بیل اهالی را با وسواس روی صفحه و خاموش

بیل اهالیتصویر توسط João Fazendaدر اخیر روز جمعه این بازیگر بریتانیایی بیل اهالی پاسخ دادن به یک تماس FaceTime

توسط NEWS-SINGLE در 10 تیر 1399
Bill Nighy 
بیل اهالیتصویر توسط João Fazenda

در اخیر روز جمعه این بازیگر بریتانیایی بیل اهالی پاسخ دادن به یک تماس FaceTime خود را در "آشپزخانه-تقدیر-مقابل-اتاق در خانه در انگلستان" ایستاده بود تا برای توقف موسیقی او گوش دادن به یک آهنگ با بیست و یک ساله خواننده و ترانه سرا راشل Chinouriri. "من در بر داشت او را در Shazam را در یک فروشگاه," او گفت:. او می خواهم اضافه به لیست پخش او ساخته شده که شامل Alicia Keys d'angelo و Mary J. Blige. "وجود ندارد که بسیاری از مردم که خود را قلب go boom," او گفت:. "Mary J. Blige یکی از آنها است." اهالی که هفتاد عینک عینک نیروی دریایی V-گردن ژاکت—"من استفاده می شود کمی سخت گیر در مورد V-گردن ژاکت کش باف پشمی, اما من بسیار آرام تر در حال حاضر آنها باید بسیار کوچک باشد و آنها باید شسته و رفته و آنها را به نیروی دریایی آبی و سفید دکمه پایین پیراهن. "من تا به حال چیزی جز پیراهن آبی, بنابراین من ساخته شده یک تصمیم آگاهانه برای خارج شدن از این دام," او گفت:. "نگاه است—گمان می کنم ما در حال رفتن برای تبدیل کردن کتابداری و اطلاع رسانی. کتابدار شیک."

اهالی پخش یک موسیقی دوست Merseyside خیاط در فیلم "گاهی اوقات همیشه هرگز" فقط در ایالات متحده منتشر "من به کار در مترقی و مدرن لباس بافتنی که من به طور معمول نمی شجاعت برای پوشیدن در زندگی واقعی" او گفت:. "و هنگامی که من با کارل شکارچی و روی Boulter"—کارگردان و تهیه کننده—"من دوست نگاه آنها نه به خاطر آنها هر دو با ماندگاری بسیار با احتیاط مدرن برندها." او همچنین دوست game, این اسکریپت توسط Frank Cottrell Boyce. "آن درگیر نوعی مضحک تحویل چیزی است که من کشیده شده است." به عنوان فیلم آغاز می شود شخصیت او آلن reunites با پسرش پیتر (سام رایلی) از او جدا شد پس از ناپدید شدن او دیگر پسر مایکل که فرار سال قبل از, اواسط, دستمالی کردن بازی. آنها به دنبال پاسخ. به عنوان داستان گستراند سوء نیت انگلیسی پیوند رخ می دهد و آلن گمراه متاهل بازنشسته دستمالی کردن-hustles حریف را با کلماتی مانند "MUZJIKS" و می آموزد که نوه خود را به پوشیدن یک دست کت و شلوار. این فیلم به خودی خود دارای برخی مضحک تحویل—تلطیف, غریب, زیبایی, با, خلق و خوی, طنز سودا.

در ایجاد گفت و گو اهالی گفت: Boyce گاهی اوقات "یوتیوب من پیدا کردن چیزهای من می گفت: در زندگی واقعی و قرار دادن آن در اسکریپت": نرم افزار-Marmite, ریف, از فرش قرمز مصاحبه; قطعی اعلام در کت و شلوار-کت buttoning. زمانی که buttoning سه دکمه کت اهالی توضیح داد که آن را گاهی اوقات برای بالا یکی برای وسط و هرگز به پایین."اگر شما را ملاقات یک انسان با دکمه پایین انجام می شود تا کابین تماس بگیرید. او در حال حاضر عملکرد—شما نباید تنفس در هوا است."

"گاهی اوقات همیشه هرگز" است که در لیورپول—سایت از اهالی این حرفه ای برای اولین بار اقدام گیگ. او در ساری; به عنوان یک بازیگر مبارزه او فروش لباس زنان در یک غرفه در بازار. ("من مخالف تخم مرغ ، آن تابستان بود که در آن همه دختران عینک تور بلند شال دامن. من قرار دامن در جهت تبلیغ و مرد تخم مرغ درمان می شود من با تحقیر. من استفاده می شود به فروش تعداد زیادی از cheesecloth.") سپس او را استخدام Everyman تئاتر شرکت در لیورپول جایی که او عمل کرده و در کنار جولی والترز و Pete Postlethwaite. "من رفتم به لیورپول در نوزده هر دمار از روزگارمان درآورد"—1974—"و راه می رفت چه بود چهل سال بعد شرح داده شده به من یک مصاحبه با عنوان" خط مقدم سیاسی انگلیسی تئاتر.' من گفت: "واقعا ؟ من فکر کردم این بود که ما فقط به همراه پشت یک ون در حال پخش زندان ها و کتابفروشی ها و بارها.' "

در پنجاه و سه, اهالی تبدیل به یک نام خانگی برای نقش خود در "عشق در واقع." او با بازی بیلی مک یک شادی هرزه پاپ آیکون در یک طوقه getup. سپس او به نظر می رسد در دو "دزدان دریایی کارائیب", فیلم, dastardly دیوی جونز که یک cephalopod برای یک چهره. "به مردم بگو: شما که آدم—شما ماهی مرکب مرد!' "او گفت:. (او یک بار بازدید را دوست لورن باکال برای صبحانه و سهوا وحشت زده نوه او. خود را "مامان رفت به اتاق خواب و گفت: پسر بیا—دیوی جونز در آشپزخانه است!' به طوری که آنها قفل شده است. مانند: "آیا شما دیوانه?' ") و در عین حال گسترده به رسمیت شناختن محدودیت های آن است. سال گذشته پس از ارائه یک جایزه بافتاs اهالی گفت: "من راه می رفت و در تاریکی از پشت صحنه و وجود دارد Mary J. Blige. من رفتم تا به او و گفت: "شما الهام بخش من است. من گوش دادن به موسیقی خود را هر روز. با تشکر از شما.' او فقط به من نگاه کرد—هیچ نظری ندارم." چرا او ذکر "دزدان دریایی"? او خندید. "'من ماهی مرکب مرد بیا!' "♦tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب