<em>اطلس روزانه</em>: آنچه که به سازمان دیده بان در اجتماعی فاصله

خبرنامه هشت را نشان می دهد و فیلم به جریان راست در حال حاضر Alfred Eisenstaedt/زندگی مجموعه عکس از طر

توسط NEWS-SINGLE در 29 اسفند 1398
Alfred Eisenstaedt/زندگی مجموعه عکس از طریق گتی

هر هفته شب سردبیران ما راهنمای شما را از طریق بزرگترین داستان از روز به شما کمک کند کشف ایده های جدید و تعجب شما با لحظات لذت. اشتراک برای دریافت این به صندوق پستی خود تحویل.

اندازه کافی وجود عدم اطمینان در مورد مسائل با فشار دادن. اجازه دهید ما را به یکی از کم ریسک تصمیم خود را ورق: چیدن بعدی خود را شراب خواری-سازمان دیده بان. در اینجا به هشت را نشان می دهد و فیلم به جریان راست در حال حاضرحسن نیت ارائه میدهد از ما نویسندگان و ویراستاران. پس از آن ما همچنان خود را به طور منظم برنامه ریزی شده برنامه نویسی: آنچه امروز به عنوان خوانده شده در مورد جریان همه گیر.

آنچه به جریان اجتماعی در طول فاصله

فقط به دلیل وجود یک بیماری همه گیر در حال رفتن معنا نیست که شما باید به سازمان دیده بان فیلم در مورد بیماری های همه گیر. در واقع شاید بهتر است شما نمی: به عنوان همکار من مگان Garber استدلال در اوایل این هفته شیوعیک standout از این نوع است که به خصوص بیمار مناسب برای این لحظه.

بنابراین آنچه به جریان به جای ؟ طولانی مدت اجتماعی فاصله ممکن است در حال حاضر sapped صف های خود را و هر گونه امداد رسانی به نظر می رسد دور خاموش—خاموش شدن ناگهانی خواهد شد به احتمال زیاد نیروی تاخیر در نسخه های جدید در زمانی که آمریکایی ها به شدت نیاز به سرگرمی است.

ما منتقد فیلم دیوید سیمز ارائه می دهد برخی از توصیه های عملی برای چیدن یک pick-me-up. در اینجا فقط دو تا از راهنمایی خود را (جزئیات بیشتر اینجا):

  1. ایجاد یک پروژه خارج از آن. برای مثال سعی کنید به تماشای هر فیلم توسط معینی مدیر.
  2. وجود دارد بیش از Netflix بکشد. کشف سیستم عامل مانند معیار کانال یا موبی.

فرهنگ ما تیم نیز در اینجا برای کمک به. من از هشت نویسندگان و ویراستاران برای انتخاب یک نمایش یا فیلم خور توجه خود را در طول این پر بار. شما پیدا کردن خود را انتخاب نمایید.

هیچ یک از آنها در مورد بیماری های همه گیر.


مگان Garber تحریریه

عشق کور است


موجود در: Netflix

وقتی که من نیاز به یک استراحت از من اخبار-bingeing من به نوبه خود به عشق کور استکه Netflix واقعیت نشان می دهد که در آن مجرد تاریخ (و در عشق سقوط! و مشغول کنید!) در حالی که جدا شده در "غلاف" نهان به هر یک از دیگر. LIB وحشتناک است نشان می دهد در سطوح متعدد—اگر شما در حال حاضر نمی بخوانید هانا قطعه در آن تناقضات—اما آن را نیز مانند بسیاری از نرم افزارهای مخرب را نشان می دهد تمایل به اعتیاد آور است. و در زمانی که مردم اساسا جدا شده خود را در غلاف خود فرض—که برخی از معنی دار ترین تعاملات انسانی فراتر از فیزیکی—تقریبا می توانید احساس عمیق. تقریبا.

خلق و خوی: هرج و مرج فرار از واقعیات

اسپنسر Kornhaber تحریریه

بلوار غروب آفتاب
موجود در: آمازون نخست

ساکن نه اینکه نورما دزموند های کرال بسته از بیلی وایلدر 1950 طنز شاهکار ممکن است نشان دهنده یک داستان احتیاطی در مورد آنچه اتفاق می افتد پس از بیش از حد طولانی در قرنطینه. فقط دوست داشتن چه نادر است که برای واجد شرایط کلاسیک به صورت آزادانه در دسترس برای جریان و cracklingly لذت بخش حتی به بینندگان با Infinite-addled دهانه توجه. مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی در ستایش این فیلم که carping در مورد انگل's اسکار برنده شدن در پس یک شب صرف در غیر بیگانه قدردانی بلوار غروب آفتاب شمارش به عنوان یک عمل سیاسی اصلاح بیش از حد.

خلق و خوی: دلتنگ سرگرم کننده

سوفی گیلبرت نویسنده کارکنان

Broadchurch
موجود در: Netflix

کمی به قول بنجامین فرانکلین سه چیز خاصی در زندگی: مرگ و مالیات و برتری مطلق از جرم رویه. من به Broadchurch embarrassingly دیر داده شده چه مدت آن بوده است streamable در Netflix بکشد و چگونه اختصاص داده شده به طرفداران خود هستند اما در آن یافت می شود همه چیز یک تلویزیون نشان می دهد باید. دور, پیچ خورده, قتل, رمز و راز? بررسی کنید. صحنه های دیدنی و جذاب از ساحل ژوراسیک? آره. Olivia Colman? شما آن را کردم. حتی اوایل قمر والر-پل ظاهر در فصل 2 به ذکر است دیوید تنانت slurring کل جدید هجا به کلمه "میلر."

خلق و خوی: ملول معنوی (با فنجان چای)

    
رزا Inocencio Smith, دستیار سردبیر

استخوان
قابل دسترس در:

نخست تصویری و Hulu

برای یک نمایش در مورد یک دانشمند قانونی وظیفه حل همیشه grislier قتل استخوان است که به طرز عجیبی آرامش. بخشی از آن می آید از محاکمه و درست رویه فرمت و مسخره محل کار کمدی مخلوط با طنز و درام. مهم تر است این سنگ جامد صلاحیت رهبری شخصیت (با بازی Emily Deschanel and David Boreanaz) و عمیق و همدردی خود را به ارتباط و کار خود را. اکثر plotlines آمده به عدالت در عرض 45 دقیقه اما آهسته سوز عاشقانه است که به خوبی به ارزش binge-تماشای—و در 12 فصل به جریان شما اجرا نخواهد شد از قسمت.

خلق و خوی: جدی اما شک و تردید

شرلی Li تحریریه

Pushing Daisies


موجود در: CW دانه

این عمر کوتاه سری از هانیبال خالق Bryan Fuller یکی بود روحیه فرض: Ned (لی پیس) یک نسیم ملایم پای ساز با توانایی زنده کردن مردگان را به ارمغان می آورد به عقب یار دوران کودکی خود را چاک (Anna Friel) آنها—با توجه به اینکه یک دوم تماس با ند می فرستد احیا فرد به مرگ دائمی—او هرگز نمی تواند لمس دوباره. دمدمی ابرقهرمان داستان–اسلش–پری داستان می تواند گاهی اوقات بیش از حد saccharine برای خوب خود را دارد اما هر تکه از Pushing Daisies ارائه می دهد جذاب, جدی, مدیتیشن, زندگی, مرگ, و هزینه قربانی. علاوه بر ند و چاک عشق داستان است که تعریف اجتماعی فاصله.

خلق و خوی: قسمت مساوی مسخره و سودا

دیوید سیمز تحریریه

پل های مدیسون کانتی
موجود در: HBO

به تازگی من کشیده شده است به آرام تر ژانرهای جهان به دور از استرس از زندگی فعلی—comedies, عاشقانه, صمیمی, درام. کلینت ایستوود در پل های مدیسون کانتیاقتباس از رابرت جیمز والر را treacly بهترین فروشنده چیزی است که از یک گوهر فراموش شده. این گزارش مختصر امر بین یک عکاس (ایستوود) و یک Iowan زن (مریل استریپ) و نشان می دهد ایستوود بهترین کیفیت به عنوان یک مدیر: استارک و ساده تصاویری روشن و متمرکز داستان سرایی و ترک مقدار زیادی از اتاق را برای اقدام. آن را دقیقا همان نوع از روی صفحه انرژی من ولع مصرف شده است.

خلق و خوی: مشتاق و بی سر و صدا

هانا Giorgis

جنسیت و شهر
قابل دسترس در:

HBO

کری برادشاو نیست نیاز من به حمایت از او. این هوس باز از لحاظ مالی غیر مسئولانه و شهر قهرمان شده است ثابت از تلویزیون, فرهنگ و شهر نیویورک فرهنگی تبلیغات برای چندین دهه در حال حاضر. و در عین حال! بازبینی سری دوباره در حال حاضر این زمان با هم اتاقی من که هرگز آن را تماشا همه متوالی من فوق العاده خوشحال و نه فقط توسط سامانتا جونز hijinks یا میراندا هابز گزارش روز—من نیز در کنار خودم در فکر چگونه abysmally کری خواهد مدیریت در قرنطینه.

خلق و خوی: محتمل تلون مزاج

Lenika کروز

Itaewon کلاس
قابل دسترس در:

Netflix

من به تماشای یک درام کره ای در Netflix بکشد به نام Itaewon کلاسو این دقیقا نوعی از سرگرمی های من در حال حاضر نیاز: نرم و صاف کردن ترکیبی از درام و طنز محکم رسم غیر قابل پیش بینی به خوبی عمل کرده و به راحتی در دسترس اعتیاد آور و غیر dystopian (من در حال حاضر خواندن قطعبنابراین من باید همه گیر-مطالب پایگاه های تحت پوشش). بدون دادن بیش از حد دور آن را در مورد یک گروه از افراد جوان در حال اجرا در یک بار در Itaewon محله سئول, اما نشان می دهد آغاز می شود 15 سال زودتر به آن احساس حماسی مدرن. (اگر شما را دیده ام انگلبازیگر که با بازی غنی کالج, دوست, Park Seo-joon شخصیت از Itaewon کلاس.)

خلق و خوی: تاریک در زمان خنده دار در دیگران—اما همیشه قانع کننده

نائومی الیوت

امروز شیوع خواندن راهنمای

آنچه به عنوان خوانده شده اگر ... شما احساس اضطراب:

سعی کنید پخت و پز. زمانی که ما نویسنده هانا Giorgis شروع به احساس ضعف این آخر هفته گذشته او در بر داشت به راحتی در بیزاری از مراسم: تکان دهنده و تکان دهنده و تکان دهنده برخی بیشتر—اولین-همیشه دسته ای از risotto. "من نیاز به یک فعالیت که به درخواست من توجه کامل" می نویسد.

آنچه به عنوان خوانده شده اگر ... شما فقط می خواهید توصیه های عملی:

  • آنچه شما می توانید انجام دهید در حال حاضر برای جلوگیری از گسترش

  • داس و don'ts از "اجتماعی فاصله"

  • چگونه به تفسیر دولت خود را عفونت اعداد

  • چگونه باید دریافت مواد غذایی در طول همه گیر

  • چگونه به نگه داشتن بچه های خود را سرگرم در حالی که کاهش یادگیری از دست دادن

  • یک راهنمای برای ارتباط اجتماعی خود در قرنطینه

آنچه به عنوان خوانده شده اگر شما می خواهم به خواندن در مورد چیزی—هر چیزی—دیگر از coronavirus:

جدول کلمات متقاطع پازل نویسنده به بررسی های مخفی تعصب از فرم. آنها تا حد زیادی نوشته شده و ویرایش شده توسط قدیمی تر مردان سفید که تصمیم می گیرید چه چیزی باعث می شود آن را—و آنچه را نمی کند.

نکته روز: پست های خود را خسته کننده زندگی در Instagram. آن را از نظر اخلاقی واجب است. تمام مردم تنها در خارج وجود دارد فقط می خواهید برای دیدن چهره خود را.

یک سوال پاسخ داد: شما باید Advil برای COVID-19? ویروسی جیر مشاوره در برابر این تقسیم پزشکان. ما خبرنگار بهداشت اولگا خزان طول می کشد سهام از بحث های جاری در آخرین.

ما در ادامه پوشش ما از coronavirus. مشاهده همه ما داستان های مربوط به شیوع اینجا. اجازه دهید ما می دانیم اگر شما سوالات خاص در مورد ویروس—و یا اگر شما یک تجربه شخصی شما می خواهم برای به اشتراک گذاشتن با ما.

این emailwas نوشته شده توسط کارولین Mimbs Nyce با کمک از ایزابل Fattal و ویرایش شده توسط مایکل اوون. سوالات و پیشنهادات غلط املایی ؟ پاسخ به طور مستقیم به این خبرنامه و یا ارسال به caroline@theatlantic.com در هر زمان.

ثبت نام خود را به صورت روزانه در اینجا.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن