استرالیا عکاس پرتره رویایی از مادران و فرزندان خود را در قرنطینه

"آماندا از Reggie و گیاه."عکس توسط لیزا SorginiFacebookتوییترایمیلنسخه قابل چاپصرفه جویی در داستانصرفه جویی در

توسط NEWS-SINGLE در 11 خرداد 1399
Person breastfeeding two babies.
"آماندا از Reggie و گیاه."عکس توسط لیزا Sorgini

مادری حداقل در طول روز می تواند شبیه به قرنطینه. به عنوان بدن مادر بهبود از زایمان و نوزاد می آموزد ریتم از جهان خارج از رحم—چگونه برای غذا خوردن, چگونه خواب—خانواده هسته ای می چرخد یک پیله تقویت اوراق قرضه جدید. در برخی از فرهنگ ها این بار از هم جدا است که به شدت اعمال, به عنوان, به عنوان مثال, در چینی سنتی عمل "نشسته ماه" است که در آن مادر و فرزند مجاز به ترک خانه و یا در آمریکای لاتین cuarentena (همان کلمه به معنی "قرنطینه") چهل روز دوره نقاهت. در نهایت انزوا به پایان می رسد: نوزاد می شود اولین عکس های مادر بهبود می یابد و خانواده سرمایه گذاری به جهان است.

"کهربا و پیچک."

نه این روز است. همه گیر باعث شده است که والدین و کودکان در سراسر جهان به زندگی محدود در خانه های خود. آنها از دست داده ایم ساختار مدرسه و بعد مراقبت و حمایت از دوستان و جامعه انحراف از فعالیت ها و مسئولیت های خارج از خانه است. به تصرف خود خانواده خود را به تازگی محیط زندگی در استرالیا هنرمند لیزا Sorgini شده است کار بر روی یک سری عکس با عنوان "پشت شیشه" نشان دادن زنان و کودکان خود را در خانه های خود در نیو ساوت ولز. پروژه گسترش Sorgini جاری پرتره از مادران و فرزندان خود را. در حال حاضر او شاخه از خارج و افراد خانه با استفاده از این پنجره به عنوان یک فریم دستگاه. Sorgini ارائه می دهد اثیری پرتره از مادران رسیدگی به فرزندان خود. یک زن ایستاده در پشت یک درب شیشه ای پوشیدن تنها سفید پنبه تا پرستاران نوزاد; دیگر دارای یک فرزند به پنجره نگاه اجمالی به جهان به عنوان اینکه بریدن از آسمان می تواند ایستادن برای زندگی در خارج. یک سوم مادر نهفته است اهسته بر پشت او بر روی یک صندلی کنار پنجره نوزادان دوقلوی او نشسته و او بدن خود را به مبلمان خود را پشتیبانی خود را به راحتی.

"ماتیلدا نیلی و بک."
"هانا و خاک سرخ."

اگر چه Sorgini این عکس های متحرک با بدن—بسیاری از مادران و کودکان به نظر می رسد برهنه یا در undergarments خود و اندام در هم تنیده—آنها باید ارامش از نقاشی هنوز هم زندگی. قاچ از هندوانه گل خشک و خالی مربا شیشه ایستاده که هر چند مطرح شده مبنی بر لذات جسمانی در میان صحنه های خوب بچه مو rumpled منسوجات حامله شکم متورم و مادر. اما Sorgini عکسهای نیز لمس سالی مان peopled به عنوان آنها با لباس های وحشی, به دنبال بچه ها. مانند مان Sorgini به نظر می رسد می خواهید برای رسیدن به یک با کیفیت بی پایان—هیچ تکنولوژی در این تصاویر هیچ مارک و یا صفحه نمایش به جای مادران و کودکان در جهان معاصر ما.

"آبی و گل همیشه بهار."
"چوپان نل و Augie."
"ایلین و سارا."
"آنا و Aluna."

Sorgini ساکن در فیزیکی و پیوند میان مادر و فرزند نه در کار مادری که باقی می ماند تا حد زیادی ضمنی—و این روزها غیر قابل اجتناب. خارج از دید هستند پوشک, ظروف و لباس های شسته شده, بلکه به نا امیدی و خستگی و حتی خشم. (در چند عکس از مادران با سن کودکان و تنش بیشتر آشکار است.) مادری است که کار سخت تحت هر شرایطی حتی در خانواده با پدر و مادر و به خصوص در این غیر معمول زمان اغلب مادران تحمل فشار از مراقبت از کودک و کارهای. در عین حال در این عکس که روزانه خرحمالی—داخلی و هرج و مرج است که در واقع زمانی که هیچ راه فرار وجود دارد هیچ لحظه های تنهایی—تا حد زیادی elided.

"لیا-belle لت و Ophelia."
"هالی و Posey."
"حنا سیاه و بابی."
"سو و بینگهام."

Sorgini که دارای دو فرزند جوان خود او به من گفت که هدف خود را در "پشت شیشه" بود به افتخار او افراد که عنوان از این سری اشاره نه تنها به انزوا بلکه به او مایل به بالا بردن این مادران و کودکان خود را به محل آنها را بر روی یک پایه. به عنوان یک مادر به نوزاد خودم پیدا کنم این ضربه زیبا و تا حدودی از تماس با لحظه ای. که در آن Sorgini مادران به نظر می رسد اولیه خاکی غریزی به عنوان الهه من صرف قرنطینه روز در شیر-شیر-رنگ تی شرت. حداقل نیمی از زمان من پرستاری من پدر من هم خیره به من تلفن, ارسال پیامک با دوستان و یا تلاش برای گرفتن اخبار.

"جانا و جکسون."
"پیاف, لوکا و Sadie."
"میا, Ziggy تارو و Koa."
"گل همیشه بهار."

اقامت در خانه سفارشات تقویت مبارزه است که مادران در حال حاضر چهره—احساس انزوا و بی پایانی از پدر و مادر مشکل پیدا کردن یک خروجی برای بخش های دیگر از خودمان است. بیش از Google Hangouts Sorgini به من گفت که این بیماری همه گیر باعث شده است که او را به او از دست سرمقاله تجاری و عکاسی کار می کنند. برای جبران شریک زندگی خود را یک landscaper کار ترک او را مسئول مراقبت از کودک. پسر خردسال او هفت ماهه نه خواب او پسر یک "پر انرژی" پنج سال نیاز تنقلات, توجه, فعالیت های. "من نه یک صنعت مادر" Sorgini گفت:. "من می بینم بسیاری از مردم پخت خمیر ترش و یا انجام صنایع و من فقط آن شخص است." نوزاد بی خوابی تا به حال سمت چپ Sorgini در اشک که صبح امروز در 4 A. M. حتی بیش از ما دانه دانه, چت تصویری, به ما نشسته در خانه های مربوطه ما در سراسر جهان, من می توانم ببینم او چشم رشد مرطوب به عنوان او صحبت کرد. او گفت که او نتواند خارج شدن از دیدن دوستان—ساختار است که shored او را تا قبل از. بخشی از این مستند او به من گفت. و بخشی از آن مادر است.

"Azzmin تئودور و جیمی."
"نیاح و Matilda."


tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب