پس از سیل فروکش

ایده های مانند فردریک داگلاس ما می توانیم پیدا کردن الهام بخش برای این لحظه در قدیمی ترین داستان تولد دوبا

توسط NEWS-SINGLE در 8 اردیبهشت 1399
ترنت Parke / مگنوم

Tشلنگ با قدرت که در حال برنامه ریزی ما تجدید حیات از coronavirus نیاز به تخیل و بالاتر از همه تواضع از دیدگاه انسان درام. به شناور خودم یک روز صبح اخیر پس از خواندن خیلی خبر بد من چه بزرگ طرفدار الغای برده داری فردریک داگلاس انجام داده بود در یک لحظه زودتر از بحران: من نشسته و بازخوانی کتاب پیدایش. یکی از عمیق ترین rebirths حداقل معنوی و ادبی از نظر رخ می دهد در هشت فصل است که قدیمی ترین داستان تمام است.

در سراسر فرهنگ ما و در روزنامه نگاری در حال حاضر ما در مواجهه با استعاره از تجدید حیات و بازسازی و تولد دوباره است. برای یک میزبان از دلایل تاریخی آمریکایی ها وام گرفته از ایده بزرگ از تولد دوباره پس از تخریب و سپس آن را خود.

برخی از روایات تجدید ساخته شده با معتبر حس تراژدی درک است که در طبیعت ما است و ظرفیت خوب و بد. این حساب باید از این فرصت برای انتقال امید واقعی. برخی از داستان های تجدید هستند کودکانه, اصیل و نادان. یکی می توانید شاهد این هر شب در انتخابات ریاست جمهوری اخبار جلسات که اگر هیچ چیز دیگری, باید متقاعد کردن معلمان و محققان در تمام سطوح به همین دلیل کار خود را مهم است.

در بحران وجودی ما به دنبال پایه های تاریخی و نشانگر در زمان برای راهنمایی. ما ممکن است نیاز دولت از-هنر جدید واکسن, اما ما همچنین نیاز به پیر خرد. و در آرام و اگر غیر قابل تحمل تنش های ناشی از تحقق است که جامعه ما از لحاظ ساختاری شکسته ما نیاز باستانی صدای. "در رمز و راز نبوت" نوشت: الهیات ابراهیم Heschel "ما در حضور مرکزی داستان انسان و ... در تعیین ساعت از تاریخ آن dawns بر ما است که ما نمی خواهد به تجارت برخی از خطوط در کتاب اشعیا برای هفت شگفتی جهان است."

منو از انتخاب گسترده است. "وجود دارد که میگوید پروردگار نزد ستمکار." یا "و آنها باید به ضرب شمشیر خود را به plowshares و نیزه به pruninghooks: ملت نباید بلند کردن شمشیر در برابر ملت و نه باید آنها یاد بگیرند که جنگ دیگر." و یا "هر دره باید منزه و هر کوه و تپه باید کم و کج خواهد بود ساخته شده راست و مکان های ساخته شده ساده است." یا "من شنیده ام صدای خداوند گفت: چه کسی را بفرستم و کیست که برای ما برود? سپس گفت: من اینجا هستم; به من ارسال." آیا chastening یا آرامش یا غیرممکن به چالش کشیدن ما ممکن است پیدا کردن آرامش در پیامبر وحی به طوری که بسیاری از آنها قصه از تخریب و تولد دوباره است. آنها فقط در حال حاضر عمیقا مفید برای خود ما ساعت از تاریخ است.

Tهی شد مفید نیز در دوران جنگ داخلی قطعا یکی از ما بحران وجودی. تصور کنید که چگونه متفاوت تاریخ آمریکا ممکن است باز اگر slaveholders' جمهوری شناخته شده به عنوان کنفدراسیون به حال برنده جنگ است. در محوری انتخابات سال 1864 آن را هنوز هم ممکن است برای جنوب را به نفع خود. یک زمان جنگ کلی انتخابات در میان جنگ بی سابقه بود. آبراهام لینکلن در حال اجرا برای یک دوره دوم رو سفت مخالفان برای به دست آوردن نامزدی در حزب خود او هنگامی که او غلبه که او مواجه می شوند جسورانه و آشکارا نژادپرستانه کمپین انجام شده توسط حزب دموکرات که زد سابق اتحادیه ژنرال جورج B. McClellan برای رئیس جمهور. دموکرات ها به جمهوری خواهان به عنوان رادیکال بنابراین اختصاص داده شده به برابری نژادی است که آنها را به نوبه خود کشور را به دریای "miscegenation" بین سیاه پوستان و سفید پوستان. دموکرات ها همچنین وعده داده شده مبهم مذاکره صلح با کنفدراسیون که ترک برده داری معلول اما دست نخورده است.

جنگ بود و در یک بن بست وحشتناک در ویرجینیا و گرجستان و مرگ عوارض رسیده بود وحشتناک مقیاس. بسیاری از شمالی ها دیگر نمی تواند تحمل درد و رنج و از دست دادن است که در بدترین تابستان در آمریکا تاریخ نظامی: در این شش هفته از آوریل 4 ژوئن 15, ترکیب اتحادیه و کنفدراسیون تلفات در ویرجینیا زمینی کمپین رسیده 88,000 مرده و مجروح و یا گم شده است. مرگ همچنان در تمام جبهه ها از طریق انتخابات در پاییز.

مانع خود را ایجاد—black آزادی—برخی از جمهوریخواهان سعی کردم به اطراف و یا انکار است که آنها از رهایی. اما آزادی بردگان بود در انتخابات در سال 1864 به عنوان آینده وجود ایالات متحده در یک "تولد دوباره" را به عنوان لینکلن معروف گفته بود در Gettysburg Address به نحوی در اطراف یک چشم انداز وسیع تر از آزادی است. حوادث در جبهه ممکن است نجات لینکلن گشتند تا آنجا که هر چیز: Mobile Bay کاهش یافت و به اتحادیه نیروی دریایی در اواخر ماه اوت و مهم ترین از همه آتلانتا کاهش یافت و به ژنرال ویلیام شرمن در اوایل ماه سپتامبر. جنگ در حال حاضر به نظر می رسید شایسته پیروزی. امیدوارم که ناگهان reemerged همراه با مرگ و عوارض.

فردریک داگلاس پشتیبانی لینکلن و جمهوری خواهان در سال 1864 اگر چه آنها نمی خواهد اجازه می دهد او را به آشکارا کمپین برای آنها. سابق و بی نظیر سخنران به نمایندگی از زندگی تجسم گفت: درخشان در autobiographies از پیروزی بیش از اسارت. خواه رهبری خواست او را به باقی می ماند سیاسی نامرئی اما داگلاس پنهان نیست.

در ماه اکتبر در یک کنوانسیون ملی از رهبران سیاه و سفید در سیراکیوز داگلاس تحویل انبار سوز از یک سخنرانی. سازمان ملل می تواند "یاد عدالت" از عالی بحران های او نگهداری می شود. در کتاب مقدس به نوبه خود از عبارت او را دیدم لحظه تاریخی به عنوان یکی زمانی که "عزاداری طاهره در همه جا با ملی فریاد پیروزی." دموکرات ها او بر این باور بود Confederates' مناقصه; پیروزی خود را به ایجاد یک "مرد سفید پوست کشور است." به عنوان هر چند پرداختن به کنگره و مجددا انتخاب لینکلن داگلاس استخدام یک حرکت خودداری چهار بار در یک پاراگراف, خواستار عبور از یک سیزدهمین متمم قانون اساسی برای پایان دادن به برده داری: "ما به شما التماس برای لغو برده داری" او خواند ، تنها پس از آن او گفت که آزادی سیاه و "رفاه ملی" به هم رسیدن "ابدی پایه است."

لینکلن برنده قاطع محبوب رای, پیروزی, نقشه کشی 2,206,938 رای به McClellan را 1,803,787. قابل توجه لینکلن انجام خیره کننده 78 درصد از آرا از سربازان بسیاری از آنها رأی گیری در شرایط مختلف جنگ جبهه. این جنگ می تواند در حال حاضر دیده می شود از طریق آن به نتایج بزرگ: پایان برده داری و مرمت و بازسازی ایالات متحده است.

در زادگاه خود روچستر نیویورک در پنج شنبه پس از انتخابات داگلاس صحبت می کرد در یک جشن در خیابان بهار آفریقایی Methodist Episcopal Church یک منبر او را اشغال کرده بودند چند بار برای سری سخنرانی. وی با تمجید لینکلن پیروزی به عنوان "یکی برای تعیین ... زندگی یا مرگ به ملت" و منادی "تغییرات ... گسترده و فوق العاده است." داگلاس پس از آن درو بر قدیمی ترین تولد دوباره استعاره در فرهنگ غرب: پیدایش و داستان کشتی نوح. این "آب سیل بودند بازنشستگی" او خشنود و او را دیدم یک "نشانه آن است که همدان از برده داری در حال عقب به ترک زمین طلوع دوباره."

در باستان داستان خلق خدا ساخته شده بود تمام زندگی و از جمله انسان به "سلطنت" بیش از همه چیز زندگی می کنند. اما پس از یک زمان مردم آنقدر شریر و شیطانی که خدا دستور داد یک مرد خوب نوح به ساختن کشتی و طی آن نمایندگان از هر گونه. سیل که محو تمام زندگی بر روی زمین به طول انجامید 40 روز و شب. در نهایت "پنجره ها از آسمان متوقف شد." نوح فرستاده کبوتر از ارک پنجره برای دیدن اگر آب بود کاهش خواهد یافت. پرنده بازگشت و بدون پیدا کردن "استراحت برای تنها از او پا." نوح منتظر و فرستاده کبوتر دوباره و این بار او بازگشت و با یک "برگ زیتون" در آن لایحه است. سوم زمان نوح منتشر شد کبوتر او را بر نمی گرداند و نوح تعجب می تواند از آن درست است ؟ او "حذف پوشش از ارک و نگاه کرد و ناگهان چهره زمین خشک شد." تمام زندگی محو شده بود اما در حال حاضر آن ممکن است دوباره متولد می شود.

داگلاس با اشاره به پیدایش و داستان آن از ایجاد تخریب و احیای دست به گریبان با معنی لینکلن پیروزی و چشم انداز برای رهایی. او نه تنها در اتصال با مخاطبان کلیسا; او رسیده حکمت باستانی برای پیدا کردن یک حس مقدس تحول در میان بی حرمتی و خشونت جنگ و شیوه های کثیف از سیاست است. او مخلوط صدای عبری پیامبران با خود. او گفت: بسته بندی pews که او تشخیص علائم در انتخابات از یک "بازخرید و خالص ملت" و نه بر خلاف نوح دیدن زمین سبز. داگلاس اعلام کرد و همچنین در روچستر کلیسا که او برنامه ریزی شده در هفته بعد به ازای اولین بار به Baltimore, مریلند, شهرستان که از او فرار کرده بود برده داری در سال 1838.

در تاریخ 1 نوامبر سال 1864 ایالت مریلند به تصویب رسید جدید "دانلود رایگان قانون اساسی" لغو برده داری در یک همه پرسی با حاشیه باریک از 30,174 به 29,799. داگلاس ساخته شده خود را دراماتیک بازگشت به بالتیمور در 16th با خبرنگاران در دو. او خطاب در درجه اول سیاه جمعیت در ایستاده اتاق تنها جمع آوری و در بتل AME church در Fells نقطه محله در این بندر که در آن او از سن آمده بود.

به عنوان او وارد داگلاس مواجه می شوند یک زن که با معرفی خود به عنوان خواهر الیزا میچل. آنها دو تا به حال دیده نشده یکدیگر در 28 سال. مسن تر از فردریک توسط هفت سال الیزا سفر کرده بود به 60 مایل از Talbot County در ساحل شرقی به دیدن او معروف است. او تا به حال موفق به خرید آزادی او در سال 1844 مطرح شده و نه فرزند یکی از آنها او را به نام مری داگلاس Mitchell, به افتخار او بلند ترک خواهر و برادر. تضاد در کلیسای آن روز بود شاد و achingly تند و تلخ. الیزا و تمام نه فرزندان به حال مشغول به کار در مشاغل در یک جامعه به منظور زندگی می کنند در حالی که داگلاس حال تبدیل شدن به یک شهروند جهان است. برای درک معنای آزادی بردگان سابق ما باید برای دیدن به هر دو از این تجارب است.

داگلاس در زمان منبر در بتل احاطه شده با پرچم آمریکا به عنوان یک گروه کر خواند "صفحه اصلی صفحه اصلی شیرین." جبرا در سه ساعته آدرس سابق برده خود ساخته شده, مرکزی به داستان. همانطور که در روچستر زودتر او harkened به نوح و پیدایش. در این زمان هر چند او خودش را اعلام کبوتر و بنابراین رسول تجدید. "این واقعیت که من هستم جایی که من هستم, واقعا, موضوع," او گفت:. این بار او بود که خود را "نشانه" در ابرهای تیره. "بازگشت کبوتر به کشتی با یک برگ" داگلاس گفت: "هیچ مطمئن تر نشانه آن است که سیل فروکش کرده بود از کوه های شرق از آمدن من در میان شما است و نشانه آن است که تلخ آب برده داری فروکش کرده از شکوه تپه ها و دره های حاصلخیز از مریلند است."

با چنین جسارت داگلاس وارد شده خود را به داستان پیدایش آورده و با او مردم خود و کشور خود. او rhapsodized در مورد چگونه او در سال 1838 فرار کرده بود از یک "محکوم شهرستان" اما در حال حاضر بازگشت به "خوش آمد می گوید با محبت بوسه حقیر سنگریزه از سواحل با شکوه خود را Chesapeake." داگلاس به نام به مناسبت "روز دانشجو" که او "مورد ستایش قرار داد با شادی از یک تبعید پسر." آزادی می تواند همه چیز را تغییر دهید حداقل برای مدتی در یک اشک پر کلیسا از حافظه است. آمریکایی ها عاشق یک رستگاری داستان و داگلاس قطعا می دانست که او تجسم یک.

به عنوان داگلاس گرد خود خطابه آن روز در بالتیمور او تحویل درخشان سیاسی را تحلیل و چالش های پیش رو. حق خود "مالکیت" او گفت: در حال حاضر نشان از پوچی "اموال مرد است." او به چالش کشیده و سفید از مردم برای نگاه کردن به درون و تغییر نفس خود را و می دانیم که آینده خود را بیش از حد وابسته بر "مطلق مدنی و سیاسی برابری" برای همه است. سیاه عامیانه در reimagined ملت آمریکا می تواند در حال حاضر تقاضا "ترمیم حقوق همه" و میان آنها به حق رای "جامد سنگ" از یک کشور جدید.

در پی سیل نوح به دنبال سنگ جامد که بر اساس آن به ساخت دوباره. خدا آن را به او داد و پسران خود و خانواده خود را در قالب یک پیمان قول داده با نشانه ای از یک رنگین کمان در یک تاریک اما روشن آسمان است. در حال حاضر ما تلاش برای بازگشایی و تمدید آن است که به خوبی می دانیم چقدر دشوار و در عین حال چگونه کاملا لازم است این کار بزرگ بود که در قدیمی ترین تولد دوباره داستان ما می دانیم. داشتن حس تاریخ, جیمز بالدوین یک بار نوشت: به معنی آگاهی است که هر آنچه اتفاق می افتد به ما, اما وحشتناک, ما می توانیم می دانیم که ما در حال "نه به تنهایی." آن اتفاق افتاده است قبل از. تمام نوح دانه و تمام موجودات زمین هستند در این قایق با هم.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب