همه گیر مجبور این نوجوانان به بادبان خانه در سراسر اقیانوس اطلس

دوستی فایل "اگر شما عبور از اقیانوس شما به طور مداوم با هم و شما فقط تبدیل شدن به یک خانواده است." We

توسط NEWS-SINGLE در 7 تیر 1399
Wenjia تنگ

هر قسط از دوستی فایل ویژگی های یک مکالمه بین اقیانوس اطلس's جولی بک و دو یا بیشتر از دو, دوستان, بررسی تاریخچه و اهمیت خود را در ارتباط است.

این هفته با چهار بچه از هلند بودند که روی یک گاری روپوش دار به نام Wylde قو برای مطالعه-at-sea برنامه در ماه مارس زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس شروع به خاموش کردن سفر است. قادر به پرواز از کوبا به عنوان آنها می خواهم در ابتدا برنامه ریزی شده دانش آموزان (و خدمه) سفر در سراسر اقیانوس اطلس به جای—تمام راه بازگشت به هلند. آنها بحث در مورد چگونه تجربه پیوند آنها—و برخی از shenanigans آنها را در طول راه.

دوستان:

Wouter Heeremans, 17 زندگی می کند که در هولت, هلند
بلانش Krabbe, 16 زندگی می کند که در آمرسفورت هلند
جونا, 16 که در آمستردام زندگی میکند. (پدر و مادر خود درخواست او بود شناسایی شده توسط نام خود را تنها.)
Frederique Zandbergen, 16 زندگی می کند که در تیلبورگ هلند

این مصاحبه ویرایش شده برای طول و وضوح.


جولی بک: بیایید شروع با آنچه قرار است رخ دهد. به من بگویید در مورد این سفر قایقرانی. این مطالعه در دریا مرتب کردن بر اساس از چیزی است ؟

Frederique Zandbergen: ما می خواهم برای اولین بار به سلیمان [در کارائیب] مانند دومینیکا و جامائیکا و سپس در نهایت ما به پایان می رسد در کوبا است. اما برنامه تغییر شد و در نهایت ما مجبور به انجام این اقیانوس عبور و بادبان را به هلند به دلیل coronavirus.

Wouter Heeremans: این طرح به پرواز بازگشت از کوبا اما تمام سلیمان رفت و به مستند. بنابراین ما نمی تواند بر زمین در هر نقطه و پس از آن ما تا به حال به انجام عبور زیرا در غیر این صورت ما هرگز به خانه.

بک: هنگامی که شما در هیئت مدیره کشتی ؟

Wouter: در اول مارس.

Frederique: ما امر شده ایم پشت در ششم مارس اگر ما در زمان پرواز ما اما به دلیل coronavirus ما آمد و 26 آوریل است.

بک: هنگامی که شما برای اولین بار در سمت چپ بر روی کشتی, آیا می دانید, درباره بیماری های همه گیر و یا شما انتظار داشتند به حالت عادی تحصیل در خارج از کشور در دریا است ؟

Wouter: آن را در حال حاضر در جریان است, اما نه مانند آن است که در حال حاضر. آن را واقعا کوچک زمانی که ما به سمت چپ.

بلانش Krabbe: آن را مانند یک فرد در کل هلند که تا به حال coronavirus.

Wouter: مانند یک هفته پس از ما به سمت چپ هر کس دیگری در هلند گفت که آنها نمی باید برای رفتن به مدرسه دیگر. اما در کشتی شما را نمی شنوند که بسیار از آن ما انتظار می رود به حالت عادی سفر.

جونا: ما که اصلا انتظار آن را به سراسر اقیانوس خیلی سریع.

بک: قبل از هر چیز تغییر و شما تا به حال به بادبان خانه چه شد زندگی روزانه خود را مانند کشتی ؟

Frederique: ما تا به حال در 7 p. m. و ما تا به حال صبحانه. در ساعت 8 صبح ما تا به حال برای انجام مطالعه خود برای ما مدرسه به مدت چهار ساعت. شما تا به حال معلمان که می تواند به شما کمک کند اگر شما تا به حال مشکلات. و پس از آن شما تا به حال قایقرانی آموزش و یا اگر ما در یک جزیره شما می توانید ببینید این جزیره و بازدید از آن. و سپس در شب اگر شما قایقرانی شد, شما تا به حال به انجام دو ساعت از بادبان تماشا و پس از آن شما می توانید رفتن به رختخواب. وجود واقعی بود ...

بلانش: ریتم.

Wouter: این همان در هر روز است. همچنین پس از مطالعه ما می خواهم ناهار و از 1 تا 2 بعد از ظهر ما تا به حال یک ساعت یک مبارک بود که زمانی که ما تا به حال به تمیز کردن تمام کشتی. که شش روز در یک ردیف—هر روز به جز روز تنبل.

بک: که صدا مانند یک ساعت یک مبارک!

Wouter: هیچ. آن را واقعا یک ساعت یک مبارک. همچنین آنها واقعا سخت با صدای بلند موسیقی در حال پخش بر روی تمام کشتی. برای یک ساعت و پس از آن شما می توانید استراحت کمی.

A photo of the friends on the boat.
Frederique (بالا سمت چپ) Blanche (بالا سمت راست), Wouter (پایین سمت چپ) و جونا (سمت راست پایین). (حسن نیت ارائه میدهد از بلانش Krabbe)

جونا: با صدای بلند موسیقی خیلی تاثیر بدی در شما موثر کار می کنند چرا که من می خواهم انجام تقریبا هیچ چیز و فقط رقص در اطراف. و بر روی عرشه وجود دارد می تواند آب و دعوا. هر کس خواهد بود و هیچ کس جدی, اما این کار در نهایت همیشه انجام می شود. پس از آن بود که یک ساعت یک مبارک برای من.

بک: آنچه را که شما بر روی بادبان ساعت?

Frederique: شما تا به حال به انجام عرشه بررسی کنید ساعت شما تا به حال به بررسی کنید که همه چیز هنوز هم همه حق است و شما را مجبور به انجام موتور-اتاق چک. آن را با یک گروه از شش بنابراین شما می تواند صحبت های زیادی با یکدیگر و رسیدن به آنها را می دانیم بهتر است.

بلانش: [روزمره] بود شش روز همان و پس از آن شما تا به حال تنبل روز که در آن شما در واقع انجام هیچ چیز نیست. که بهترین بود چرا که آنها همیشه به حال خوب غذایی است.

Wouter: کارآموزان تا به حال زمان به آنها کمک کرد با شام پخت و پز و شما می توانید نشان می دهد آنچه شما می خواهید به طبخ.

جونا: معمولا مواد غذایی نبود خیلی خوب است چون ما بدیهی است که در اقیانوس و نمی توانست چیزهای تازه در همه زمان ها و ما تا به حال برخی از حشرات کوچک خوردن مواد غذایی ما است. اما Wouter, بلانش و من به سرقت برده سیب در شب. ما تا به حال در این اواخر دیده بان از 12 تا دو صبح بود و همه خواب بود, بنابراین ما فقط می تواند دزدکی حرکت کردن در آشپزخانه و سرقت برخی از مواد غذایی و سپس دزدکی حرکت کردن به توالت و خوردن آن وجود دارد. یک سیب در روز دکتر دور نگه می دارد. اما در نهایت ما رو گرفتار بود که بسیار خوب است.

بک: چه محیط اجتماعی مانند کشتی ؟ آن را فقط مانند اما در اقیانوس ؟

Frederique: برای من آن را احساس نمی مانند مدرسه و در همه. خود مطالعه نیست, اگر من برای خودم صحبت می کنند واقعا برای من سخت به انجام است. بنابراین من تا به حال مقدار زیادی از زمان در طول روز. این احساس نه واقعا آموزش و پرورش اما درست مثل یک سفر با دوستان من—با بسیاری از قوانین.

جونا: آن را مانند یک خانواده بزرگ است. شما می دانستم که معلمان واقعا خوب است و شما می دانستم که هر کس بهتر از حد نرمال است.

بلانش: ما هیچ ندارد Wi-Fi در هیئت مدیره. پس هیچ کس بر روی تلفن خود را دیگر. که خوب بود.

Wouter: شما می توانید چیزهای سرگرم کننده با یکدیگر به خاطر هیچ کس پریشان شد توسط گوشی های. ما سازمان یافته همه نوع از همه چیز. ما تا به حال اقیانوس پینگ پنگ مسابقات کارت-بازی مسابقات.

بک: چگونه شما تبدیل به چهار دوستان ؟

Frederique: این یک داستان خنده دار. من نشسته بود با بلانش بر روی نیمکت و [Wouter و جونا] ساخت شد چای با هم. بلانش و من, ما به یکدیگر گفت: "آنها دو goofiest—"

Wouter: افسانه من فکر می کنم.

بلانش: پسر کوچک.

Frederique: آنها تا به حال کمی از یک نگرش است. من فکر می کردم آنها می تواند برخی از مشکلات است. آنها از ما می پرسیدند "آیا شما می خواهید یک فنجان چای؟" و من گفت: من خیلی دوست دارم. اما من از جنوب تا من لهجه. جونا خندید خیلی سخت است. این زمانی بود که ما برای اولین بار به صحبت کردن با یکدیگر.

Wouter: Frederique و بلانش فکر می کردم که جونا و من این مشکل را در هیئت مدیره. و آره, Frederique گفت: در لهجه دوست داشتنی است که او می خواست برخی از چای و سپس جونا و من نمی تواند متوقف خنده. این واقعا تصادفی.

جونا: هر شب ما فقط می پرنیان تا مانند دو یا سه صبح در داخل کابین کاپیتان.

Wouter: وجود دارد یک نقطه بر روی قایق که در آن هیچ کس واقعا می تواند شما را بشنود; شما می تواند صحبت و خنده و انجام هر آنچه شما می خواهید. بسیاری از زمان ما وجود دارد که ما نبودند سرقت سیب.

بک: آیا شما هر گونه تماس با جهان خارج هستند ؟

بلانش: یک بار در هفته شما می توانید نوشتن یک نامه به پدر و مادر خود را. و شما هر روز از پدر و مادر خود را.

Wouter: در کارائیب در جزایر شما می توانید رفتن به رستوران و شما را از Wi-Fi. در اقیانوس نامه ها تنها چیزهایی که شما رو از خارج است.

بک: بنابراین شما قادر به جلوگیری از در برخی از جزایر قبل از همه گیر بسته همه چیز را ؟

Wouter: آره—دومینیکا, سنت لوسیا, مارتینیک. بنابراین سه جزیره.

بک: چگونه یاد می گیرید که همه گیر بدست واقعا بد و شما نمی خواهید به قادر به پرواز به خانه شما برنامه ریزی شده است ؟

Wouter: کاپیتان به روز شده ما یک بار در در حالی که در مورد کوروناویروس و واقعا مطمئن شوید که چه طرح بود. سپس یک روز بعد از ما تا به حال یک گردش در سنت لوسیا آنها به ما گفت که ما در حال عبور از اقیانوس اطلس. هیچ کس را دیدم آن را در حال آمدن است.

بک: آیا این تغییر پرنیان در کشتی در همه ؟ شما نگران ؟

Wouter: در ابتدا آن را کاملا یک شوک برای برخی از مردم است. اما روز بعد همه رو واقعا نزدیک است. آن را راه بیشتر سرگرم کننده در کشتی, در واقع, پس از ما شنیده ام که ما برای عبور از اقیانوس.

دوستان بر روی عرشه کشتی. (حسن نیت ارائه میدهد از بلانش Krabbe)

جونا: زمانی که شما فقط رفتن از جزیره ای به جزیره انجام گشت و گذار آن را واقعا نمی کمک به ایجاد گروه. اما اگر شما عبور از اقیانوس شما به طور مداوم با هم و شما فقط تبدیل شدن به یک خانواده است. و در حال حاضر برای یک سفر من قطعا انتخاب عبور و نه فقط رفتن از جزیره ای به جزیره به دلیل آن است که چنین تاثیر بزرگی در این گروه است. شما مانند یک خانواده پس از یک یا دو هفته.

بک: چه مدت آن را به بادبان به عقب ؟

Frederique: آن را مانند پنج هفته. از آنجا که ما تا به حال واقعا بد باد.

Wouter: این بادها قرار بود جهت اشتباه است.

بک: آیا شما به اندازه کافی مواد غذایی و لوازم و همه چیز ؟

جونا: ما در متوقف آزور که در آن وجود دارد عرضه مواد غذایی. پس از آن بود که یک جشنواره مواد غذایی. ما می تواند [هر] خوردن شکلات و تخم مرغ برای عید پاک. اما مردم شروع به بوی زیادی به دلیل بالا باد. وجود یک تصفیه [سیستم] پمپ های آب دریا و filtrates نمک اما [به دلیل بادها] ما نمی تواند به اندازه کافی آب بنابراین ما نمی قادر به دوش تا باد را متوقف خواهد کرد. همه بوی خیلی بد و جوراب خود را—آن را یک کابوس بود به صداقت.

بک: چه چیز شما را به عبور زمان در راه خود را به عقب ؟

Frederique: در این افسر ظروف سرباز یا مسافر که در آن ما همیشه سرد وجود دارد مقدار زیادی از ابزار است. وجود یک پیانو که شکسته شد میدوی را از طریق سفر است.

Wouter: چون از شما.

بلانش: شما آن را شکست.

جونا: از آنجا که شما آن را شکست.

Frederique: خوب وجود دارد مقدار زیادی از ابزار است. در چند روز اول ما ساخته شده بسیاری از موسیقی است. اما برخی از مردم نمی تواند از آن لذت ببرید چرا که آنها می خواستند به خواب.

جونا: ما همچنین ساخت raps. Wouter من و پسر از Frederique—

Frederique: هیچ. او دوست پسر من.

جونا: یک روز ما رفت و در ساحل. ما اجازه نداشتند به دلیل وجود صخره در راه است. سه نفر از ما شروع به پریدن کرد قایق و شنا وجود دارد با ما دنده غواصی. و ما نمی, بپرسید, به طوری که آنها دیوانه بودند.

Wouter: ما تا به حال به بهانه ای در غیر این صورت نمی توانیم اجازه رفتن به بعدی گشت. بنابراین ما ساخته شده یک رپ بگویم متاسفم.

بک: آیا شما احساس می کنید مانند دوستی است که شما ایجاد شده که از این طریق با هم متفاوت است از دیگر دوستی که شما در خانه ؟

Frederique: آره—شما را وادار به می دانم که کسی که در هشت هفته خیلی بهتر از دوستان که من را در خانه. پس از یک هفته به نحوی همه چیز رشد می کند واقعا راحت است. زمانی که شما در یک کشتی که در اطراف کسی که 24 ساعت شبانه روز شما به آنها بگویید همه چیز. و این چیزی است که شما انجام نمی هنگامی که شما خانه خود را با دوستان از آنجا که شما لازم نیست به صرف تمام روز را با آنها بیشتر از زمان.

Wouter: و شما واقعا خسته ترین زمان بنابراین شما چیزهای دیوانه و هیچ کس فکر می کند که این عجیب و غریب است چرا که هر کس حق دارد در همان سطح است. آن را واقعا سرگرم کننده را تمام وقت. و شما یکدیگر را در بدترین لحظات و من فکر می کنم که چه چیزی باعث می شود دوستی های متفاوت و بهتر است.

بک: از آن سخت آمدن به خانه و رفتن به قرنطینه?

Wouter: این واقعا عجیب و غریب از آنجا که پس از دو ماه شما واقعا می خواهید برای دیدن همه دوستان خود را دوباره اما این واقعا امکان پذیر است.

جونا: زمانی که من به خانه آمد من رفتن به یک خانه تعطیلات. آن را در جنگل بنابراین شما هرگز مردم وجود دارد به طوری که آن را دقیقا همان است که طبیعی است. پس از آن من رفت و برگشت به شهر آمستردام و من نمی دانم اگر آن را شاید به این دلیل که این شهر مردم—کلمه چیست ؟

Wouter: سمج.

جونا: آره—آن را مانند نگاه کرونا وجود ندارد چرا که هر کس فقط در پارک. آن را شلوغ تر از همیشه به این دلیل که آب و هوا خوب بود.

Wouter: جونا زندگی واقعا بزرگ شهر من نیست. در اینجا هر کس واقعا در مورد آن جدی و ظاهرا در آمستردام آنها نیست.

جونا: شاید هم به دلیل وجود بسیاری از مردم است. وقتی در یک شهر بزرگ شاید 10 درصد است سمج و یا احمق اما هنوز هم بسیاری از مردم است.

بک: آیا شما بچه ها شده است نگه داشتن در تماس از شما کردم ؟

بلانش: ما فقط می توانیم در تماس با تلفن های ما.

جونا: Wouter ما می رویم به دیدن هر یک از دیگر درست است ؟ در چند هفته ؟

Wouter: آره.

جونا: من قصد دارم به یک کابین در جنگل در نزدیکی جایی که Wouter زندگی با یکی از دوستانم بنابراین من امیدوار هستم که ما را به دیدن هر یک از دیگر دوباره و شاید ما را سنت لوسیا vibes بازگشت.

Wouter: همه ما در مدرسه در حال حاضر زندگی می کنند بسیار دور از هر یک از دیگر, بنابراین ما می توانیم هر یک از دیگر ببینید که بسیار. Frederique و بلانش دیدم یکدیگر برای یک زن و شوهر از روز.

بلانش: او آمد به خانه برای تعطیلات مانند یک هفته و ما مدرسه آنلاین با هم و به ساحل رفت.

بک: شما بچه ها نیست خسته از یکدیگر بعد از همه که با هم در یک قایق ؟

Wouter: هیچ. این چیزی است که مرا شگفت زده کرد چرا که پس از 56 روز در هیئت مدیره نداشتم که سوزش زیادی با افراد دیگر.

Frederique: با برخی از مردم, من تا به حال کمی از التهاب است. شما لازم نیست که حریم خصوصی در همه. اما شما به آن استفاده می شود و آن را فقط مانند یک خانواده است.


اگر شما یا کسی که شما می دانید که باید بر روی فایل های دوستی در تماس در friendshipfiles@theatlantic.com و به ما بگویید که کمی در مورد آنچه باعث می شود دوستی منحصر به فرد است.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.

آخرین مطالب