درخواست شکسته-ویندوز نظریه به پلیس

شاتر; Paul Spella / اطلس

Fیا یک نسلآمریکایی پلیس را به شدت ای اداره بسیاری از محله های شهری مبتنی بر این فرض استوار است که سرکوب جزئی خیابان اختلال خواهد جلوگیری از خوشه در جرم جدی تر. در حالی که ناسزا توسط برخی از به اصطلاح شکسته-ویندوز نظریه است که هنوز هم در دفاع از بسیاری در اجرای قانون است. شاید آن زمان آنها اعمال آن را به خود را دارند.

با توجه به شکسته-ویندوز نظریه فقط به عنوان یک ساختمان با یک پنجره شکسته است در معرض اضافی خرابکاری یک محله با علائم اختلال جزئی مانند نقاشی های دیواری و littering است در معرض جنایی تهاجم. “این احتمال وجود دارد که در اینجا و نه در مکان های که در آن مردم با اعتماد به نفس آنها می تواند تنظیم رفتار عمومی توسط غیر رسمی کنترل مواد مخدر, تغییر خواهد کرد, دست, روسپی را درخواست و خودرو خواهد شد محروم” جورج Kelling و جیمز Q. ویلسون نوشت: در این اطلس در سال 1982. “که drunks خواهد بود دزدیدند توسط پسران که انجام آن را به عنوان یک شوخی و روسپی مشتریان خواهد بود سرقت شده توسط مردان است که انجام آن به صورت هدفمند و شاید با خشونت.”

Kelling و ویلسون توصیه پلیس به تمرکز بر حفظ نظم در محله است که تا به حال کاملا مخفیگاه آنان از اختلال به جرم و جنایت خشونت آمیز و تاکید کرد که حفظ نظم نیاز به بیش از دستگیری lawbreakers. آنها همچنین استدلال کرد که آن نیاز به اجرای استانداردهای جامعه مورد نظر توسط ساکنان یک محله در یک راه به راحتی نمی آشتی با قانونی مفاهیم با توجه روند.

“قوی ستوده تمایل به ببینید که مردم به عدالت رفتار شود باعث می شود ما نگران پلیس اجازه می دهد برای تار و مار افرادی که نامطلوب توسط برخی از مبهم یا محدود استاندارد” آنها نوشت. بسیاری از آنها در نتیجه تمایلی به پلیس این اختیار را به انجام “یک تابع است که هر محله به شدت می خواهد آنها را به انجام.” برای مثال “دستگیری یک مست یا یک دربدر که هیچ صدمه شخصی فرد به نظر می رسد ناعادلانه و یک معنا است. اما عدم انجام هر چیزی در مورد نمره drunks یا صد آواره ممکن است از بین بردن کل یک جامعه است.”

این مورد به شدت برای اجرای حتی سطح پایین قوانین و همچنین استانداردهای جامعه مشتق شده از Kelling و ویلسون تحت تاثیر پلیس در سراسر ایالات متحده به ویژه در شهر نیویورک و لس آنجلس تحت رئیس پلیس ویلیام براتون واقعا به عنوان به خوبی به عنوان در شهرستانها که در آن معاونان او استخدام شده بودند به عنوان روسای پلیس. تحسین می گویند نظریه کمک به تیز پایدار در کاهش جرم و جنایت خشونت آمیز در آن شهرستانها و فراتر از آن حتی به عنوان منتقدان سرزنش آن را برای بیش از حد طاقت فرسا پلیس و جرم حبس.

دادستان کن سفید یکی از تعداد کمی از مردم به نشان می دهد استفاده از منطق از پنجره شکسته به افسران پلیس و ادارات خود را. “اگر تحمل پنجره شکسته منجر به بیشتر های شکسته ویندوز و افزایش جرم و جنایت چه تاثیر می کند تحمل سوء رفتار پلیس باید؟” “تحت تئوری پنجره شکسته چه تأثیری می تواند آن را داشته باشد اما به سیگنال به همه پلیس که بی اعتنایی به حقوق غیر قابل توجیه خشونت و تبعیض قابل قبول هنجارهای? زیر پنجره شکسته نظریه چه چیزی می تواند نتیجه اما بیشتر تمسخر بیشتر خشونت و تبعیض؟”

شواهد قابل توجهی وجود دارد substantiates فرض که پلیس سوء گسترده ای فراتر از نمونه های بی شماری که دستگیر شده در تلفن همراه دوربین های دیجیتال و ارسال شده به یوتیوب.

سال گذشته ایالات متحده آمریکا امروز منتشر عمده پایگاه پلیس در آوریم. “به دست آمده از هزاران نفر از سازمان های دولتی دادستان ادارات پلیس و کلانتر پرونده جزئیات حداقل 200,000 حوادث اتهام سوء مقدار از آن را که قبلا گزارش نشده” این روزنامه اعلام کرد. این سوابق شامل “بیش از 110,000 امور داخلی تحقیقات توسط صدها نفر از بخش های فردی و بیش از 30000 افسران بودند که decertified 44 دولت نظارت سازمان” و همچنین “22,924 تحقیقات ماموران با استفاده از نیروی بیش از حد 3,145 اتهام تجاوز به عنف و کودک آزاری و سوء رفتار جنسی و 2,307 موارد خشونت خانگی است.” مستقل وزارت دادگستری پروب به فرد ادارات پلیس از جمله کسانی که در فرگوسن میسوری و نیویورک نشان داد سازمان است که به طور معمول و به طرز وحشیانه ای نقض حقوق مدنی شهروندان.

به طور مشابه شواهد قوی نشان می دهد که پلیس به تحمل سوء رفتار در صفوف خود را. در عمده نظرسنجی از افسران پلیس مرکز تحقیقات پیو و موسسه ملی عدالت یافت که 72 درصد مخالفم که پلیس در خود گروه که به طور مداوم انجام یک کار ضعیف پاسخگو هستند; 52 درصد بر این باورند که “این غیر معمول نیست برای یک افسر پلیس به نوبه خود چشم به رفتار نامناسب با دیگر افسران” و که بیشتر پلیس در بخش خود نمی خواهد گزارش یک همکار آنها گرفتار رانندگی مست; و 61 درصد فکر می کنم که پلیس “همیشه گزارش حتی جنایی جدی نقض حقوق بشر که شامل سوء استفاده از قدرت توسط افسران همکار.”

حتی به عنوان افسر پلیس ظاهر می شود اجازه دهید به یکی دیگر از قلاب آنها اغلب سرکوب ساکنان آنها قرار است برای محافظت از. در سال 2013 به تنهایی به عنوان مثال فرگوسن شهری دادگاه “صادر شده بیش از 9000 حکم در موارد ناشی در بخش بزرگی از نقض جزئی مانند پارکینگ, سنگین, ترافیک, بلیط یا کد مسکن نقض” وزارت دادگستری یافت. “زمان زندان در نظر گرفته می شود بیش از حد سخت مجازات برای اکثریت بزرگی از این کد نقض و در عین حال فرگوسن دادگاه به طور معمول مسائل حکم برای مردم دستگیر و زندانی برای عدم پرداخت به موقع مربوط به جریمه ها و هزینه های. تحت قانون دولت یک شکست به نظر می رسد در دادگاه شهرداری در یک ترافیک اتهام مربوط به یک حرکت نقض نتایج در یک تعلیق مجوز.”

هیچ جامعه باید ای اداره بنابراین به شدت. اما اگر فرگوسن بیش از ای اداره پلیس خود را به نظر می رسد تحت ای اداره. و اگر پلیس بر این باورند که تهاجمی پلیس از جوامع کار می کند و سپس بر اساس آنچه که می تواند از آنها شی به یک دوز پزشکی خود را?

یک جای خوب برای شروع خواهد بود که نیاز به افسران پلیس به پلیس یکی از دیگری در کار است. پیو نظرسنجی از افسران پلیس متوجه شد که 84 درصد می گویند “افسران باید ملزم به دخالت در زمانی که آنها بر این باورند افسر دیگر در مورد استفاده از نیروی غیر ضروری” در حالی که فقط 15 درصد می گویند که آنها نباید مورد نیاز به مداخله. ظاهرا تعداد زیادی از ماموران پلیس را در پیدا کردن آن را معقول و منطقی اگر خود را به گروه تحمیل یک وظیفه به دخالت. اما بسیاری از شهرستانها اجرای چنین وظیفه. به گفته پلیس در استفاده از زور پروژه آنها عبارتند از Anchorage, آتلانتا, بیرمنگام, بوستون, بوفالو, شارلوت, Chesapeake, Columbus, دالاس و دنور, دیترویت, Durham, El Paso, Fort Wayne, Garland, گلندیل Greensboro, هونولولو, Indianapolis, ایروینگ, Jacksonville, Jersey City, Kansas City, لاردو, Lexington, Lincoln, طولانی, ساحل, Louisville, Lubbock, Memphis, مسا, Nashville, North Las Vegas, اوماها, Pittsburgh, Plano, رنو, روچستر, San Diego سان خوزه Scottsdale, St. Louis, St. Petersburg, Tampa, تولدو, تولسا, Wichita و وینستون-سیلم.

یک وظیفه به مداخله خواهد البته شامل جلوگیری از یک همکار از دلیلی شلیک یک سلاح. اما آن می تواند تفسیر expansively شامل و همچنین نیازی به استفاده از یک باتون یا اسپری فلفل نیازی تنه زدن و یا حتی سطح پایین تر گناه مانند نیازی فریاد یا دلیلی بازداشت رانندگان برای بیش از حد دوره از زمان در طول یک روال ترافیک متوقف شود.

به طور گسترده تر در شهرستانها می تواند سرکوب پلیس که خودداری از دادن همکار پلیس ترافیک بلیط گرفتار fudging جزئی جزئیات در گزارش پلیس یا پارک ماشین خود را به طور غیر قانونی. شاید چنین سیاستی در نهایت کاهش بیشتر فاحش نمونه از درمان های خاص و یا lawbreaking در کار است.

درست شکسته-ویندوز رویکرد برای مقابله با سوء رفتار پلیس نیز فراتر از اجرای حتی جزئی در قوانین و سیاست. این امر اصرار پلیس پایبندی به هنجارهای محله بیش از حد.

در قانون-نقد و بررسی مقاله “پلیس خوب: دانستن تفاوت بین حلال و یا موثر پلیس و پلیس حق—و به همین دلیل آن مهم” ییل دانشکده حقوق محقق تریسی L. Meares تساوی یک تمایز بین این که آیا پلیس رفتار قانونی و اینکه آیا آنها رفتار در راه است که توافق با جامعه نظرات در مورد چگونه آنها باید به پلیس برای حفظ عمومی را پشتیبانی می کند. قانون ظرفیت کمی “به پلیس چگونه به دستگیری و یا متوقف کردن کسی در راه است که تمایل به حمایت پلیس مشروعیت” او ندارند. “Rookie افسران به معنای واقعی کلمه صرف ساعت ها و ساعت ها مطالعه قانون برای یادگیری زمانی که آنها از نظر قانونی مجاز به توقف بازداشت و جستجو. آنها نسبت آموزش در مورد چگونه به انجام خود را به طوری که برای ایجاد و حفظ مشروعیت خود را در جامعه.”

فقط به عنوان شکسته-ویندوز نظریه فرض میکند که نقاشی های دیواری می تواند منجر به خرید و فروش مواد مخدر یکی می تواند استدلال می کنند که پلیس که در برابر تجاوز داده شده جامعه هنجارهای–می گویند قانونی اما disrespectfully سرزنش کردن کسی که در گوشه خیابان–در حال کمک به اختلال و پیامدهای آن.

بroken ویندوز من نیست ترجیح رویکرد به پلیس. در نظریه افسران پلیس که در اجرای نظم در خیابان ها می تواند انجام این کار بدون توسل به بی جهت جریمه تنبیهی و طاقت فرسا مشروط مورد نیاز است. در تئوری پنجره شکسته آشکار نیاز به نژادی و بی عدالتی و یا جرم حبس. در عمل است که دقیقا چه اتفاقی افتاده است که آیا با توجه به نقص در نظریه خود و یا ناقص پیاده سازی آن است. کسانی که بی عدالتی را نمی توان نادیده گرفت حتی اگر یک کمک مالی است که بسیاری از روسای پلیس با الهام از پنجره شکسته به ریاست سقوط خشونت-نرخ جرم و جنایت.

هنوز هم کسانی که سقوط نرخ جرم و جنایت نشان می دهد که پس از رفتن کمی مشکلات به جلوگیری از آنهایی که بزرگتر است. و استفاده از این بینش به اجرای قانون است و کمتر مشکل ساز نسبت به استفاده از آن برای شهروندان است. محدودیت در افرادی که جامعه جلیقه با انحصار خشونت هستند لازم تر و موجه تر از محدودیت بر شهروندان غرقه شدن بدون خشونت رفتار است که برخی را به عنوان بی نظم.

آنجا که پنجره شکسته در حال حاضر تأثیرات پلیس در شهر داده شده تشکیل آن پاسخ رسمی به اختلال و انصاف اقتضا می کند که به آن اعمال می شود به پلیس خود را. پلیس اتحادیه ها مقاومت خواهد کرد البته عدم تمایل اعضای خود را به ای اداره خود را به عنوان اعضای پلیس ، که به سختی یک دلیل برای سیاستمداران به پایین.

Kelling و ویلسون نوشت که “خارج از ناظران باید فرض کنیم که آنها می دانند که چقدر از اضطراب در حال حاضر بومی در بسیاری از بزرگ شهرستان محلات ناشی از ترس از ‘واقعی’ جرم و جنایت و چه مقدار از یک حس است که در خیابان نظم یک منبع ناخوشایند نگران کننده مواجه است.” تظاهرات roiling شهرهای آمریکا در حال حاضر می توان به عنوان انتقال یک پیام مشابه: اضطراب در مورد پلیس بومی در شهرهای بزرگ به ویژه در میان مردم سیاه و سفید است و بدیهی است که ریشه در تیراندازی پلیس و دیگر فاحش نقض حقوق بشر است, اما همچنین ممکن است ناشی از سطح پایین تر سوء رفتار است که باعث ایجاد این حس که پلیس نمی احترام محله و یا افرادی که آنها قرار است برای محافظت از. نیروهای پلیس مجبور به پلیس خود را به شدت به خوبی ممکن است پیدا کردن بهتر روابط اجتماعی از طرف دیگر است و نشان می دهد که کار خود را ساده تر خواهد شد نه سخت تر.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesfruit party oynaKamagrabuy stripe accounteskort kızlar kadıköyinstagram gizli hesap görmeMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahisVan Escortdeneme bonusu veren sitelermoto kuryeBağlama büyüsü