باید خیلی بیشتر از وضوح و قادر به تصمیم گیری آگاهانه."

این بیماری همه گیر است و آمار جهان ورزش, سخت, مجبور, NHL, NBA, لیگ و لیگ اصلی بیس بال یا تعلیق و یا عقب راندن شروع فصل خود را. در ضمن کانادا هاکی لیگ را لغو کرده است, یادبود جام بود که برنامه ریزی شده برای ماه مه 22-31 در Kelowna, B. C.

عقل متعارف نشان می دهد خاکستری در جام حذفی بازی — میله میله برای نوامبر. 22 در رجاینا — باقی می ماند بسیار حک شده در سنگ است و هر گونه تصمیم گیری در یک خلاصه فصل خواهد بود و درباره کار عقب مانده از لامپ کم مصرف عنوان بازی. Ambrosie وجود دارد گفت: هیچ برنامه ای برای برنامه ریزی مجدد لیگ خیمه مسابقه.

"در حال حاضر ما در حال برگزاری به این ایده است که ما در حال رفتن به یک خاکستری جام بازی در رجاینا در Nov. 22," او گفت:. "ما می دانیم که خاکستری جام همواره کانادایی ها با هم و این ممکن است یک سال که در آن اضافی است که به ویژه در نور از آنچه که ما در حال رفتن را از طریق تمام امروز."

این لامپ کم مصرف بازیکنان' Association خطاب رمان شیوع کروناویروس. در نامه ای به بازیکنان جدید اتحادیه رئیس جمهور جزایر Elimimian گفت COVID-19 "تاثیر 2020 اردوگاه های آموزشی و لامپ کم مصرف شود."

"و من می خواهم بی مبالات اگر من به شما بگویم به آماده شدن برای بدترین" به ساسکاچوان Roughriders linebacker نوشت: از آریزونا. "هیچ تصمیم گیری ساخته شده اند اما وجود داشته اند بحث با لامپ کم مصرف در سراسر آیا اردوگاه های آموزشی می تواند در زمان شروع و همچنین به عنوان آنچه که یک تغییر شروع به CFL فصل می تواند مانند نگاه کنید."

Elimimian اضافه شده در این اتحادیه دنبال به اینکه بازیکنان می توانند برای بیمه بیکاری اگر "فصل نمی تواند در زمان شروع و یا در همه." این CFLPA همچنین دارای یک وب سایت برای بازیکنان برای دریافت COVID-19 روز رسانی اگر و هنگامی که تبدیل شدن آنها در دسترس است.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

"خود را به بی نهایت اعتبار سلیمان و (مدیر اجرایی برایان رمزی) مشترک نامه, بنابراین ما آن را می دانستند بود و من فکر می کنم آن را خوب و سالم پیام" Ambrosie گفت. "من قدردانی خود نامه.

"زمینه ای این همه خوش بینی است که ما با هم در حال رفتن به این بیماری همه گیر را تحت کنترل و در نهایت بازگشت به ما عادی تر وجود به عنوان یک جامعه است که عبارتند از فوتبال است."

Ambrosie گفت: این پیام در CFLPA نامه ای است که شبیه به یکی از او ارائه به لامپ کم مصرف فرمانداران.

"من شده است به توصیف آن را به عنوان عملی خوشبینی" او گفت:. "شما رو به نگاهی به همه چیز شما باید با وجدان.

"این چیزی از هیچ جا آمد و جهان تغییر کرده است در مدت زمانی کوتاه. ما در حال صحبت کردن در مورد بهترین حالت و بدترین حالات و ما در حال برنامه ریزی احتمالی."

این COVID-19 همه گیر است آمار خانه با لامپ کم مصرف. هفته گذشته B. C. شیرها اعلام کرد یک عضو خود را در فوتبال بخش عملیات تا به حال آزمایش مثبت برای ویروس.

Ambrosie گفت: اگر لامپ کم مصرف باید بازی مختصر از فصل احتمالات وجود دارد که در آن پخش و توافق با TSN.

"در بسیاری از زبان در توافق ما که جادوها مختلف اختلالات," Ambrosie گفت. "من چنین اعتماد به نفس در روابط ما با TSN که در زمان مناسب اگر و زمانی که لازم است ما نشستن به عنوان شرکای.

"که راه ارتباط بوده است و از آغاز و این راهی است که من در ادامه به رویکرد آن است."

Ambrosie نیز رسیده است را به مقامات با Schooners ورزش و سرگرمی این گروه به دنبال آوردن یک لامپ کم مصرف را گسترش حق رای به هالیفاکس. آن را به اطمینان حاصل شود همه به خوبی با آنها و خانواده خود را, اما همچنین تکرار دیدگاه های خود را از داشتن اطلس Schooners در هیئت مدیره را به لیگ یک واقعا ملی نهاد.

"من به یاد آنها این است که هنوز هم چنین بخش مهمی از ما استراتژی دراز مدت و چشم انداز واقعا ساحل به ساحل لیگ" Ambrosie گفت. "این (COVID-19 pandemic) ممکن است باعث شود اندکی مکث اما من امیدوار هستم نه چیزی بیشتر از آن."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب