امریکا گریخته و همه گیر است و چیز ساییده شده و حتی بیشتر

یادداشت سردبیر: این اطلس در حال ساخت حیاتی پوشش coronavirus در دسترس همه خوانندگان. پیدا کردن مجموعه ای در ا

توسط NEWS-SINGLE در 31 اردیبهشت 1399
یادداشت سردبیر: این اطلس در حال ساخت حیاتی پوشش coronavirus در دسترس همه خوانندگان. پیدا کردن مجموعه ای در اینجا.

Tدر اینجا قرار بود در اوج بود. اما استارک نقطه عطف زمانی که تعدادی از روزانه COVID-19 نفر در ایالات متحده در نهایت کاکل و شروع نزولی به شدت اتفاق افتاده است. به جای امریکا را صرف مارس در فریزر فلات هر روز با آوردن حدود 30000 نفر و حدود 2000 جدید مرگ و میر. نمودار تر بودند مسا از Matterhorn—تخت-صدر نه تیز-به اوج خود رسید. تنها در این ماه دارای شیب شروع به آرامی می زنیم رو به پایین.

این الگو وجود دارد چرا که کشورهای مختلف را تجربه کرده اند coronavirus همه گیر در راه بسیار متفاوت. در به شدت کوبیده مکان هایی مانند نیویورک و نیوجرسی COVID-19 پایانی. در تگزاس و کارولینای شمالی آن است که هنوز مصرف کردن است. در اورگان و کارولینای جنوبی آن است که برگزاری مداوم. این روند به طور متوسط به یک ملی فلات اما هر دولت الگوی متمایز است. در حال حاضر در هاوایی به نظر می رسد مانند یک کودک نقاشی از کوه. مینه سوتا را به نظر می رسد مانند نوک یک چوب هاکی. مین به نظر می رسد مانند یک (دو کوهانه) شتر. ایالات متحده در برخورد با یک چهل تکه بیماری همه گیر.

درهم آمیخته است نه استاتیک. ماه آینده نقاط داغ را نمی خواهد همان ماه گذشته است. به SARS-CoV-2 coronavirus است که در حال حاضر در حال حرکت از شهرهای ساحلی که در آن اولین علامت آن به قلب روستایی مناطق که قبلا رفته صدمه ندیده است. افرادی که تنها در مورد این بیماری دست دوم از طریق اخبار را شروع به شنیدن در مورد آن دست اول از خانواده خود را. "هیچ چیز باعث می شود من فکر می کنم حومه در امان خواهد بود—آن را فقط وجود دارد بیشتر به آرامی می گوید:" Ashish Jha عمومی-کارشناس بهداشت در دانشگاه هاروارد.

در ضمن اکثر متحده آغاز کرده اند لغو اجتماعی-فاصله گرفتن محدودیت های که تا به حال به طور موقت کاهش سرعت گیر ایجاد فرصت های بیشتر برای این ویروس به گسترش است. پتانسیل آن میزبان هستند و هنوز هم فراوان: حتی در بزرگترین نقاط داغ ترین مردم آلوده نیست و حساس باقی می ماند. شیوع بیشتر احتمال دارد اگر چه آنها ممکن است اتفاق می افتد بلافاصله. این ویروس نیست دروغ گفتن در یک خار منتظر حمله با چنگال در کسانی که مجددا از خانه خود را. آن است که به جای دروغ گفتن در درون مردم است. توانایی خود را به پرش بین میزبان بستگی به نزدیکی و تراکم و تحرک و مردم یک بار دیگر جلسه جمع آوری و در حال حرکت است. و مردم: در هفته اول اردیبهشت 25 میلیون بیشتر آمریکایی ها جرأت خروج از خانه خود را در هر روز بیش از قبل از شش هفته.

من با صحبت دو ده کارشناسان که موافقت کردند که در صورت عدم وجود واکسن های چهل تکه را ادامه خواهد داد. شهرستانها که فکر می کردم بدترین گذرانده ممکن است ضربه از نو. متحده است که تا به حال شدگان ممکن است پیدا کردن خود را کمتر خوش شانس. آینده نامشخص است اما باید انتظار آمریکایی ها نه سریع بازگشت به حالت عادی و نه یک متحد ملی تجربه های اولیه بهار موج یک سکون تابستان و پاییز تجدید حیات. "صحبت از موج دوم به عنوان اگر ما خارج شد اولین بار نیست ضبط آنچه واقعا اتفاق می افتد می گوید:" کیتلین رودخانه متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت.

آنچه اتفاق می افتد این است که نه یک بحران است اما بسیاری از آنهایی که به هم پیوسته. همانطور که ما باید از آن خواهد شد سخت تر برای آمدن به شرایط با چنین بحران است. از آن خواهد شد سخت تر به آن را به پاشنه. و از آن خواهد شد سخت تر به دست بگریبان شدن با میراث تاریخی است که باید به شکل امروز آمیخته است.

I. تجربه چهل تکه

یک درهم آمیخته بیماری همه گیر است که به لحاظ روانی خطرناک. این اقدامات که بیشتر موفقیت حاوی ویروس—آزمایش مردم ردیابی هر گونه تماس آنها ممکن است آلوده آنها را جدا از دیگران—همه بستگی دارد "چگونه درگیر و سرمایه گذاری مردم است می گوید:" جاستین Lessler متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه جانز هاپکینز. "اگر شما باید تمام منابع در جهان و متضاد ارتباط با مردم شما را شکست." تست مسائل تنها در صورتی توافق مردم برای دریافت تست شده است. ردیابی موفق تنها اگر مردم انتخاب کنید تا گوشی. و اگر کسانی که موفق به اندازه گیری از آخرین رفت و آمد مکرر—اجتماعی فاصله—این نسخهها کار میکند تنها اگر مردم موافق به قربانی کردن برخی از آزادی های شخصی برای دیگران. چنین جمعی اقدامات با کمک جمعی از تجارب. چه اتفاقی می افتد زمانی که تجربه unravels?

"ما تا به حال یک حس قوی از هدف مشترک که همه چیز را برای اولین بار آمار می گوید:" دانیل آلن یک دانشمند علوم سیاسی در دانشگاه هاروارد. اما که جمعی طرز فکر ممکن است پراکنده به عنوان ویروس اعتصاب یک جامعه و قطعات دیگر و به عنوان برخی از مردم آمار سواحل در حالی که دیگران در خانه گیر کرده. Patchworks از خطر و پاسخ "آن را واقعا سخت برای به دست آوردن یک ترد درک آنچه اتفاق می افتد" رودخانه می گوید.

در یکی از آینده سناریو ملت تراشه. زمانی که اخبار ملی واگرا از محلی واقعیت "سوء ظن در مورد اینکه آیا این بیماری همه گیر جعل را پیدا خواهد کرد بارور زمین در مکان های با مبهم تر تجربه این بیماری می گوید:" مارتا لینکلن یک انسان شناس پزشکی در دانشگاه ایالتی سان فرانسیسکو. اشتباه مردم عقب نشینی خواهد کرد و به راحتی از موجود ایدئولوژی است. کاخ سفید را بی اساس تلاش برای ادعای پیروزی بیشتر خواهد شد تقسیم در حال حاضر تکه تکه متحده آمریکا است. "در صورت پزشکی عدم اطمینان مردم تصمیم گیری با بازگشت به گروه خود می باشند که بسیار قطبی می گوید:" ایلین هرناندز, یک جامعه شناس در دانشگاه ایندیانا بلومینگتون. "آنها می خواهید برای جلوگیری از آبرو به طوری که آنها به دنبال چه مردم در شبکه های خود را انجام می دهند [حتی اگر] آنها واقعا نمی خواهید به بیرون بروید."

پیشگیری است که از لحاظ جسمی با ارزش در دراز مدت اما نه احساسی پاداش در کوتاه مدت. افرادی که در خانه بمانند احساس نمی دلپذیر دوپامین و پا زدن خود را از بهداشت ادامه داد:. کسانی که گله هم احساس خواهد شد آغوش و آفتاب. سابق را وسوسه می شود برای پیوستن به دومی. رسانه ها می تواند در بالا بردن که وسوسه با ارائه آنچه که لینکلن را "اختلاف در منظره." حاشیه استثنا مانند anti-مستند اعتراضات و بسته بندی رستوران, او می گوید: در حال دراماتیک تر و telegenic از مردم مسئولانه در خانه ماندن و بنابراین احتمال بیشتری پوشش داده شود. خطر این است که عمل نادر از incaution به نظر می رسد مانند رفتار طبیعی.

"وجود دارد یک نقطه اشباع برای تصاویر از سلامت سیستم در بحران" لینکلن می افزاید و به تازگی غرق بیمارستان ممکن است نادیده گرفته می شود به نفع لایو روایات. رسانه های محلی در حال بهتر انتخاب کنید تا به تفاوت های ظریف از یک درهم آمیخته داستان اما از شهرستانهای استان است که تا به حال موارد گزارش شده از COVID-19 اوایل ماه آوریل 37 درصد از دست داده بود روزنامه های محلی خود را در 15 سال گذشته. اگر ویروس در واقع resurge و ایالات متحده نیاز به خاموش کردن دوباره مردم ممکن است منطبق نیست چرا که آنها اطلاعات غلط و بی اعتقاد.

دوم در آینده نیز ممکن است. "هنگامی که این بیماری آغاز شد و در چین همه گفت: خدا را شکر آن را نه در اینجا," Jha می گوید. "آن را نقل مکان کرد به اروپای غربی و مردم گفت: آنها دولت-اجرای مراقبت های بهداشتی; که نمی خواهد اتفاق می افتد در اینجا. سپس آن را ضربه نیویورک و سیاتل و مردم گفت: این سواحل. در هر لحظه آن را بیشتر وسوسه انگیز به تعریف دیگر که رنج می برد, به عنوان مخالف به دیدن مشترکات همه ما است." اما به عنوان ویروس گسترش می یابد آمریکایی ها ممکن است اجرا از دیگران به تبعیض. "بحران سیاسی تنها تا زمانی که آنها شخصی" نوشت: این روزنامه نگار Elaina Plott در یک قطعه در مورد لوئیزیانا که او متقاعد شده محافظه کار دوستان را coronavirus به طور جدی پس از خود شوهر بیمار. به طور مشابه, رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا می کند که این ویروس خواهد برود به خودی خود خواهد حلقه های غلط به هواداران که می دانم کسی برای مبارزه با نفس است.

نشانه هایی وجود دارد که این اتفاق می افتد. در حالی که تهمت محبوبیت قابل پیش بینی رسید در طول بحران "تجمع در اطراف پرچم" تقویت شد و تصویری بر روی صفحه رادار در مقایسه با قله های طولانی مدت از رهبران دیگر. نظرسنجی ها همچنین نشان داده اند که بیماری همه گیر تعصب باریک است با دموکرات ها و جمهوری خواهان بیشتر ایران در چگونه به طور جدی آنها را مشاهده کنید. بث Redbird یک جامعه شناس در دانشگاه نورث وسترن شده است و تا کنون 200 نفر در روز از اواسط ماه مارس و "70 تا 75 درصد از مردم پشتیبانی از اکثر اجتماعی-فاصله اقدامات," او می گوید. "کسانی که واقعا تعداد زیادی در یک جامعه که در آن 52 درصد است که اغلب به عنوان بزرگ پشتیبانی می کند. ما به ندرت می بینیم که در خارج از دیکتاتوری رای گیری. آمریکایی ها و خواندن اطلاعات در یک راه بسیار شبیه."

شاخص های اقتصادی حمایت از این دیدگاه است. حتی در محافظه کار متحده فعالیت کاهش یافت قبل از رهبران بسته کسب و کار و نه پس از بازگشت محدودیت برداشته شد. چنین Redbird به اشتراک بگذارند به طور گسترده ای برگزار شد که از ترس آمریکایی ها تبدیل شده اند inured اجتماعی فاصله و رد خواهد شد به رنج می برند از طریق آن دوباره. این خطر بزرگتر او می گوید این است که روحیه اش را تضعیف حملات از خاموش شدن ناگهانی و reopenings خواهد هیچ کس هر گونه چشم انداز بهبود اقتصادی. "شما فقط می گویند بیرون رفتن به من اعتماد پس از," او می گوید. "آنها نمی خواهد باور شما بار دوم است."

هر دو ممکن است در آینده سر در گم توسط سه جنبه COVID-19 که همه گیر سخت به درک که در حال تکثير توسط گریخته اثر است. اولین پیشرفت بیماری آرام است. به نظر می رسد به طور متوسط چهار یا پنج روز و حداکثر 14 برای یک فرد آلوده به نشان دادن علائم است. علائم آن می تواند حتی دیگر برای تبدیل شدن به اندازه کافی شدید به بستری در بیمارستان و دیگر هنوز هم به نوبه خود منجر به مرگ. این به این معنی است که عفونت های جدید را می توانید هفته به آشکار در منطقه ای آمار. ممکن است کاهش موارد نتیجه آوریل فیزیکی فاصله و عواقب ممکن است reopenings نمی خواهد احساس می شود تا ماه ژوئن در اولین. این شکاف بین اقدامات و عواقب ناشی از آن باعث می شود آن را آسان به یاد بگیرند که اشتباه درس.

دوم این بیماری همه گیر است که شکل گرفته و بسیاری از عوامل. اجتماعی فاصله امور, اما پس از انجام آزمایش ظرفیت تراکم جمعیت سن و ساختار ثروت اجتماعی collectivism و موفق باشید. بسیاری از کشورها که با موفقیت کنترل coronavirus استفاده از ماسک; نیوزیلند نیست. بسیاری تا به حال قاطع رهبران هنگ کنگ نیست. از آن آسان است برای نگاه در یک چهل تکه و ایجاد فقط-پس داستان در مورد اینکه چرا یک محل تسلیم در حالی که یکی دیگر از پیروزی. اما هیچ یک از عوامل می تونه تفاوت های سراسر کشور و یا مناطق.

سوم گسترش بیماری به طور یکنواخت. برخی از موارد آلوده هیچ کس و دیگران آلوده بسیاری از. در ایالت واشنگتن یک گروه کر عضو آلوده 51 همکار خوانندگان در طول چند ساعت از تمرین. در غنا یک کارگر در یک کارخانه ماهی آلوده 533 همکاران. این "فوق العاده-پخش رویدادها" که نادر هستند اما محوری تبدیل شده به ویژه مهم است که موارد شیب. آنها به این معناست که یک untroubled منطقه ممکن است که راه را برای برخی از زمان, اما هنگامی که موارد شروع به رشد آنها می تواند واقعا رشد می کنند.

اگر یک دولت بازگشایی و می بیند هیچ فوری سنبله در مواردی است که دلیل آن را توجیه بود چرا که زمان کافی گذشته است چرا که دیگر همه چیز به سمت راست رفت و یا به دلیل بدشانسی فوق العاده-پخش رویدادهای هنوز اتفاق افتاده است ؟ در یک چهل تکه این سوال خواسته خواهد شد که میلیون ها بار بیش از, و بسیاری از پاسخ اشتباه خواهد بود.

این COVID-19 همه گیر است نه یک طوفان و یا برخی دیگر فاجعه است که می آیند و می روند سیگنالینگ آشکار لحظه ای که بازیابی می توانید شروع. آن است که مانند همه گیری از داستانی که بدتر تا پس از دستیابی به موفقیت های پزشکی آنها بهتر است. آن است که مسیه, patchier و در نتیجه سخت تر برای پیش بینی, کنترل و یا درک. "ما در آن منطقه است که ما نمی بینیم فیلم ساخته شده در مورد می گوید:" لیندسی Wiley, استاد بهداشت عمومی قانون در دانشگاه آمریکایی.

II. این چهل تکه پاسخ

یک درهم آمیخته اجتناب ناپذیر بود, به ویژه هنگامی که یک بیماری همه گیر گستراند بیش از یک ملت به عنوان بزرگ به عنوان ایالات متحده آمریکا کاخ سفید گفته است تشدید آن توسط نوظهور مسئولیت به ایالات متحده. وجود دارد برخی از احساس به آن. آمریکایی بهداشت عمومی با این نسخهها کار در سطح محلی تحویل داده شده توسط بیش از 3000 گروه ها که خدمت خاص و شهرها, استان ها, قبایل و متحده است. این سیستم غیر متمرکز قدرت: یک اپیدمیولوژی در روستایی در ایالت مینه سوتا می داند نیازها و آسیب پذیری از جامعه خود را بهتر از رسمی فدرال در واشنگتن ،

اما در یک بیماری همه گیر اقدامات از 50 ناهماهنگ متحده خواهد بود کمتر از مجموع قطعات خود را. تنها دولت فدرال دارای جیب های عمیق به اندازه کافی به صندوق فوق العاده ای بهداشت عمومی تلاش در حال حاضر مورد نیاز است. فقط در آن می تواند هماهنگی تولید لوازم پزشکی برای جلوگیری از محلی تامین-زنجیره ای چوک امتیاز و سپس اطمینان حاصل شود که گفت: منابع توزیع شده با توجه به نیاز و نه از نفوذ است. به جای تهمت بارها گفت: فرمانداران به تهیه آزمون خود را و لوازم پزشکی.

مایکل Kilkenny از cabell در است-هانتینگتون در بخش بهداشت و درمان در غرب ویرجینیا می گوید: دولت خود را در بر داشت خود را کوتاه در سواب و ضد عفونی کننده و محافظ تجهیزات; قادر به رقابت در بازار جهانی; و رها شده توسط کاخ سفید است. "این احساس وحشتناک," او می گوید. "ما شده ایم ساخت ماسک های خانگی و یا با استفاده از سفید کننده راه حل های. ما تا به حال به دفع کردن برای خود." در حالی که گزارش بیماری های همه گیر در جمهوری دموکراتیک کنگو در سال 2018 من شنیده مراقبت های بهداشتی کارگران بارها و بارها شوخی که 15 مقاله در قانون اساسی این کشور است "Débrouillez-vous"فرانسه برای "کشف آن را به خودتان." این یک مزاح استعفای زمانی که منابع کمیاب دولت نمی خواهد در رفع مشکلات خود را و آن را به شما را به انجام است. ایالات متحده یک کشور که بیش از 400 برابر ثروتمندتر است به ظاهر به تصویب رسید "Débrouillez-vous" را به عنوان سیاست ملی.

حتی مقامات بهداشتی در خوبی متحده راحت نیست با یک وضعیت که در آن آمادگی بیشتر به ثروت و اتصالات از نیاز. "ما باید همه چیز ما نیاز داریم می گوید:" آنجلا دونن دولت اپیدمیولوژی برای یوتا که در آن فرماندار گری هربرت نقل مکان کرد و به سرعت به خرید و امن آزمون ها و منابع. "اما ما آن را در یک سرمایه داری راه که بهترین راه برای مقابله با یک بیماری همه گیر." متحده تلاش کرده اند به سطح زمین بازی خود را. وایومینگ به پایان رسید تا با چند مورد اما یک تقاضا از تست مواد که از آن ارائه شده به کلرادو و یوتا که کسانی متحده دیدم خوشه دان می گوید. "وجود دارد یک سیستم داد و ستد کالا اما پایدار نیست و آن کار نمی کند در مقیاس" او می گوید. "من نمی دانم اگر کلرادو است که فاقد منابع. اگر آنها سنبله بزرگ که شما تاثیر ایالت یوتا است. آن را در منافع ما را به مطمئن شوید که همه محافظت شده و بدون فدرال هماهنگی که سخت به انجام است."

در برخی موارد دولت فدرال به طور فعال تضعیف متحده است. چارلی بیکر جمهوریخواه فرماندار ماساچوست, تلاش برای خرید تجهیزات حفاظتی اما سه بار بیشتر توپ زدن توسط دولت فدرال; او به پایان رسید تا با استفاده از جدید انگلستان میهن پرستان' جت به پرواز 1.2 میلیون ماسک بیش از چین که بسیاری از آنها تبدیل به معیوب. هنگامی که لری هوگان مریلند جمهوریخواه فرماندار تهیه 500,000 آزمون از کره جنوبی, او نگه داشته و آنها را نگهبانی در محل نامعلومی به طوری که آنها نمی تواند ضبط شده توسط دولت فدرال. این است که فدرالیسم کار به عنوان در نظر گرفته شده که در آن ردیف های مختلف دولت با هم کار کنند. به جای نوظهور کنترل به کشورهای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت واگذار کرده است آمریکا به ویروس.

ایالات متحده در حال حاضر سر به تابستان فقط کمی بیشتر آماده مسئولیت رسیدگی به همه گیر است که هزینه آن را پس از صمیم قلب در بهار. با توجه به COVID ردیابی پروژه در اقیانوس اطلسایالات متحده در حال حاضر تست 366,000 مردم یک روز یک رکورد بالا است. اما کارشناسان تخمین می زنند که کشور نیاز به 500,000 تا چند میلیون روزانه تست. در اینجا هم یک چهل تکه آشکار است. یک تجزیه و تحلیل توسط NPR و دانشگاه هاروارد جهانی بهداشت موسسه نشان داد که در اوایل ممکن است تنها نه متحده انجام شد کافی تست و دیگری 31 حتی در نیمه راه به خود را لازم آستانه.

"من می خواهم که برای امیدوار تر با توجه به هزینه که می گوید:" ناتالی دین یک امار شناس در دانشگاه فلوریدا است. اقامت در خانه سفارشات لازم بودند اما ویرانگر اقتصادی و عاطفی است. هدف خود را به خرید زمان برای این کشور به گرفتن آن نفس, جراحی بیمارستان های آن و رول بهداشت عمومی طرح قادر به quashing ویروس. بسیاری از چنین برنامه ای وجود داشته باشد. بی حد و حصر فکر می کنم مخازن و دانشگاهیان باید تولید را نقشه راه خود را برای شماره گیری جامعه بازگشت. این متفاوت در جزئیات خود را, اما در حال متحد در حداقل داشتن برخی از. در مقابل تهمت و دولت دستورالعمل برای "باز کردن امریکا دوباره" آنقدر بیبهره از جزئیات عملیاتی که آنها مانند یک دستور کیک که به سادگی خوانده شده "کیک."

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری تهیه یک راهنمای مفصل تر اما مسدود شده بود از انتشار آن توسط کاخ سفید با توجه به آسوشیتد پرس گزارش. هدایت آن است منتشر شد به نظر می رسد دقت برای جلوگیری از اصطلاح دستورالعملبه عنوان اگر آن را "تلاش برای پرواز در زیر رادار" ویلی می گوید. "کناره گیری فدرال مسئولیت اتحاد چپ متحده با انتخاب کمی اما برای سهولت بیشتر مخل فیزیکی-فاصله اقدامات بدون تست داده که ما را بیشتر با اعتماد به نفس است که موارد نمی خواهد به سرعت در حال افزایش است."

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت "شناخته شده نیست برای قوام پیام, بنابراین ما هرگز از ما ایمان کامل است که می گوید:" Kilkenny از غرب ویرجینیا است. "ما خیلی زد ما دولت خود را در اینجا." در زمان نوشتن این مقاله تنها پنج ایالت و ناحیه کلمبیا هنوز تحت نوعی از مستند. چند جمله آلاسکا و هاوایی و مونتانا کاسته محدودیت های پس از خود را caseloads افتاده بود به پایین و تک رقمی. آیداهو است که بازگشایی با احتیاط با وجود اینکه یکی از کمتر تحت تاثیر متحده است.

گرجستان رفت و همه در 24 آوریل بازگشایی ورزشگاه, رستوران, سالن تئاتر, سالن و بولینگ alleys در یک نقطه هنگامی که آن را به حال پنج نفر از 10 استان ها با بالاترین COVID-19 نرخ مرگ و میر در سراسر کشور و آزمون فقط یک پنجم به عنوان بسیاری از مردم به عنوان آن نیاز به. در مقابل یوتا احیا کسب و کار یک هفته بعد زمانی که آن را به حال بیش از آزمایشات به اندازه کافی برای همه با علایم, همه مخاطبین خود را گروههای در معرض خطر و حتی تصادفی برش از مردم ، هنوز دان دولت اپیدمیولوژی عصبی است. "اگر ما می تواند آن را از چوب برای حتی چند ماه بیشتر از سختگیرانه تر اجتماعی فاصله آن را انجام دهد ما در یک جهان به نفع" او می گوید. "وجود دارد embers در همه جا و آنها می تواند آتش هر لحظه." برخی از ایالت ها هرگز خود قرار داده آتش سوزی در تمام: Texas, آلاباما, کانزاس و آریزونا می سی سی پی, کارولینای شمالی, ویسکانسین و دیگران همه در بازگشایی شد در حالی که موارد هنوز هم در حال افزایش است.

"این اجتناب ناپذیر است که ما را ببینید استارک افزایش عفونت در هفته آینده می گوید:" اسکار Alleyne از انجمن ملی از شهرستان و شهر مقامات بهداشتی. به تجربیات کشورهای دیگر در حمایت از این دیدگاه است. داستان های موفقیت مانند کره جنوبی و چین و سنگاپور و لبنان همه برای تجدید یا تمدید اجتماعی-فاصله اقدامات برای مقابله با پاره ای از موارد. و آنها تا به حال تمام مهار این ویروس را تا حد بسیار بیشتر از آمریکا است که با وجود داشتن تنها 4 درصد از جمعیت جهان را 31 درصد از آن را تایید کرد COVID-19 مورد (1.5 میلیون) و 28 درصد آن را تایید مرگ (92,000).

در یک متصل کشور شعله ور شدن یو پی اس که شروع بی پروا متحده می تواند به راحتی به محتاط تر هستند. تلفن همراه داده ها به عنوان مثال نشان می دهد که پس از گرجستان کسب و کار revved به عمل بیش از 60 ، 000 اضافی بازدید کنندگان ریخت و در از کشورهای همسایه هر روز. مطالعات ژنتیکی نشان می دهد خطرات ناشی از این گونه حرکات ، با استفاده از الگوهای جهش به بازسازی این بیماری همه گیر را در مسیر محققان نشان داده اند که بسیاری از نیویورک موارد به احتمال زیاد ناشی از یک مقدمه از اروپا در اواسط فوریه. بسیاری از لوئیزیانا موارد برخاسته از فقط یک زن و شوهر از معرفی از درون ایالات متحده فقط چند مسافران می توانند جرقه قابل توجهی شیوع بیماری در مکان های جدید.

برای کاهش این خطرات در حدود دو دوجین متحده خواسته اند خارج از شهر واردان به خود قرنطینه برای 14 روز. اما محدودیت های خواهد بود لجستیکی و حقوقی کابوس. متحده می تواند تنظیم چه اتفاقی می افتد در درون مرزهای خود را اما باید قدرت محدودی برای کنترل سفر در سراسر آنها. کنگره به طور بالقوه می تواند انجام این کار, اما معلوم نیست اگر این دادگاه را رعایت هیچ گونه محدودیت. مناسب برای سفر است, پشتیبانی توسط دادگاه عالی رویه اما در سال 1965 دادگاه حکم داد که گفت حق "به این معنا نیست که مناطق ویران شده توسط سیل و آتش سوزی و یا طاعون نمی توان قرنطینه" اگر نامحدود سفر خواهد بخطر انداختن امنیت این کشور است.

قانونی بودن کنار داخلی-ممنوعیت سفر هستند محدود استفاده کنید. حتی چین فوق العاده قرنطینه ووهان صرفا با تاخیر این ویروس را از رسیدن به سایر نقاط سرزمین اصلی با سه تا پنج روز است. بسیار شبیه اجتماعی فاصله قبیل اقدامات تنها خرید زمان است. بهتر است استراتژی این است که سعی کنید و جلوگیری از ویروس از سفر اما برای ساخت یک عمومی-نظام سلامت زیرک به اندازه کافی به آن را گرفتن زمانی که آن می رسد. آیا ساخت یک دیوار بزرگ; در عوض, آماده یک هزار شبکه.

در این ایالات متحده نیز پشت سر گذاشت. مانع از تهدید سلامت هستند کمتر قابل مشاهده است از آنهایی که در حال حاضر به این معنی که موفق بهداشت عمومی ادارات غم انگیز را در مورد خود diminishment. از سال 2008 با کمبود بودجه روبرو ادارات محلی از دست داده اند و بیش از 50 ، 000 شغل. حتی در حال حاضر سینسیناتی را در بخش بهداشت و درمان است furloughed 36 درصد از کارکنان خود را. "چگونه می تواند به شما یک سیستم است که به معنای در خط مقدم دفاع در حالی که آن را از دست دادن کارکنان آن نیاز دارد؟" Alleyne می پرسد.

برخی از ایالت ها در حال تلاش برای جبران این ضرر و زیان با استخدام گردان از تماس با ردیاب. این افراد تماس هر فرد آلوده بحث از طریق نیازهای خود را از آنها بخواهید برای نام هر کسی که آنها تا به حال نزدیک و یا تماس طولانی مدت با در دو روز گذشته و در تماس با کسانی که تماس بیش از حد. فرایند پیچیده نیست اما آن را دشوار است. کارشناسان برآورد کرده اند که ایالات متحده نیاز به 300,000 100,000 تماس با ردیاب و ملت آهسته بوده است به استخدام آنها. سلنا سیمونز-Duffin از NPR گزارش داد که تنها در داکوتای شمالی بود استخدام به اندازه کافی به عنوان از آوریل 7, اگر چه شش ایالت و ناحیه کلمبیا تنظیم شد.

همه چیز در حال بهبود است ، زمانی که دانیل آلن از دانشگاه هاروارد اظهارنظر چند شهرداران در اواسط ماه مارس آنها نبودند گرفتن تماس با ردیابی جدی است. زمانی که او با آنها صحبت کرد دوباره در مه "آنها در بالا از آن," او می گوید. "من دور منفجر شد توسط چه مقدار تغییر در سه هفته است." ایالت نیویورک به تنهایی در حال برنامه ریزی برای استخدام 6000 تا 17,000 تماس با ردیاب در حالی که کالیفرنیا با هدف 20,000. "این واقعا بهترین ابزار ما برای مدیریت این بیماری همه گیر تا زمانی که ما یک بی خطر و موثر واکسن می گوید:" کریستال واتسون در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت.

این سیستم در ترکیب با پوشیدن ماسک و شستن دست ها به اندازه کافی حاوی یک چهل تکه همه گیر? مسائل پیچیده مردم با COVID-19 می تواند گسترش coronavirus قبل از بروز علائم ، و هنوز که نشده fazed کشورهای دیگر است. کره جنوبی شده است به درستی ستایش برای موفقیت آن و هر چند یک کلوپ شبانه-قدم به تازگی موجب افزایش حداقل 168 موارد کشور به نظر می رسد که شامل این شیوع بیش از حد. اساسی بهداشت عمومی اقدامات مشابه مشغول به کار در کشورهای مختلف به عنوان ایسلند اردن و سنگاپور و آلمان و نیوزیلند. و آنها را سرکوب شیوع گذشته از آبله در قرن 19 به ابولا در سال 2014. "برخی از گلوله نقره ای نیست رفتن به ما را نجات دهد. ما می توانیم صرفه جویی خودمان می گوید:" گرگ Gonsalves, متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه ییل. "ما بسیار قدیمی مدرسه ابزار است که ضرب و شتم دختران آبله."

اما کسانی که بسیار قدیمی مدرسه ابزار همچنین باید رقابت با قدیمی مدرسه مشکلات است که دشوار است به رسمیت شناختن, چه رسد به ضرب و شتم.

III. این چهل تکه میراث

فعلی آمیخته است تصادفی نیست. و نه آن را صرفا نتیجه امریکا اقدامات در سال 2020 است. آن را پدید آمده از یک مقدار مسن تر آمیخته است.

سیاست های آمریکا که اخراج بومیان آمریکایی از خود زمین به مدت طولانی باقی مانده مردمان بومی کافی و سرپناه و آب و منابع آنها را در معرض بیماری های عفونی مانند آبله وبا و مالاریا و اسهال خونی و در حال حاضر COVID-19. تا 40 درصد از 170,000 شخص نوجو (دینه) ملت را بدون آب در حال اجرا; آنها نمی توانند به طور موثر خود را با دست بشویید. حدود 30 درصد قدرت ندارند; آنها سوزاندن زغال سنگ و یا چوب برای گرما و در نتیجه تحریک ریه ها که در معرض تنفسی بیماری همه گیر -- یک مشکل تشدید استخراج اورانیوم از معدن در زمین های خود را. Underfunding مزمن است زین و آنها را با شرایط زندگی شلوغ که از طریق این ویروس به راحتی گسترش می یابد پراکنده بهداشت و درمان-مراقبت از امکانات که در پایین تخت و هواکش و نرخ بالایی از شرایط مزمن است که افزایش شانس مرگ ناشی از COVID-19. "کمبود خدمات اساسی برای رزرو نیست با توجه به انتخاب ما برای زندگی در این راه" نوشت: Wahleah جانز یک دینه زن در نیویورک تایمز. "این دلیل است که معاهدات و سیاست های فدرال تعیین می کند که چگونه زندگی می کنیم."

با تشکر از صدمات که تعلق بیش از نسل و عوامل استرس زا است که افزوده شدن بیش از فرد زندگی ملت ناواهو بیشتر سرانه موارد COVID-19 بیش از هر دولت ایالات متحده و نه بار به عنوان بسیاری از سرانه مرگ و میر به عنوان همسایه, آریزونا. در حالی که آریزونا اتحاد سست آن فاصله محدودیت های ملت ناواهو شده است مجبور به سفت سفارشات خود را.

سیاه و سفید آمریکایی که شانس کمی بهتر است. پس از جنگ داخلی سفید رهبران عمدا نگه داشته و مراقبت های بهداشتی به دور از سیاه جوامع است. در دهه های پیشین ایالات برده اختیار داشت نفوذ سیاسی برای رد سیاه کارگران از شبکه امنیت اجتماعی و یا به اطمینان حاصل شود که موج جدیدی از جنوب بيمارستان خواهد جلوگیری از سیاه جوامع رد سیاه پزشکان و جداسازی سیاه بیماران. "فدرال مراقبت های بهداشتی سیاست طراحی شده بود هر دو به طور ضمنی و به صراحت به حذف سیاه و سفید آمریکایی" نوشت: این روزنامه نگار Jeneen Interlandi برای نیویورک تایمز' 1619 پروژه.

این یکی از دلایلی است که چرا ایالات متحده هنوز هم متکی به کارفرما بر اساس بیمه که مردم همواره در تلاش برای دسترسی به. مانند یک سیستم "تنها مناسب برای نوسازی جامعه ای که نمی تواند پایبند سیاه شهروندان های اجتماعی در منافع" نوشت: همکار من Vann نوکرک دوم. بیش از قرن گذشته هر حرکت به سوی جهانی بهداشت و در نتیجه به سوی باریک نژادی و بی عدالتی بود و به شدت مخالف است. قانون مراقبت مقرون به صرفه است که تقریبا نصف تعداد بیمه آمریکایی های سیاه و سفید در زیر سن 65 بود به شدت جنگیدند توسط چند متحده با نسبت زیادی از شهروندان است.

سال گذشته زمانی که بهداشت جهانی امنیت شاخص مدرج هر کشور در آن همه گیر آمادگی ایالات متحده تا به حال بالاترین امتیاز کلی 83.5. اما در دسترسی به مراقبت های بهداشتی به طور خاص آن را به ثمر رساند فقط 25.3. (از 195 کشور به آن گره خورده است با گامبیا برای 175th محل.) است که حداقل تا حدودی نتیجه اجازه segregationist اصول نفوذ تخصیص مراقبت های بهداشتی. "در نتیجه ترتیب همه اما تضمین ناکافی ملی پاسخ به یک بحران ملی" نوشته امی Kapczynski و گرگ Gonsalves از دانشگاه ییل.

در تقریبا در هر کشور COVID-19 نامتناسب آلوده و کشته شدن مردم رنگ—یک الگوی است که Ibram X. Kendi به نام "یک نژادی همه گیر در داخل ویروسی همه گیر." صاحب نظران بوده است سریع به سرزنش بهداشت ضعیف و یا نا امن انتخاب بدون در نظر گرفتن ریشه یا نه. نژادپرستی در پلیس به این معنی است که بسیاری از مردم احساس نمی امن با پوشیدن ماسک که محافظت از همسایگان خود است. نژاد پرستی در پزشکی به این معنی که بیماران دریافت فقیر بهداشت و درمان-مراقبت از آنهایی که سفید. نژاد پرستی در سیاست اتحاد چپ سیاه و سفید محله با کمتر مواد غذایی سالم و تر و آلودگی و جسم سیاه با نرخ های بالاتر از دیابت و بیماری های قلبی استرس و چه متخصص Arline Geronimus تماس "هوازدگی"—سلامت فقیر است که نتایج حاصل از یک عمر تبعیض و ضرر. "زمانی که امریکا جلب سرد و سیاه مردم آنفولانزا می گوید:" Rashawn ری, یک جامعه شناس در دانشگاه مریلند است. "در سال 2020 زمانی که امریکا جلب COVID-19 مردم سیاه و سفید می میرند."

این نابرابری احتمال گسترش. حتی قبل از همه گیر فقر و نابرابری در دسترسی به بهداشت و درمان "متمرکز بودند در جنوب کشور و در کشورهایی که به لحاظ سیاسی red می گوید:" تیفانی, یوسف, یک جامعه شناس در دانشگاه. نه اتفاقا او می گوید: همان کسانی که ایالات متحده تمایل به اجتماعی-فاصله اقدامات کمتر به طور جدی و بازگشایی زودتر. قیمت آن تصمیم گیری خواهد شد به طور نامتناسبی پرداخت شده توسط مردم سیاه و سفید.

آسیب پذیری به COVID-19 نیست فقط در مورد اغلب مورد بحث عوامل بیولوژیکی مانند قدیمی بودن آن را نیز در مورد به ندرت مورد بحث و بررسی اجتماعی ، اگر مردم بیمه درمانی و یا می توانیم به زندگی می کنند تنها در مناطق ضعیف تامین می شود و بیمارستان و آنها نمی توانند به مبارزه با این ویروس به عنوان کسانی که با مزایای بیشتر می توانید. اگر مردم فقیر و پردرآمد شغل است که نمی توان از راه دور انجام می شود باید به رفت و آمد با حمل و نقل عمومی و یا زندگی در خانه شلوغ, آنها می توانند حمایت خود را از عفونت به عنوان کسانی که با بیشتر امتیاز می توانید.

این عوامل اجتماعی توضیح دهد که چرا این ایده از "cocooning" جمعیت های آسیب پذیر در حالی که بقیه جامعه به عنوان درآمد حاصل عادی است facile. که cocooning در حال حاضر وجود دارد و آن این است که اشکال از سیستم نیست از ویژگی های. کل گروه از مردم رانده شده اند به حاشیه جامعه و ماجرا به پتانسیل داغ مناطق. از 100 بزرگترین خوشه COVID-19 در ایالات متحده تقریبا تمام رخ داده در زندانها بسته بندی گوشت می آمد گیاهان خانه های پرستاری و روانی و یا توسعه امکانات مراقبت. (تنها استثنا در یک کشتی نیروی دریایی و سه نیروگاه; بدنام بزرگ شاهزاده خانم کروز تنها شماره 148 در لیست.)

این مکان همراه با پناهگاه بی خانمان و مهاجر در مراکز بازداشت هستند هاب برای شیوع بیماری های است که می تواند به راحتی گسترش به جوامع اطراف است. زندان و خانه های پرستاری کارکنان و بازدید کنندگان که زندگی در شهرهای نزدیک به این. بزرگ زندانها در خصوص معمولا واقع شده در مناطق روستایی با جامعه کوچک بیمارستان است که به راحتی می توان تاخت و تاز کردن توسط شیوع. و بسیاری از کارمندان در خانه های پرستاری و بسته بندی گوشت می آمد گیاهان مهاجران که برای مراقبت از ملت سالمندان و روند آن استیک در حالی که همچنین در حال قطع از مراقبت های بهداشتی با تهمت و سیاست های اجرایی. آنها هر دو به احتمال زیاد به بیمار و کمتر احتمال دارد تا بهتر شود.

این نقطه نمی تواند اغراق آمیز باشد: همه گیر گریخته وجود دارد به این دلیل که ایالات متحده یک چهل تکه به هسته اصلی آن است. شیوع بیماری های جدید ادامه خواهد داد به شعله ور شدن و چرک مگر اینکه این کشور باعث می شود یک تلاش جدی خود را برای محافظت از آسیب پذیرترین شهروندان به رسمیت شناختن است که خود را در معرض خطر ناشی از اجتماعی, شکست, شخصی نیست ، "مردم می گویند شما نمی توانید ثابت ایالات متحده در سیستم بهداشت و درمان یک شبه اما اگر ما در حال رفع این مشکلات اساسی ما نمی توانید از این می گوید:" شیلا دیویس از همکاران در سلامت است. "ما فقط حفظ pop-ups."

رهبران به طور خاص می تواند محل تست سایت در فقیر و سیاه و قهوه ای و جوامع به جای غنی, سفید مناطق که در آن آنها تمایل به متمرکز می شود. فرماندار نیویورک اندرو کومو برای مثال تبدیل 24 کلیساها در مناطق کم درآمد به مراکز تست در حالی که فرماندار مریلند لری هوگان قرار داده شده یک مرکز آزمایش در قلب عمدتا سیاه Prince george's County است. مقامات می توانید حذف افراد از محیط های مخاطره آمیز: Leann Bertsch که هدایت داکوتای شمالی وزارت اصلاحات گفته است که زندانیان باید آزاد شود اگر آنها بیش از 50 دارای بیماری های جدی و یا در عرض دو سال آزادی مشروط و یا انتشار است. یک گروه دو حزبی از 14 سناتور ساخته شده یک تماس مشابه برای decarceration.

سیاست نیز می تواند حمایت مردم در حفاظت از خود است. کارگران ضروری کسب درآمد پایین دستمزد و نمی توانیم به دست یک شیفت حتی اگر آنها را نشانه. "تنها راه برای جلوگیری از آنها را از رفتن به محل کار این است که به آنها پرداخت می شود, مرخصی استعلاجی," ری می گوید. همان می رود برای حداقل دستمزد زندگی می کنند خطر پرداخت, جهانی, بهداشت و درمان, حق الزحمه برای افرادی که خود منزوی, بدهی moratoriums اجاره انجماد مواد غذایی کمک و خدمات برای اتصال مردم با موجود پشتیبانی می کند.

همه گیر گفتمان شده توسط پزشکی اقدامات متقابل مانند آنتی بادی آزمون (که در حال حاضر بیش از حد غیر قابل اعتماد) مواد مخدر (که در حال درمان نیست-alls) و واکسن (که تقریبا به طور قطع حداقل یک سال دور). اما اجتماعی راه حل های مانند پرداخت مرخصی استعلاجی که دو در سه با دستمزد کم کارگران ندارد می تواند اجرا شود. تصور کنید اگر انرژی که رفت به بحث محاسن هیدروکسی کلروکین رفت و به حصول اطمینان از خطر پرداخت و یا اگر رئیس جمهور به جای تعجب کردن با صدای بلند اگر مواد ضد عفونی کننده می تواند به بدن تزریق می شود از آن حمایت برای مراقبت های بهداشتی برای همه ؟ "ما در دهه های اجتماعی-علوم تحقیقات است که به ما می گوید این چیزها کار می گوید:" کورتنی Boen یک جامعه شناس در دانشگاه پنسیلوانیا است. "این یک سوال از اراده سیاسی نیست کشف علمی."

و در حالی که یک واکسن محافظت در برابر تنها COVID-19 (اگر مردم موافق به آن را در همه) مداخلات اجتماعی را محافظت در برابر بیماری های بی شماری که ممکن است پدیدار شود در آینده همراه با بیماری های مزمن و مرگ و میر مادران و علل دیگر از سلامت فقیر. "این بیماری همه گیر نمی شود آخرین بهداشت بحران آمریکا چهره" Boen می گوید. "اگر ما می خواهیم به روز بهتر جای پای بعدی ما خواهید برای کاهش چیزهایی که قرار دادن افراد در معرض خطر در خطر است."

از تمام تهدیدات ما می دانیم COVID-19 همه گیر است و بیشتر مانند یک بسیار سریع نسخه از تغییرات آب و هوایی جهانی در آن دامنه نامنظم در آن اتفاق می افتند و نابرابر در توزیع آن. و مانند تغییر آب و هوا وجود دارد رفع آسان. انتخاب ما برای بازسازی جامعه و یا اجازه دهید آن را تعمیرشده برای صاف patchworks قدیمی و جدید و یا اجازه دهید آنها را به نزاع و حتی بیشتر.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب