به بانویی که به اشتراک گذاشته سیزده عکس از نوزادان و نوزادان سفید نگه داشتن دست بر روی Facebook دیوار

Facebookتوییترایمیلنسخه قابل چاپصرفه جویی در داستانصرفه جویی در این داستان برای بعد.عکس توسط اوا Ahlin / گتیآه

توسط NEWS-SINGLE در 21 خرداد 1399
عکس توسط اوا Ahlin / گتی

آه من به یاد داشته باشید شما! ملاقات ما در آن محله-جلسه انجمن در سال گذشته است. شما به من به نام "دوست دختر" و سپس بعد از ارسال من درخواست دوستی همراه با یک پیام در مورد گرفتن ناهار. (ببخشید من هرگز در پاسخ به این که با راه—چیزهایی که فقط شده تا دیوانه!)

من می دانم که شما احتمالا مشغول بنابراین من این را سریع. من نوشتن را به می گویند با تشکر از شما برای متفکر پست در Facebook صفحه امروز. تنها با چند کلمه و سیزده عکس از نوزادان و نوزادان سفید دست شما به من کمک کرد درک مسابقه در راه است که من یک زن هرگز درک آن را قبل از.

دیروز زمانی که من در یک پست که خواندن "از خودتان بپرسید اگر افراد در زندگی خود هستند و یا بخشی از مشکل" من اعتراف کنم که من در ابتدا در نظر گرفته خاموش کردن نظرات. همانطور که شما بدون شک متوجه زمان بحث در مورد نژاد پرستی و خشونت پلیس هستند ظاهر همه بیش از رسانه های اجتماعی در این ماه و مردم در حال از دست دادن دوستان در Facebook و I. R. L. نگران بودم که مشکل حل گفت و گو نمی تواند اتفاق می افتد در اینترنت, اما ثابت کردید من اشتباه است.

شما اولین نظر بود که "سعی کنید به استفاده از کلماتی مانند "سفید" به دلیل نژاد پرستی لطمه می زند و همه مردم است." معمولا مشاوره ناخواسته پاک من راه اشتباه, اما من می دانستم که شما تا به حال نیت خوب به خاطر شما اضافه smiley-face emoji. که, کوچک, چهره زرد من گفت که من می خواهم کسی که مایل به رابطه جنسی خشن بحث در یک شیوه ای مدنی. من در زمان یک نفس عمیق کلیک "پاسخ" و خودم آماده به بحث در مورد قرن طولانی سرکوب مردم من با شما من تازه کشف شده محرم.

اما قبل از من می تواند پایان تایپ—یکی دیگر از اطلاع رسانی! در این زمان شما می خواهم چیزی به اشتراک گذاشته به طور مستقیم در صفحه من. وقتی که من کلیک لینک برای پیدا کردن سیزده عکس از نوزادان و نوزادان سفید دست در دست من به شما قسم من در واقع gasped.

شما ببینید دوست من من تا به حال این همه اشتباه! اول از همه من حتی نمی دانم که سیاه نوزادان و نوزادان سفید می تواند دست نگه دارید. من فرض بر این است که نژاد پرستی در DNA خود را از لحظه لقاح ساخت کوچک خود را کف دست دفع مانند تطبیق قطب در دو آهن ربا. بیشتر خیره فرد ممکن است می گویند که این تصاویر فوتوشاپ شده اما من هرگز به استدلال می کنند با شواهد قطعی. شما حتی در زمان زمان برای اضافه کردن عنوان "نژادپرستی تدریس" یک ایده عمیق است که برای همیشه لطفا برای تغییر راه من فکر می کنم در مورد و بحث در مورد هر دو نژاد پرستی و نوزادان است.

واقعا من نمی توانم به اندازه کافی تشکر کنم. در اینجا من با تکیه بر خود من تجربیات به منظور تفسیر روابط هنگامی که شما تا به حال اثبات واقعی.

P. S.: شما ممکن است متوجه است که در حال حاضر هیچ کس نمی تواند ترک نظرات به my Facebook page, اما این به سادگی است چرا که من احساس می کنم هیچ چیز وجود دارد به اضافه کردن. هم شما و من این را نمیفهمد.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب